Opinie o Questsport Sp. z o.o. w Jelenia góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Questsport Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Questsport Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja, wynajem i serwis odzieży i obuwia roboczego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Questsport Sp. z o.o. w Jelenia góra

To dziwne, że firma się rozwija? Orientujecie się może w jej bieżącej sytuacji? Po prostu jakoś nie udało mi się odszukać aktualnych ogłoszeń a zaciekawiły mnie te komentarze. Jak może wyglądać praca jako konstruktor odzieży? Mam takie archiwalną ofertę, myślicie, że taka praca będzie w ogóle jeszcze dostępna?

Gość z opinią Nowy wpis

Dziwne, że ta firma nadal się rozwija, a przynajmniej z zewnątrz. Właściciele chwalą się w wywiadach jaki to wielki sukces i rozwój udało się osiągnąć, a wewnątrz panuje nieład. Produkcja totalnie nieogarnięta. Ciągły pośpiech pod koniec dnia, bo ku zaskoczeniu wielu - trzeba coś skończyć, i tak codziennie. Szeregowi pracownicy otrzymują pensję minimalną. Nowi pracownicy nie mogą liczyć na dobre szkolenie i mimo, że byliby przydatni na produkcji, to przez brak podstawowego przeszkolenia i przydzielenia na odpowiednie stanowisko, zwyczajnie rezygnują. Dziwna firma bazująca na taniej sile roboczej - byle jako tako produkować i będzie okej. Nie upatrywałbym jej jako wzoru przedsiębiorczości w Jeleniej Górze, żeby nie powiedzieć - zwykły (usunięte przez administratora)

Gość Nowy wpis

W firmie dają umowę o pracę?

Jolanta Nowy wpis
@Gość

Brak odpowiedzi na pytanie ma sugerować, że jest to na tyle oczywiste, że nie trzeba udzielać odpowiedzi? Pytam, bo milczenie mnie zastanawia a jak widziałam zeszłoroczne ogłoszenie dla speca od kadr i płac to jasno wskazana w nim była uop. Opisane także były dofinansowania do sportu oraz komfortowe warunki pracy. W jakim zakresie? Jakie jeszcze stanowiska biurowe są potencjalnie do zajęcia?

Lidia

A jak tam obecnie wypłaty? Ile da radę zarobić, jak teraz się człowiek przyjmie? Bo tutaj jakiś czas temu ktoś pisał i zastanawiam się, czy nie ma szans na jakąś podwyżkę aktualnie?

Jeszcze inne pytanie.
@Lidia

Dlaczego pewne osoby z przedsiębiorstwa śledzą inne osoby? Czy najzwyczajniej w świecie ktoś się codziennie myli i udaje? Są za to jakieś nagrody?

Jolanta
@Jeszcze inne pytanie.

Na podstawie czego padła tutaj sugestia o jakimś śledzeniu? Coś się wydarzyło w ostatnim czasie w firmie, że tak piszecie?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Questsport Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca w szklarni przy pomidorach
Lipsk
Gemüseproduktion Schkölen GmbH
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.
Ahatkaaa

Bardzo marne pieniądze, właściciele na stronach Forbesa a pracownicy najniższa możliwa wypłata 2,5 tys zł na miesiąc.

Byłem...widzialem

To jest dobra firma. Właścicielka też jest ok. Problem polega w tym że calosc stresu i atmosfery w tej pracy wprowadzają pracownicy , szczególnie Ci starzy. Zabetonowali całość tej firmy. Ta firma ma potencjał, tylko że przychodzisz tam , a starzy pracownicy nie chcą Ciebie nic nauczyć. Tam jest po prostu układ. Nowi nie mogą się nauczyć więcej niż starzy, dlatego to wszystko jest blokowane. Atmosfera jest tragiczna. Myślę że w niedługim czasie właścicielka to zauważy i w końcu zrobi porządek. I będzie miała zdecydowanie więcej pożytku niż do tej pory. Tutaj potrzeba kilofa aby rozbić beton i wylać od nowa, a to przyniesie efekt niewyobrazalny.

@Byłem...widzialem

Prócz niedogodności związanych z atmosferą jak oceniasz inne sprawy związane z zatrudnieniem? Mam na myśli wynagrodzenie i dodatki w postaci premii lub świadczeń socjalnych. Liczę, że o tym napiszesz.

G30
@Byłem...widzialem

Czy ktoś może napisać jakie są zarobki. Czy są stawki godzinowe czy stałe wynagrodzenie? Praca jest od do...? Jak wyglądają soboty i czy często są nadgodziny. Takich informacji tutaj brakuje. Jaką dostajecie umowę?

