Opinie o P.W. Sadex w Zamość

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie P.W. Sadex. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.W. Sadex o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. Sadex w Zamość

Dawno się nikt nie wypowiedział, a szukam pracy. Wyczytałem, że kiedyś stawki i godziny były tutaj ucinane. Nadal się tak zdarza? Czy można liczyć na stabilne zatrudnienie wraz z odpowiednim wynagrodzeniem? :) Poza tym, możecie poinformować, czy często organizowane są rekrutacje.

Nikt ważny

Zgadzam się z opiniami. Nawet własne dzieci skłócili ze sobą tak, że wnuki się nawet nie znają. Pieniądze zasłoniły im oczy na wszystko co w życiu ważne. Pieniądz dla mędrca jest błogosłwaieństwem dla głupca przekleństwem.

rozumny
@Nikt ważny

Mędrcy zarabiają a głupcy się użalają.

Sprawiedliwy
@rozumny

Co to za mędrzec, który zarabia idąc po trupach i niszcząc inny ludzi?

Wiktor Nowy wpis
@Nikt ważny

Wpis nie dotyczy opinii firmy i powinien być usuniety

Roman Nowy wpis
@Wiktor

Masz racje. Nikogo nie powinna interesować sytuacja rodzinna właściciele firmy tylko warunki pracy. Ty jesteś tu zatrudniony? Jakby co to napisz mi czy warto interesować się tu robotą.

hamster Nowy wpis
@Roman

To już sam musisz ocenić.

Wiktoria

Widzę tu informację że w sezonie pracuje się po 300 godzin. Powiecie mi czy jest to obowiązkowe tyle pracować aż? I kiedy jest sezon w tej firmie?

Obserwator

Całkowicie i szczerze nie polecam firmy Sadex jako potencjalne miejsce pracy. Pracownik jest poniżany, zero szacunku, godziny A nawet stawki są urywane bez wyraźnego powodu. Oszczędność pod każdym względem nawet na naprawach maszyn i później zdziwienie, że się psują i pretensję do operatorów. Zbyt dużo godzin pracy, w sezonie ponad 300. A i tak godziny i stawki są urywane. Poniżanie i niedocenianie pracownika.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w P.W. Sadex spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

M.S.

Podszywanie się pod Kogoś i sugerowanie, że to są Jego wpisy są nie tylko kłamstwem ,ale jest to zachowanie obrzydliwe i nie godne człowieka.

DOJRZAŁY

DO MŁODEGO. Może KIEDYŚ będziesz w stanie dostrzec ,że jednak COŚ od tych rodziców dostałeś, ze tak zupełnie Cię nie zniszczyli. I to będzie oznaczało , że patrzysz już na nich oczami osoby dorosłej , a nie " skrzywdzonego " dziecka. Niech twoim mottem życiowym będzie : " Uczy się kochać ludzi tak szybko odchodzą" ( Ksiądz Twardowski).

Psycholog
@DOJRZAŁY

Podpis "dojrzały", a taka niedojrzała wypowiedź. Przejaw jakiegokolwiek szacunku dla swojego oprawcy to zazwyczaj objaw znanego w psychologii tzw. "syndromu sztokholmskiego". Często jest też tak, że oprawcy domagaja się szacunku od swoich ofiar, jako dodatkowy objaw swojego skrzywienia psychicznego. Jako społeczeństwo nie możemy mieć szacunku dla oprawców innych ludzi, dla osób krzywdzących innych psychicznie czy fizycznie, dla złodziei, oszustów czy kłamców, bo będzie to niejako przyzwolenie na takie działania. Dlatego tak ważne jest, aby wszelkie przejawy znęcania psychicznego, fizycznego czy mobbingu w pracy zgłaszać odpowiednim organom i o nich głośno mówić. Nie można takich spraw zamiatać pod dywan, bo ofiary znęcania psychicznego czy mobbingu często zapdają na ciężką depresję, a nawet targają się na własne życie. Poza tym na szacunek trzeba sobie zasłużyć i nie można go kupić za żadne pieniądze. Kochajmy i szanujmy ludzi dobrych i szlachetnych, a nie podłych i nikczemnych, bo oni zwyczajnie na miłość i szacunek nie zasługują. Tak więc nie w każdym przypadku słowa księdza Twardowskiego mają zastosowanie. Pamiętajmy też, że wszystko w naszych rękach i to od naszych działań zależy jak będą nas widzieć ludzie i czy będą darzyć nas szacunkem i miłością czy nienawiścią i pogardą. Może czas najwyższy na refleksję i zmianę postępowania?

