Opinie o ATC CARGO S.A. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ATC CARGO S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ATC CARGO S.A. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATC CARGO S.A. w Gdynia

gość

Pytanie czy siedzenie w pracy po godzinach, to nadgodziny a może brak organizacji swojej pracy przez pracownika.

GOSC

to już jest żenujące podawać się za Szymona,każdy ma swój rozum i wie że Prezes (były czy obecny) nie zniżyłby się do takie poziomu i pisać tego typu komentarze. Ale trzeba mieć trochę oleju w głowie aby o tym wiedzieć. nic tylko pozostawić bez komentarza, bo szkoda zniżać się do takiego poziomu inteligencji. Do osób chcących zamieścić komentarz to jest portal z opiniami o pracodawcy a nie portal wypisywania własnych żali i opowiadania niestworzonych historii. Konkretna, szczera, rzetelna Ocena a nie budowanie opinii na przypuszczeniach, podsłuchanych z plotek historii.

zzzzzzzz

wszystkiego najlepszego w poszukiwaniach nowego miejsca, zapewne będzie lepiej :)

Nie dla idiotow

Widzę ze portal stał sie grupą wsparcia dla nieudaczników i oferm losu:) ludzie weźcie sie w garść ,życie Wam ucieka! Bycie trollem netowym tylko was spala a to odbija sie na psychice :) od zawsze było wiadomo ze pieniądze szły do góry a (usunięte przez administratora) w dół;)

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ATC CARGO S.A. na stanowisko Agent Celny bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Pensja - terminowa pełna wyplata premie - przyznawane podwyzki - jak najbardziej szkolenia/samorozwój - firma umożliwia pracownikom doskonalenie swoich umiejętności i zdobywanie wiedzy open space - możliwość kontaktu ze współpracownikami, wzajemna pomoc kolegów i koleżanek, umowa o prace - zapisy zgodne z kodeksem pracy, brak kruczków, wręcz przeciwnie przypomina o prawach pracownika wynikające z kodeksu pracy pracy - dużo, oczywiście praca spedytora to nie jest sielanka i dokonywanie zakupów na allegro, ale chyba każdy spedytor zdaje sobie sprawę jak wygląda spedycja - jednego miesiąca ciężko (przed CNY) a innego jest lżej. urlopy - to pracodawca dopilnowuje aby pracownicy wykorzystywali regularnie urlopy. nie bardzo rozumiem wypowiedzi osób które piszą o filarach które odeszły, jeśli te filary odeszły to firma powinna odnotowywać spadki, bo przecież to były filary a jest przeciwnie. może jednak te filary nie były filarami i wstrzymywały rozwój firmy i nie chciały iść z duchem czasu i postępu ? do osób które chciałyby aplikować na etat do ATC CARGO zawsze o pracodawcy pojawią się negatywne opinie pracowników z którymi firma przestała wiązać nadzieje i musiała się rozstać (wówczas pojawia się gniew, złość, żal etc). pamiętajcie o jednym żaden pracodawca nie rozstaje sie z pracownikiem który stanowi wartość dla firmy, zarówno pod względem możliwości obsługi zleceń ale także pod względem pomysłowości, kreatywności. wydaje mi się ze najbardziej obiektywna opinie mogą wydać pracujący pracownicy a nie ci z którym pracodawca nie chciał się wiązać już dłużej- zatem szukajcie opinii u osób które pracują, a nie u tych przez które przemawia żal. pamiętajcie firma ATC CARGO to duża firma istniejąca w świecie mediów, zatem łamanie praw pracownika byłoby tylko ze szkodą dla niej, na którą nie może sobie pozwolić firma o takiej specyfice. zatem ZACHĘCAM osoby aplikujące aby same się przekonały i wyrobiły własne zdanie na temat pracodawcy i nie wierzyły ślepo w komentarze przez które przemawia brak profesjonalizmu i brak obiektywizmu.

zadowolona

Ludzie stanowczo TAK! pozdrawiam wszystkich :)

