Opinie o Chilli Center - ZIELONA GÓRA w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Chilli Center - ZIELONA GÓRA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Chilli Center - ZIELONA GÓRA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chilli Center - ZIELONA GÓRA w Zielona Góra

nipo Nowy wpis

po prostu teraz nie poszukują nowych pracowników, ale w takiej sytuacji zawsze dobrym wyjściem jest zostawienie swojego cv w kadrach np.

Temida Nowy wpis

Temat ewidentnie umarł, podejrzewam, żę to wszystko przez to, że firmy już nie ma albo po prsotu zmieniła swoją nazwę, nie znam szczegółów wiem, że pracy w Zielnej Górze można sobie poszukać i jest to wykonalne. Jak to zrobić nie znam przepisu ale szukanie pracy w Zielonej górze to coś prawodopodobnego do pozytywnego ukończenia.

harry Nowy wpis

Czy aby Chilli Center nie zamknęło swojej działalności? Pytam, bo nie moge znaleźć żadnych informacji na temat tej firmy, jedyne co mi wyszukuje, to jakieś informacje z 2012 i 2013 roku, nic nie wyszukuje, jeśli zakres dat ustawię na ostatni rok. Może ktoś napisać coś o aktualnym statusie firmy? Pozdrawiam.

Kat2 Nowy wpis

Co się dziwicie ??? [usunięte przez moderatora] & company ;-) [usunięte przez moderatora] robi co jej Gruby BIG BOSSS każe hahahah Szukajcie pracy w Polskim Centrum Promocji Katowice ;-)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Chilli Center - ZIELONA GÓRA spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Hihihi

Sciemniaja z kasa i nie płacą za umowy że niby zawsze kilka wchodzi haha żart , za 1podpisana umowę jest 170źl , a oni dają 5taka dla biedaka, albo mówią że umowy nie weszły, nie polecam nikomu , a jak będziecie się zwalniać to 6zl na godzinę jest nie 10,5 aaa i jeszcze zabierają podatek 400zl nawet jak umowy nie macie czyli podatek widmo:)

Studentka pracująca w Chilli Center

Tak to prawda,elastyczny tryb pracy pozwalający pogodzić studia i pracę. Bardzo miła atmosfera w pracy,nie spotkałam się jeszcze żeby szefowa układała grafik pracy \\\"pode mnie\\\". Nie tak jak w innych firmach masz być i koniec,nie interesowało ich ,że mam zajęcia,czy jestem chora. Usłyszałam tylko jak Ci się nie podoba to na twoje miejsce jest 10-ciu:( Polecam Chilli Center ze spokojnym sumieniem. Bo atmosfera w pracy jest NAJWAŻNIEJSZA. JEŻELI BĘDZIESZ ZARABIAĆ NAWET 5000 W INNEJ FIRMIE A NIE BĘDZIE KLIMATU ODPOWIEDNIEGO-DOBREJ ATMOSFERY TO DO [usunięte przez moderatora]

Patrycja Buława

ja! - 2012-06-05 14:16:10 nie (usunięte przez administratora) cie glupot bo ja pracuje od samego poczatku, a wy lenie smierdzace co wy mozecie powiedziec po tygodniu pracy, wezcie sie za zamiatanie ulicy, tyle wam zostalo !!! chilli center pozdrawiaTak to prawda,że to ja wszystko pisałam na ok i to była prawda. Praca spoko,ale przyszła tam do pracy taka jedna i zaczęła kombinować jak tu zabłysnać. To prawda,że w Chilli center zarabiałam najlepiej,po prostu zostałam wywalona z pracy(sama złożyłam wypowiedzenie) bo szefowa już mnie nie lubiła:( I jest mi żal bo takiej kasy nie zarobie nigdzie,ale nie wytrzymam i będę się mścić:) Z pozdrowieniami Patrycja Buława

Jakoś mało przekonujące-przedstaw się.Co może się wstydzisz?

zombi

klamstwo! Pracujesz dobrze i zarabiasz dobrze a jak nie umiesz gadac to zarabiasz grosze.

hehehe

widze ze zmusiliscie pracowników do wypisywania koment. zaufajcie mi ludzie nie idźcie tam do pracy. osoba któa niby pracuje od początku tez zarabia po 600 do 700zł a kaza jej mówic ze 1500. wiem bo mi powiedziała...

K.......

Pracowałam tydzień czasu za darmo!!!! Nawet umowy nie dostałam, kpina!!! Omijajcie ich z daleka!!!

hahahaha

ta firma to jakis zart!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Chilli Center - ZIELONA GÓRA - Zielona Góra

Chilli Center - ZIELONA GÓRA