Opinie o Admit w

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Admit. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Admit o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Admit w

manager II

Jak to brakuje dobrego menadżera ? Jest Cichy menadżer nad menadżerami .Biją się o niego wszystkie zakłady w okolicy .Jego planowanie jest znane w całym Swiecie .[usunięte przez administratora]

o widze że ktoś w końcu się podpisał braaawo

do ?????

bo się pracowało w admicie

toffi

macie racje z tą pracą jest trochę nie fer bo w innych zakładach troche inaczej jest nawet w zakładach budowlannych szefowie chociaż trochu myślą o zimie i zabezpieczają sobie zlecenia ,u nas brakuje dobrego menadżera a będzie dobrze-sezon będzie trwał caly rok.

Czy po rozmowie w Admit rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
???????????

jeśli nie pracujesz to skąd masz takie wiadomości?

pozdrowienia waldziu!!!!

jak ja się cieszę,że nie pracuję w admicie !!!to paranoja tak niezorganizowany zaklad gdzie szacunek dla pracownika???? w sezonie pracuj możliwie nawet całą dobę, o wolnym dniu zapomnij,o niedzieli też pracuj,pracuj o rodzinie i dzieciach nie wspomnija a po 1 listopada nawet szef nie pomyśli o robolu- dzieci chcą jeść w zimie też.

waldek

kiedy wy wszyscy macie czas na pisanie tych pierdół!!!

urodz.9 msc.

wiecie co tak myślę sobie- jedni palą inni się sexią jeszcze inni (usunięte przez administratora)() -wolność tomku w nieswoim domku-jednym zdaniem i do czego to doprowadziło-sami widzicie w admicie ubustwo,więc szanujmy zakazy i nakazy a upominajmy się o swoje prawa!!!!!!!!!!!!!!!!!!

brawo gargamel

tez pale ale nie na terenie zakladu i wytrzymuje , nie mam nic do palaczy skoro sie nie boja niech pala ich sprawa >>>> pozdrawiam urodzonych w 9 miesiacu //////////????????

gargamel

w tym admicie same wcześniaki pracują, a niektorzy to chyba urodzili się zaraz po poczęciu,bo rozumu ani trochu!!!!!!!!!!!! a jeśli o palenie chodzi to palę i zakaz szanuję! jak jesteście tacy mądrzy to zapalcie w innym miejscu gdzie jest zakaz - na mandacik trzeba bydzie do admitu iść zarobić.

geb

aczy kazdy wczesniak ma cos nie tak z glową? jak mozna lizac dupe na anonimowym forum nawet sie niepodpisujac? kazdy ma prawo do wlasnej opini a jesli tyjej nie potrafisz uszanowac to tylko i wylacznie twoj problem. Twoje slownictwo swiadczy o twojej kulturze osobistej wiec nie wypowiadaj sie na temat kultury innych osob.

do geb

ty chyba masz cos z glowa albo urodziles/las/ sie w 7 miesiacu.(usunięte przez administratora) takie bzdury ze sie plakac chce. Gdzie ty widziales ta kulture u (usunięte przez administratora)????????? To jest kultura jak ktos wchodzi na hale i pysk drze ,sypia sie (usunięte przez administratora) a starsze od siebie panie traktuje jak smieci??? walac im na TY. Wyluzuj troche i zastanow sie co tu (usunięte przez administratora)z widac ze niezly z ciebie (usunięte przez administratora) na swojej zmianie tez ma np (usunięte przez administratora)i nie tylko ona.Zgadzam sie co do fajek jezeli jest zakaz na terenie calego zakladu to uszanujmy to i niepalmy!!!!!! A jesli chodzi o (usunięte przez administratora)to ja moge pracowac nawet z nia bo jest spoko jesli sie pracuje uczciwie>>>>>>>>pozdrawiam

hmm

CO DO PALENIA: gdyby kazdy mial byc zwolniony kto pali to dzisiaj pracowalyby tylko brygadzistaki no i moze pare osob ale to bardzo malo. Gdyby bylo dozwolone palenie za bramą W TRAKCIE PRZERWY, to problemu by nie bylo.

