Opinie o Frapo Dystrybucja sp.zo.o. w Konin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Frapo Dystrybucja sp.zo.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Frapo Dystrybucja sp.zo.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frapo Dystrybucja sp.zo.o. w Konin

LUBIN

Ciekawe czy Dyrekcja Frapo wie że pracownik sprząta dwa sklepy POLO a na umowie tylko jeden ! Czy jest zapłacone za drugi sklep????? chyba nie !!!!! Dodam że sprzątają osoby Niepełnosprawne !!!!!!!!!

Poznań - FRAPO

Osoba Niepełnosprawna sprzatała dwa sklepy w Poznaniu tylko za jeden płacili osobie niepełnosprawnej !!!!! Wychodzi na to że drugi sklep był sprzatany za darmo !!!!!!!!!! Ciekawe jak to jest ukartowane !!!!!!!!! Na umowie był tylko jeden sklep ( adres sklepu ) Drugiego wogule nie było !!!!!! Coś nie tak !!!

FRAPO POLO LUBIN Nowy wpis

Otworzyć Placówkę Firmy FRAPO w Lubinie ( kadry ) Osoba sprzątająca sprząta dwa sklepy POLO a nawet Trzy za małe wynagrodzenie !!! Dlaczego Firma nie daje podwyżki osobie sprzątającej !!!!!!!!!!!!!!!! Może Dyrekcja Firmy FRAPO nic o tym nie wie !!!!!!

Poznań - FRAPO Nowy wpis

LUBIN Nowy wpis

Barbara

Cześć, z komentarzy wynika, że zatrudniają osoby niepełnosprawne, chciałam w związku z tym zapytać, jaka grupa jest pożądaną przez pracodawcę, bo wiem, że nieraz są wybiórczy w tej kwestii i np. nie chcą ludzi z lekką.

Kolo Nowy wpis
@Barbara

Grupa 1 i 2 Firma ma Forsę za takie Osoby z Orzeczeniem !!!!!!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Frapo Dystrybucja sp.zo.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Elektryk - praca Niemcy
Konin
Przedsiebiorstwo Handlowo-Usługowe Van-Chris Szadkowski Radosław
Były Pracownik

2300 zł za cały miesiąc tyle się zarabia ! Mało !!!!!!!!!!

@Były Pracownik

to jest kwota na zeszły rok chyba? Były już podpisywane aneksy może odnośnie podwyższonych stawek? Oprócz nich coś jeszcze się tu docelowo zmieni?

@Jolanta

2300 zł tyle się zarabia Niestety !!!!!! SZOK !!!!!!! Dlatego ludzie się zwalniają Nikt nie chce pracować za marne grosze a Wszystko Drożeje !!!!!!!!!!

LUBIN

Nawet Kasjerki w POLO się zwalniają ponieważ mało zarabiają !!!!!! SZOK !!!!!!

FRAPO

Firma ma fajną kasę za Osoby Niepełnosprawne !!!! Ale Osoba Niepełnosprawna też chce fajną Forsę Zarobić !!!!!!!! Proszę o tym pamiętać !!!!! Nikt za pół darmo nie będzie pracować !!!!!!

Barbara
@FRAPO

To ile płaca osobom z orzeczeniem w takim wypadku? No bo one zresztą tak w ogóle chyba pracują krócej? Wiec może dlatego ta kasa jest mniejsza co?

Justyna
@Barbara

Osoby Niepełnosprawne pracują po 7 godzin Druga Grupa - 8 godzin Trzecia Grupa !!!!! Ale jak mówie zarobki są małe takich osób z orzeczeniem !!! A Firma bierze Potężną Forsę za Osoby Niepełnosprawne !!!!!!! Więc Niepełnosprawni powinni zarabiać co najmniej Trzy Tysiące - Co Najmniej !!!!!!!! A Niestety zarabiają o wiele MNIEJ !!!!!!!!!!!!! A Firma się cieszy że ma Forsę za takie Osoby - Dotacje- Ulgi itd !!!!!!!!!!!!!!

