Opinie o Teleste Video Networks Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Teleste Video Networks Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Teleste Video Networks Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie biotechnologii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleste Video Networks Sp. z o.o. w Kraków

DW Nowy wpis

Pracowałem we Wrocławiu, jako front dev. Bardzo dobra atmosfera w zespole, liniowy (Sobek) zabawny i dba o ludzi. HR stara się dbać o dobrą atmosferę. Zespół młody i dynamiczny, ale dobrzy specjaliści. Część, którą tworzyliśmy była piękna i zgodna z obecnymi metodami prowadzenia projektów informatycznych. Nauczyłem się wielu przydatnych rzeczy. Mieliśmy czas na własny rozwój, o ile nie było pożaru w projekcie. Niestety system legacy był kulą u nogi. Niektóre spotkania były za długie i czuło się, że traci się czas. Kontakt z menadżerami był luźny i przyjazny. Czasami nie byłem pewny, czy do końca wiedzą, co dokładnie dzieje się w projekcie, którym się opiekują. Zazwyczaj byli profesjonalni i słuchali, co mamy do powiedzenia.

Administrator Nowy wpis

Czy w mieście Warszawa da się zarobić więcej niż 5400 pracując jako brak?

dżemik Nowy wpis

niestety za bycie brakiem nic nie płacą, nie polecam....

Krystyna Nowy wpis
@dżemik

A za bycie kims coś płacą? Można poznac jakieś aktualne widełki? Bo myśle nad zmianą pracy ale nie wiem czy mi się opłaca

Cześć, dajcie znać jak wygląda teraz sytuacja we Wrocławiu. Czy zarobki dla kogoś od razu po studiach są w miarę ok? Czy można się tam nauczyć projektowania sieci?

@Kandydat

Nie, nie są ok, nie nauczysz się tam nic oprócz rysowania kresek, o Pani "menedzer" tez szkoda wspominać... ;)

Kamil

W jaki sposób firma jest rozwojowa?

Krs
@Kamil

W żaden :)

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Teleste Video Networks Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Software Engineer (C++)?
Radek

Jakieś podpowiedzi jaka atmosfera w pracy? Tak rzadko tu zostawiacie informacje, dlaczego?

Takijeden
@Radek

Atmosfera świetna, ludzie bardzo otwarci i towarzyscy zawsze chętni do luźnej rozmowy na tematy wszelakie. Czasami człowiek aż zapominał że jest w pracy. Ale, jak to pewnie już wiadomo, wszystko zależy od teamu.

Zuzanna

Czy ktoś wie cos o przyjeciach do firmy? Jak wyglądają zarobki?

@Zuzanna

Firma Teleste Video Networks Sp. z o.o. poszukuje aktualnie pracowników na min. na stanowiska: Java Developer, System Admin / DevOps Engineer, czy Młodsza/-y Księgowa/-y: https://pracodawcy.pracuj.pl/teleste-video-networks-sp-z-o-o,22017 Jakim stanowiskiem jesteś zainteresowana? Posiadasz już doświadczenie w branży?

qwerty
@Zuzanna

Zarobki nie należą do najwyższych, nie są rynkowe.

Kamila

Czy ktoś może wie, jaka jest atmosfera w Ksiegowosci w Krakowie?

Robokop

We Wrocławiu jest fajnie, sporo można się nauczyć. Szczególnie dla kogoś nowego.

@Robokop

A czy masz na myśli jakieś konkretne stanowisko? Jakie umiejętności zdobywają pracownicy firmy? Rozumiem, że zatrudniane są również osoby bez doświadczenia zawodowego? Napisz proszę, czy pracodawca organizuje kursy i szkolenia. Dla wielu osób możliwości rozwoju będą decydującą kwestią przy aplikowaniu.

Honorata

@R, piszesz, że relacje między pracownikami nie są najgorsze, a może pracodawca organizuje jakieś wyjazdy integracyjne? Czy w Teleste można liczyć na szkolenia podnoszące kwalifikacje? Firma zapewnia umowę o pracę i pakiet benefitów? Może potrzebne są teraz nowe osoby?

