Opinie o DELIKATESY CENTRUM w Kryspinów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DELIKATESY CENTRUM. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w DELIKATESY CENTRUM o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DELIKATESY CENTRUM w Kryspinów

XD-ania

Witajcie chcę się z wami podzielić sytuacją jaką miałam dziś w Delikatesach Centrum w Jastrzębiu byłam z siostrą na zakupach i brałam wędlinę piesze moje spostrzeżenie to leżąca swojska kiełbasa na chłodni mięsnej na tacy brudnej po na to nie przykryta ani nie ostrowczanina a po niej chodzą wielkie muchy. Druga sprawa brałam wędlinę i spostrzegłam promocję na parówki Hod- Dog po 6,90 zł/kg więc poprosiłam o całą paczkę bo moje dziecko uwielbia te parówki ale wracając do sprawy pani ekspedientka o imieniu Justyna zważyła mi tą paczkę i dała do ręki , natomiast moja siostra także poprosiła całą paczę tych parówek i pani Justyna poszła do chłodni i przyniosła następne paczki tych pysznych parówek a było ich albo 3 albo 5 całych paczek ale moja siostra mówi do mnie żebym sprawdziła datę do spożycia więc ja odkleiłam etykietę którą przykleiła mi pani Justyna i co się okazało były do 11,06,17 więc pani Justyna widząc to poprosiła mnie abym oddała jej tą paczkę więc jej oddałam ale jak się okazało to te następne paczki które przyniosła z chłodni też były z tą samą datą więc proszę was o sprawdzanie daty przydatności zanim tam coś kupicie. Tylko cieszę się że w porę się spostrzegłam bo jak bym zawiozła te parówki do domu to na pewno moje dziecko zjadło by odrazy nawet ze 4 szt co by na pewno za skutkowało wizytą w szpitalu i ciekawe kto by się poczuwał do odpowiedzialności za tą sytuacje . Tylko żałuję że nie wzięłam tych parówek i nie zadzwoniłam od razu do Sanepidu.

Klijent

Delikatesy Centrum Lipnica Murowana to porażka Pracujący tam ludzie mają klienta gdzieś nawet Kierowniczka paczy na człowieka ponuro nie polecam tam zakupów

Klientka

Witam!!!chodzi mi o Deliketesy Centrum w Markowicach kolo Raciborza.Chce powiedzieć a właściwie napisać aby zainteresowac się paniami za lady które sprzedają alkohol osoba nietrzeźwym!!!!!!byłam tego świadkiem .Po rozmowie ze znajomą okazało się ze to nie pierwszy i nie ostatni raz tak myślę. Nie będę tutaj operowała imionami pan ale nie powinniście tam pracować! !!!!!!

Niezadowolony

Sklep w Kłaju.Pracownicy traktują klienta jakby robili to z musu.Na mięsnym wybierają sobie kogo obsłużyc.Są nie miłe i sprzedają stare i oslizgłe parówki.Lenie i tyle.Czekanie na obsługe konczy się wyjsciem ze sklepu(z nerwów)Dla mnie jedna wielka banda.

Kasjer

Całą rozmowa przebiegła w miarę szybko zaczynając od podejścia do trzech panów którzy pierwsi się nie przedstawili ani dzień dobry nie odpowiedzieli to dziwna rozmowa bo praktycznie szkole nie ma trwać dwa tygodnie mogą wysłać nawet do 100 km od miejsca zamieszkania to kierownicy nie wiedzieli co to jest książeczka sanepidu pytanie o kwestie finansowa to odpowiedź a ile by pani chciała zarobić praca od pn do sob i jedna niedziela wolna a wynagrodzenie 1450 zł

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Koordynator serwisantów - praca biurowa
Automat Spec
logo firmy KONSERWATOR
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Kryspinów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
nikita

delikatesy radom kusocińskiego stare mięso mielą i sprzedają dziś właśnie takie kupiłam od kierowniczki mięsnego śmierdzi papierosami