Dojrzały
@Psycholog

Wypowiedz bardzo mądra. Osoba dojrzała to dojrzała emocjonalnie i społecznie,która potrafi analizować i wyciągać wnioski. Zastanawia się głęboko nad swoim postępowaniem ,a także innych. Nie obraża ,nie wyzywa nie skreśla ich z góry tylko potrafi zastanowić się dlaczego tak a nie inaczej dany człowiek pstąpił a na to ma wpływ wiele rzeczy. (dzieciństwo,wychowanie,sytuacja rodzinna.środowisko itp). Dlatego napisał żebyś na wiele rzeczy spojrzał oczami osoby dorosłej a nie dziecka, bo dzieci działają emocjonalnie tak właśnie jak ty. Tak swoją drogà oprawcami w/g słownika są osoby które mordują ,torturują. Nie chcę ciebie obrażać ale radzę ważyć słowa.

Janusz
@DOJRZAŁY

Mógłbyś wytłumaczyć o czym dokładnie piszesz? Twój wpis może być zrozumiały dla osób, które pracują w P.W. Sadex, ale dla innych jest zupełnie niejasny. Napisz proszę coś więcej o sytuacji w firmie i czy opłaca się składać dokumenty aplikacyjne. Będę Ci wdzięczny.

Do myślących

Książka skarg i zażaleń?

Taka prawda

Zawsze? Nie masz pojęcia jak podli mogą być ludzie. Czy córka dla ojca okrutnego gwałciciela i pedofila albo alkoholika znęcającego się nad rodziną powinna mieć dla niego szacunek? Nie wiesz o czym piszesz. Poza tym wieloletnie znęcanie psychiczne może być nawet gorsze niż fizyczne.

Konrad Sadlik

Poza tym anonimowo to każdy może głupoty wypisywać. Jak piszesz coś na mnie to miej odwagę się podpisać.

Operator

To tej wypowiedzi nie ma nawet słowa kłamstwa ! To co napisał młody jest prawda w 100%

Typowy Janusz

Typowa zasada działania "hien biznesowych". Pozyskanie człowieka, obiecywanie zysków i profitów (ale nie na piśmie), potem praca człowieka na 200% jak dla siebie, poświęcanie się dla firmy. Gdy człowiek zaczyna się czegokolwiek domagać i upominać o swoje - wyrzucenie go bez skrupułów w samych skarpetkach. (usunięte przez administratora)

AA
@Typowy Janusz

drogie te skarpetki chyba za kilka milionów.

@AA

Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz.

do Operatora
@Operator

Bzdura!!!!!!!!! W tym wpisie nie ma za grosz prawdy. Kłamstwa i jeszcze raz kłamstwa nie uzasadniony żal , pomówienia, dziwnie domniemania. Zachowanie małego chłopca , któremu zabrano zabawki i nie wie co ze sobą zrobić ,Ma żal do wszystkiego i wszystkich.

Operator

Nawet nie ma odwagi się podpisać.

podsumowanie

(usunięte przez administratora) ROBI Z SIEBIE OFIARĘ .

Speed

Niema co sie czepiać mlodego to nie jego wina ze stary niema szacunku dla nikogo każdego traktuje jak szmate i nic wiecej taki biznesmen a dziad niema kasy zeby chlodnice w mercedesie wymienic woli w bance 20 litrow wody dolac do lublina pierwsze to powinien szanowac ludzi bo to oni na niego pracuja a nie na odwrot

Do Speeda
@Speed

Po pierwsze uważam , ze każdy pracuje na siebie , a nie na "starego" bo dostaje za to kasę ,nikt tego nie robi charytatywnie, nie chcesz nie pracuj nikt cię nie zmusza , nie jesteś przywiązany , a jak to robisz dobrowolnie to staraj się to uszanować. Po drugie zobaczcie ten "dziad"zarobione pieniądze wkłada w firmę i rozwija ją w taki lub inny sposób, to jego firma i jak to robi to jego prywatna sprawa , a nie twoja mówić co on woli. To jest mocno zabiegany i zapracowany człowiek , dużo spraw ma na głowie . On nie zagląda do twojej kieszeni nie chodzi na twoje podwórko , nie mówi na co masz wydawać zarobione pieniądze. Po trzecie jak chcesz być szanowany to zacznij od siebie szanuj siebie i innych . Zacznij pracować , a nie zajmować się plotkami i obrażać innych , bo robią inaczej i myślą inaczej niż ty. Po czwarte to co jest między młodym a szefem to jest ich prywatna sprawa. Szefem jest " stary" i to u niego pracujesz i ze względu na wiek i włożoną pracę szanuj go , a on jest jaki jest, ma sporo wad i zalet. Nie ma ludzi idealnych. Po piąte w firmie pracuje dużo różnych ludzi, utrzymać to wszystko w ryzach i porządku nie jest tak łatwo. Ktoś to wszystko musi ogarnąć i muszą być zwierzchnicy i podwładni . Każdy powinien znać swoje miejsce a wtedy wszystkim będzie się żyło łatwiej i jeden na drugie nie będzie pluć jadem.