JK, dobrze do opisałeś. to ja dorzucę kilka faktów z pośrednich ale bieżących relacji. pensja - przed upływem miesiąca, zawsze i w pełnej kwocie. zawsze premia świąteczna. praca - zarządzaj nią sam, nikt Ci nie zagląda w komputer i nie kontroluje - jak to się dzieje w innych spedycjach. do oceny, czy to dobrze, czy źle. pracy tyle ile w innych firmach z branży.Z roku na rok przyrost ludzi o jakieś 20%, czyli bardzo dużo. ciągle rosną, jak mało która spedycja. teraz jakieś 100 osób. imprezy integracyjne robią co rok dla wszystkich pracowników. fajne pomysły na nie.sporo fachowców, ale tez mocno inwestują w młodych ambitnych, jest się od kogo uczyć. projekty stażowe itp. cały czas robią też innowacyjne rzeczy w branży.kryzys wzrostu był, ludzie bez doświadczenia i kwalifikacji dostali gwiazdkę z nieba - awanse - i nagle stali się wyroczniami i wzajemnym kółkiem adoracji, a innych - dawnych kolegów zaczęli traktować jak (usunięte przez administratora)chyba że był przydatny albo potakiwał bezmyślnie. pozwalniano ich i jest spokój. dzisiaj inni dostali szansę, uczą się na błędach przeszłości.... zrobili program rozwoju menedżerskiego dla aktualnych kierowników hehe. jak mnie to(usunięte przez administratora), jak łatwo kilku dyletantów może zepsuć opinię wielu ciężko pracującym i porządnym ludziom.

Jk

Ciekawe jest to, jakie spojrzenie na zmiany, ktore sie tam zadzialy, maja osoby chyba czesciowo w nie zaangazowane (wnioskuje po tym, jakie prawie eksperckie opinie wydaja na temat przyczyn tych zmian). (usunięte przez administratora)

A MI PŁACĄ ZAWSZE W TERMINIE

koniec

Koniec pracy , od rana do wieczora .:))))))))))

ks

chcialam tylko nadmienic ze zadna z ponizszych opini nie nalezy do mnie, moja opinie na temat atc zostawiam dla siebie i nie zamierzam nikogo oczerniac i znizac sie do tak niskiego poziomu zeby to robic za posrednictwem jakiegos portalu. . . i to by bylo na tyle. . . a reszta dopiero sie rozpoczyna :)

zyx

przedmówca też godności nie ma skoro ma takiego nicka, wstydzi sie pewnie ze to sam tworzy i dalej nie kuma ze to jego błąd na każdym froncie. Żeby pasowało podpisz się (usuniete przez administratora) - ten przedmiot oddaje w pełni poziom

xyz

O litości... co to za żałosne komentarze?! I Wy uważacie się za poważnych ludzi? Jak widać, niektóre osoby nie potrafią z godnością przyjąć decyzji na które sami sobie zapracowali...życzę powodzenia.

obcy

ile w was złości i gniewu . Ubliżacie Swoim kolegom, pracowaliście z nimi po kilka lat i było dobrze, a teraz anonimowo wylewacie na nich pomyje. Nie ma jak praca w kameralnej firmie , może mniej płacą ale szanujemy się nawzajem od prezesa począwszy na sprzątaczce skończywszy. Brudy pierze się w domu, a nie na forum publicznym.

sufler

oczywiście przychodzą analfabeci ci "NIE ZASTĄPIENI" ale jak widać firma nie należy już do tych NIEZASTĄPIONYCH

?

nie ma ludzi nie zastąpionych , jedni odchodzą drudzy przyjdą taka rzeczywistość

gal

a może zostali wylani

Dobrze poinformowany

Cyprian - 2013-06-26 11:19:22 stanowczo nie polecam, ludzie zwalniają się tam masowo firma właśnie straciła najcenniejszych pracowników totalny bałagan, brak umiejętności zarządzania!(usuniete przez administratora) jak mniemam jesteś jednym z tych najcenniejszych, prawda? Może innym nieudacznikiem z klubu tych którym się nie powiodło? Masowe zwolnienia? Kpisz sobie? Zespol ok 100 osob w grupie, 2 sie zwolnily, 6 przyjeto. Nie siej wiec kłamstw trolu.

pawel

(usunięte przez administratora) nie polecam

piotr

praca od rana do wieczora, nikt nie wychodzi po 8 h......

Zostaw merytoryczną opinię o ATC CARGO S.A. - Gdynia

• Jak się pracuje w ATC CARGO S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ATC CARGO S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATC CARGO S.A.?

ATC CARGO S.A.
2.6/5 Na podstawie 47 ocen.

ATC CARGO S.A.