@G30

PRACA OD 06:00 DO 14:00 ALE BARDZO CIESTO DO 15:00 CO DRUGA SOBBOTE - PRACUJONCA - WIESZ O TYM CIESTO ZA DWA DNI - PENSJA 2500 NETTO - CHOC MOWILI ZE TO NAJMNIEJSZA KWOTA - POLECALI 3500 NETTO - KLAMSTWO - NIGDZIE- KIEROWNICTWO MA (usunięte przez administratora) - PELEGNUE TYLKO PRZYDUPASOW - KTORYCH 99% TA RODZINE - TOTALNE KUMOWSTWO - NIE MA KOGO (usunięte przez administratora) - ODRAZU STAJE JASNE ZE ONO Z ICH STRONY I JEGO BRONIA - FIRMA DEBILOW - DLA DEBILOW - OMIJAC SHYROKIEM LUKIEM

Jolanta
@dimarulez

Oj faktycznie widać głęboką irytację i frustrację u Ciebie. :( A gdzie Ci mówili, że na rękę dostaniesz te 3,5? I serio nic ponad te 2,5 nie a rady dorobić?

dimarulez

GORĄCO NIE POLECAM PRACY TAM - CAŁKOWITA TRAGEDIA BEZ SZACUNKU DLA PRACOWNIKÓW ZE WZGLĘDU NA KORZYSTANIE Z BYDŁA CAŁKOWICIE NIEWYKSZTAŁCONEGO

AS

Ludziom się pracować nie chce, każdy chce od razu być kierownikiem i rządzić, wielku nie wie, że ciężka pracom dochodzi się do sukcesu - leniuchy do roboty albo jak Wam się nie podoba to weźcie kredyt , kupcie biznes plan ( choć odrobinę dobry jak ten ) i otwórzcie własną działalność i pracujecie u siebie. W ten czas zobaczycie jak ciężko trzeba pracować by powiązać by myć zarabiać. Nie wotum jak jest w trek firmie ale to gdzie pracuje jest tak samo dużo nażekajacych , leniwych ludzi - aż mnie rop...dala.

@AS

Z ortografią na bakier mądralo jesteś....Taki kozak to otwórz swój biznes...co robisz w Quest sport

@123

ONA JESC BRIGADYSTA KROJOWNI AGNIESZKA KELT - BYDLO DZIWNE

grejt bob

to to jeszcze ta firma istnieje ??

@grejt bob

NIESTETY - NO TO NIE DLUGO SIE SKONCZE - PROKURATURA JUZ DZIALA

EX

Z czystym sumieniem NIE POLECAM tej firmy. Jeżeli szanujesz godność osobistą i poszanowanie do drugiej osoby to omijaj jak tylko się da. Większość pracowników niestety ale uśmiechając się do Ciebie jednocześnie obrabia Cię za plecami. Nie chce mi się rozpisywać bo pół dnia bym stracił/a. Szkoda bo nazwisko zobowiązuje a jest jak jest... Jedyny pozytywny komentarz jaki mogę napisać to że Pupilek Pani Ewy potrafi rozbawić swoim mniemaniem o "doświadczeniu". Brak płynnej pracy, ciągle jesteś wytrącany/a z aktualnych obowiązków co skutkuje później opóźnieniami w produkcji za które oczywiście Ty dostajesz ochrzan. Wypłaty- nie wiadomo ile dostaniesz, Wolne- zapomnij.. tylko wtedy kiedy "szefowa pozwala". Brakuje rozwiniętych czerwonych dywanów w firmie i wódeczki. Wtedy przynajmniej człowiek by wiedział w jaki klimat się pakuje :)

muczaczo
@EX

hej, pisząc Pupilek Pani Ewy kogo masz na myśli? Kiedyś tam pracowałem i chcę wiedzieć czy to ta sama osoba o której myslę ;)

@EX

PROSZĘ USTAWIĆ JAKIKOLWIEK MINIMALNY POZIOM WYKSZTAŁCENIA DLA PRACOWNIKÓW NISKICH W ZATRUDNIENIU - BYĆ MOŻE JAKIŚ TEST IQ, NIE MOŻNA TAM PRACOWAĆ NORMALNA OSOBA - PERSONEL ZRUSZYŁ FIRMĘ

PRAWDA

Wielki chaos, brak poszanowania pracowników - "nie ty to będzie ktoś inny na twoje miejsce", bardzo opróżniona realizacja zamówień, zamówione produkty bardzo często z wadami

