Opinie o ANIMEX w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ANIMEX. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ANIMEX o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANIMEX w Warszawa

K.m.m.

A czego??

fury

zwolnili na ten przykład kierownika SUR Co by nie mówić był w porządku, starał się, dbał o ludzi, interesował się wszystkim ale...... nie kablował do biurowca na swoich więc zatrudnili młodego który już kiedyś pracował ale ten lata z byle pierdołą do tego z dębicy w okularach. Powinni mu dać stanowisko przedłużacz. Ci z Dębicy mówią że tak super u nich było ale to Dębice zamknęli a nie Opole. No i teraz w Opolu jest grupa spadochroniarzy którzy orają ludźmi jak kobyłą

moro
@fury

zwolnili bo chłop miał zasady i miał jaja byle jakim pierdzistołkom se nie dał w kasze dmuchac a ten co teraz jest to marionetka

kaczor
@fury

dyro z Dębicy podaje dziennie tajny kod ostatnio było 7590. Drużyna na zawieszaniu wie o co chodzi

@moro

Miał zasady nie rozśmieszaj mnie- kopanie w drzwi i odzywki (usunięte przez administratora) o tym mówisz? Jak będziesz pisał o doskonałości byłego to pisz a na pewno usłyszysz odzew prawdy.

mex
@kaczor

pewnie chodzi o to jak szybko mają wieszać kurczaki na zawieszaniu. Masakra jakaś

Fury
@Daj papieroska

Chodziło o tego co 3 miesiące był A nie o tego starego.

mechanik
@Fury

ten był spoko i fajny list zostawił na pożegnanie. Takich ludzi nam trzeba a nie karierowiczów

drako
@fury

Od pięciu lat orają w Animexie w Opolu na Arki bożka . Polakom każą brać urlopy a obcokrajowcom z przewozu dają pracę . żon tam pracuje ma w podstawie brutto w umowie 2600 a na każdym kwitku od paru miesięcy podstawa 2400 , a wypłata netto po miesiącu przepracowania dostaje 2100 do 2200 wypłaty nadgodziny wliczone w podstawę . za każdym razem po 400 zł , minimum mniej po paru już miesiącach jest żona do tyłu ponad 2000 zł . W TYM ZAKŁADZIE NIE UMIĄ LICZYĆ WYPŁAT , A ŻEBY PRACOWNIKA WYCISZYĆ PŁACE PRZENIEŚLI DO KUTNA . (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora)

Łowca krokodyli
@drako

Co jest z Tobą nie tak ,w takim wypadku idzie się do kadr jeśli kadry nie będą chciały załatwić tej sprawy pozytywnie to polecam Inspekcję pracy lu Sąd pracy.Oczywiscie należało by posiadać umowę,wyciąg z konta bankowego,odcinek z zarobkami oraz zdjecie listy obecności

Jak wygląda podstawa w ANIMEX?

Masturbator

Zależy od stanowiska ....

Frozen

Kierownicy i majstrowie, totalne zero. Z jednym Panem w czarnej czapce można się dogadać, reszta to żal.

ANIMEX prowadziła rekrutację na stanowisko Praca od zaraz Праця. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

doro

kierownik UTR to bez wazeliny do (usunięte przez administratora) wchodzi

zarząd

za ten wiersz zostaną wyciągnięte konsekwencję

analizator
@zarząd

Art. 54 konstytucji 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

X
@doro

Nawet na auto służbowe zasłużył taki dobry jest!

prcóje sie za minimum zarobki pod psem i cięszka praca

Irek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników i może coś więcej się dowiem?

Sylwia
@Irek

Jakie dokładnie informacje Cię interesują? Trzymam kciuki, żeby znalazł się ktoś, kto odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania. Co do rekrutacji, najlepiej poszukiwać ofert pracy na stronie internetowej przedsiębiorstwa.

mariola
@Irek

Z firmy odchodzą najlepsi lub dyro ich zwalnia. Kolejna wspaniała osoba odchodzi. Brak słów

C
@mariola

A kto taki?

Usunięty
@mariola

Jaki pan taki kram

Blond

Kolejny po Dębicy topielec. Nabiera już wody.

Darek

Każdy może mieć swoje zdanie, również szefostwo a oni widzą to inaczej!

żal

Nie ta firma mogla by miec wszystko ale zatrudnia pana Pawła G. i ma jak ma żal i przykrość

Sisi

Czy ktoś wie dlaczego szukają Hr Manager?

