DELIKATESY CENTRUM

Opinie o DELIKATESY CENTRUM

kkk 2015-01-07 17:14:32
a na Zamienieckiej oszukują na wadze UWAGA
jola 2015-01-17 17:23:36
Robie zakupy w kryspinowie,ogólnie sklep ok ale kierowniczka na miesnym to okropna baba,nie miła w stosunku do klienta do współpracownic też źle się odnosi.
pracownica 2015-02-04 18:51:46
Ja pracuje w Delikatesach Centrum w Starachowicach. Załoga super regionalna także w porządku. Wypłata jest na czas i nie można narzekać a że od czasu do czasu trafi się jakiś dyrektor ze swoimi rządami to cóż taka praca. Polecam
Kinia 2015-02-09 18:25:49
a z jakiego miasta?
pracownik i klient 2015-02-09 18:43:43
No u Nas też pracuje taka ala kierowniczka mięsa , masakra wygląda jak by ćpała takie oczy ma, pojęcia o tej pracy nie ma a wszędzie jej pełno, nie szanuje ludzi tylko chodzi i nadaje do szefostwa masakra jakaś , a szef to jak ślepy że jakaś nie wykształcona babę słucha, straty robi i dyryguje Wszystkimi nawet szefem!!! Szkoda ze odeszła była panie kierownik bo teraz to jest kołchoz nie praca.... a jest taka dziewczyna co miała kierownikiem zostać ale chyba nie będzie bo nawet nikt nic nie mówi o tym tylko pani ala kierownik z mięsnego się na kierownika sklepu promuje... nie dośc ze mało płaca to jeszcze jakie wymagania i zero poszanowania dla pracowników....ta ala kierowniczka niech sie syfem i brudem na mięsnym zajmie a nie drygowaniem ludzmi...
Koń 2015-02-09 19:28:53
hahahahahaha normalnie jak o mnie
ja 2015-02-09 23:00:28
chodzi o delikatesy centrum Wrocław Idzikowskiego?
ja 2015-02-10 16:44:03
Pewnie tak ;)
czubaka 2015-02-13 08:36:55
pracowałem w delikatesach w łodzi na prądzynskiego 7 ogólnie bałagan ,szef jest łykniety praktycznie codziennie ,oszukuje z umowami ,jego zastepca czyli kolezanka kawa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i na kasie dziewczynom brakuje kasy bo szef nie umie liczyc odradzam to miejsce
ola 2015-02-14 11:47:36
ha ha byłam w sklepie w Brodach to obok Starachowic i jeżeli jedzenie kanapek pod kasą,i schylona za stoiskiem z mięsem to norma to fajna sieć i praca.podobna do biedronki może troche lżejsza bo nie rozładowujecie codziennie całego tira a my tak.bo pracuje w biedronce więc wiem na co zwracać uwagę nie jestem zwykłym klientem i na uśmiech się nienabieram
klient 2015-03-14 17:33:55
Na otwarcie w Załężu/ Rzeszów, schab promocja 11,99zł ze starych knurów. Trzy godziny pieczenia i twardy, wyprzerastany. A kotleta strach piec. Tak trzymać panie Rogala. Cena czyni cuda.
patrzący 2015-04-14 21:16:10
Pewno nie wiecie ale Doradcy klienta czyli dawni regionalni to nie wiedzą jak się nazywają. Po pracy to już tylko spać bo sił nie ma na nic. Mają takie ciśnienie na sprzedaż, że stres im wychodzi i przez to takie zachowanie i wyzywanie się na innych "szeregowych" pracownikach sklepu. To, co piszecie to niestety wytyczne centrali i zarządzających, a to ludzie nie z polski zresztą jak ta cała sieć. Zresztą jak popatrzycie to nikt z doświadczeniem nie pracuje na tym stanowisku, tylko sami młodzi najlepiej po studiach i 2000pln. Tak sprzedano polskę i pretensje na Wiejską.
kabri 2015-04-28 20:27:30
Pracuje w DC w sumie od 6 lat.Od roku u Rogali. Nie powiem żeby to była idealna praca,ale jest.Czasem jest dużo nerwów.Praca jak praca...albo się pracuje albo się olewa i wylatuje.Trochę osób przez ostatni rok się przewinęło,większosć się niesprawdziła, ale prawda jest taka ze trzeba umieć odnaleźć się na kazdym stanowisku...na kasie,na pieczywie,na mięsie,na sklepie,jako magazynier. Nie wszyscy to wytrzymują. Ja też czasami mam ochotę płakac,a jedyną motywacją dla pracownika jest informacja ze ktoś wyleci.."tak dla przykładu"...