geb

Sparawa stoi tak wszystkie brygadzistki sa dobre i potrzebne kazda z nich jest inna. P.(usunięte przez administratora)trzymaludzi twardow ryzach ale tez nie zawsze jest uczciwa nie rozumie tego ze ktos dopiero sie uczy tak bylo z nowymi na poczatku i stojac nad ludzmi bardzo stresuje i chodzby ktos chcial cos robic dobrze to ze strachu nie moze, Pani (usunięte przez administratora)z kolei jest lagodną osoba zawsze jest dla wszystkich mila kazdegto zapyta o samopoczucie rozumieludzkie problemy rozumie to ze ktos zachoruje itp itd dlatego wszyscy odbieraja to ze ma kolezanki. P.(usunięte przez administratora)jest przykladem idealnej brygadzistki bo jest kulturalna i przyjazna ale gdy trzeba przyprowadzi do porządku sciemniaczy ale robi to w na poziomie, kulturalnie to sie jej chwali. Mysle ze kazda z tych Pań jest potrzebna i wprowadza rownowage. A prawda jest taka ze jak ktos jest lebrem i niechce sie mu pracowac to na kazdej zmianie znajdzie okazje to walenia sciemy.

NIE LIZUS

POPIERAM OPINIE WYŻEJ W 100%. (usunięte przez administratora)Z (usunięte przez administratora)BARDZO NIE ŁADNIE, GOSIU BYŁAŚ MAJSTROWĄ Z SERCEM DLA PRACOWNIKA A NIE Z KAMIENIEM, ZA TO CIE UKARANO???

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

to strasznie jak podle zakończyliśmy sezon,nastroje i klimat tak ciężki jak sytuacja admitu !żal mi tych wszystkich,co tyle starań musieli włożyć żeby pozbyć się (usunięte przez administratora)-jeżeli zwierzchnicy mieli uwagi to są ostrzeżenia,upomnienia, nagany trzeba było coś zrobić jak wcześniej się nie nadawała a nie tak odrazu degradować-nawet nie zasięgnięto żadnej opinii od pracowników(a takie praktyki były wcześniej, w przypadku innej brygadz)(usunięte przez administratora)trzymaj się -głowa do góry palić nie będziemy bo jest zakaz,ale dla sexu zakazu narazie niema a to zdrowsze!!!!!!!!!

hehehehhh

admitowcy co taka cisza nastala? czyzby sie wam wyczerpaly zasoby pomyslow a moze to koniec sezonu tak was wyciszyl albo nie juz wiem.... heheh to strach przed tym kto zostanie a kto pojdzie sie "pasc" albo??????? zatopiliscie sie w zakatkach medytujac kto zastapi nasze brygadzistki tak podle oplute przez was czy ich miejsce zajma lepsze czy gorsze ........ jesli chodzi o mnie to moze byc p.(usunięte przez administratora)jej kolezanki pracuja tak jak reszta brygady nie ma u niej takich lebrow ktore potrafia snuc sie 8 godzin po hali sciemniajac ze pracuja.....no poczekajmy wiec na final tych potyczek hehehehhhh

oko szefa

Dokładnie masz rację nie można dyskryminować kogoś w pracy dlatego tylko że jest palaczem .To tak jakby chciał zwolnić (usunięte przez administratora)

sędzia

Za co ma zwolnić ? za palenie !!!!! ty sie stuknij w ten głupi łeb.Dobrze wie że nie może bo trafi na kogoś mądrego i przegra w sądzie !!!!!! To nie palenie jest problemem tego zakładu .

??

U (usunięte przez administratora) NA ZMIANIE TEZ SIĘ PALI, ALE W WC!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Admit

Admit