Opinie o EUROSERVICE Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Sp. z o.o. w Surochów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie EUROSERVICE Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EUROSERVICE Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EUROSERVICE Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Sp. z o.o. w Surochów

pracownika

Warto rozpocząć pisanie opinii o tej firmie od strony finansowej, miałem wątpliwą przyjemność przekraczać progi tej firmy i „realizować się” na stanowisku administracyjnym lub jak dużo osób to nazywa jako pracownik umysłowy. Wynagrodzenia zawsze są na czas lub wcześniej. Niestety w tej firmie nie ma żadnych benefitów, nawet karty multisport. Stawki są na poziomie najniższych krajowych lub lekko wyższe jeśli ma się dużo doświadczenia. Premii oprócz skromnej świątecznej nie ma, czasami jest premia uznaniowa za rok, ale to wynika z wyproszenia jej od zarządu i co chyba najistotniejsze premia uznaniowa jest naliczana nie za przepracowany rok tylko za rok wcześniej - trzeba pracować przynajmniej 2 lata żeby dostać skromny grosz pocieszenia, w moim przypadku nie zwróciło się nawet za dojazdy tzn. paliwo do pracy szczególnie, że firma położna jest daleko od miasta. Co do rozwoju w firmie, szkoleń jest bardzo mało, wyjazdów prawie w ogóle, firma tak naprawdę nie istnieje na targach i spotkaniach branżowych. Ścieżka kariery i rozwoju tutaj jest bardzo ciężka, dla młodych pracowników „nieprzyjazna”, a na pewno panuje tutaj rynek pracodawcy, pracownik tu raczej nic nie znaczy. Przedłużenia umów są rozdawane pod koniec okresu umowy żeby pracownik był trzymany w szachu. Co do samej atmosfery w działach, ludzie są okej, panuje miła atmosfera. Ja jako młody pracownik spotkałem się z zaszufladkowaniem jako osoba „niedoświadczona” i ciągłym rygorem i raportowaniem do kierownika za najmniejsze błędy co było dość denerwujące i z dnia na dzień zniechęcało mnie do pracowania tutaj szczególnie gdy się starałem, a informacje i uwagi od współpracowników nie były mi przekazywane face to face tylko krążyły dookoła mnie. Na pewno prace z dnia na dzień można tu stracić za najmniejszy błąd czego byłem raz świadkiem, a wielu innych przypadkach tylko słyszałem. Firma kreuje się na korpo, pracownikowi raczej utrudnia się pracę i wszystko się kręci dookoła wyników za które nie ma nagród. Na pewno to co widzicie w ogłoszeniach o prace „stabilne zatrudnienie”, „wysokie wynagrodzenie” etc. to kłamstwo i złudna wizja, również to co usłyszycie na rozmowie rekrutacyjnej będzie jak fatamorgana, bardzo szybko zniknie gdy się zbliżycie. Nie brakuje tutaj wykształconych pracowników jednak wszyscy są skutecznie hamowani w realizowaniu się co jest tak samo dużą kłodą pod nogi jak comiesięczne głodowe przelewy na konto. Gdy przyszedłem tutaj do pracy nie sugerowałem się opiniami z tej strony ponieważ myślałem, że to nie jest po części prawda, ale jednak jest. Zrezygnowałem z wielu innych lepszych ofert żeby przyjść do firmy która jest największa w swojej branży co było tragicznym błędem, liczyłem tu na rozwinięcie skrzydeł, bardzo szybko zostały odcięte i szybko został zbudowany strach oraz niepokój o przyszłość.

Jack
@pracownika

Może brakowało Panu wiedzy lub doświadczenia, do których odniósł się Pan w przesłanym CV.

nowa

Czy w firmie jest system czterobrygadowy (laboratorium) ?

lulu29

rotacja pracownikow idzie w parze z brakiem szacunku dodatkowo placa bardzo slabo

Klaudka Nowy wpis

Dzień dobry. ;) widzieliśmy właśnie z partnerem ofertę dla elektryka. Prócz wykształcenia kierunkowego nie ma wpisane wprost by jakiś staż pracy był wymagany. partner już od ponad 3 lat jest w zawodzie. Jakich zarobków mógłby oczekiwać?

