Opinie o ATC CARGO S.A. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ATC CARGO S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ATC CARGO S.A. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATC CARGO S.A. w Gdynia

Iwona

Czy warto podchodzić do tego tak sceptycznie? Zapewne są osoby, którym ta praca odpowiada. Wspomniałeś o pokoju z zabawkami w firmie. Czy chcesz przez to powiedzieć, że rodzic może pracować, a dziecko bawić się w specjalnym pokoju firmie? Potwierdź nam proszę te informacje. Dla wielu potencjalnych kandydatów, którzy posiadają dzieci, to może być bardzo ważny aspekt pracy.

Krzysiek

Pokój z zabawkami w firmie?:) człowieku to jest chillout room dla pracowników widać ze nigdy tam nie byłeś, tym bardziej nie pracowałeś a żal (usunięte przez administratora) ściska :) tym bardziej nie wiesz nic o zarobkach bo z Tego co wiem to płaca b dobrze. Szkoda mi ciebie, ze tyle hejtu i zazdrości w tobie jest :) pozdrawiam

Mikołaj
@Krzysiek

Skąd wiesz, jak wyglądają zarobki w firmie ATC CARGO? Stwierdziłeś, że z tego, co wiesz płacą bardzo dobrze, dlatego ciekawi mnie, czy wiesz, jak dokładnie te zarobki wyglądają? Mam nadzieję, że masz wiedzę na ten temat i się nią podzielisz. Każdy z forumowiczów chętnie dowie się, jak ten aspekt wygląda.

Dawidow

@Andrzej Mógłbyś dodać więcej informacji do tej opinii, interesuje mnie praca.

@Dawidow

Złóż swoje CV do ATC, a dowiesz się więcej. Firma prężnie działa i każdy pracownik jest zadowolony ze współpracy

Szczerze polecam dla przyszłego pracownika jak i kontrahentow

Anka

nie polecam

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ATC CARGO S.A. na stanowisko Agent Celny bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Sebastian

@olek, rozumiem, że jesteś zainteresowany pracą w Atc Cargo? Składałeś już swoje CV czy dopiero zbierasz informacje o pracy w tym miejscu? Zachęcam innych pracowników do wyrażenia opinii na temat pracy w Atc Cargo. Może powiecie jaka atmosfera panuje w firmie?

olek

jakie zarobki za spedytora, i doradce w spraw pozyskiwania nowych klientów?

Zniesmaczony

Człowiek idzie na rozmowę o pracę a oni nawet nie mają zamiaru powiadomić o wynikach rekrutacji. Słabe HRy!

Tymon

Zamiast narzekać lepiej wyjaśnić sprawę w firmie a nie na forum!!!

Praca od rana do wieczora...(usunięte przez administratora)... Nie polecam!!!!

mariusz

Witam. Czy aktualnie prowadzone są rekrutacje na stanowiska administracyjno-biurowe? Chciałbym dowiedzieć się też czym zajmuje się dział administracyjno-prawny (w sensie zadań wykonywanych na stanowiskach)?Czy firma prowadzi staże na stanowiska i czy wymagane jest wykształcenie kierunkowe? Byłbym wdzięczny za odpowiedź. mariuszg89@interia.pl

Michał Jeżyna

Polecam każdemu :-)

Adam K.

Jestem agentem celnym z Łodzi. Czy firma zatrudnia w Łodzi agentów celnych? swos.lodz@wp.pl

mariusz

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy wykształcenie kierunkowe w zakresie spedycji bądź logistyki jest wymogiem koniecznym do aplikowania do Państwa firmy oraz czy szansę zatrudnienia bądź odbycia stażu ma osoba z wykształceniem wyższym administracyjnym z niewielkim doświadczeniem w pracy biurowej nabytym podczas stażu w innej branży? Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

ciekawski

nie ciekawie to brzmi. A skąd ta nazwa się wzięła, ktoś wie ?

elemencik
@ciekawski

hmmm w mojej ocenie zawsze to oznaczało "ałczi to ch.....yba"

