Opinie o SKANSKA Opole w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie SKANSKA Opole. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie SKANSKA Opole na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKANSKA Opole w Opole

Actually Nowy wpis

Widzę, że jakiś sfrustrowany osobnik, najpewniej zwolniony za niekompetencje, wyżywa się na PMie :) To przykre, ponieważ kompetencje MERYTORYCZNE to absolutnie ostatnia rzecz, jakiej można odmówić p. M[usunięte przez moderatora] - nieprzeciętna wiedza teoretyczna i praktyczna to pewnik (z komputerem faktycznie gorzej, no ale cóż ;) Zresztą, język i wylewające się (usunięte przez administratora) komentującego mówią same za siebie. Uwaga ogólna: oceny na stronach tego typu wystawiane są chyba niemal tylko przez rozgoryczonych/zwolnionych/itp., zatem radzę brać poprawki na opinie, powyższy komentarz nie jest pierwszym na widok którego szczęka mi opadła. Pozdrawiam.

Rabin Wrocławia

Przestrzegam przed oddziałem Skanska Opole na ul Głogowskiej. Odziałem tak naprawdę kieruje K[usunięte przez moderatora] z Wrocławia a nieudacznik M[usunięte przez moderatora] to tylko marionetka która zrobi wszystko aby utrzymać się na swoim stołku(w końcu zarabia 9000 zł). Planujesz zostać pracownikiem w Opolu -odradzam. Firma potrzebuje tylko "[usunięte przez moderatora]" za niewielkie pieniądze. np. inż.budowy to zarobi ok 1800 zł brutto Kierownik budowy -5000zł brutto Więcej panowie "włodarze"nie dopuszczą do koryta. Generalnie atmosfera beznadzejna w pracy. Kto lepiej podliże [usunięte przez moderatora] K[usunięte przez moderatora] ten może liczyć na pewne uznanie. Uwaga również podwykonawcy- oddział nie posiada własnych sił fizycznych a zyskowność "ratuje " nie wypłaceniem w 100% należności poszczególnym podwykonawcom. Wniosek : Jak masz miejsce pracy pewne to nie szukaj przygód w Skanska Opole. M[usunięte przez moderatora] będzie kłamał, oszukiwał,oczerniał wszystkich w koło tylko dlatego ażeby utrzymać się na powierzchni. Zresztą jak się można inaczej utrzymać na stanowisku Project Manager-a nie posiadając elementarnych "szczątków" wiedzy, kompetencji(najlepsza jest znajomość komputera przez tego gościa. Nie wie nawet jak włączyć kompa a celowe jest już nie zabieranie kompa na posiadówki , spotkania itp.-wiecie dlaczego? ponieważ boi się że ktoś każe mu włączyć komputer na forum no i klooops...) Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o SKANSKA Opole - Opole

SKANSKA Opole