Speed

Szanowani są ci co chodzą i podpierdalaja typu esek i wiele innych

POZYTYWNY

WIĘCEJ POKORY I ROZUMU PANIE KONRADZIE , A MNIEJ NIENAWIŚCI .

AA

SADEX a nie SK ROADS ?

Tola

Mocne

psycholog

Człowiek o zdrowych zmysłach nie pisze posta o takiej treści.

wiem co nieco
@psycholog

Bardzo dobrze, ze napisal (inni by sie bali) i dobrze, ze sa takie strony jak ta. Szkoda i nie warto pracowac na takich ludzi, ktorzy nie umieja poszanowac ani pracownikow ani nawet wlasnej rodziny. Ten z Sitna robil to samo i wiadomo jaka tragedia sie to skonczylo. Ludzie bez zadnych wartosci, liczy sie dla nich tylko pieniadz, a trumna i tak kieszeni nie ma, za to pamiec zostaje.

W.
@wiem co nieco

Kto z serca wyżucił Boga to jego miejsce zajęła nienawiść.

Franek

Generalnie firma ma dobre opinie pod wieloma względami ale zawsze warto poprawić to co jest złe!

Stare czasy
@Franek

Dobry zart. Ta firma to tragedia. Nawet w biurze pracy ludzie wola zailek stracic niz isc pracowac do sadexu. Popytajcie sie tu i tam, jakie sa opinie. Tam sie oszczedza na ludziach, a nie na tym na czym powinno. A z mlodym od dawna bylo widomo, ze go stary w h... zrobi, tak jak zrobil to wiele razy z innymi. Ma to we krwi.

Dla myślących

" Psy szczekają karawana idzie dalej" " Koń jaki jest każdy widzi"

rozumny
@Dla myślących

Mądra riposta. Czy wszyscy ją zrozumieją .

KOLEGA

Chłopie weź się do roboty a nie opluwaniem rodziny. jak byś (usunięte przez administratora)dostał na budowie to byś nie myślał o głupotach. Jakie znęcanie psychiczne, fizyczne znam ciebie od dziecka i rodzinę , to tobie coś się poprzewracało w głowie .

@KOLEGA

To w takim razie guzik wiesz, a tego posta nie napisałem ja. Myślisz, że ludzie nie wiedzą jak jest? Czemu nikt do SADEXu do pracy nie chce przyjść oprócz kierowców?

robol

ALE ROZPACZ!!!!!!! (usunięte przez administratora)

@robol

Podpisz się z imienia i nazwiska jak taki odważny(a) jesteś. Napisałem tu opinię, żeby nikt więcej nie dał się (usunięte przez administratora)i wykorzystać. A jeżeli chodzi o finanse to ta firma znacznie więcej mi zawdzięcza niż ja jej i ciężko na to pracowałem, ale co ty możesz o tym wiedzieć.

@Konrad Sadlik

Ktoś jak nie pracował w tej firmie to nie do końca wie jak jest ! Jak młody założy firmę coś w podobie tej to ja jako pierwszy Idę do niego do pracy ! Nie do końca jest też prawda że szef jest taki zły są ludzie którzy są szanowani w tej firmie przez zęby ale są ! A co do młodego to moim zdaniem właściciel powinien dać mu się wykazać i na rok dać pokierować ta firma i przekonać się że ma godnego następcę

@robol

Moim zdaniem krótko ty robol pracujesz w tej firmie bo głupoty gadasz ! Otaczarnie Frezarkę oraz kruszarkę kto załatwił ? Dotacja była do tej inwestycji ponad 7 milionów Konrad siedział nad tym załatwiał wszystko moim zdaniem powinien mieć więcej tlenu w tej firmie i było by ok

Przyjaciel
@robol

Do tatusiowego korytka to w tej firmie to akurat jest przyspawany ktos inny z rodziny. Wiem ile Konrad włożył serca i pracy w tę firmę i jak go ojciec poniżał. Szkoda gadać.

Orient

Szkoda czasu na ta firmę, wyzysk i traktowanie człowieka poniżej główna i ten(usunięte przez administratora) kierownik... lepiej iść do jobonu niż jeździć w sadexie

Zenek

Jaka umowę dostaje się na początek?

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. Sadex - Zamość

• Jak się pracuje w P.W. Sadex?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. Sadex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

P.W. Sadex
2.7/5 Na podstawie 35 ocen.
  • 84
    22-424 Zamość