Opinie o ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A. w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A. w Rybnik

obiektywny

Sądzę że jesteście zgrają kretynów.

Owieczka Kazika

A mnie się podoba w tej firmie jeszcze nie wiem co ale jest fajnie

kazik i jego owieczki
@Owieczka Kazika

mnie też się ale nie podoba

Owieczka Kazika
@kazik i jego owieczki

Może to ze wszystkie owieczki od Kazika są białe a jedna czarna

Rachunek_"Belki"_w_oku

Ja polecam tego Pracodawcy, a jednym z powodów są premie jakie dostają pracownicy. Dowód przeprowadzę na konkretnym pracowniku - nazwę go Chytry (jest to kierownik+dyrektor+inspektor+monter+mistrz+.....+)ma swoje wady ale i zalety oczywiście.Zakładamy że takich Chytrych jest w takiej firmie 150 i zarabia brutto średnio na Chytrego 2500 brutto / 15 za godz. No i dowód na premie poniżej: 1.Chytry lubi dłużej jeść każdego dnia śniadanie o 15 minut. 150 Chytrych x 15min x 20dni x 12 miesięcy= 540000 minut /60 minut = 9000 godzin x 15 zł = 135.000zł 2.Chytry lubi sobie dopisać w miesiącu 10 nadgodzin ekstra. 150 Chytrych x 10 nadgodzin x 22,50zł x 12 miesięcy = 405.000zł 3.Chytry lubi zapalić. 150 Chytrych x 5 fajeczej x 15 minut x 20 dni x 12 miesięcy = 2700000 minut/60 = 45000 godzin x 15zł = 675.000zł 4.Chytry ma dom w którym trzeba coś zrobić, ma dzieci co chodzą do szkoły - tu ryza papieru, tu rękawiczki, a i benzynka do czyszczenia, no i tarczki do szlifierki, a no i płot trzeba pomalować. 150 Chytrych x 100zł = 15.000zł 5.Chytry ma też prace okresowe - trzeba przewieść meble, babcia się przeprowadza, pelet z OBI sam się nie przywiezie, no i czasem trzeba skoczyć po drewno do nadleśnictwa... 150 Chytrych x 450 zł (to taki cennik za wypożyczenie + paliwo) =67.500zł To główne zadania Chytrych. Sumując daje nam rocznie 1.297.500 zł wypracowanej premii dla Chytrego. A dane raczej zaniżone. Także premia jak widać jest i to bez podatku!! Taka smutna prawda. Szkoda, że ta cześć mniej chytra tej premii nigdy nie zobaczy, a na nią pracuje. Chytry jest chytry dwa razy. Miłego dnia

@Rachunek_"Belki"_w_oku

szacunek, świetnie opisane, konkretnie wszystko podane na tacy, dodać można jeszcze że to nie tylko pracownicy omawianej firmy czyli doosan ale też i firmy świadczące dane usługi dla doosana, transport, informatyka oraz księgowość chociaż bardziej też te pierwsze dwie kombinują z lewizną, transportem na boku, czy też jakimiś materiałami które są potrzebne, a potem strata i zadłużenie wzrasta i to mocno

Rachunek_"Belki"_w_oku
@%

dzięki, ale proszę nie łączyć tego wpisu z żadną inną firmą współpracującą z DBEP. Może też są tam Chytre osoby, ale to nie miejsce i czas..

jebacmu
@Rachunek_"Belki"_w_oku

no zapewne że są chytre osoby, tak jak wszędzie ale czy to istotne chyba tak, rozkradanie firmy na prawo i lewo nie powinno mieć miejsca, przecież wszystko można sprawdzić, kto gdzie i na ile

Olo
@Rachunek_"Belki"_w_oku

Co mądrzejsi odeszli i nie wypisują pierdół

olO
@Olo

Ciekawe czego nie zdążyłeś zrobić przed odejściem. Reasumując - odszedłeś a piszesz- czyli Ty do mądrzejszych nie należałeś. PS. Ja nie uważam, że brak tam mądrych ludzi. Nie wiem skąd takie wnioski sympatyczny Olku.

olo
@olO

odeszły mądre głowy a cymbały zostały i wytrzeszczają gały, co to się dzieje, że jest tak źle jak dawno nie było, szkoda że nie czyta tego korea bo by od razu kogoś wysłali i by się skończyło to co obecnie trwa z tą firmą, jak można dopuścić do czegoś takiego

grzesiu
@olo

potwierdzam teraz to tylko 2 na 100 jest co mają głowę na karku ale to za chwilę się zmienie bo i oni się zwolnią, a na ich miejsce przyjdą ukraińcy, hindusi, mołdawiani, i inne wszelaki nacje a i murzyni ale to chyba sie kobietki ucieszą jak będą miały wśród swoich murzynów :)