Nihila

Milena Ciaputa, obecnie wielka kierwniczka regionalna to zawistna i zazdrosna baba.Nie znosi osob ladniejszych i mądrzejszych od siebie.To przez nia kiedy jeszcze pracowala w dc Swoszowice gdzie była wielka pani kierwonik odeszlo tyle osob.Bezsensowne zwracanie uwagi żeby tylko się przypieprzyc, wykorzystywanie władzy w celu ponizenia przy kliencie,a także obgadywanie to tylko niektóre z jej zachowan. Ajej koleżanki z benia na czele mogly wszystko, nawet rozkazywać i ponizac innych.Nie polecam pracy w dc Swoszowice.Minimalna placa stala bez względu na ilość godzin w miesiącu, czyli nadgodziny za darmo bądź 50 zl rzuca na waciki.Renamenty nocne za darmo.Atmosfera pracy fatalna.Totalna rotacja ludzi bo kto by w takim kołchozie wytrzymal. P.S Ile była nieczynna piekarnia po pozarze, czy może pracowali pod golym niebem?

PieknyNieznajomy

Witam serdecznie,Ja pracuje w DC Warszawa-Ursynów.Generalnie wszystko zależy od ludzi!!! Jak trafisz na ekip wmiare to jest spoko i da sie wytrzymać.Ja przyjecie miałem na grubo wszystko sam musiałem ogarniać :/ przykre bo jako nowy pracownik powinienem mieć opiekę i wsparcie.No ale w sumie teraz po 2 mies sie wszystko wyklarowało i jest spoko.Kasa na czas(chodz bez szału), klienci jak sie trafi :P a braki kadrowe bolą bo nie ukrywam że by sie przydało więcej rąk do pracy czesto gęsto:(

PieknyNieznajomy

Iryiuj

Znam DC pana Kuny woj Lublin to co sie dzieje w jego sklepach przechodzi ludzkie pojecie, moze nie w kazdym ale napewno np. We Frampolu albo w lublinie . Kierowniczki bardzo zle traktuja pracownikow , szkoda tylko ze pan Kuna nie przyjrzy sie blizej temu problemowi.Ale mysle ze wszystko ma swoj koniec i kiedys ktos im zalozy sprawe o zle traktowanie .

Łysy z ZZ

Dlaczego w Białobrzegach co chwilę są kartki że poszukują magazyniera ,z tego co wiem co chwila ktoś stamtąd odchodzi ,co chwila ostatnie 4 miesiące 3 razy co najmniej była kartka że potrzebują do pracy jako magazynier , płacą 1200 zł bo rozmawiałem na temat płac więc niech nikt nie pisze głupot że 2 tys,bo to kpina najniższa krajowa tak mi powiedziano jak byłem pytać o pracę ,a praca jaka ,dużo obowiązków ma magazynier i czy przyuczają pytam ?

gość

Witam.Pracowałam na umowę zlecenie w Chełmie woj. lubelskie , atmosfera pracy i obsługa klienta nie jest na takim poziomie jak powinna, większości osób zatrudnionych w tym sklepie nie chce się tu pracować.Co do wynagrodzenia to już 2 miesiące czekam na zaległe wynagrodzenie, po rozmowie z księgową dowiedziałam się ,że mają opóźnienia i w końcu dla zamydlenia oczu rzucili 100 zł, śmieszne pieniądze za 12 dni pracy.Każdemu kto zastanawia się nad pracą tu stanowczo ODRADZAM, jeśli nie chcesz w kółko chodzić i upominać się o pieniądze, które i tak Ci się należą.

zenek

wedliny czesto po terminie oszukuja nie polecam natomiast w lewiatanie mila obsluga towar swiezy 27-230brody

Janek

Nie będę spożywał mięsa na obiad, ponieważ moja żona kupiła śmierdzące nogi z kurczaka w Delikatesach w Trzcianie.

Johny

A jak jest w Centrum Delikatesy w Białobrzegach koło Łąńcuta na stanowisku magazynier polecacie czy nie ?