Yro
@Sisi

bo za bardzo się starał tamten a nowy dyro tylko więcej i więcej chciał ludzi za mniejsze wynagrodzenie

wozkowy

od czasu wymiany prezesa dzieja sie rzeczy dziwne!!! zwalnia sie duzo doswiadczonych pracownikow bo nikt nie reaguje na ich skargi! roboty przybywa a rak do pracy coraz mniej i nikt z tym nic nie robi, ile mozna siedziec w takim bagnie u technicznych pozwalniali kierownikow i posadzili swoich kolegow. to sa jacys amatorzy co dobrze widac po tym jak coraz bardziej wszystko sie na produkcji sypie

Ryszard
@wozkowy

Rozumiem, że jesteś zaniepokojony obecną sytuacją kadrową w firmie, ale widocznie takie posunięcia zostały przeanalizowane przez przełożonego. Na stronie pracodawcy http://www.animex.pl/kariera/rekrutacja-2/proces-rekrutacji/ są opisane etapy rekrutacji, pomoc dla kandydatów do pracy, a także wyjaśnienie jacy pracownicy są poszukiwani. Warto tam zajrzeć, jeżeli ktoś przygotowuje się do rozmowy kwalifikacyjnej.

@wozkowy

Może należy Ci przypomnieć dlaczego takie decyzje zostały podjęte a z drugiej strony to nie jesteś od tego by oceniać czy nam jest teraz lepiej czy gorzej. Bo przecież jako wózkowy na pewno nie pracujesz w Sur:)

Król kurczak
@Daj papieroska

No tak ale wyrażam swoją opinię na ten temat,nie potrzebuje twojej aprobaty .Bacznie obserwuje dział techniczny ,widzę niekompetencje aktualnej ekipy Ale przynajmniej nie ma już chamstwa i arogancji podczas proby zalatwienia czegokolwiek

tess
@wozkowy

może to kwestia skupu leżaków?

Aaa

Na garmazerni tez zapieprz jak holera ale jak masz dobre znajomosci z majster M.... to kilka przerw ci sie nalezy a reszta zepier.... przesiaduja razem tu i tam zamiast pracowac a szefowie nic nie widza my tez tak chcemy kilka godzinprzerwy i kulka pracy

Karol
@Aaa

Takie zachowanie majstrowej jest skrajnie naganne nie powinna swoich. spraw osobistych przynosić do firmy to źle oddziałuje na resztę załogi brak jej jakiegokolwiek taktu

Karol
@Aaa

Czy pani kierownik nie widzę co tu się wyprawia prosimy sprowadzic PaniaMag,, na ziemię

opolanin

Czy ktoś sprawdzał składki emerytalne płacone przez pracodawce? Czy jest to możliwe że nie są w pełni opłacane?

Waldi

Czy wiecie coś o aktualnej rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie?

Ali
@Waldi

Rekrutację to zawsze tam prowadzą. Nie ma chętnych. Zimno, kalosze, dym, woda. Siedzenia w biurze nie ma. Ładnie wyglądają na opakowaniu i tyle.

Dcba
@Waldi

Stanowiska za głodowe stawki, czaruja premiami i dodatkami których nigdy nie zobaczysz

0majsterp

Zrób jakis znak :D

Niezainteresowany
@Ali

Wszędzie tak samo. wydaje Ci się ,że gdzie indziej będzie lepiej i piękniej a okazuje się , że dno. Niedawno była pewna rewolucja Czy było warto?Niech każdy sam sobie odpowie na to pytanie.Gwarantuję, wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma.....wiem co piszę.

@Niezainteresowany

Jeśli nic nie będziesz próbował zmienić nic się nie zmieni..

Paweł b.
@Daj papieroska

możesz zmienić zakład :)np.W kutnie jest animex

@Paweł b.

Rzuciłem palenie nie poczęstuje cię w Kutnie...

Aktimel
@Paweł b.

I co znowu patrzeć jak załatwisz wszystkie problemy na" taśmę klejącą" i na dodatek czyimiś rękoma -znikoma przyjemność ale zawsze masz drugą szansę pozbawienia kolejnej brygady posiłków regeneracyjnych tak dla oszczędności.