Olo
@olO

Nie byłem pracownikiem Dossanu

@Rachunek_"Belki"_w_oku

Czytam już któryś raz Twoją wypowiedź i zastanawia mnie, czy dobrze ją rozumiem. Mam rozumieć, że w firmie dochodzi do sytuacji, że zatrudniony pracownik korzysta z towarów firmowych, używając ich w celach prywatnych? Zastanawia mnie też, jak wygląda kwestia przerw w tym miejscu pracy, czy ktoś kontroluje ich długość? Sprecyzuj, proszę moje wątpliwości co do Twojego wpisu.

oddelegowany
@Sławomir

trzeba nabijać delegacje i nadgodziny aby sobie trochę kaski zarobić bo na czym jak na czym ale na nadgodzinach można więcej zarobić niż wypłata, pędzę szybko do kierownika aby ten mnie wpisał na kolejne nadgodziny, mam już kocyk przygotowany to sobie pośpię troszku a kaska za te przespane nadgodziny poleci, na święta trzeba nazbierać, już mnie nie ma pędzę z litrem do mojego kierowniczka:)

magazynier
@Sławomir

przecież to proste kto ma dojścia to przecież oczywiste że sobie coś załatwi na boku dla przykładu : potrzebujesz blachę to idziesz na halę i załatwiasz a po pracy wywozisz, potrzebujesz drut do spawania to idziesz na mag. i sobie bierzesz, potrzebujesz jakaś farbę czy podkład idzie i bierzesz a po szychcie wywozisz, przecież wszystko można załatwić, każdy rodzaj materiału, tak to działa, potrzebujesz załatwić sobie transport, przewieź jakieś mable, jakiś materiał czy przywieź węgiel lub drewno na opał idziesz do staśka załatwiasz i masz, stasiu ci każde autko załatwi, potrzebujesz leasing na autko idzie do staśka i ci załatwia, nie ma rzeczy której by nie sżło załatwić wszystko można

joannaZW

jestem joanna zw. i jestem kapusiem, z każdym z kim gadam to od razu go obgadam, cieszy mnie to że mogę obgadywać jestem wtedy wolna

donos
@joannaZW

donosiciel będzie donosicielem, koniec

obgadywaczka
@donos

ciekawe czy tylko w pracy czy również poza nią też donosi, może zna ją ktoś lepiej z tej perspektywy, czy nabija sobie tylko punktację i podnosi samoocenę we firmie czy po za pracą również się też tak zachowuje, grono ludzi to czyta to może niech się wypowie, aż strach się bać jakie rzeczy może ta osoba gadać za plecami

Elektromechanik

Dyrektor działu- taki mały całkowicie nie ogarnięty podobny do Kaczyńskiego spytał mnie o Prawo Ohma. Niestety pomyliłem wzory ale to nic i tak dostałem pracę bo tutaj każdy może pracować.

Prawo Ohma

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
wolny

Odział Wrocław padł,Ożarów kona,Jaworzno świętej pamięci.Wychodzi na to , że ten kto nie ucieka z tonącej łajby ten jest niepoważny.Ile ta firma może jeszcze przetrzymać?

halowy
@wolny

za chwilę i rybnik padnie, bo niestety psedo kierownictwo nie radzi sobie z tym problem

JJ
@halowy

A jak już padnie to na runie tego czegoś powstanie nowe "ch^j wie co" z tymi samymi nieudacznikami na czele:)

dyrektor ziemniaczany plewach
@halowy

czy tam jest wogóle kierownictwo

kierownik
@dyrektor ziemniaczany plewach

niestety brak kierownictwa

jaworzyna
@wolny

wstańmy, ściągnijmy czapki z głów na śp. jaworznem, niech mu prace serwisowe lekkie będą, czarne chmury na doosanem, sprzęt znowu dostał się w łapy niepowołanych, żal i smutek

hartman

Bodzio pilnuje hali ZJ?

UWAŻAJCIE na nią, niczego przed nią nie GADAJCIE BO ZARAZ CAŁA FIRMA BĘDZIE WIEDZIEĆ, A POTRAFI MOCNO KOLORYZOWAĆ DODATKOWO DO TEGO, w dodatku przyrodzona CEO doosan'a, UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zniesmaczony/a
@pracownik

o kurcze żeby aż taką była, nie znam jej od tej strony a często z nią gadam, faktycznie muszę uważać o czym z nią gadam, jeśli taka z niej dwulicowa osoba to lepiej wogóle z nią nie gadać, co się w dzisiejszych czasach z tymi ludzi dzieje, jeden do drugiego tyranem jeden pod drugim dołki kopie

kto
@zniesmaczony/a

jest prawdą że tak jest, niestety dużo lubi plotkować na różne tematy, nie raz była sytuacja żę o czymś z nią gadałem potem na papierosie się różnych dziwnych rzeczy dowiadywałem

