Opinie o EUROSERVICE Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Sp. z o.o. w Surochów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie EUROSERVICE Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EUROSERVICE Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EUROSERVICE Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Sp. z o.o. w Surochów

anita

Oj Bolek firma ta prosperuje już od wielu, wielu lat. Właściciel od początku ten sam. Biopaliwami zajmują się ok 10 lat, wcześniej różnie, oleje, butelki, tłuszcze przemysłowe. Pracowałam tam kilka lat. Nie mogę niestety niczego dobrego powiedzieć. Mam bardzo przykre doświadczenia z tymi ludźmi, panią prezes i prezesem pani prezes. Zupełny brak szacunku, wyzwiska, wywalanie z pracy z dnia na dzień, wyzysk, to niektóre z sytuacji z którymi się tam spotkałam. Rotacja pracowników masakryczna. Szczerze nie polecam.Wywalili wieloletnią, oddaną pracownicę w ciąży, oskarżając ją o cuda wianki. Sprawa zakończyła się w sądzie, firma przegrała z kretesem, okazało się, że były to fałszywe oskarżenia i pomówienia spreparowane tylko po to, żeby tą dziewczynę zniszczyć. Oj długo by opowiadać, co tam się działo, jacy to fałszywi ludzie. Może pracownicy produkcyjni źle nie mają teraz, ale w otoczeniu prezesa, administracji pracy szczerze nie polecam. Przeszłam tam przez piekło.

brak mi słów

Miałem wątpliwą przyjemność pracować w tej firmie parę lat. Zszargane nerwy i nic poza tym mi nie pozostało.Zarobki były śmieszne, na dodatek wtedy nie wypłacane miesiącami. Zarząd i właściciele ...szkoda gadać. Zupełny brak szacunku dla pracowników, przekleństwa, manipulacje. Chwiejność emocjonalna osób z zarządu, zupełny brak profesjonalizmu, to jest to, z czym miałem do czynienia. Nie będę zdradzał szczegółów, bo to bardzo śliskie sprawy. Nie polecam szczerze tej firmy najgorszemu wrogowi.

z perspektywy czasu mogę stwierdzić, że jest to bardzo dobra firma, jestem bardzo wdzięczna losowi, iż przez- niestety -krótki okres czasu mogłam tam pracować

plusik

Witam.mam pytanie jak sie pracuje w tej firmie szczegolnie chodzi czy chodzi sie na zmiany i po ile godzin?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EUROSERVICE Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Elektryk - Automatyk.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
abc

Natalka, tak pomogli , kiedy tego potrzebowałam ... zarobki różne, premie tez są , wszystko zależne od tego czy efektywnie pracujesz .Jednak atmosfera jest rózna , nerwy też sa , ale to taka branża niestety ... Z perspektywy czasu, jest ok ... kwestia charakteru i podjescia ... Trudno, żeby siedziec i czekac na oklaski ... To prywatna firma, manna z nieba sama nie leci. #pracownik roku, to wszystko sa subiektywne opinie . Ja też miałam nerwy, ale gdzie teraz nie ma stresów w pracy ?szef nie jest kolega tylko szefem. Nie może pozwoliśc aby pracownik powodował straty . tyle w temacie.

pracownik roku

Natalka, ten abc to może im zawdzięczać jedynie zszarpane nerwy. Za moich czasów atmosfera była fatalna, a zarobki marne (nie wiem jak jest teraz). Relacje pracownik-pracodawca tragiczne. Doradzałbym omijać tę firmę szerokim łukiem ale patrząc na sytuację na rynku pracy w tej okolicy...

pracownik roku

Ci co piszą jakiekolwiek pozytywne opinie o tej "firmie", a zwłaszcza o zarządzie najprawdopodobniej upadli na głowę, lub też spożyli używany do produkcji (usunięte przez administratora). Pozdrawiam wszystkich (usunięte przez administratora)

abc

Nie było źle, a ponoć teraz jest lepiej ...

abc

Jak juz zostało napisane, wiele zawdzieczam tej firmie ... Warunki pracy sa bardzo dobre, tak samo jak i warunki rozwoju ... oczywiscie jesli ktos potrafi to wszystko, wykorzystać :) jest naprawde ok :)

abc

Jako były pracownik mogę powiedzieć, żebywało różnie, ale tak jest chyba zawsze , w każdym zakładzie... jednak mam dużo szacunku do Zarządu, wiele im zawdzięczam ... specyficzna branża, wymagająca stalowych nerwów ... pozdrawiam

witam mam pytanie odnosnie pracy w tej firmie.jakie sa warunki pracy i płacy.moze ktos cos mi napisze.dziekuje

byly pracownik

szkoda pisać co tam się dzieje. wystarczy zapytać byłych pracowników. komentarz jest zgodny regulaminem serwisu, więc proszę aby pozostał na stronie.

zpt

Podejrzewam, że dwa powyższe wpisy to dzieło samej \"przemiłej\" (usunięte przez administratora)

.......

bywa rożnie, są nerwy ... ale to chyba jest wszędzie... ogólnie jest dobrze ... Pani Prezes to przemiła kobieta ...

xxx

Dobra firma, mimo kryzysu stara sie nie krzywdzić pracowników i ratować ilu sie da!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o EUROSERVICE Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Sp. z o.o. - Surochów

• Jak się pracuje w EUROSERVICE Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EUROSERVICE Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

EUROSERVICE Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 19 ocen.

EUROSERVICE Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Sp. z o.o.