Opinie o Admit w

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Admit. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Admit o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Admit w

...

ryba psuje się od głowy.

pp

widocznie tak jest ale szef jest ok. a ona powinna sie zwolnic boinnaczej wykonczy wszystkich. wstyd zatrudniajac taka pracownice..

....

a nikt nie pomyślał, że basia to tylko pracownica szefa???? może jemu pasuje, że ona właśnie tak traktuje ludzi, przynajmniej w takiej sytuacji on jest "bez skazy"!!!!! może ja nawet zachęca.....

MM

Pracuję na zmianie Pani Basi - jest jak najbardziej OK. Taka powinna być brygadzistka - musi od nas wymagać, bo od tego tam jest. Jeżeli komuś się nie chce robić to się nie dziwię, że mu nie pasuje. Pozdrawiam Pani Basiu

Czy po rozmowie w Admit rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
popieram

Jest największą[usunięte przez moderatora] . jaka chodzi po świecie!!!!Może sama odejdzie myśli że jak powie albo pracownik albo ona to stary znowu kogoś pośle z kwitkiem do domu a ona będzie wiecznie panować i dalej zatruwać swoim ochydnym odechem środowisko!!!!!

Demon

Jeżeli nie chcecie być krzywdzenie, nie krzywdźcie innych...! Zasada jest prosta, każdy kto wyrządzi krzywdę bliźniemu z podwójną siłą zostanie skrzywdzony.

...

może gdyby każdy traktował drugą osobą w sposób w jaki sam chciałby być traktowany, problem zostałby rozwiazany

$

Istnieje potężny język - milczenie. Negacja przez milczenie to czasem najlepsza alternatywa. Ale czy stać was na to?

$

Demon - 2009-10-07 21:38:22 No, dobrze wszystkie szumowiny, nieroby i prostaki, którzy tu piszecie i nie potraficie sklecić poprawnie zdania do kupy, macie tyle odwagi na pisanie tych wszystkich bredni, ale żadne z Was nie ma w sobie cywilnej odwagi, aby podpisać się imieniem i nazwiskiem. Strach Was wszystkich obleciał, że stracicie posadkę w tym „obozie pracy” i nie będziecie mieli na jabola. wszyscy czekamy aż Ty się podpiszesz prawdziwym imieniem i nazwiskiem SUPERMENIE!!!!!!!!!!!!!!

enter

zatroskany - 2009-10-07 15:32:20 enter - 2009-10-07 14:03:20 oy - 2009-10-07 11:38:11 Dzieci starego zostaw w spokoju to tylko dzieci nic nikomu nie zrobiły!!!!!!!!!!!Niech się uczą że na pieniądz trzeba robić. dzieci mają mieć dzieciństwo, a nie pracę, mają jeszcze czas na tego typu naukę...właśnie dzieci zostaw w spokoju- kieruj to zdanie do ich ojca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie do mnie Ty enter to pewno miałeś dzieciństwo, nikt cie nie nauczył pracować i tak ci zostało. Biedaku, najlepiej się połóż i czekaj, aż ci kasa z nieba spadnie. No tak masz rację, zapomniałem, że Polska to kraj trzeciego świata i nawet dzieci się wykorzystuje. Mogą robić czemu nie ale w określonej porze i jakąś tam lekką pracę ale nie w nocnych godzinach i podczas nauki debilu. W wakacje czy jakieś ferie. Jak nic mądrego nie masz do powiedzenia to nie wychylaj się geniuszu!

Kiedy czytam te wasze wypowiedzi to mam pełen obraz pracowników którzy tu pracują, zastanówcie się o co wam chodzi i tego się trzymajcie! Jeśli wam źle to wy....... i dajcie pracować tym którym ta praca odpowiada! Bo prawda jest taka że jest tu spora liczba osób uczciwych i pracowitych choć niedocenianych dlatego że nie donoszą "wielkiej dupie" i dlatego popieram opinie że ta osoba niestety nie jest na właściwym miejscu i zajmuje się plotami, gnębieniem ludzi itp. no i oczywiście broni swego potomstwa. Ale muszę na jej obronę powiedzieć że jak ktoś ma takie żałosne życie i sam jest taki wredny że sobie nie jest w stanie życia ułożyć to się mści na normalnych, sympatychnych ludziach.

kaligula

Demon Szefie "In vino veritas, in aqua sanitas", może by to twórcze środowisko zaprosić Szkoda wina - "Ignavis semper feriae"

kaligula

Demon - 2009-10-07 22:42:28 Szefie Szkoda wina - "ignavis semper feriae"

xxx

:) - 2009-10-07 22:43:52Ci którzy piszą, że pracują tu same lenie, obiboki itp. To tu nie pracują albo są pieprzonymi dupolizami, was dupolizy nikt nie pogania ani nie patrzy jak pracujecie, tylko czekacie na okazje żeby kogoś podkablować, żałosni ludzie z was, lać po mordach ile wlezie. cweleJak pójdziesz do pudła wtedy się przekonasz co znaczy [usunięte przez admina]

Ci którzy piszą, że pracują tu same lenie, obiboki itp. To tu nie pracują albo są [usunięte przez admina] nikt nie pogania ani nie patrzy jak pracujecie, tylko czekacie na okazje żeby kogoś podkablować, żałosni ludzie z was, lać po mordach ile wlezie. [usunięte przez admina]

Demon

Szefie "In vino veritas, in aqua sanitas", może by to twórcze środowisko zaprosić...?

higienistka zakładowa

Sanepid - 2009-10-07 22:25:51 Doszły do nas fatalne opinie na temat tego zakładu pracy. Chcielibyśmy ogłosić, że jeżeli nie przestaną do nas wpływać skargi będziemy musieli przeprowadzić gruntowną kontrole, oraz wywiad z pracownikami. No to myć drogie Panie i Panowie, od jutra wszyscy przynoszą czystą bieliznę na zmianę (żeby nie było wpadki w razie kontroli), pojutrze akcja odwszawiania. Proszę wszystkich o dostarczenie aktualnych badań wenerologicznych. No i koniecznie należy zakupić maseczki chirurgiczne, żeby się nie zarazić świńską grypą.

...

a ludzie się dziwią, że było takie zjawisko jak [usunięte przez moderatora]. człowiek człowiekowi wilkiem. ( Homo homini lupus ). Ludzie opamiętajcie się.

Sanepid

cenzura

cenzura - 2009-10-07 22:13:55 Nic dodać, nic ująć. Chodziło o wypowiedż ABC, ale z anonimem też się zgadzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Admit

Admit