Pff

Weź se daj siana.

kremowygaj
@Pff

jak potrzebujesz siana idź do BOCIANA...a nie farmazonuj farmazonami p.s. kapuś będzie kapusiem, a plotkarz/a będzie plotkarzem/ą na zawsze to z ludzkiej natury samo nie wyjdzie, bo taki jest jej natura i charakter!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anonimowykolega

no co gada z ludzmi słucha ich opinii n.t. firmy potem donosi baciszkowi prezesowi, aaa jeszcze ma jednego al mniej liczącego, przyrodniego młodszego, więc UWAGAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

jest.donosicielem.doosan-pl
@zniesmaczony/a

takę niestety jest

elementarz
@jest.donosicielem.doosan-pl

o kurde!!!!!!!!!!!!!!!!

Pff
@kremowygaj

Siedzą na portalu plotkarskim i obrabiają tyłki a kogoś wyzywają od plotkarzy. Żałosne.

@anonimowykolega

"Anonimowykolega" jak masz do mnie jakis problem to zapraszam do biura . Nie życzę sobie żebyś się o mnie wypowiadał. Pozdrawiam

@Łukasz Pawlas ITS Systems.

Chłopie zluzuj majty, nie rób się taki ważniak

@Grucha

Witam, masz cos do mnie ? to ciebie tez zapraszam. Pozdrawiam

Krzysztof Siarzewski
@Łukasz Pawlas ITS Systems.

A czym ty tam tak dzielisz w ten biurze w (usunięte przez administratora) jego mać

kawa
@Łukasz Pawlas ITS Systems.

jak przyjdę to czy poczestujesz mnie kawą

@Łukasz Pawlas ITS Systems.

wrzuć na luz, chłopku się tak nie podniecaj na publicznym forum, zluzuj majty, nie rzucałbyś się jakby to nie była prawda, nie afiszuj się tak tym biurem i nie zapraszaj każdego bo ci miejsca braknie, biedny chłopku

@Grucha

wiadome jest że dalsza rodzina będzie sobie gadać między sobą i donosić, to nie jest nic nowego tak jest jak się ma kogoś z dalszej rodziny na wysokim stanowisku to potem nie dosyć że nie ma problemu z pracą nawet umiejętności nie są weryikowane bo po bratersku czy siostrzeńsku nie trzeba, i zawsze ci bliscy będą mieli lepiej niż pozostali, inaczej na was patrzą więc nie gadajcie ludziom że tak nie jest

uwagaAsia
@pracownik

dalej obgaduje za plecami, to nie są już żarty uważajcie na tą osobę, szczególnie na to co gdacie, bo potem dziwne rzeczy wychodzą dowiaduję się jak mnie obgadała i stworzyła z tego dziwną historię, fałszywa z niej osoba!

plotkara
@Pff

to nie jest portal plotkarski, portal plotkarski to pudelek, nie myl profesjonalizmu gowork'a z czyms takim jak pudelek, ludzie raczej piszą prawdę a nie jakieś pierdoły, więc nie gadaj ludziom że to portal plotkarski

ameba
@Łukasz Pawlas ITS Systems.

strach się bać, to kiedy to chcesz załtwić w biurze czy też po nim, na parkingu, jak jesteś taki mądry to przyjdź na parking, cwaniaku jeden

pożal
@Łukasz Pawlas ITS Systems.

i jak tam łukaszku pawlasie z its systems udało ci się kogoś zaprosić do tego twojego pięknego biura, no co udało ci się, kozaczysz na portalu a przychodzi co do czego to (usunięte przez administratora)

pawlacz
@Łukasz Pawlas ITS Systems.

poluzuj sobie te portki na tej hudej (usunięte przez administratora) a się nie spinaj, bo zawał dostaniesz

monikaod
@pracownik

daj cie już spok ój tej asi bo się jej będzie smutno i przykro, co nie zmienia faktu że kiepska z niej osoba , dużo gada i farmazony za plecami obgaduje, strasznie fałszywa osoba, taka wiecie no dwulicowa donosicielka i kapownik, zachowuje się jak typowy donos, może pomyliła zawody i by mogła gdzieś pracować gdzie donoszą, ludzie uważać na tą osobę

pomówiona
@monikaod

asi już chyba się odbija od tego wszystkiego, to że donosi jak mało kto wiadomo już było od samego przyjęcia, natomiast teraz to wiedzą już wszyscy, siłą rzeczy no tak musi robić aby mieć swoją pozycję tą którą ma

