Opinie o DELIKATESY CENTRUM w Kryspinów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DELIKATESY CENTRUM. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w DELIKATESY CENTRUM o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DELIKATESY CENTRUM w Kryspinów

Zuzanna

@Piotr, myślę, że tutaj nie uzyskasz takich informacji, ponieważ na forum Gowork.pl pracownicy wypowiadają się na temat pracy w firmie, w której pracują. Zachęcam Cię do napisania swojej opinii o pracy w Delikatesach Centrum.

FANTA

JA TEŻ JESTEM KLIENTEM DELIKATESÓW CENTRUM W MICHAŁOWICACH JAK I SŁOMNIKACH. BARDZO LUBIĘ ROBIC ZAKUPY W TYCH SKLEPACH I POWIEM SZCZERZE,ŻE NIGDY NIE ZDARZYŁO MI SIĘ KUPIC COS NIE ŚWIEŻEGO. SKLEPY PANA ROGALI MAJĄ MIŁY PERSONEL KTÓRY ZAWSZE POMOŻE ORAZ DUŻY ASORTYMENT DO WYBORU. TE ZŁE KOMENTARZE PODEJRZEWAM,ŻE PISZE KONKURENCJA NP EURO HEHEHE

@FANTA

Zgadzam się, znam oba sklepy i robię w nich zakupy. Nigdy nie trafiłam na tzw. zong. Polecam

Rozczarowana
@FANTA

Cos trasznego w sklepie delikatesy centrum od chwili gdy sprzedano mi zielone popsute mieso a ja je oddalam zaczeto przesladowac mnie o kpszycxek od tamtej pory mimo iz inni klienci tesz niezawsze kozytaja z koszyczka personel podchodzi tylko do mnie i wykuca sie ze mna to obuzajace tak traktowac ludzi niezyjemy w sredniowieczu troche kultury. Odradzam wszystkim cos strasznego .

Gość 1
@FANTA

O czym ty kobieto mowisz jako sklep i personel to ok zgadza sie musza byc mile towar swiezy ale traktowanie pracownikow mozna poslac tylko na wokande za mobing znajoma pracowala w Proszowicach i w zyciu nie zrobie tam zakupow na miesnym

@FANTA

Też kupuje w słomnikach,obsługa jest ok,towar też.Czasami ceny na sklepie różnią się od tych przy kasie.Kasjerki spoko ale wszystkie zajęte :)

Witam Was bardzo serdecznie! Czy ktoś możne mi powiedzieć jak wygląda re branding?? Co się robi,od której się pracuje i do której!I jak wygląda pierwszy dzień czyli otwarcie ??? Bo ja tym wszystkim jestem przerażony,nikt nic nie wie,kierowniczka mi mówi ze będziemy pracować od rana do nocy.Ostatnio GÓRA za życzyła sobie przemeblowanie na stoisku Alko.,jeszcze jesteśmy Eko i zajęło nam to 3 DNI. Wiec jak mamy przygotować CAŁY sklep według planogramow już D.C. ?? Pomocy ??

Zuzanna

@była pracownica, dziękuję za twoją wyczerpującą opinię, jednak pamiętaj proszę, że na forum niedozwolone jest pisanie obraźliwych słów: https://www.gowork.pl/regulamin. @Anita, jesteś pracownikiem w Delikatesach? @anonymous, jesteś usatysfakcjonowany pracą w tym miejscu?

Kasjer

Całą rozmowa przebiegła w miarę szybko zaczynając od podejścia do trzech panów którzy pierwsi się nie przedstawili ani dzień dobry nie odpowiedzieli to dziwna rozmowa bo praktycznie szkole nie ma trwać dwa tygodnie mogą wysłać nawet do 100 km od miejsca zamieszkania to kierownicy nie wiedzieli co to jest książeczka sanepidu pytanie o kwestie finansowa to odpowiedź a ile by pani chciała zarobić praca od pn do sob i jedna niedziela wolna a wynagrodzenie 1450 zł

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Koordynator serwisantów - praca biurowa
Automat Spec
logo firmy KONSERWATOR
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Kryspinów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Anita

Pracodawca ma pewne wymagania a pracownik ma je wykonywać i za to otrzymuje wynagrodzenie.