JAJAJA

Delikatesy centrum pleszew totalna porazka, brud, smród i na warzywniaku zgnite warzywa,NIE POLECAM

przedstawiciel

witam znam te delikatesy na kusocińskiego tam jako przedstawiciel jestem traktowany przez tą babę kierowniczkę jak śmieć to prostaczka nie dająca nikomu szacunku sklep super ona go niszczy zamówienia nigdy ze mną nie zrobi bo niby czasu nie ma nigdy na sklepie jej nie widać pracą się nie pochwali więc co tam jest grane nie wiem dobrze że zmianowe to pracowite dziewczyny bo inaczej to by padło

monia

kusocińskiego to (usunięte przez administratora) dzięki kierowniczce która zwalnia z dnia na dzień dziewczyny pracują po 10 dni bez wolnego niech p.Rogala sprawdzi grafiki bo jak tak dalej będzie to nie tylko pip będzie miał na głowie ale i sąd pracy

zainteresowana

Praca w delikatesach centrum swoszowice? Pracował ktoś?

yyyyy

praca z DC zwłaszcza u pana ROGALI to porażka. Pracownicy są cały czas zastraszani że zostaną zwolnieni a panie kierowniczki sklepu jak i regionalne to czyste szm***aty. Pomiatają pracownikami i wymyślają bezsensowne prace a same nic nie robią. a sam pan Rogala to bardzo nie przyjemny człowiek sama się o tym przekonałam. Nikomu nie polecam takiej tam pracować wole już pracować na czarno za marne grosze niż u nich.

kris
@yyyyy

Pracuje w DC już trochę przetrwałem paru kierowników lepszych i gorszych ale to co wyprawiają regionalne to nic innego jak terror psychiczny dla nich sprzedawca w sklepie to imbecyl ,człowiek bez rozumu w jeden dzień rozkaz tak i tak, wyszło żle odwracają przysłowiowego kota ogonem przecież miało być odwrotnie . Pana Rogali nie znam ale albo się nie orientuje jak wyglądają relacje między sklepami a regionalnymi albo to jest za jego zgodą tylko wszystko ma swoją granice i może stać się tak że zostaną w sklepach tylko regionalne i będą same wykupować towar który sobie zamówiły bo miały wizję.Zgadzam się z Tobą trzeba mieć dużą odporność psychczną albo być mocno zdesperowanym by pracować DC.

maggie
@kris

Z pracą nie jest łatwo nigdzie... Rogalę znam i uwierzcie mi to super facet, ale nie wymagajcie, aby orientował sie co się dzieje na jego sklepach w tak bezpośrednich relacjach...Zatrudnia grubo ponad 1000 osób i na prawdę nie ma pojęcia co się dzieje na sklepach, a podejście regionalnych do pracowników to jest ich indywidualna sprawa, jeśli ze zwykłego pracownika ktoś stał się nagle PANIĄ regionalną to głupiec będzie się zachowywał tak jak opisujecie. Zapewniam, że zarówno Jurek jak i Ewelina to zajebiści ludzie a prostak zawsze zostanie prostakiem i nie wykorzysta okazji, która mu dana...Taki świat, że na wsi lub w mniejszych miejscowościach kierownik sklepu czy regionu ważniejszy od wujta czy burmistrza. Praca nie jest przymusowa a każdy ma to co sam wybrał :)

@kris

to dziwne ja z Panem Rogala widziałam sie pare razy i nigdy nie powiedział nikomu nic niestosownego.Zawsze kulturalnie lecz dobitnie zwracał uwage .Nie przesadzajcie .Co do regionalnych to fakt ze przesadzaja

klient

16 listopada byłam na zakupach w DC radom kusocińskiego ,ręce mi opadły wstyd .,Przyjechała podobno nowa regionalna p.ania wyzywała pracowników,ja jako klient nie wiedziałam co mam zrobić rzucała owocami ubliżała.PANIE ROGALA KOGO PAN WYBIERA NA TAKIE STANOWISKA JAK TA KOBIETA REPREZENTUJE PANA FIRMĘ WSTYD DLA PANA PROSZĘ O INTERWENCJĘ BO NIE MIŁO TAM JEST.Tego dnia byłam z synem na zakupach i dziecko musiało słyszeć przekleństwa tej pani co niby regionalna'Dość ze była z mężem na zakupach to jeszcze takie sceny WSTYD WSTYD.........

Zostaw merytoryczną opinię o DELIKATESY CENTRUM - Kryspinów

• Jak się pracuje w DELIKATESY CENTRUM?

Zobacz opinie na temat firmy DELIKATESY CENTRUM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DELIKATESY CENTRUM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DELIKATESY CENTRUM?

Kandydaci do pracy w DELIKATESY CENTRUM napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DELIKATESY CENTRUM