była pracownica 2015-05-14 12:33:14
dno dno pensja lipna socjalu wcale pracy dużo i cały czas żle.Pracownicy zastraszani zwolnieniami kierowniczka masakra ma wszystkich w nosie
xxx 2015-05-23 12:38:32
nie polecam pracować w delikatesach w Kryspinowie, straszny wyzysk, praca 6 dni w tygodniu, o urlopie lub dniu wolnym lepiej zapomnieć chyba że masz L4
elizabeth 2015-06-29 09:38:50
praaca w nowo otwartym sklepie DC w swilczy kolo rzeszowa to istny (usunięte przez administratora) rypanie po 10, 12 godz przez 7, 8 dni pod rzad bez dnia wolnego a jak poprosisz o dzien wolny to wylatujesz - jak ja.koszmar.
hhh 2015-07-11 22:13:17
witam pracuje ktoś w centrum delikates w krosnie woj podkarpacki. bo ja za nie dlugo podejmuje tam prace jako kasjer-sprzedwac ale nie posiadam doświadczenia ,i nie wiem za bardzo jak kto wszystko wyglada:(
DELIKATESY CENTRU MICHAŁOWICE 2015-07-23 13:03:55
Drogi Panie/Pani Martin
Jako sklep Delikatesy Centrum nie możemy sobie pozwolić na posiadanie (tym bardziej sprzedaż) mięsa nieświeżego / mrożonego.
Jesteśmy firmą, która dba i szanuje swojego klienta w związku z czym nie możemy zawieść Jego zaufania. Od początku naszego istnienia tj 14.05.2015 nie zdarzyła się sytuacja żeby Nasz Klient kupił towar o niskiej jakości.
Produkty oferowane przez nasz sklep są wysokiej jakości, dokładnie sprawdzane przy każdej codziennej dostawie.
Przepraszamy jeżeli nie znalazł Pan/Pani jakiegoś asortymentu z gazetki, dołożymy wszelkich starań aby ta sytuacja nie miała miejsca w przyszłości.
Jeżeli możemy Panu/Pani jakoś pomóc prosimy o kontakt z Kierownikiem Sklepu, który chętnie udzieli informacji na tematy, które nurtują Pana/Panią.
Przez anonimowość nie jesteśmy w stanie sprawdzić autentyczności Pana/Pani wypowiedzi.
Z wyrazami szacunku
Delikatesy Centrum Michałowice
FANTA 2015-07-23 13:19:03
JA TEŻ JESTEM KLIENTEM DELIKATESÓW CENTRUM W MICHAŁOWICACH JAK I SŁOMNIKACH. BARDZO LUBIĘ ROBIC ZAKUPY W TYCH SKLEPACH I POWIEM SZCZERZE,ŻE NIGDY NIE ZDARZYŁO MI SIĘ KUPIC COS NIE ŚWIEŻEGO. SKLEPY PANA ROGALI MAJĄ MIŁY PERSONEL KTÓRY ZAWSZE POMOŻE ORAZ DUŻY ASORTYMENT DO WYBORU. TE ZŁE KOMENTARZE PODEJRZEWAM,ŻE PISZE KONKURENCJA NP EURO HEHEHE
Słownik ortograficzny 2015-07-24 15:41:39
Panie Martinie ortografia się kłania
ble le ble 2015-07-24 21:14:55
Praca w delikatesach to wyzysk chamstwo brak jakiegokolwiek szacunku do pracowników
napoleon 2015-07-26 21:39:17
jestem klientem delikatesów w Kozach tam na drzwiach powinna wisieć informacja ZAKAZ ROZMÓW Z PERSONELEM SKLEPEM .Pani kierowniczka gdy jest na sklepie a przyuważy że ktoś z klientów pyta o coś zaraz jest przy pracowniku i tonem osoby wszechwiedzącej i nieznoszącej sprzeciwu wydaje dyspozycje i zwraca uwagę że to czy tamto jest jeszcze do zrobienia czy poprawienia .Ostatnio pani kierownik miała wsparcie podobno pani regionalna i w duecie ustawiały personel . Dodam tylko że było to w przedostatnim tygodniu teraz robię zakupy po 17 i nie mam problemu dziewczyny na luzie ,uśmiechnięte ok
obszarowa 2015-08-11 12:25:59