Czy ty też kradniesz czas pracodawcy? WP.PL| dodane 2014-04-25 (16:06) | 295 opinii udostępnij AAA Czy ty też kradniesz czas pracodawcy? ˆ Syda Productions - Fotolia.com / Czy ty też kradniesz czas pracodawcy? Często narzekamy, że poświęcamy się pracy zbyt bardzo, że firma kradnie nasz prywatny czas, którego brakuje nam dla najbliższych. Jednak, gdy się dobrze zastanowić, sprawa wygląda zupełnie odwrotnie. To my jesteśmy złodziejami czasu pracodawcy, który z dnia na dzień ponosi przez nas spore straty. Odprowadzenie dzieci do szkoły czy przedszkola, kac, zbyt późne przebudzenie, korki, nawet poranny seks… oto najczęstsze firmowe usprawiedliwienia po zbyt późnym przyjściu do pracy. raportu, jaki przygotował Instytut Badania Opinii „Homo Homini” wynika, że przynajmniej raz w tygodniu do pracy spóźnia się co piąty pracownik. Jaki jest tego skutek? Z tego powodu firmy ponoszą realne straty finansowe. Specjaliści policzyli, że łącznie nieobecności i spóźnienia pracowników do pracy w ciągu roku kosztują pracodawców ponad 12 mln zł. Warto przy tym pamiętać, że niezależnie od tego, czy pracownik spóźni się godzinę, czy pół dnia, może otrzymać upomnienie lub naganę. Czas kradniemy nie tylko przez spóźnienia, ale i… "pracując". Wiele osób narzeka, że wykonując codzienne zawodowe obowiązki nigdy się nie wyrabiają, dlatego długie godziny muszą poświęcać na obowiązki zawodowe już w domu. W rzeczywistości okazuje się jednak, że w pracy czas zwyczajnie marnują. Złodziejami cennych minut, a nawet godzin są choćby przypadkowe, często długie rozmowy telefoniczne z mężem, mamą czy przyjaciółką. Podobnie sprawa ma się z bezproduktywnym przesiadywaniu w firmowej kuchni na codziennych ploteczkach, gdzie piętnaście minut zamienia się w godzinę. O zgrozo, zwykła przerwa na lunch potrafi trwać dwie godzin. A co z długim przesiadywaniem na portalach społecznościowych? Tak grzeszy coraz więcej pracowników. Nic dziwnego, że w trakcie pracy niektóre firmy blokują swym pracownikom dostęp do portali społecznościowych. Specjaliści są zdania, że na niezorganizowanie w pracy i wiążący się z tym brak równowagi między obowiązkami zawodowymi a czasem odpoczynku, najbardziej narażeni są pracownicy korporacji oraz osoby pracujące zdalnie. O tym, jak trudno zarządzać swoim czasem, przekonują się osoby, które zdecydowały się "iść na swoje". Gdy zakładają własną firmę, odkrywają, że nikt ich nie kontroluje, więc mogą spać do południa, robić zakupy w dowolnej chwili i spotykać się ze znajomymi o każdej porze dnia. Ale kiedy i jak zmobilizować się do pracy? Z tym jest już gorzej, chociaż nie jest dramatycznie. Czasu można mieć bowiem więcej dzięki dobrej organizacji. Brak celów, zadań i ustalania terminów, to spory pożeracz cennych godzin, podobnie jak… bałagan na biurku. "Popłynąć" można też przez branie na swoje barki za dużo zadań i niedoszacowanie czasu potrzebnego na ich wykonanie. - Zarządzanie czasem, to podstawowa kompetencja efektywnego pracownika, która niezmiennie od wielu lat jest w cenie na rynku pracy. Oznacza pilnowanie terminów, nie marnowanie czasu, trafne określanie czasu niezbędnego na realizację danego zadania oraz wyznaczanie priorytetów. Warto zauważyć, że niezależnie od tego, jaką pełnimy rolę w naszym życiu, czy jesteśmy młodą mamą, przedsiębiorcą, studentem, prezydentem czy gwiazdą rocka - każdy z nas ma do dyspozycji dokładnie taką samą liczbę 24 godzin. Dzisiaj wyzwaniem jest to, że wiele osób w ramach doby pragnie intensywnie działać na wielu polach: w sferze zawodowej, dbać o relacje rodzinne i bliskich, troszczyć się o swój rozwój osobisty, dbać o swój wygląd i kondycje fizyczną, zaspokajać głód informacyjny poprzez oglądanie wiadomości, przeglądanie prasy czy profili na portalach społecznościowych, realizować w pełni swoje pasje i marzenia, podróżować, poświęcić odpowiednią ilość czasu na posiłki, relaks i sen…. Nierzadko okazuje się, że w dłuższej perspektywie pogodzenie wielu czasochłonnych zajęć nie jest możliwe. W rezultacie czujemy się sfrustrowani, przytłoczeni zadaniami lub mamy przysłowiowe wyrzuty sumienia z powodu odkładania spraw „na później” - tłumaczy Barbara Stanik, Career Coach z Zespołu Architekci Kariery. ml,MA,WP.PL