Honorata

@R, dziękuję za wyjaśnienie, w takim razie rzeczywiście system jest dość sztywny, ale często tak właśnie firmy rozliczają swoich pracowników. Piszesz, że atmosfery brak, co się dzieje, że jest taka sytuacja? Brak integracji między pracownikami Telestu, czy coś innego?

grzes
@Honorata

no firma ma taka polityke i tyle

R
@Honorata

Między pracownikami nie jest tak źle . Ale góra... :)

Honorata

@inS dobra atmosfera pracy to często decydujący czynnik, który waży i decyduje o zatrudnieniu w firmie. A możesz napisać coś więcej o systemie rozliczania czasu pracy - jak on dokładniej wygląda? Dokładniejszy opis pozwoli zrozumieć, jak on faktycznie wygląda w Teleste Video Networks.

R
@Honorata

Z opinii kolegów atmosfery już tez brak i jest jeszcze gorzej niż kiedyś ;) System po prostu niepotrzebnie zduplikowany i liczący czas bezpośrednio zależny od działania komputera i internetu (strony). Mówię o oddziale Projektowania, nie wiem gdzie kolega niżej pracował.

inS

- Kompletny brak możliwości rozwoju (i szkoleń) czy możliwości podbijania praktyk pod uprawnienia - Sztywne godziny pracy, bardzo irytujący system rozliczania czasu pracy - Monotonia - Niestabilność zatrudnienia, brak szacunku do pracownika Tylko atmosfera na plus...

tel

Zgadzam się z poprzednikami - oszczędzanie na wszystkim, słabe dbanie o aktualnych pracowników, dlatego jest tutaj duża rotacja. Kto trochę posiedzi, a ma większe ambicje, to z reguły odchodzi, a na jego miejsce wchodzi osoba, którą od nowa trzeba uczyć całego (skomplikowanego) systemu. Firma na tym traci, ale tak wygląda zarządzenie w tej firmie. Ogólnie dużo procesów jest usprawnianych i jest coraz lepiej, ale w wielu miejscach widać amatorkę. Atmosfera za to jest dużym plusem, jest przyjemnie, luźno i bez stresu.

-niskie zarobki(oszczednosc na wszystkim) -przestarzała technologia -brak możliwości rozwoju +dobra atmosfera

pan p

Biuro we Wrocławiu i rozmowy w nim prowadzone jest pełne rasizmu, ksenofobii i mizogonii. Atmosfera tam panująca jest bardzo przytłaczająca, jeśli ktoś nie lubi prowadzić dyskusji światopoglądowych w miejscu pracy. Jeśli o projekty chodzi to są one długu technicznego, ciężko się tu rozwijać, decyzje techniczne oparte są na tym kto ma większe wpływy. A zarządzający to grupa zakompleksionych panów, którzy próbują sobie nawzajem coś udowodnić. Jednym zdaniem: bardzo toksyczne miejsce, nie polecam nikomu

kh

Mam odmienne zdanie jest chodzi o Wroclaw. Ogolnie ludzie sa dziwni, ni to corpo ni mala firma. Ja bym uwazal, bo warunki pracy sa slabe, brak stalej sprzataczki ( raz w tygodniu przychodzi pani i zamiata - nie wiem co gorsze brak jej czy to kurzenie ).

nowy

Jeśli chodzi o Wrocław, to atmosfera jest bardzo przyjemna i z chęcią przychodzi się tutaj do pracy :-) Niby oddział korpo, ale w ogóle tego nie czuć i jest bardzo luźno i póki co wydaje mi się, że można się dużo nauczyć.

asd

sama firma TELESTE - jest OK w Polsce bardzo dobrze się pracuje we Wrocławiu ale Kraków to dramat nie życze nikomu, żeby tu trafił. Zarobki niższe niż w innych firmach w branży. wielu młodych, pracowitych ludzi ale też masa tzw. [usunięte przez moderatora], którzy nie mają zadnego doświadczenia z zarządzaniu i niestety przy pierwszym lepszym kontakcie słoma z butów wystaje...

Zostaw merytoryczną opinię o Teleste Video Networks Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Teleste Video Networks Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Teleste Video Networks Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Teleste Video Networks Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 168 ocen.
  • Krowoderskich Zuchów 14
    31-272 Kraków
  • NIP: 9451996199 KRS: 0000177357

Teleste Video Networks Sp. z o.o.