Hej, pracowalam i znam wszystkie sklepy Rogala. Pracuja w nich rozni ludzie. Poznalam wiele fantastycznych osob, wspanialych pracownikow, wielu z nich stracilam bo faktycznie zarobki byly marne. Wiele natomiast osob "pracujacych" zaklada ze w delikatesach nie trzeba nic umiec, nie trzeba sie uczyc i szkolic... oczywiscie odsetek takich osob w DC jest niewielki... zamiast dac z siebie chociaz minimum lepiej ponarzekac na forum. Podsumowujac czasy sa do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie miejcie pretensji do Rogali, ze malo placi a do panstwa, ze na to pozwala i ze to legalne. A jezeli nie wiecie czemu sprzedal udzialy to nie zabierajcie glosu. Nikt tak jak on nie wygral na tej transakcji. Szanuje ludzi, ktorzy zamiast narzekac podnosza kwalifikacje i szukaja lepszej pracy. Nikt nikogo na sile nie trzyma... Ale przeciez latwiej jest narzekac, obgadac ze nikt nic nie umie, ze zle zarzadzaja i uzalac sie nad soba... zadnej i zadnego z was mi nie zal... szkoda tylko tych ktorzy na prawde pracuja i musza za was nadrabiac...
zawiedziona 2015-08-12 16:22:38
DELIKATESY CENTRUM MICHAŁOWICE lekceważą i nie dbają o klientów, o pracownikach nie wspomnę, bo współczuje im z całego serca tyrać bez klimy przy takich upałach jakie mamy teraz. Weszłam tylko na chwilę i miałam dość, zakupy zrobiłam gdzie indziej w przyjemnym chłodzie i na pewno więcej do Delikatesów nie wejdę przy takich upałach. Nie dość, że zakupy to mordęga to nie chcę wiedzieć jak wyglądają np produkty z czekolady.
Już widziałam co się dzieje na dziale warzywniczym... tyle muszek, że nie da się przejść - nie dziwie się, bo warzywa i owoce długo w cieple nie poleżą i efekt jest jaki jest, swoim wyglądem również nie zachęcają do kupna.
Ktoś kto się tym powinien zajmować jest bardzo nieodpowiedzialny (właściciele? kierownictwo? ), zamiast zachęcać klientów to zniechęcają.
Wielka szkoda, że sklep się tak popsuł. Niedługo po otwarciu mogłam wejść i kupić wszystko co potrzebowałam bez obaw, że kupie coś nie świeżego... tak jak napisałam powyżej warzywa, słodycze, do tego jeszcze mięso i wędliny teraz to strach...
Jest to sklep spożywczy i niestety na chłodzeniu się nie zaoszczędzi...
Podobno dla firmy najważniejszy jest klient - niestety widać został olany.
Były już Klient 2015-08-26 09:46:11
Również nie polecam Delikatesów Centrum w Michałowicach , strasznie się zepsuli omijajcie je dalekim łukiem,
KLIENT 2015-09-09 09:13:10
Witam serdecznie ostatnio widziałam w DELIKATESACH CENTRÓM MICHAŁOWICE że robią sami rzeczy na grila i nie tylko trzeba zgłosić to do służb które się tym zajmują uważajcie również na ceny zakupionych rzeczy bo się różnią od tych przy kasie a z półki UWAŻAJCIE
maniek 2015-10-16 16:39:22
Delikatesy w Radomiu na KUSOCIŃSKIEGO ,bałagan niema komu pracować same kumpele kierowniczki jestem stałym klientem i mam dość stania w metrowych kolejkach na stoisku mięsnym w sobotę i ciągłe zmiany kolejek .O pokrojenie pieczywa trzeba prosić i to panie przychodzą z łaską ,tak samo na kasach .