Lidia
@Ali

Jak zatem wygląda praca w firmie ANIMEX? Na czym polega różnica między tym co na opakowaniu, jak to zastało przez Ciebie ujęte ,a tym jak jest w rzeczywistości. Ogólne stwierdzenie nie wnoszą zbyt wiele użytecznych treści dla osób zainteresowanych pracą w tej firmie. Dlatego zachęcam do rozwinięcia wypowiedzi.

Aktimel
@Lidia

Na etykiecie produktu nie zobaczysz tego co siedzi w wewnątrz. Czasami robisz badania jest OK A okazuje się RAK i co?.

Normalny

Jak widzę po opiniach, to nic się tam nie zmieniło od 2010 roku, kiedy to zakończyłem okres próbny w tej firmie i nie chciałem podpisać kolejnej umowy. Pamiętam kalosze, zimno, marne wypłaty.

lehanvre

polski (usunięte przez administratora) dla międzynarodowej społeczności ludzi którzy potrafią tyrać bez weekendów ,życia prywatnego i nadziei że będzie lepiej jedyny plus tej pracy to umowa o pracę i 26dni urlopu gorąco nie polecam

Andrew
@lehanvre

Racja, a z drugiej strony nawet ten urlop nie jest na rękę pracodawcy . Na życie prywatne masz tutaj marne szanse, musisz być zawsze gotowy i najlepiej nie zadawać żadnych pytań, tylko słuchaj wyszkolonej "kadry menedżerskiej" z bardzo niskimi kompetencjami

Matka polka
@lehanvre

Już na Wejściu do Zakładu robi się nie przyjemnie aż odechciewa się pracować ,człowiek jest zmuszany do badania alkomatem co jest niezgodne z kodeksem pracy.Tutaj wklejam podstawę prawą : Konieczność uzasadnienia kontroli Przeprowadzenie kontroli trzeźwości może być przeprowadzone wyłącznie na podstawie uzasadnionych podejrzeń. W związku z tym podejrzenia zazwyczaj dotyczą jednego, konkretnego pracownika. Zatem pracodawca przeprowadzając kontrolne, wyrywkowe badanie alkomatem na grupie pracowników, naraża się na posądzenie o łamanie art. 11 Kodeksu pracy, w którym jest zobowiązany do szanowania godności i innych dóbr osobistych pracownika. Kontrole takie również w bardzo negatywny sposób mogą wpłynąć na atmosferę w pracy i nastawienie pracowników do pracodawcy. To jest jedno z wielu uchybień zakładu,Kolejne jest to że przychodząc na 2 zmianę na wydziale drobiarskim to nigdy nie wiadomo kiedy skończy się praca ,bo np, coś się popsuło .W praktyce to wygląda tak że dość często kończy się 24 lub 1 w nocy a ja niem mam jak wrócić do domu.Mąż musi extra po mnie przyjeżdać choć mam wykupiony bilet miesięczny.To bez sensu .....

PW
@Matka polka

Droga koleżanko ochrona sprawdza trzeźwość pracowników Animexu urządzeniami bez aktualnych badań - wystarczy poprosić o okazanie naklejki na żółtej płace na której jest nieaktualna data ostatniego badania. Pozdrawiam

Oczywiście, pracownik może zmienić miejsce pracy, gdy „mu się nie podoba”. Jednak nie o upodobania chodzi. Jeśli pracownik zwraca uwagę na nieprzestrzeganie przepisów przez pracodawcę, to nie mówimy o gustach, lecz o łamaniu prawa. Zauważmy ponadto, że szef, mówiąc do pracownika: „Nie podoba ci się? Nikt cię tu nie trzyma, wielu czeka na twoje miejsce!”, kieruje do podwładnego wrogi i nieetyczny komunikat, że nikomu w pracy nie zależy na obecności danego pracownika, że jest do zastąpienia przez wielu innych, a jego oczekiwania wypoczynku, rozliczenia nadgodzin są nieuzasadnione.

Polska Walcząca

Fenk ju

sergey

szto ty blej gawarisz?nie panimaju jak sie nie podobaju to sie pozwalniaju blej

PP

Wyplacili wam nadgodziny za sierpien czy goła pensja ?

PW
@PP

Stary daj spokój to korporacja nie denerwuj się nie warto.

Brojler
@PW

To nowy system premiowy z którego management pęka z dumy :)

Zostaw merytoryczną opinię o ANIMEX - Warszawa

• Jak się pracuje w ANIMEX?

Zobacz opinie na temat firmy ANIMEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANIMEX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ANIMEX