Opinie o ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A. w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A. w Rybnik

Nicky

Firma stawia na tanich pracowników. Jeżeli dopiero zaczynasz karierę i nie masz co wpisać w CV w rubryce "doświadczenie zawodowe" to przychodź do Doosana. Popracujesz trochę i poszukasz sobie normalnej pracy, gdzie i zarobisz i awansujesz. W Doosan nie ceni się doświadczenia, kompetencji, talentu itd. Pracownik ma być tani. Najlepiej asystent, praktykant albo uczeń.

leber

Ha ha ha ha ha i o swoich super nowoczesnych smart fonach co chodza sobie z nimipo obiekcie jak z torebeczka

Agnieszka

@Ktos masz rację, że jeżeli jest coś nie tak w pracy z przełożonymi lub współpracownikami to pracownicy powinni zgłosić to do kierownika i wtedy zobaczyć reakcję. Może by się coś zmieniło. Dlatego wszystkie niezadowolone osoby do tego zachęcam. Ale też proszę o nieużywanie na forum wulgaryzmów, bo to łamanie regulaminu.

Olek
@Agnieszka

A kierownik jest taki sam może jedynie zna się na pizzach

Ktos

W tej firmie sie wszyscy boja powiedziec jak jest, trzymaja ich jak na widelcu niektorzy to nie maja nawet wyjscia nabrane pozyczki itd. niestety musza juz tu pracowac ale zastanawiaia mnie jedno dlaczego zaden na spotkaniu z prezesem nie potrafi odtworzyc ryja jakie kierownictwo jest w tej firmie chamskie co to za odzywki z ich strony? jedni wchodze w zadola jak moga i maja wszystko zal patrzec na tych zebrakow niedlugo to bedzie taka kolejka pod biorko ze cala szychte im zajmie wypucowac freda zycze powodzenia i dalszych sukcesow

Elektromechanik

Dyrektor działu- taki mały całkowicie nie ogarnięty podobny do Kaczyńskiego spytał mnie o Prawo Ohma. Niestety pomyliłem wzory ale to nic i tak dostałem pracę bo tutaj każdy może pracować.

Prawo Ohma

Nikiel

Sa firmy dużo lepsze w tej branży i znacznie lepiej płacące. Sugeruję szukać dalej bo doosan był dobra firma a czasów energo inwestu i początek Doosana za dyrektora A.Kozarskiego ,ktory co piatek potrafił odwiedzic kazdy zakątek firmy z każdym pracownikiem zamienić slowo zapytać jak sie pracuje bo juz o podaniu ręki czesto ledwo odrywającemu sie pracownikowi od codziennych czynności nie wspominam to byly czasy gdzie warto bylo sie zatrudnic i uczyć sie od doświadczonych i bardzo doświadczonych starszych kolegów.Obecne pomiatanie i odwracanie głowy w druga stronę kadry zarzadzającej od kierownika robót w góre jest nie do zaakceptowania. Efektem takiej sytuacji jest ciagłe odchodzenie pracownikow z 10-15 letnim stazem pracy działów Automatyki,Maszynowego,działaczy radrady pracowniczej,technologów.

Uar
@Nikiel

Na szczęście nie wszyscy kierownicy są tacy. Z niektórymi da się normalnie pogadać i traktują nas ok. Ja nie narzekam.

Agnieszka

@APU co masz na myśli pisząc, że prawie doszedłeś sam? Czyli jednak są układziki? Jak to jest w końcu z awansem w DOOSAN BABCOCK ENERGY POLSKA? To jest ważne dla osób, które w Rybniku będą aplikować na stanowiska: Specjalista ds. badań i diagnostyki, Elektryk/Elektromechanik, Monter / Monter Turbin, Operator maszyn CNC.

APU

To nieprawda że w firmie są układy i powiązania rodzinne. Ja tutaj pracuje dobrych kilka lat i doszedłem ciężka praca do trzeciej grupy całkiem sam, no prawie całkiem sam.

żebrok

Jest jeszcze zatrudniony ten lord z Wielopola hrabia Monte Najman?

Kyubi1929

Witam, czy ktoś się orientuje ile osób pracuje w Doosan Polaska?

Six
@Kyubi1929

Pracuje czy przychodzi do pracy?

Chyba nowy

Witam Ile dostaje nowy

bankrut
@Chyba nowy

Napewno ci kasa nie piźnie do łepy

apu

firma łamie podstawowe prawa pracy w stosunku do liczby nadgodzin to sprawa dla prokuratury i sadu pracy ...

uwielbiam weekendy w pracy

Piątek, piąteczek, piątunio, sobota, sobociczka, sobotunia, niedziela, niedzieliczka, niedzielunia i tak się trzepie kapuchę!