Broadway ;) Nowy wpis

Stanowisko : pracownik produkcji. Rozmowa z dyrektorem kierownikiem. Proponują 5k brutto na okres 6 msc. Później lekka podwyżka o parę stówek. Praca w systemie brygadowym (3 zmiany co parę dni inna zmiana w tym praca w weekendy wg grafiku ) Premia roczna liczona od umowy po okresie 6msc. Poziom płacowy dość niski patrząc na to ile wynosi minimalną krajowa za przysłowiowe tarcie chrzanu ;) Myślałem, że jest to jedna z poważniejszych firm w rejonie lecz jest taka jak wielu gigantów którzy raczej ograniczają się do minimum dla pracowników budując swoje imperium ;) Dodatek nocny również minimalny. Standardy dość wysokie. A płaca na poziomie (usunięte przez administratora) Jedyny plus to premia roczna. Brak dodatków za pracę w weekendy. Biorąc pod uwagę moje doświadczenie w pracach produkcyjno-magazynowych owa firma nie motywuje zbyt mocno do tego aby podjąć się u nich pracy.

O ślusarzu nikt jeszcze niczego szczególnego nie pisał? Od polowy stycznia już wisi taka oferta na necie, myślę czy by nie spróbować, na podstawie tych wcześniejszych opinii jednak nie wiem. możecie określić jakie narzędzia do pracy teraz udostępniają i ile za nią płacą?

slusarz Nowy wpis

Na stanowisku firma proponuje wynagrodzenie najniższe jakie regulują przepisy, identycznie jak w Elektromecie w Jarosławiu. Dodatkowo wymagane byś umiał spawać elektrycznie i Tigiem, obsługiwał śluszenię, tokarnię, musisz umieć jeździć wózkiem widłowym i chodzić na trzy zmiany. premia - ja za rok pracy dostałem premię 500 zł (dobre prawda)!

@slusarz

I to co zostało teraz tu opisane to są właśnie te „dobre warunki placowe” z opisu? podkreślają jednak ,ze firma dynamicznie się rozwija. Jeśli tak to co jaki okres czasu mogą dać jednak jakaś podwyżkę?

Praca w Surochowie

Jeżeli nie potrzebujesz pracy na wczoraj - nie idź tam. Szkoda nerwów i to niezależnie czy praca dotyczy biura, laboratorium czy produkcji. Firma powoli sama się stacza bo zatrzymała się mentalnie w epoce kamienia, a sposób zarządzania warty jest napisania książki edukacyjnej pt. "Jak źle zarządzać firmą czyli witaj w moim autorytaryzmie XIX wieku". W skrócie - osoby kompetentne i ambitne unikajcie tego miejsca nawet jako pierwszą pracę bo wzorce "kadry kierowniczej" są tam tragiczne. Za to zachęcam osoby którym Bozia dała troszkę mniej rozumu, osoby które lubią dużo mówić i przekrzykiwać innych - nieważne o czym, a szczególnie z umiejętnością donosicielstwa i braku moralności. Takie osoby będą cenione i miłe widziane - to środowisko dla was także niezwlekajcie! A najważniejsze, że nieważne czy firma szuka pracownika - ważne czy masz przez kogo podesłać CV. Cyrk.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EUROSERVICE Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Elektryk - Automatyk.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w EUROSERVICE Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Sp. z o.o.?

pracownika

Jack
@pracownika

Olga

Jak tam z atmosfera sytuacja wygląda? i co z rotacja? Pisali w maju ze to głównie z jej powodu mogła ona występować, ale do teraz jak widać temat przycichł. Dodatkowo w moim przypadku nie było widać interesujących mnie ogłoszeń. Z czego to wynika? są teraz w jakieś inne miejsca dodawane? na kogo występuje zapotrzebowanie?

nowa

Czy w firmie jest system czterobrygadowy (laboratorium) ?

Wiktoria
@nowa

Byłaś może u nich na rozmowie? Jakie pytania zadają?

@Wiktoria

Nie byłam ale rozważam aplikacje

Paulina
@nowa

Jakbyś się zdecydowała to dasz później znać jak na rozmowie było? ;)

@Paulina

widze ze znowu jest ogłoszenie do pracy w laboratorium. Czy możecie się dziewczyny podzielić informacjami na temat te j pracy ?? Lub ktokolwiek widzial i ktokolwiek wie czy warto tam aplikować? Czy da sie pracowac za godne pieniadze w milej atmosferze?