Marta 2015-10-31 18:55:40
Centrum, ludzie centrum przez "u" :D
GOŚĆ 2015-11-02 14:21:37
CZY WARTO TAM PRACOWAC
p'Anna 2015-11-04 19:38:36
delikatesy centrum radom kusocińskiego panie bardzo miłe tylko ta młoda kierowniczka chamska i ordynarna ,bardzo żle się odzywa do nas klientów
klient 2015-11-17 10:10:41
16 listopada byłam na zakupach w DC radom kusocińskiego ,ręce mi opadły wstyd .,Przyjechała podobno nowa regionalna p.ania wyzywała pracowników,ja jako klient nie wiedziałam co mam zrobić rzucała owocami ubliżała.PANIE ROGALA KOGO PAN WYBIERA NA TAKIE STANOWISKA JAK TA KOBIETA REPREZENTUJE PANA FIRMĘ WSTYD DLA PANA PROSZĘ O INTERWENCJĘ BO NIE MIŁO TAM JEST.Tego dnia byłam z synem na zakupach i dziecko musiało słyszeć przekleństwa tej pani co niby regionalna'Dość ze była z mężem na zakupach to jeszcze takie sceny WSTYD WSTYD.........
yyyyy 2015-11-18 17:15:01
praca z DC zwłaszcza u pana ROGALI to porażka. Pracownicy są cały czas zastraszani że zostaną zwolnieni a panie kierowniczki sklepu jak i regionalne to czyste szm***aty. Pomiatają pracownikami i wymyślają bezsensowne prace a same nic nie robią. a sam pan Rogala to bardzo nie przyjemny człowiek sama się o tym przekonałam. Nikomu nie polecam takiej tam pracować wole już pracować na czarno za marne grosze niż u nich.
kris 2015-11-19 09:45:20
Pracuje w DC już trochę przetrwałem paru kierowników lepszych i gorszych ale to co wyprawiają regionalne to nic innego jak terror psychiczny dla nich sprzedawca w sklepie to imbecyl ,człowiek bez rozumu w jeden dzień rozkaz tak i tak, wyszło żle odwracają przysłowiowego kota ogonem przecież miało być odwrotnie . Pana Rogali nie znam ale albo się nie orientuje jak wyglądają relacje między sklepami a regionalnymi albo to jest za jego zgodą tylko wszystko ma swoją granice i może stać się tak że zostaną w sklepach tylko regionalne i będą same wykupować towar który sobie zamówiły bo miały wizję.Zgadzam się z Tobą trzeba mieć dużą odporność psychczną albo być mocno zdesperowanym by pracować DC.
maggie 2015-11-19 11:35:14
Z pracą nie jest łatwo nigdzie... Rogalę znam i uwierzcie mi to super facet, ale nie wymagajcie, aby orientował sie co się dzieje na jego sklepach w tak bezpośrednich relacjach...Zatrudnia grubo ponad 1000 osób i na prawdę nie ma pojęcia co się dzieje na sklepach, a podejście regionalnych do pracowników to jest ich indywidualna sprawa, jeśli ze zwykłego pracownika ktoś stał się nagle PANIĄ regionalną to głupiec będzie się zachowywał tak jak opisujecie. Zapewniam, że zarówno Jurek jak i Ewelina to zajebiści ludzie a prostak zawsze zostanie prostakiem i nie wykorzysta okazji, która mu dana...Taki świat, że na wsi lub w mniejszych miejscowościach kierownik sklepu czy regionu ważniejszy od wujta czy burmistrza. Praca nie jest przymusowa a każdy ma to co sam wybrał :)
zainteresowana 2015-12-14 00:37:42
Praca w delikatesach centrum swoszowice? Pracował ktoś?