Zawiedziony

Kilka lat temu gdy podjąłem pracę w DOOSAN myślałem że to najlepsza decyzja w moim życiu. Miałem już za sobą kilkuletnie doświadczenie w firmach o profilu energetycznym. Wszystko było ładnie ba! nawet pięknie ale ostatnimi czasy czar prysl jak bańka mydlana. Nie będę ukrywał że pracuje w kadrze niższego szczebla. Pytanie do Zarzadu-Panowie! Dlaczego kadra inzynieryjno-administracyjna jest traktowana w Firmie jak piąte koło u wozu? Podwyżka- zapomnij jak twierdzi przełożony, premia kwartalna - jasne że będzie lecz gdy przychodzi miesiąc jej wypłaty na kilka dni przed człowiek dowiaduje się drogą pantoflowa że tylko 10 procent bo coś znowu poszło nie tak. Czy to jest zależne ode mnie? Nie! Staram się jak mogę jak pewnie większość ludzi w Firmie ale nie mam wpływu na pozyskiwane kontrakty, marże itp. Kolejna sprawa to nadgodziny na kontraktach. Dla kadry oczywiście ich nie ma tak jak bonów żywieniowych. Przy twojej stawce Ci nie przysługują jak twierdzi przełożony. A co to za stawka kiedy monter I przyjdzie dwie soboty i kilka godzin złapie na tygodniu i ma wypłatę większą niż ja, bony żywieniowe spokojną głowę no i nikt się go nie czepia bo jak ktoś spróbuję to się obrazi i pójdzie na L4. Kolejna sprawa premie specjalne. Dostałem kiedyś jedną. Tylko co to za premia specjalna jak nawet nie zaplacono mi nią godzina za godzinę jak musiałem być w pracy na weekendzie. Po co się uczyć, kształcić, zdobywać nowe uprawnienia. Cóż zostaje? Wyjechać za miedze może tam mnie docenią

niko

To wyjedż!!

Olek

Pójść w ślady młodego Surmiaka

Kolejny zawiedziony z kadry
@Zawiedziony

wszystko się zgadza, firma średnia, dobra chyba tylko dla tych co mieszkają w Rybniku i mają blisko. Ostatnio sporo ludzi odchodzi, zmydlili wszystkim oczy podwyżkami a potem bardzo długo była cisza. Podwyżki bardzo marne, nie adekwatne do wykonywanej pracy, zresztą wszystkiego w tej firmie się dowiaduje na ostatnią chwilę. W firmie chyba nie ma ani jednego głównego specjalisty który zarabia maksymalną stawkę w widełkach, większość jest w dolnej stawce widełek a pracują nawet ponad 10 lat.

marcin pudel

Najlepszy team to Krzypu, Apu i Japu

ForestJump

DOOSAN BABCOCK ENERGY POLSKA - Rybnik To firma z prawdziwymi tradycjami rodzinnymi, i miejscowymi fachowcami.

Helion

Witam zastanawiam sie na mozliwoscia pracy na dziale pomp wentualnie turbin,Mam 12 letnie doswiadczenie w tej dzidzinie na nowych jak i na remontach...centrowanie jak i uklad przeplywowy korpusow nie jest mi obcy-sadzicie ze znalazlo by sie dla mnie zajecie w tej firmie czy raczej nie potrzeba ludzi o takim profilu?do tej pory moje stawki oscylowaly miedzy 4,-5 tys netto bez premi i nadgodzin.Czy Doosana oferuje podobne stawki tak jak inni ?

lol
@Helion

Zapomnij!

toti
@Helion

Jeżeli taka jest prawda, że tak zarabiasz to chyba musisz zmienić lekarza na Gliwickiej. Bo to pytanie do normalnych nie należy.

Helikon
@toti

Ostatnio Alstom tak mi placil...zdaje sie ze doosan jest ich konkretem na rynku, wiec sadzilem ze stawki sa na podobnym poziomie?W Plocku u podwykonawcy siemensa tez mialem podobna stawk...co mnie upewnilo ze stawki tak oscyluja.Skoro tak to na jakie pieniadze moge liczyc idac na rozmowe?

Tomek Skoczywkrzaki
@Helikon

Nie zgrywaj się cepie jak ci nie pasuje w doosanie to się zwolnij a nie wymyślaj wynagrodzeń o których możesz tylko pomarzyć kredyciarzu zapyziały

Rębacz

a mi się podobała robota w Dossanie a szczególnie walenie w h..a na przeglądach. Pozdrowionka dla ekipy z suwnic.

Kierownik

Nie polecam tej firmy. Najwięcej spraw można w tej firmie załatwić przez łóżko. Mówię szczególnie o Dziale zaopatrzenia z Rybnika. Nie ma znaczenia że ktoś jest żonaty i ma dzieci. Impreza integracyjna i się zaczyna.

Agnieszka

@ricodondo, co możesz powiedzieć o pracy w DOOSAN BABCOCK ENERGY POLSKA ? Jak oceniasz firmę?

byly polski doosan obecny francuski!
@Agnieszka

za duzo w niej lizomajtkow mowa tylko o jednym dziale gdzie wszystko mozna i oczywista sprawa ze gora o niczym nie wie

ricodondo

ciekawe czy prezes wie do ktorej pracuje ise ns godz 14... o 18 juz w doma ja ?

Zostaw merytoryczną opinię o ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A. - Rybnik

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A.?

Kandydaci do pracy w ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A.