Zuzanna

@Kasia 321, jak często odbywają się te kontrole i audyty, o których piszesz w swoim wpisie? W jakim wymiarze godzin pracujesz w DELIKATESY CENTRUM? Proszę Cię o uzupełnienie Twojego postu o te informacje.

była pracownica
@Zuzanna

Więc tak. Pracuję w tej sieci od ośmiu lat. Czego w Delikatesach 6 miesięcy, a wcześniej w eko ledi. Przed i po zmianie szyldu dla pracownika większych zmian nie widać. Kierownicy sklepu pomimo lat doświadczeń nie potrafią zarządzać personelem . Nie potrafi ułożyć planu pracy czy grafiku urlopów. Najlepiej żeby wszyscy pracowali w systemie 12 godz.,. System 8 godzin przekracza możliwości intelektualne. Prawo Pracy mówi że powinno się pracować 40 godz. w tygodniu czyli 5x 8 godz. , ale jak to zrobić ? Regionalni ( a kilku ich było) nie mają nić do powiedzenia poza wytykaniem palcami krzywo ułożonego towaru. Dyrektorki przyjeżdżają raz na jakiś czas ale za dużo do powiedzenia też nie mają. O wszystkim decyduje centrala a zwłaszcza legendarna ,, KADROWA,, , która jest jak Jeti każdy o niej słyszał , ale nikt jej nie widział. Po zmianie nazwy na Delikatesy jest chyba trochę gorzej . Brak możliwości sensownych przecen towaru któremu mija data. Gdy już minie to zmusza się kasjerki do jego wykupu , bo to ich wina że się przeterminował ( ale czy to one go zamawiają w takiej ilości i po takiej cenie to już nikogo nic nie obchodzi). Zarobki - najniższa krajowa plus dodatek motywacyjny 100 do 300 zł. . Od czego zależy to nikt nie wie? Premie raczej nie osiągalne bo normy które narzuciła centrala do wyrobienia absurdalne ( po zmianie nazwy podnieśli o 100%). jeżeli są już premie to nikt nie wie od czego zależy ich podział ( wydaje mi się że jeżeli ktoś potrafi się postawić to ma więcej). No i patologia z zatrudnianiem rodzinki - to na umowę zlecenie np. do wykładania towaru, małżonka do sprzątania itd. Kierownik sklepu też miodu nie ma . Pracuje minimum 12 godzin dziennie 6 dni w tygodniu. Zamawia towar , a i tak centrala decyduje ile czego dostaje. Często przychodzi towar którego na zamówieniu nie było lub ma krótką datę i sprzedać go się nie da . No i ochrona sklepów . (usunięte przez administratora) sobie kradną co się da i jak się da. Każe się ich łapać kasjerką ale w zakresie obowiązków tego nie ma ( bo w przypadku gdy (usunięte przez administratora) któreś palnie to jej nikt nie kazał i firma nie ponosi odpowiedzialności za utratę zdrowia ). Ogólnie jest jak jest . Ja mam tego dosyć . jestem na wypowiedzeniu do końca kwietnia. Chciałam skrócić okres wypowiedzenia ale regionalna powiedziała że to zależy od kierowniczki, kierowniczka że to zależy od regionalnej , a jak były razem że to zależy od legendarnej kadrowej, ale z nią już nie rozmawiałam.

była pracownica
@była pracownica

Usunięte słowo przez administratora - ktoś kto przywłaszcza sobie czyjąś własność (zł o-dziej).

Kasia 321

Delikatesy centrum to porażka. Jesteśmy miesiąc po przebudowie . Brak możliwości przecen oprócz artykułów świeżych które i tak można tylko przecenić 15 %. Towarem jesteśmy zasypywani. Pensja najniższa krajowa, brak ludzi do pracy . Wymogi coraz większe , ciągle kontrole i audyty .

Zuzanna

@konfident, widzę, że nie jesteś usatysfakcjonowany pracą w DELIKATESY CENTRUM. Jednak powstrzymaj się od wypowiedzi z sarkazmem. Piszmy tutaj informacje, które faktycznie się dzieją w firmie, a nie nasze przypuszczenia jak może być. Powiesz jak przedstawia się całokształt Twojego doświadczenia z tą firmą i warunki zatrudnienia jakie zostały Ci zaoferowane na rozmowie kwalifikacyjnej?

Odpisz pilne

Ja jako drugi zastępca kierownika mam. 2300 brutto + 300 brutto za obecnosc. Czy to duzo czy malo?

kierownik
@Odpisz pilne

Ja jako zastępca mam 2300+ 200 dodatku. Prcuję 6 dni w tygodniu. Jestem od wszystkiego. Mam na stanie swoje regały, piekę bułki, pomagam na masarni, siedzę na kasie i rozliczam kasierki +przeceny+METKOWANIE + gazetka + zamówienia itd. Uważam że za te pieniądze nie warto tak się angażować dlatego zmieniam pracę . W netto na starcie 2400+ motywacyjny ( jako kasierka).Jestem w trakcie wypowiedzenia.Jeszcze parę dni.

Moscito

DC Małomice 10.03.2018 godz. 9.00 towar jeszcze nie dojechał!Nie wiem na którą dojechał.Zakupy zrobiłem u konkurencji.Róbcie tak dalej.Życzę powodzenia.

