Opinie o Questsport Sp. z o.o. w Jelenia góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Questsport Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Questsport Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja, wynajem i serwis odzieży i obuwia roboczego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Questsport Sp. z o.o. w Jelenia góra

EWCIA

Pracowałam w tej firmie 2 lata.Pani E.W właścicielka nie opłacalna składek do ZUS-u.Sprawa trafiła do sądu która przegrała.Kretaczka I wyzyskiwanie pracowników Współczuję kobietom które tam pracują.WIdze ze do dnia dzisiejszego nic się nie zmieniło.Przykre

G30

Quest Sport często się ogłasza? Dlaczego?

Lidia
@G30

A kogo szukają teraz do Quest Sport? Wyczytałaś/eś z ogłoszenia, co oferują? Jest umowa o pracę?

Iga

Dla mnie dobra firma nie narzekam choć wiadomo, że kasa mogłaby być wyższa.

nie polecam! fatalne zarządzanie, chaos, brak jasnych zasad

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Questsport Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
logo firmy Specjalista ds. BHP
Bartoszyce
Corab S.A.
mira

Traktują osoby bez szacunku pod czas rekrutacji, zwłaszcza pani E. Włoszczowska. Prosi by się kontaktować telefonicznie, umawia się na konkretny dzień w sprawie podpisania umowy a następnie 5 minut przed spotkaniem oddzwania, że zaszła pomyłka i już zatrudniła inną osobę na stanowisko.

Zenek

Niestety niektórym najlepiej wychodzi narzekanie. Niestety za leżenie nikt nie płaci!!

CW

Czy ktoś może napisać ile zarabiają szwaczki?

Mariusz

@Lukas, czy podczas Twojej współpracy z firmą QUEST SPORT otrzymywałeś jakiegoś typu benefity? Jeśli tak, to proszę napisz jakie? Chętnie poznamy również Twoją ocenę warunków pracy w tej firmie, kwestie godzin pracy także będą tu bardzo istotną informacją. Inne osoby proszę by przestrzegały regulamin serwisu gowork, dla przypomnienia wklejam wam regulamin forum https://www.gowork.pl/regulamin

Lukas

Firma produkuje super produkty, i nie do końca się zgadzam z hejtem tego portalu. nadgodziny oczywiście że są czasami również soboty ale za nadgodziny i soboty płatne + wszystko na legalu normalna umowa o pracę nie jakieś śmieciowe jak wcześniej pracowałem. Stres czasami jest jak wszędzie ale nie ma na co narzekać taka nasza polska natura. Z powodów osobistych z pracy musiałem niestety zrezygnować ale może kiedyś tam zawitam ponownie

Czarek

Jak ktoś nie jest zwolennikiem pracy to jest tak ciężko?

Anita

Jak się komuś nie udało utrzymać w firmie to chce odreagować?

work
@Anita

Anita pracujesz tam? napisz coś więcej o warunkach. Obecnie rekrutują na stanowisko - kontroli jakości.

miki

święta prawda,w d... mają ludzi,mam nadzieję że karma wróci!!!

gusia

Witam , czy są jakieś opinie na temat działu kontroli jakości? obecnie oferują tam pracę . Pozdr.

emi
@gusia

Gusia ,długo nie będzie tam zmian,kontrola jakości ma tak samo przerąbane jak reszta,pracowałam więc wiem ,ale jak to mówią trzeba się przekonać na własnej skórze żeby drugiemu uwierzyć,jak cenisz swoją godność omijaj tą firmę szerokim łukiem

XX-k
@gusia

gusia omijaj wielkim łukiem tą firmę a szczególnie kontrolę jakości.

@XX-k

XX-k czyli co się tam dzieje? współpracownicy do kitu czy warunki złe? napisz coś więcej.

@emi

czyli jak wygląda praca? napisz coś więcej na ten temat

Dawid

Czy są jakieś zmiany w firmie? Może trzeba rozmawiać z szefostwem?

daniel kramp

moim zdaniem zajebista firma bdb kontakt produkty tez super wykonanie i czas realizacji szybko i sprawnie polecam !!!!!!!

omni
@daniel kramp

Zajebista? hahaha to zapraszam na etacik do pracy!!!

rrrrr
@daniel kramp

(usunięte przez administratora) firma pada na pysk,nikt normalny nie chce tam już pracować,kompletne brak szacunku do pracownika jak to kiedyś p.Michał Włoszczowski powiedział;ludzie drugiej kategorii!!!!

Widzę na tej stronie same kłamstwa. Pracuję w Quest sporcie w marketingu od 5 lat. Dobry kontakt z właścicielem, nizle zarobki i miła atmosfera

@:

Kłamstwa?? Zamienimy się na wypłaty? Zobaczysz ile zarabia pracownik produkcyjny (1/3 tego co ty masz albo jeszcze mniej).

elf

Do : ,nie kłamstwa tylko szczera prawda,a jak się siedzi przy korytku to nie jest źle i proszę nie wprowadzać ludzi w błąd!!!

zaw

kontakt z obsługą klienta - panem Kamilem to jakiś istny koszmar

ip
@zaw

p.Kamil nie ma czasu na pierdoły,pierwsze sprawy prywatne a potem klient

ttt

brak kontaktu z działem marketingu , chcieliśmy zamówić odzież przez email - nie otrzymaliśmy odpowiedzi od ponad 2 tygodni, nasz trener dzwonił do tej firmy , jakaś kobieta z wielką pretensją i fochem w głosie oznajmiła nam że nie ma czasu nawet nam odpisać , totalna amatorka nie polecam tej firmy...

gość go work

hoojnia straszn.a Właścicielka firmy o wielkim sportowym nazwisku, prowadzi rekrutacje, umawia sie na konkretne pieniądze a jak przychodzi do podpisania umowy to nie odbiera telefonu. Już prawie sie zwolniłem z poprzedniej pracy dla Questu a tu pani Włoszcz....... przestała odbierać telefon. Nie polecam szukają przygłupów do pracy za marne kase.

SZYMON

Kontakt z działem graficznym to koszmar, ta firma zatrudnia ludzi którzy nie są profesjonalnymi grafikami , Panuje pełna amatorka. Realizowałem u nich naprawdę proste zlecenie , niestety na każdym etapie jego realizacji były jakieś problemy , łącznie na gotowy produkt czekałem miesiąc dłużej . W rezultacie dotarł do mnie pełny wad graficznych , myślę również że na szwalni tej firmy pracownicy chyba piją alkohol bo zamki w naszych bluzach wszyte zostały krzywo... To był mój pierwszy i ostatni raz z ta firmą :( .

Zostaw merytoryczną opinię o Questsport Sp. z o.o. - Jelenia góra

• Jak się pracuje w Questsport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Questsport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

Questsport Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Wiejska 52B
    58-506 Jelenia góra