Opinie o Admit w

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Admit. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Admit o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Admit w

Ona - 2009-10-07 22:11:08Ty jesteś no name i no rozum. Jedyne co posiadasz, to rynsztokowe maniery. Jesteś prosty, jak konstrukcja cepa. Następnym razem, gdy będziesz chciał coś napisać, to się skup i dla odmiany napisz coś mądrego, a byłoby super gdybyś do tego używał słownika. Jak sobie nie będziesz mógł poradzić to poproś kogoś starszego, albo wyłącz komputer i weź kredki tylko takie tępe jak Ty...Oczywiscie jest to odpowiedź do wcześniejszego postu [usunięte przez admina] o nicku "no name"

cenzura

Nic dodać, nic ująć.

Ona

ABC

Większość z tych Waszych wpisów to jedna wielka żenada. No, ale cóż - czego można spodziewać się po takich osobach (zwykłe, prymitywne wieśniaki, na dodatek tchórze) które mają odwagę, ale tylko do anonimowego wypisywania bredni i oszczerstw pod kątem firmy (w której pracują ) i szefa. Z tego co mi wiadomo to nikt nikogo na siłę w tej firmie nie trzyma, jeżeli komuś coś nie pasuje to … droga wolna. Tak się zastanawiam - na co więc czekacie ???? Mam nawet dla Was (tzn. wszystkich niezadowolonych, skrzywdzonych, źle traktowanych, niedocenianych, wykorzystywanych itp. itd.) extra pomysł - WŁASNA FIRMA. Zwalniacie się, zakładacie firmę a ja nawet życzę Wam powodzenia. Pomysł to dobry tylko, że niestety nie dla Was – bezradnych cieniarzy, nieudaczników, którzy potrafią tylko narzekać i krytykować innych a jacy sami są daremni to niestety nie widzą. I tak na koniec – gdyby to ode mnie zależało to niejeden z Was dawno już wyleciałby z tej firmy z wielkim hukiem - ADMIT darmozjadów nie potrzebuje. Dlatego póki możecie cieszcie się, że szef (jak na razie) ma dla Was tyle świętej cierpliwości, ale uwaga …. nic nie trwa wiecznie.

Czy po rozmowie w Admit rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
Demon

No, dobrze wszystkie szumowiny, nieroby i prostaki, którzy tu piszecie i nie potraficie sklecić poprawnie zdania do kupy, macie tyle odwagi na pisanie tych wszystkich bredni, ale żadne z Was nie ma w sobie cywilnej odwagi, aby podpisać się imieniem i nazwiskiem. Strach Was wszystkich obleciał, że stracicie posadkę w tym „[usunięte przez moderatora]” i nie będziecie mieli na jabola. "Nie kąsajcie ręki która Was karmi"... bez niej będziecie wpieprzać asfalt i popijać deszczówką, bo na nic innego nie będzie Was stać. Do roboty nieroby!!!

grzesznik

ksiądz - 2009-10-07 21:16:19 ja myśle tak jak wielu zresztą że pani b.. nie nadaje się do tej roboty .ponieważ nie potrafi ciągnąć palecioka za sobą a co dopiero być brygadzistką . a kawka to jej smakuje ... pewnie ja rączki bola od dzwigania kubka.jest wizytówką firmy admit .. Który to ksiądz, bo się musze wyspowiadać

ksiądz

ksiądzale

...ale jazda

szok

DEVIL - 2009-10-07 20:08:23 Tylu ludzi co Chyba nie wiesz co piszesz, idź sie prześpij, albo walni se piwo, albo podaj konkrety jeśli wierzysz w to co piszesz

no lasnie nawet czasem sily laczą żeby kogos wykńczyc a jak synus pracowal z shrekiem to barbi co barbi walczyla z kumplwm jaki to nie ham i swinia

DEVIL

Tylu ludzi co "SHREK" i "BARBI" wykonczyli to przy nich [usunięte przez moderatora] sie traci

no name

napewno to pisal najwiekszy [usunięte przez admina] na tym zakladzie z szefem nie da sie rozmawiac bo niby wyslucha a na drugi dzien przed wiekszoscia ludzi sie wysmiewa z tego