Zk
@Moscito

Jeden kierowca wiezie towar do kilku sklepow. To chyba normalne ,ze nie w kazdym sklepie bedzie o 6:00

Zuzanna

@Nick, Twoim zdaniem wynagrodzenie było niewspółmierne do wykonywanych przez Ciebie obowiązków. Czy mogłaś liczyć na jakieś premie, np. od wyników lub kwartalne itd? W oparciu o jaką formę zatrudnienia współpracowałaś z DELIKATESY CENTRUM?

kleo

A gdzie można znaleźć te oferty pracy? Ogólnie ciekawi mnie kilka kwestii odnośnie ewentualnego zatrudnienia w delikatesach centrum. Głównie jaka jest wypłata na start + czy firma przewiduje jakieś dodatkowe benefity?

Iwona
@kleo

Delikatesy Centrum to franczyza, każdy może je otworzyć. Zarobki jak i profity zależą od pracodawcy a ten zazwyczaj oszczędza na wszystkim. To samo jest z tzw programem szkoleniowym - jak pracodawca za nie zapłaci to pojedziesz. Wszystko zależy od ludzi, pracowałam w Delikatesach pół roku i nigdy więcej.

Zuzanna

@andrzejrobak5, rozumiem, że mogłeś poczuć się źle potraktowany i zlekceważony przez pracownika DELIKATESY CENTRUM. Jednak to forum jest miejscem, w którym to użytkownicy wymieniają się informacjami, spostrzeżeniami na temat firm jako pracodawców, nie usługodawców.

andrzejrobak5

NIE POLECAM ROBIĆ ZAKUPY W TEJ SIECI SKLEPÓW W dniu 9 grudnia zrobiłem zakupy w sklepi przy ul. aleje niepodległości 98 kupiłem siatkie reklamówkie spakowałem odesłem od kasy dwa kroki siatka się rozerwała wszystko się potłukło i wysypało wezwałem kierowniczkie była bardzo niemiła krzyczała ze to moja wina reklamacji nie uznała zostawiłem zakupy i wyszedłem NIE POLECAM BARDZO CHAMSKA OBSŁUGA kierownik powinien być zwolniony.

nie miła ta starsza pani przy kości w okularach na mięsnym w delikatesach na kusocińskiego w radomi ,robi łaskę że coś poda klientowi mruczy nie miłe słowa pod nosem okropieństwo przestaje tam chodzić po zakupy gdzie oni ją znależli

...

Podobno w sieci mila i eco holding też zrobią delikatesy tak jak u nas?

Onn

Witam.mam pytanie.jak wygląda praca magazyniera?obowiązki,zarobki..na sklepie jest jeden czy dwóch? Dziękuję za odpowiedź

Rick
@Onn

praca za minimalne wynagrodzenie, obowiązki: przyjmowanie mięsa, nabiału, warzyw i reszta. Jest tylko jeden magazynier, Czasem trzeba się dwoić i troić bo jak wszystko przychodzi naraz to jest przechlapane.

Klientka

Jeżeli ktoś by czytał z przełożonych ten komentarz to proszę zwrócić uwagę persenolowi sklepu w Złotoryi aby zakładali rękawiczki jednorazowe na stoisku mięsnym, a przy podejściu z mięsa na wędliny i sery zmieniali na czyste.

regularnyklient

We Wrocławiu na Idzikowskiego fajny sklep, świeże produkty i duży wybór. Jedyny mankament to jedna sprzedawczyni której jak wpadniesz w oko to masz przechlapane - najpierw się będzie rozgadywać na byle temat, aż będziesz chciał wybiec bez zakupów, a potem będzie myślec że do niej zarywasz i celowo zrobi co tylko może by cię wnerwić, bo przecież się nie odczepiasz, nawet jak tylko mówisz dzień dobry i życzysz miłego dnia. Po przeczytaniu opinii tu widocznych już się nie dziwię skąd takie porypane zachowanie. Porypany pracodawca, porypani pracownicy. Dobrze się czują tylko gdy widac iż ktoś ma od nich jeszcze gorzej, w przeciwnym razie szlag ich trafia.

Zuzanna

Jeśli macie zastrzeżenia jako klienci, co do pracy w poszczególnych sklepach, czy też konkretnych pracowników, to warto to zgłosić bezpośrednio do firmy. Kontakt znajdziecie na jej stronie internetowej. Ten wątek jednak ma przede wszystkim być miejscem wymiany informacji na temat DELIKATESY CENTRUM jako pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o DELIKATESY CENTRUM - Kryspinów

• Jak się pracuje w DELIKATESY CENTRUM?

Zobacz opinie na temat firmy DELIKATESY CENTRUM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DELIKATESY CENTRUM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DELIKATESY CENTRUM?

Kandydaci do pracy w DELIKATESY CENTRUM napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DELIKATESY CENTRUM