***
@pracownik

asia to rodzaj kapusia czy też informatora tzw. whistleblower, dosyć popularny typ osoby ujawniającej dziaania, które są niezgodne z prawem, naganne tudzież nieetyczne i niemoralne które dokonywane są we firmie pracodawcy czyli doosan. Rola ta niejako się zmienia jak już zaczyna obgadywać ludzi którzy z nią współpracują więc mowa tutaj o typowej fałszywej osobie, która do uśmiechu rozmawia z Tobą normalnie jest zabawna wylewna na inną osobę a potem cię z kolei dalej już z inną osobą obgada, brak w niej lustrzanego odbicia bo jakby sobie popatrzyła to by zapewne szybko uciekła i sama się siebie prestraszyła za ten fałsz który prezentuje, czyli raczej w tym przypadku rola informatora odpada alebo jest ale w małej mierze, może zamiast stanowiska pełnomocnika systemu zarządzania dać jest stanowisko informatora "whistleblowera"

@***

jak masz jakiś problem do mojej siostry to Ciebie zapraszam do biura, nie życzę sobie aby było cokolwiek na nią pisane, już głoszę to do administratora, (usunięte przez administratora) wpisy, mam już tego stanowczo dosyć, dajcie nam spokój

PracownikRoku
@***

Tak to jest...nieuczciwi pracownicy będą o niej pisać i ostrzegać przed nią bo mają się czego obawiać. To forum jak widać nie służy szukającym pracy a jedynie tchórzom chowającym się za anonimowymi nickami, którzy bezkarnie obrażają i szykanują innych!

doPracownikRoku
@PracownikRoku

Tak to jest... a kim jest taki nieuczciwy pracownik, w doosanie jest ich około 200 na 300 w założeniu strategicznym, więc ma kto pisać, ogólnie niczego sie nie obawiaja bo albo są znajomkami, gdzie jeden drugiemu robotę załatwił, to nie jest forum to jest portal opinii o pracodawcach i nie służy tylko wyszukiwaniu ofert pracy ale służy przede wszystkim właśnie opinii n.t. danej firmy, nikt nie jest tchórzem i ma prawo sie wypowiedzieć za pośrednictwem tego portalu, nikt też nikogo nie szykanuje tylko opisuje prawdę, doskonale wiesz o tym że jest to prawda, gdyby tak nie było nie byłoby tylu wpisów, po są wpisy publiczne by unikać nick'ów, nic nie jest bezpodstawne, zauważ że każda rozmowa z nią obraca się dookoła, strasznie koloryzuje, a jeśli jest taka fałszywa osoba to trzeba o tym napisać, uczciwość połaca nieuczciwości jak i odwrotnie, konsensus całej wypowiedzi twojej nija ma się do Twojego wpisu i nie stawaj po stronie kłamstw

donos
@doPracownikRoku

a to jest czysta w najczystszej postaci prawda, ASIA kapusiem jest, i obgadywaczem i kłamcą za chwile jej długi nos urosnie z tego, ASIA uwaga dla Ciebie wyciagnij wnioski z tego wszystkiego zacznij być normalnym człowiekiem bo na tym piedestale sukcesu nie zbudujesz, wszyscy ale to wszyscy wiedzą że jesteś jaka jesteś a jesli bedziesz chciała i Twoi najbliźsi sie o tym dowiedzą uważaj i nie obgaduj i nie donoś

@donos

Drodzy użytkownicy, przypominam, że na forum publicznym nie powinno się dyskutować na temat osób, które nie uczestniczą z nami w dyskusji. Jest to temat opinii o pracy w firmie DOOSAN BABCOCK ENERGY POLSKA, a nie o konkretnych osobach, które tam pracują. Zaznaczam również, że nie wolno podawać pełnych danych osobowych, gdyż jest to naruszenie regulaminu, który obowiązuje nas wszystkich. @doPracownikRoku, dlaczego sugerujesz, że są w firmie osoby, które dostały pracę w tej firmie po znajomości? Rzeczywiście jest tak, że firma zatrudnia pracowników z polecenia, czy podobnie, jak reszta muszą oni brać udział w procesie rekrutacyjnym? Przedstaw, proszę, jak to wygląda.

Paweł Domagała

Weź nie piierdol

Żołnierz DOOSANA :)

Jak tam z kadrą inżynierską? Zwalnia sie znów ktoś lub kto się zwolił?

podporucznikzimnapala
@Żołnierz DOOSANA :)

a czy taka tam istnieje są co prawda inżyniery ale to som inżyniery świeżo po szole więc nic nie umiejący inżynierowie, zresztą po co inżyniery jak możńa być jakimś tam technikiem, po technikum mechanicznym, gastronomicznym, samochodowym czy też po jakimś ogólniaku a można być wyżej i zarabiać lepiej, najlepiej w naszej firmie zarabiają właśnie tacy tacy po technikum czy też tacy co nie mają szkoły w kieunku danego stanowiska, po co to wszystko wystarczy znać kogoś od samego początku, być z rodziny, być koleżką czy też koleżanką kuzynem i mieć dobry szmalec miesięczny, nie trzeba się szkolić wyoko wystarczy kogoś znać a będzie dobrze tysiączki polecom miesięcznie na konteczko i będzie mileczko