Paulina

Ciekawa jestem czy byłaś ostatecznie, jeśli tak to dostałaś się już? Powiesz jak wdrożenie teraz przebiega? Ogólnie to jak jest z tymi ogłoszeniami na stronie u nich, one po prostu są otwarte czy stale na te wszystkie stanowiska są nabory?

lulu29

Dominika

Witam, chciałam zapytać czy warto aplikować na stanowiska administracyjne w Euroservice? Od dłuższego czasu na stronie firmy widnieją oferty pracy dla m.in pracownika księgowości i handlowca. Jak wygląda praca na tych stanowiskach i czy firma odpowiada na przesłane CV?

Czy cos słychać w firmie? Co tu taka cisza???

aaa

witam, jak pracuje się w laboratorium? ile płacą i ogólnie czy jest szansa rozwoju?

aaa

Maja

A jak obecnie pracuje się w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń. Na co obecnie można liczyć aplikując tutaj? Jak wygląda praca w Twoim dziale?

h

@były pracownik:P rozumiem że atmosfera nie za ciekawa??. Z tego co widze stawka (dośc mocno rozstrzelona no bo to ogrom,na różnica 2000 a 3000 złotych brutto) . Jak i kasa słaba i atmosfera no to wniosek jeden

były pracownik:P

Moją opinię wyrażam na podstawie paru lat gdy tam pracowałem, wszystko co napisałem to prawda z którą się spotkałem na własne oczy, więc nie pisz mi bzdur które "musisz" pisać żeby wybielić firmę lub o których być może nie masz zielonego pojęcia, że takie się zdarzają.

były pracownik:P

O tej firmie można napisać jedno: huśtawka nastrojów, Pan i Pani prezes potrafią pokazać ludzkie oblicze jak i zgnoić człowieka za choćby nie zamknięte drzwi. Co do zwalniania ludzi z dnia na dzień to prawda, atmosfera na pierwszy rzut oka miła choć jak w każdej firmie są konflikty. Co do stawek wynagrodzeniowych to już zostawiam do oceny , stawka ogólna waha się w granicach 2000-3000 zł brutto oczywiście zależnie od stażu pracy. Co do kierownictwa to także potrafią pokazać chamstwo wobec pracowników. Ale prawdziwą huśtawkę nastrojów można zaobserwować u :"Pań Biurowych", nierzadko z wielką łaską załatwiają sprawy pracowników, oczywiście zależy wszystko od humorków "Pań"

Onaaa

Co mozecie powiedziec o pracy biurowej w tym zakladzie? Jakie warunki i atmosfera?

xyz

Obecnie Euroservice rekrutuje na kilka stanowisk (m. in. Specjalista ds. sprzedaży) ale mile widziana jest rejestracja w PUP Jarosław. Czy to oznacza, że szukają taniej siły roboczej i to jeszcze z wyższym wykształceniem? Czy ktoś może odnieść się do tego i podzielić się opinią co do pracy "za biurkiem" w Euroservice ogólnie? Firma sprawia wrażenie rozwojowej i aż ciężko uwierzyć, że płace są na tak marnym poziomie jak napisał @były kierownik...

były kierownik

Pracując w firmie ZPT Euroservice jako kierownik, w tym odpowiedzialośc za utrzymanie maszyn, prawie 70 ludzi na głowie, praca 6 dni w tygodniu, niejednokrotnie całymi dniami, zarabiałem 1800 zl na rekę. Czasem otrzymałem premie w wysokości 200-300 zl. Taka jest prawda, wyzysk, manipulacje i ciągłe kretactwa. Z kolezanką o której ktos opisywal to prawda, firma przegrała ale nadal nie nauczyła się nawet na własnych błędach!Ci co licza na zarobki 2500 jak pisza i to na rekę, otrzymaja tyle ale za dwa miesiące pracy!

ANONIM

Witam, firma oferuje i staż na operatora maszyn. Co o tym myślicie ? Czy jest szansa rozwoju i stabilizacji ? Najważniejsze, czy po stażu mogę liczyć na jakieś godne wynagrodzenie rzędu 2000 - 2500 tys netto ? Proszę o konkret. pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o EUROSERVICE Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Sp. z o.o. - Surochów

• Jak się pracuje w EUROSERVICE Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EUROSERVICE Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

EUROSERVICE Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 19 ocen.

EUROSERVICE Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Sp. z o.o.