Ewa 2016-01-08 18:57:54
Zgadzam się, znam oba sklepy i robię w nich zakupy. Nigdy nie trafiłam na tzw. zong. Polecam
ja 2016-02-19 08:28:53
to dziwne ja z Panem Rogala widziałam sie pare razy i nigdy nie powiedział nikomu nic niestosownego.Zawsze kulturalnie lecz dobitnie zwracał uwage .Nie przesadzajcie .Co do regionalnych to fakt ze przesadzaja
monia 2016-02-23 23:50:55
kusocińskiego to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dzięki kierowniczce która zwalnia z dnia na dzień dziewczyny pracują po 10 dni bez wolnego niech p.Rogala sprawdzi grafiki bo jak tak dalej będzie to nie tylko pip będzie miał na głowie ale i sąd pracy
przedstawiciel 2016-02-24 08:07:04
witam znam te delikatesy na kusocińskiego tam jako przedstawiciel jestem traktowany przez tą babę kierowniczkę jak śmieć to prostaczka nie dająca nikomu szacunku sklep super ona go niszczy zamówienia nigdy ze mną nie zrobi bo niby czasu nie ma nigdy na sklepie jej nie widać pracą się nie pochwali więc co tam jest grane nie wiem dobrze że zmianowe to pracowite dziewczyny bo inaczej to by padło
PracownikKryspinów 2016-02-27 19:06:14
Pracuje w Kryspinowie i urlop oraz dzień wolny występuje, a nawet często jest możliwy... cud?przypadek? czy może ktoś nie wie o czym mówi? Pozdrawiam
JAJAJA 2016-03-09 18:57:40
Delikatesy centrum pleszew totalna porazka, brud, smród i na warzywniaku zgnite warzywa,NIE POLECAM
Johny 2016-04-19 14:07:49
A jak jest w Centrum Delikatesy w Białobrzegach koło Łąńcuta na stanowisku magazynier polecacie czy nie ?
Janek 2016-05-15 12:28:26
Nie będę spożywał mięsa na obiad, ponieważ moja żona kupiła śmierdzące nogi z kurczaka w Delikatesach w Trzcianie.
zenek 2016-08-09 08:14:28
wedliny czesto po terminie oszukuja nie polecam natomiast w lewiatanie mila obsluga towar swiezy 27-230brody
gość 2016-08-22 09:54:31
Witam.Pracowałam na umowę zlecenie w Chełmie woj. lubelskie , atmosfera pracy i obsługa klienta nie jest na takim poziomie jak powinna, większości osób zatrudnionych w tym sklepie nie chce się tu pracować.Co do wynagrodzenia to już 2 miesiące czekam na zaległe wynagrodzenie, po rozmowie z księgową dowiedziałam się ,że mają opóźnienia i w końcu dla zamydlenia oczu rzucili 100 zł, śmieszne pieniądze za 12 dni pracy.Każdemu kto zastanawia się nad pracą tu stanowczo ODRADZAM, jeśli nie chcesz w kółko chodzić i upominać się o pieniądze, które i tak Ci się należą.
Łysy z ZZ 2016-09-06 20:25:42
Dlaczego w Białobrzegach co chwilę są kartki że poszukują magazyniera ,z tego co wiem co chwila ktoś stamtąd odchodzi ,co chwila ostatnie 4 miesiące 3 razy co najmniej była kartka że potrzebują do pracy jako magazynier , płacą 1200 zł bo rozmawiałem na temat płac więc niech nikt nie pisze głupot że 2 tys,bo to kpina najniższa krajowa tak mi powiedziano jak byłem pytać o pracę ,a praca jaka ,dużo obowiązków ma magazynier i czy przyuczają pytam ?
Rozczarowana 2016-09-28 08:48:30
Cos trasznego w sklepie delikatesy centrum od chwili gdy sprzedano mi zielone popsute mieso a ja je oddalam zaczeto przesladowac mnie o kpszycxek od tamtej pory mimo iz inni klienci tesz niezawsze kozytaja z koszyczka personel podchodzi tylko do mnie i wykuca sie ze mna to obuzajace tak traktowac ludzi niezyjemy w sredniowieczu troche kultury. Odradzam wszystkim cos strasznego .
Iryiuj 2016-09-29 14:52:55
Znam DC pana Kuny woj Lublin to co sie dzieje w jego sklepach przechodzi ludzkie pojecie, moze nie w kazdym ale napewno np. We Frampolu albo w lublinie . Kierowniczki bardzo zle traktuja pracownikow , szkoda tylko ze pan Kuna nie przyjrzy sie blizej temu problemowi.Ale mysle ze wszystko ma swoj koniec i kiedys ktos im zalozy sprawe o zle traktowanie .
Smiech 2016-10-08 10:40:44
Za takie wynagrodzenie to śmiech na sali temu pracownicy tak się zachowują
kleo 2016-10-09 13:16:18
A gdzie można znaleźć te oferty pracy? Ogólnie ciekawi mnie kilka kwestii odnośnie ewentualnego zatrudnienia w delikatesach centrum. Głównie jaka jest wypłata na start + czy firma przewiduje jakieś dodatkowe benefity?
Zostaw swoją opinię o DELIKATESY CENTRUM - Kryspinów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DELIKATESY CENTRUM