poco
@podporucznikzimnapala

po coooooooo rób technika obojętnie jakiego np. górnia, albo mechanika a możesz zostać kierwonikiem albo dyrektorem, masz kontakt to masz posadę za kilka tysięcy na miesiąc, przychodzisz do pracy i nic nie robisz gapisz się cały dzień na monitor przeglądając internety i masz ponad 10k na miesiąc, ładnie pięknie, mając technika jakiegoś tam można dobrze zarobić, przy tym nic nie umiejąc i nie wiedząc piękne czasy nastały w doosanie ludzie z wyższym wykształceniem zarabiają mniej niż ktoś kto jest po liceum czy po technikum czy też albo ani jedno ani drugie, pozazdrościć !!!!!!!!!!!!!!

onaano

słuchy chodziły że firmy poboczne zrobiły sobie imprezę integracyjną, chulanki swawole do białego rana, dobra wódeczka, dobre żarełko, potańcówki do rana że hoho, podzielcie się opinią ten kto był bo bylo naprawdę super, imprezka będzie wkrótce powtórzona

alfonsoznadzalewu
@onaano

mnie tam się osobiście podobało, bawiłem się świetnie w dodatku koleżanki z b-office istny szał, było zabawnie, było dużó jedzenia i dużo wódeczki którą tak bardzo lubię, panie z b-office super, zwłaszcza te młode, sexi ubrane, jeśli będzie jeszcze raz z chęcią się wybiorę, a po imprezce było jeszcze i miasto i zabawa do rana, SUPERRRRRRR, dzięki,

onaano
@onaano

*- no ale firmy poboczne to nie doosan wiec to nie odpowiednie miejsce na ten temat..

jacuś
@onaano

tylko że firmy poboczne robą pod doosan, więc są częścią doosan wydzieloną częścią ale jednak jej częścią gdzie ta mniejsza jedna część stanowi drugą część i jest z tego większa część co daje całość , więc te firmy robią pod doosan tzw. usługi a usługami są księgowość: B-OFFICE, transport: ML TRANS Mitko, oraz usługi informatyczne chyba takie ITS, i te firmy współpracują z korporacją doosan, jeśli ktoś ma opinię na temat tych firm proszę o opinię ile tam ludzi pracuje, jaki jest klimat i podejście do człowieka, jakie zarobki, czy jest praca, cz jeśli jest to czy warto składać papiery

gąska
@onaano

ja też byłam i dobrze się bawiłam, co niektórzy z tej informatycznej firmy to takie ciacha, ale to tylko może 1 góra 2 osoby, ale fajnie i miło było, dużo jedzenia, fajna sala, fajana muzyka, jak będzie kolejna to również będę

agnieszka
@jacuś

co do tych firm to jest osobny dział, więc proszę się wypowiadać w osobnym do tego dziale: b-office (https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,22039883) ml trans (https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,21032367) its systems (https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,21564955)

imprezowiczka
@onaano

impreza na dobrym poziomie, można by powtórzyć, co niektórzy też spoko, wypiło się potańczyło się i było fajnie

niki
@agnieszka

czym konkretnie te firmy się tam zajmują, czy mają osobne oddziały czy też rezydują w macierzystej spólce tzn. firmie, głównie chodzi mi o siedziby gdzie znajdują się te placówki, ktoś coś wie i jest w stanie napisać na ten temat

ed

Tak naprawdę Doosan w branży już się nie liczy.Położyć taką firmę w czasie dużych inwestycji w energetykę to tylko pogratulować. Moje sugestie dla DOOSAN BABCOCK ENERGY POLSKA: Zamknąć,zaorać

@ed

Dlaczego twierdzisz, że firma DOOSAN BABCOCK ENERGY POLSKA w swojej branży (energetyka) już się nie liczy? Mógłbyś uzasadnić swoją wypowiedź i opisać szczegółowo, skąd wzięła się taka opinia? Chętnie bliżej poznam, jak obecnie wygląda sytuacja firmy.

ed
@Sławomir

zadzwoń do firmy i zapytaj, a zapewne ci odpowiedzą, a z nami się podzielisz informacją, doosan w branży już od dawna się nie liczy, a to tylko dla tego że zarządzają nią sami nieudacznicy, tyle może aż za tyle, położenie takiej firmy w latach świetlności gdy gospodarka idzie do przodu to jest po prostu nie możliwe, no ale jak są to przypadkowi koledzy ze starej kampani to co tu dużó gadać, ludzie szukajcie gdzie indziej pracy, a tą firmę omijajcie szerokim łukiem