DEVIL

ale widac ze ty nie znasz sie na niczym.opinia to odpowiednio dobrany zestaw slow oddajacy emocje oraz uczucia osob tam pracujacych. Z tego tylko powodu ze nie maja sie do kogo zwrocic z uwagami

DEVIL

Demon to pewnie syn "BARBI" poniewaz tak broni ten zaklad z racji tej ze osobiscie mial sytuacje taka iz byl na granicy opuszczenia go za incydent o ktorym on wie i wielu tez.A mamusia {brygadzistka} wybronila go poczuwajac wieksza wladze niz szef w tym zakladzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SKANDAL NIKT Z TYM NIC NIE ROBI.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

znudzona

to maja byc opinie czy chcecie pokazac kto ma wieksze jaja!!! bo jak widac to pewna opinia jest to ze pracuje tam banda debili z wielkimi ambicjami znajacymi sie na wychowywaniu dzieci,podatkach i emeryturach,ale nie majacymi pojecia jak wyrazic opinie o zakladzie

zatroskany

enter - 2009-10-07 14:03:20 oy - 2009-10-07 11:38:11 Dzieci starego zostaw w spokoju to tylko dzieci nic nikomu nie zrobiły!!!!!!!!!!!Niech się uczą że na pieniądz trzeba robić. dzieci mają mieć dzieciństwo, a nie pracę, mają jeszcze czas na tego typu naukę...właśnie dzieci zostaw w spokoju- kieruj to zdanie do ich ojca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie do mnie Ty enter to pewno miałeś dzieciństwo, nikt cie nie nauczył pracować i tak ci zostało. Biedaku, najlepiej się połóż i czekaj, aż ci kasa z nieba spadnie.

zatroskany

fx

Ale sensacja w Admicie, każdy tylko o tym forum mówi albo pisze "mądre" rzeczy. I co? Coś na tym zyskacie? Nic się nie zmieni, przestańcie się łudzić. Są tylko dwie możliwości: robić dalej albo się zwolnić. Co ztego, że jeden anonim z drugim komuś tu ubliży? To świadczy tylko o jego poziomie...darujcie se te żenade ;P

pip - 2009-10-07 14:22:38zus - 2009-10-07 14:11:13yo ty idioto - 2009-10-06 15:38:31 to nie jest sprawa skarbówki tylko, ze nie placi, jak nie placi podatków od twojej lewej wypłaty, to nie on, ale ty nie bedziesz mial emerytury, bo tym samym nie odprowaca pelnych skladek zus, wiec gdzie jestes yo i twoje doinformowanie?????w ciągu roku można mieć max. 100 godzin nadliczbowych a my tyle mamy na niesiąc, więc daruj se te emerytury i zus bo tego nie może ale przynajmniej może być uczciwy wobec pracowników...niedoinformowany idoto....jak zaczniesz jakiś wątek to sprawdź najpierw wszystkie źródła, albo nie zawracaj [usunięte przez admina]! 100 godzin nadliczbowych na miesiąc???? toż to przestępstwo. może panie doinformowany tym się zainteresujesz, Ty albo ktoś inny.po co??? ty jesteś najmądrzejszy sam się tym zainteresuj albo ktoś inny...nic tylko udajecie znawców tematu, każdy wie lepiej...jak wam pasuje praca za półdarmo wazeliniarze to róbcie:/

pip

zus - 2009-10-07 14:11:13 yo ty idioto - 2009-10-06 15:38:31 to nie jest sprawa skarbówki tylko, ze nie placi, jak nie placi podatków od twojej lewej wypłaty, to nie on, ale ty nie bedziesz mial emerytury, bo tym samym nie odprowaca pelnych skladek zus, wiec gdzie jestes yo i twoje doinformowanie????? w ciągu roku można mieć max. 100 godzin nadliczbowych a my tyle mamy na niesiąc, więc daruj se te emerytury i zus bo tego nie może ale przynajmniej może być uczciwy wobec pracowników...niedoinformowany idoto....jak zaczniesz jakiś wątek to sprawdź najpierw wszystkie źródła, albo nie zawracaj dupy! 100 godzin nadliczbowych na miesiąc???? toż to przestępstwo. może panie doinformowany tym się zainteresujesz, Ty albo ktoś inny.

Zostaw merytoryczną opinię o Admit

Admit