Były Pracownik
@Justyna

Tak niestety taka jest prawda !!!!!! Osoby Niepełnosprawne Powinny Co najmniej zarabiać 3000 zł !!!! a mają o wiele mniej bo 2300 zł Firma bierze za osoby Niepełnosprawne Super Forse !!! Drugie grupy pracują po 7 godzin 3 grupy po 8 godz !!! Zarobki osób Niepełnosprawnych są Naprawdę za Małe !!!!!!! Dlatego co jakiś czas Firmy szukają do pracy z Orzeczeniem ponoiewasz nikt nie chce pracować za marne grosze a wszystko drożeje niestety !!!!!!!! Jak przeżyć za 2300 zł JAK !!! A firma za osoby Niepełnosprawne z 2gą i 3 cią grupą ma Super Forsę Dotacje !!!!!!!

polo market

jeżeli mam na umowie 3000 zł to ile tak naprawdę zarobie ponad dwa tysiace bedzie ??? Jakie są zarobki ???

@polo market

Czy z prawnego punktu widzenia nie powinno być minimum 3 tys właśnie? :/

Gliwice Sośnica Polomarket - mobbing na każdym kroku, praca po 11 dni w ciągu, kierowniczka ma wszystko gdzieś, śmieje się prosto w twarz, kiedy pracownic urabia się po same łokcie, nie są tam respektowane żadne prawa pracownika, na zmianie jedna osoba na kasie, jedna na sklepie a do zrobienia 300% normy bez jakiejkolwiek pomocy kierownictwa. Ja już się zwolniłam, ale dziewczyny które zostały są tylko gnębione na każdym kroku. Jak pójdziesz na L4 to jesteś już skreślony do końca swojej kariery tam. Kierowniczka do zwolnienia!!! Zero podejścia do pracownika, fałszywość, mobbing, brak szacunku, odbija swoje problemy na ludziach niszcząc ich psychicznie. Zwykła psychopatka...

Justyna
@Ania

To jest Mobing Do sądu pracy pisać pozew zbiorowy !!!! Za takie traktowanie pracowników grozi kilka latek !!!!!!!! Na co czekacie !!!

@Justyna

Czyli dalej o tym pozwie jest głośno a nikt nawet nie zaczął go sporządzać?

Jolanta

Widzę na forum jakąś dziwną agitację do pozwu zbiorowego. Wygląda to tak jakby w firmie coś działo się nie tak, wskazują na to również dawne komentarze. Podobno kierownik źle traktował tu ludzi. Faktycznie dalej jest tak do teraz czy ktoś po prostu wylewa tu frustrację tymi niepokojącymi komentarzami? Orientuje się ktoś?

FRAPO

Ile tak naprawde się zarabia w tej firmie FRAPO ????? Jakie są zarobki !!!!

FRAPO

Firma Doskonale wie że zatrudnia Osoby Niepełnosprawne 1 i 2 grupa Inwalidzka !!!!! Dla Firmy FRAPO jest super FORSA za osoby Niepełnosprawne !!!!!!!!!

Polllooo

Oddzial w buku robia to samo z ludzmi kierowniczka mor... wydziera na ciebie a ty masz zapierdal... za kilku sniadania nawet nie masz bo kierowniczka I jej kolezanka wydzieraja mor.. na ciebie maja swoje utrzy (usunięte przez administratora) I sa tak beszczelne ze ci (usunięte przez administratora) obrabiaja patrza na kamery co robisz ile pracujesz I jak pracujesz I

@Polllooo

SĄD PRACY !!!! pisać pozew zbiorowy !!!!!!!

@Polllooo

MOBING do Sądu pisać Pozew Zbiorowy !!!!!! na co czekacie ????

Zostaw merytoryczną opinię o Frapo Dystrybucja sp.zo.o. - Konin

• Jak się pracuje w Frapo Dystrybucja sp.zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Frapo Dystrybucja sp.zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frapo Dystrybucja sp.zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Frapo Dystrybucja sp.zo.o.