@ed

Masz jakieś potwierdzenie tego, że obecnie firma jest w opisanej przez Ciebie sytuacji? Z tego, co znalazłem w internecie firma DOOSAN BABCOCK ENERGY POLSKA w dalszym ciągu prowadzi rekrutację na wolne stanowiska pracy. Czy mimo Twoich przewidywań potencjalny pracownik może spokojnie aplikować do pracy w tej firmie? Zachęcam do sprecyzowania tej kwestii.

podpułkownikDOOSANA

podlegli czyli: szeregowi starsi szeregowi kapral starszy kapral plutonowy i na końcu oczywiście główny generał

nick

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: atmosfera jest chora

dopracyrodacy
@nick

a najlepiej i najrozsądniej z jego strony ale nie tylko jego wymagane było aby się zwolnił i tych dodatkowych dwóch tak samo, bo siedzeniem samym siedzeniem nic nie zrobi, albo się zwolni albo niech zacznie się interesować swoją pracą ale i pracą innych, Rysiu do PRACY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@nick

mógły tak sobie pewnego dnia zawitać na open space, wejść na pierwsze z brzegu środkowe biurko, ściągnąć spodnie wypiąć CZTERY LITERY i się w nie pocałować, to by napewno ale to napewno poprawiło atmosferę:):):):):)

nicejob

Podobno firma traci, przynosi straty, szukają wszędzie oszczędności, ludzie się zwalniają, przychodzą nowi, nowi nie potrafią nic, ukraińcy nie potrafią nic, zarząd nie potrafi nic bo jakby cokolwiek potrafił to by do takiej obecnej sytuacji nie dopuścił, ucinają gdzie sie kombinują na lewo i na prawo, w dodatku organizują jakieś spotkania integracyjne, a podobno nie ma pieniędzy a na takie spotkanie integracyjne się znalazło, podobno tną koszta a na takie spotkanie integracyjne się znalazło, bo na takie g***o zawsze się znajdzie, czy to przyniesie dodatnie skutki firmie, nie nie i nie, bo jadą tam po to by się na %%%%%%, i tylko po to za pieniądze które mogliby dać temu szaremu pracownikowi na hali temu który na nich wszystkich ciężko pracuje bez żadnych układów, bez niczego sam pozostawiony sobie, a góra się bawi pięknie i ładnie, zbierając profity właśnie za takiego szarego pracownika, jeszce mu premię wezmą albo i ograniczą a panowie "dyrektorowie" i panie "dyrektorki" pięknie się bawią, nie myśląc nawet o tym człowieku tym najważniejszym który to właśnie na nich pracuje, oby was wszystkich was wy szare dyrektorki i dyrektorzy, którzy te satnowiska otzrymaliście po ręce, po dobrej znajomości, po układzie, abyście i wy kiedyś trafili na taką fizyczną pracę i zobaczyli co to jest praca bo to co do tej pory "robicie" przepraszamy ale nie jest pracą i nigdy traką nie będzie !!!!!!!!

yes-nice-job-very-nice
@nicejob

Święta prawda, że jechaliśmy się nachlać i że lepiej te pieniądze wydać na coś innego. Ale skoro już pojechaliśmy to opowiem wam parę ciekawostek. Impreza była OK. A przed imprezą dowiedzieliśmy się, że jest dobrze. Na koniec roku będzie zysk. A nawet jakby była strata to nic, bo ważniejsze jest, żeby płacić na czas a Doosan płaci. Że ludzie się zwolnili to był taki tajny, przebiegły plan. Wyszło dokładnie tak, jak chcieli i odeszli dokładnie ci, co chcieli żeby sobie poszli. Cieszą się, że ci co poszli w innych firmach mają dobre stanowiska. Bo to oznacza, że Doosan świetnie szkoli. (Nie zauważyli, że przez to Doosan został na lodzie uprzednio wydawszy kasę na szkolenie tych ludzi. Tak, jakby kupić auto, wyremontować i potem wyrzucić i cieszyć się, że ktoś je sobie zabrał i ma.) No ale nic to. Prezes ma dobre serduszko i cieszy się, że ludzie gdzie indziej mają dobrze. Dobry prezes. Teraz będą szkolić nowych. Inżynierów nauczą excela i będzie git. Bo to straszne, gdy inżynier przesyła prezesowi tabelkę w wordzie. (zrodziło to w nas straszne podejrzenie, że prezes worda nie umi). Ponadto dowiedzieliśmy się, że jak ktoś chce wysyłać mu anonimy to na adres domowy, bo te wysłane na firmę do niego nie docierają. Ale jakby ktoś zamierzał mu wleźć do ogrodu to raczej nie próbujcie bo będzie strzelał (ma podobno prawo raz w powietrze a potem w golonkę). Zdziwił się prezes, że zreorganizował dział BHP a wypadków nie ubyło (ale my ciemni są i nie możemy pojąć, jak zwolnienie z roboty behapowców miało wpłynąć na zmniejszenia wypadków? Wie może ktoś?) Co tam jeszcze było?? Aaaa. Przestańcie gadać, że kobiety w Doosanie awansują przez łóżko. Wstydźcie się!!! Przez łóżko awansować mogą i kobiety i mężczyźni! A prezesowi obojętne czy pracuje z kobietą czy z mężczyzną (serio, tak powiedział, dosłownie, jedno zdanie w trzy sekundy po drugim). Więc chłopy bez krępacji. Kto tam ma chętkę na awans to do prezesa i... Ciekawe czy prezes zagląda tutaj? Jeśli nie, to może by mu ktoś łaskawie powiedział, że już czas aby kazał sobie pisać przemówienia jakimś mądrym ludziom? Myśmy się dzielnie trzymali i nikt się nie roześmiał ani mu kącik ust nie drgnął. No ale jednak na prezesa takiej dużej firmy to nie uchodzi. Jeszcze wyznał, że nikt mu nie potrafi wytłumaczyć, dlaczego firma miała taką wielką wtopę na Jaworznie? No panie prezesie, skoro pan pozwala wciskać sobie kit to niczyja wina. Szkoda pana prezesa bo widać, że mu nagle lat przybyło i chłopina ciężki czas przeżywa. W bambuko go robią a on nie wie co, gdzie i jak. A przyznać nie potrafi, że … no, że nie potrafi... Szkoda.