ha, opowiadanko całkiem realne

eon
@:)

może rzeczywiście nie ma co narzekać...

xxx
@:)

No to okazuje się, że Wy wszyscy - byli i obecni Pracownicy ATC CARGO (usunięte przez administratora) Pomiędzy ósmą a szesnastą siedzicie na fejsie, na plotach w kuchni, spijacie kawki, popalacie papieroski i szwendacie się bez celu po firmie a potem narzekacie, ze siedzicie codziennie po 2-3 godziny dłużej. I zapewne wielu z Was ma doskonałe usprawiedliwienie przed swoimi Współmałżonkami, Parnerami i Dziećmi, dlaczego ich okradacie z czasu dla nich i ze swojej z nimi obecności - bo przecież musicie okradać swojego pracodawcę!! To jest walka! Życie! PS. Jeżeli Zarząd chciał poprzednim postem zadać cios poniżej pasa, to właśnie strzelił sobie niechcący w kolano. Profesjonalizm - poziom ujemny

czepialski

"bym" to literówka czepiasz się Noe

YYY

NOE czytaj ze zrozumieniem nikt nie pisze o anonimowej skrzynce mail, przekłamujesz, jakby było tak fatalnie to ludzie bym im pouciekali.

yyy

przepraszam..ale nie rozumiem Twojego wpisu,co miałes na myśli?

nadgodziny

wiesz to zależy o której przyszły do pracy, to nadal tylko pytanie. Ale na jego miejscu bym tego nie robił jak były o 8 ,to może być odczytane jako presja ( a który z nich taki mądry ), ale nie jako zlecenie nadgodzin. Zupełna kicha jak pracownik jest postrzegany jak siedzi długo w pracy to dobrze, ja oceniam pracownika zupełnie inaczej, jak długo siedzi w pracy -to może ma za dużo pracy albo nie nadaje się na to stanowisko i jeśli mam gdzie to przenoszę na inne jak dalej nie ma zmiany to z przykrością ale się rozstajemy, firma to nie niańka. Wiesz a nie możecie szczerze pogadać co wam nie odpowiada,jak firma traci na wizerunku to i dla was gorzej , mniej zleceń -przydała by się anonimowa skrzynka skarg i zażaleń :))). Powodzenia będzie lepiej.

gość

na szczęście nie mam przyjemności zarządzać firmą , a twoja znajomość litery prawa jest pobieżna " nadgodziny muszą być zlecane przez pracodawcę, a zostanie w pracy po godzinach , które ja nazywam siedzeniem - nie jest nadgodzinami. Samodzielny pracownik, ma zorganizować sobie pracę sam, a jak nie potrafi to już nie jest samodzielny, pracodawca organizuje ci stanowisko i powierza zakres zadań do wykonania reszta należy do ciebie. Bez zlecenia nadgodzin , możesz zostać i popijać kawę- ale to nie są nadgodziny.

żuczek

to wszyscy jestescie niezorganizowani w takim razie od asystentki po stazystow

Zostaw merytoryczną opinię o ATC CARGO S.A. - Gdynia

• Jak się pracuje w ATC CARGO S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ATC CARGO S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATC CARGO S.A.?

ATC CARGO S.A.
2.6/5 Na podstawie 47 ocen.

ATC CARGO S.A.