@były pracownik

MASZ RACJE

Pracuję w tej firmie od 4 lat i jestem bardzo zadowolona. Atmosfera w pracy zależy od nas samych i pracowników, z którymi się pracuje. Szefowa to prawdziwa szefowa. Nie może dać sobie wejść na głowę przy takiej ilości pracowników. Nie będzie każdego głaskać po głowie.Całkowicie ją rozumiem. A zarobki? Żeby zarabiać tyle ile się chce należy uzbroić się w cierpliwość, a przede wszystkim być dobrym w tym co się robi. Wtedy podwyżka sama przyjdzie:)

Sebastian

Napisałaś, że warto uzbroić się w cierpliwość - jeżeli chodzi o podwyżkę, i się starać jak najlepiej wykonywać swoje obowiazki. O ile to drugie jest dla ambitnych pracowników zapewne zrozumiałe, to pierwsze stwierdzenie jest bardzo ogólne. Czy w firmie jest określony program rozwoju pracowników? Na jaką podwyżkę można liczyć przy pierwszym awansie?

@Sebastian

Do każdego pracownika podchodzi się bardzo indywidualnie. Zarobki mogą się różnić nawet między pracownikami, którzy są w tym samym dziale i zajmują się tym samym (myślę, że ma na to wpływ staż pracy).Nie ma programu rozwoju pracowników ( oficjalnie). Pierwszy rok pracy w firmie jest ważny. Jak się sprawdzisz to spokojnie dostajesz podwyżkę. Może być to nawet podwojenie Twojej dotychczasowej wypłaty + comiesięczne premie.

@Sebastian

Często nowi pracownicy się poddają i nawet nie przepracują 1 roku. Bo ktoś na nich nakrzyczał, bo ktoś krzywo spojrzał, bo inni mają więcej, bo wszyscy są źli ;) Poźniej piszą negatywne opinie...ale na podstawie czego? Przepracowanego miesiąca, dwóch?

Nie zgadzam się z tą wypowiedzią. Pracowałam 3 lata co kazali wykonywałam dobrze- sumiennie w pracy zawsze na czas i po godzinach też zostawałam zero podziękowania zero podwyżki ciągły stres i nerwówka.Uciekłam stamtąd i nie wrócę napewno. Na koniec jeszcze mnie szefowa pojechała nie wiem za co Za charówę chyba....

Przepracowałam ponad rok, przepłaciłam to zdrowiem. Zwolniłam się sama, bo miałam dosyć pani Włoszczowskiej i narzucanej normy 200%- nie miałam czasu nawet na przerwę w pracy, żeby cokolwiek zjeść. Po moim odejściu przez pół roku dochodziłam do zdrowia. Byłam wykończona fizycznie i psychicznie - dzisiaj inaczej bym to wszystko rozegrała. Na pewno zyskałam doświadczenie jak sobie nie pozwolić, żeby pracodawca wszedł na głowę. Szkoda tylko, że tak długo pracowałam w tej śmiesznej firmie

Nie wiem ile zapłacili Ci za tą opinię ale na pewno opłacało się hahah !

dimarulez

JESTES DEBILKOM TA BYDLOM - NIE ODRUZNIAS BIALE OD CZARNEGO - WSHYTKO PSUJE ? - NO TO TWOJ LOS

MINI

hahahah ! (usunięte przez administratora) Straszne ale prawdziwe, co gorsza niestety ludzie dalej tam pracują i trują się tą jadowitą atmosferą. "Nie polecam" jest tu bardzo kulturalnym sformułowaniem. Jeżeli nie masz wyższego wykształcenia to nawet nie podchodź po podwyżkę.

?

Czy dla pracowników produkcji są zapewnione napoje typu woda, herbata ?

Jaaa

Powiedzcie jak zarobki w 2020r na produkcji?

Tomasz

@Dora Może nie jest idealnie ,ale przesadziłaś z narzekaniem...

Roman

Czy ta firm am atez swoje oddziały w Legnicy i Polkowicach?

Dora

Stres, stres i marne pieniądze. Nie polecam tej firmy nikomu. Kretactwo na całego. Inne rzeczy obiecują na początek a calkiem inaczej jest to w praktyce.

Ninka

Stres akord i wymiana pracownika na lepszy model. Dla odpornych nerwowo

Lidia
@Ninka

Praca w QUEST SPORT jest według Ciebie bardzo stresująca. A dlaczego, możesz podać jakiś przykład? Fajnie byłoby dowiedzieć się czegoś konkretnego.

Zostaw merytoryczną opinię o Questsport Sp. z o.o. - Jelenia góra

• Jak się pracuje w Questsport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Questsport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

Questsport Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Wiejska 52B
    58-506 Jelenia góra