nicejob
@yes-nice-job-very-nice

nawet nie wiesz jak bardzo cieszy nas twoja wypowiedź, która niestety nijak się ma do tego zakrapianego spotkania, na którym też byliśmy i całekiem inne opinie krążyły, nie pisz o zysku którego nie ma, mam ci podać statystyki, in ie oszukuj tym samym czytających to ludzi, przecież chlanie było sami piliśmy i to nie jedno drinka i nie jeden kielich ba i nawet z samym prezesem, więc nie gwiazdorz swoimi teksami bo to twoja obłuda ps. 500 wpis świadczy o tym iż jednak ludzie to czytają i się tym interesują

moloch
@yes-nice-job-very-nice

cieszy nas twoja wypocona wypowiedź ale wiesz co, powiem ci że jechaliście tam tylko po to by się nachlać i obgadać resztę załogi, bo po co się takie spędy robi tylko po to, nic z tego qównianego spotkania nie wyszło, nie wyniknęło zmarnowało się tylko kilkanaście tysięcy na zorganizowanie takiego klopsa korporacyjnego, ktoś chlał i żarł oraz nocował za nasze ciężko wypracowane pieniądze, chlaliście żarliście i nocowaliście za nasze i co jest lepiej nie jest coraz gorzej, nic nie robicie i niczego nie umiecie, a jeździcie tylko by się dobrze zabawić i nie potrzebnie wyrzucać pieniądze

@moloch

Firma DOOSAN BABCOCK ENERGY POLSKA organizuje spotkania z zatrudnionymi pracownikami, aby dowiedzieć się od pracowników, jak poprawić wydajność ich pracy? Pracodawca jest otwarty na pomysły pracowników, czy raczej takie sytuacje nie występują? Przedstaw, proszę, jak to wygląda.

Doom
@Sławomir

Te imprezy są po to, żeby prezes se posłuchał co ludzie gadają jak są już wypici. Podejdzie z piwkiem i podpuszcza, słucha, udaje kumpla...

dolowi

powiadasz że warto tańczyć z dziewczynami, a ile ich tam było jeśłi możńa wiedzieć i z którą ci się najlepiej tańczyło, a były takie do których było możńa zagadać, tak wiesz na randkę zaprosić, bo słuchy chodzą, coś tam gdzieś wieje że Panie z openacpacera są jakoś tam chętne ale czy wszystkie czy też są to jednostki bo strasznie ciekaw jestem, jak to jest, opowiedzie trochę tym którzy są niżej was, a nie tylko plotki do nas dochodzą i musiiy sie potem domyślać, prosimydolow

niewiadomoco
@Doom

no qrcze dopiero teraz się zoorientowałeś po są takie imprezy, no tyllko po to przecież to jest tak od zawsze, w dodatku nasze pieniądze są wydawane, i za nasze tam piją i obgadują, kogo by tu usunąć bo jest nie wygodny, bo za dużó gada bo za mało pracuje, tak naprawdę to widać że tam garstka ludzi pracuje reszta to nieroby z nie wiadomo skąd, no przecież to jest żenada, ten łazi słucha co kto gada tak się prezes zachowuje no bez przesady, w dodatku doktorat robi albo raczej kupuje, bo kulturą i zachowaniem oraz sposobem bycia niestety przeraża i odraża, dziadek jest bez kultury, smutas z niego, każdy go robi na około, na boku, bajki mu opowiadają a ten biedaczek podpisuje, zgadza się na byle co, zaraz uśmierci tą firmę, a sam ucieknie gdzie pieprz rośnie, i te jego dyrektorki amatorki, oh straszne to jest a zarazem śmieszne że banda nieudaczników po znajomościa kieruje firmą z światowym kapitałem

kontraktowiec

była mowa o firmach pobocznych, co wiecie na ten temat, co to za firmy, pojawiają się jakieś : transportowa, księgowa,informatyczna, czy oni się tak naprawdę zajmują ich matką jest doosan a to córki doosana, które rezudują na matce czemu doosan sam sobie tego nie załatwia tylko korzysta z firm zewnętrznych?

?

ktoś coś na temat działu hr i bhp jak się tam pracuje, jaka atmosfera ile ludzi?

Agnieszka

@czarnuch czy twoje przezwisko związane jest z charakterem twojej pracy tzn. zaapierdalaasz wszystie soboty i niedziele bez przerwy?

@Agnieszka

Twoja wypowiedź jest niezgodna z regulaminem, który obowiązuje na forum gowork.pl. Zabrania się używania słów wulgarnych i obelżywych, dlatego odsyłam do szczegółowego zapoznania się z regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin Masz jakieś informacje związane bezpośrednio z pracą w firmie DOOSAN BABCOCK ENERGY POLSKA? Interesuje mnie to, czy wiesz, jak wygląda atmosfera pomiędzy zatrudnionymi pracownikami?

Przydupas jurka
@Sławomir

Sławor co co co ty ty ty wiiiiiiesz o reeeeeegulaminie?

czarnuchPaluch
@Agnieszka

Nie podpisuj się pod moderatora, i nie używaj wulgarnych wyrażeń, zauważ że czytają to pracownicy nie tylko doosan ale też inne osoby. Ijuż odpowiadam na twoje oprychy i wypociny które zadałeś/zadałaś co do tego z****** to jest tak że z****** i nie zarabiasz nie z****** to wtedy zarabiasz, widocznie jakoś cię ten wpis rozzłościł że tak piszesz bo prawda zawsze w oczy kole, i może właśnie ty jesteś tą osobą która właśnie nic nie robi i ma wysokie pieniądze a ile takich jest co nic nie robią a mają kasę wysoką dzięki właśnie zanjomością w tej firmie, bo stara partia to stara partia, stary układ chroniący każdego to stary układ, więc nie pisz farmazonów na temat pracy bo nie wiesz co to praca.

czarnuchzpalcem
@Przydupas jurka

(usunięte przez administratora) masz rację co on wie o regulaminie, skoro go nie czytał nie ma miejsca na wulgaryzmy

Agnieszka

@czarnuch, możesz opisać, jak wygląda wynagrodzenie za pracę w firmie DOOSAN BABCOCK ENERGY POLSKA? Osoby bez tak zwanych znajomości w firmie nie mają szans, aby w przyszłości awansować na wyższe stanowiska? Napisz, proszę, jak to wygląda.

czarnuchzpalcem
@Agnieszka

ci co są od początku, jeszcze ze starej firmy + ci potem co doszli , taka paczka to mają grube pieniądze, natomiast szara eminencja zarabia grosze, jakiś monter, spawacz i inni, porażka szkoda się wogóle wypowiadać na temat zarobków, ten kto jest u władzy to zarobi ten niżej niestety nie, system jest chory i dziadostwo się z tego zrobiło, ci na stołkach czy ci z zewnetrznych firm taką kasę wyciągają z doosan że to się w pale nie mieści przy nic nie robią siędzą jak to trafnie jest okreśłone grubasy na stołkach

grucha

a gdzie się podziały wpisy odnośnie zsz - zarządzania systemy zintegrowanego, czemu zostały usunięte skoro obrazowały prawdę o tej osobie, przecież tak jest że ciągle donosi, za plecami obgaduje, przecież jej młodszy braciszek robo tak samo też obgaduje i się wyśmiewa, no to po to jest to forum aby ludzie o tym wiedzieli i na tych ludzi uważali, jak i jedna tak i drugi są fałszywi i na nich trzeba uważać, więc nie zrozumiałe jest to że wpisy prawdziwe zostały usunięte, proszę te wpisy przywrócić

grubyzad

.siedzą sobie pasibrzuchy biorą kasę do pazuchy, raz dwa trzy doosan sprzedany. taka ot tak sobie refleksja, kolorowo drodzy Państwo nie jest, mając taki zarząd i powiązania z nim i firmy powiązane: firma transportowa (dobre pieniądze biorą - ale tylko właściciel) firma księgowa (również dobre ale właścicielka małe płaci swoim pracownikom) firma informatyczna (również grosze dla pracowników) wielka firma i kilka małych firemek, daremny system organizacyjny, każda z komórek to dno bez końca

Zostaw merytoryczną opinię o ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A. - Rybnik

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A.?

Kandydaci do pracy w ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A.