Opinie o DELIKATESY CENTRUM w Kryspinów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DELIKATESY CENTRUM. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w DELIKATESY CENTRUM o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DELIKATESY CENTRUM w Kryspinów

Gosc

Nie poważni. Na rozmowie kwalifikacyjnej twierdzą że ktoś zostaje zatrudniony, a przychodzi co do czego to się okazuje że ewentualnie mogą dać umowę na pół etatu.

@Gosc

Ja tak właśnie miałam przepracowałam 2 tyg w styczniu i teraz 3 dni zrobiłam książeczkę sanepidowska i czekam na wyniki po czym pani kierownik do mnie pisze że dziękuję mi za współpracę . I jestem w (usunięte przez administratora) 120 zł a do najbliższej pracy nie będzie mi potrzebna książeczka sanepid

Medyk

Witam Serdecznie .Pracuje w jednym z podkrakowskich DC i osobiscie odradzam każdemu pracę tam.Wyzysk za 2200 podstawy .Tysiące wymagań i zwalnianie pracowników według widzimisię kierownika sklepu oraz obszarowej i regionalnej .

@Medyk

Gdzie pracujesz ? W których DC ?

baba

Moj wpis dotyczy sklepu DELIKATESY CENTRUM wLUBIENIU KUJAWSKIM.Od niedawna wyrazne pogorszenie : w sklepie smierdzi zeputym miesem,wedlinami,warzywami,owocami,lodowki sa brudne ,towary na polkch w nieladzie z pustymi miejscami po brakujacych produktach,pomieszczenie niedoswietlone,ponure duszne i cuchnace,wokol sklepu walaja sie puste opakowania,puszki,worki foliowe.Brud,smrod i niedbalstwo.Brak podstawowych produktow dodatkowo zniecheca mnie do robienia tu zakupow.Dodam,ze jest tu relatywnie bardzo drogo.

Xxx

Nie polecam pracy w DC sieć własna sklepy otwarte w niedziele bez konsultacji(Paczki maszyna do hot-dog) z pracownikiem kierowniczka nawiedzona traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) chodzi jak święta krowa po sklepie na wszystko procedury pracownicy nie przeszkoleni do niczego. Region ma w (usunięte przez administratora) co się do niego mówi i jeszcze potrafi powiedzieć ze nowy pracownik jest ważniejszy niż stary co wszystko potrafi zrobić kasa biuro lada paczki itp

Niezadowolona
@Xxx

Grosze płaca Kasjer 2230 Max 2310 kierownik zarabia 2450-2700 zależy od strat Jak duże to obetną premie kierownikowi

Kasjer

Całą rozmowa przebiegła w miarę szybko zaczynając od podejścia do trzech panów którzy pierwsi się nie przedstawili ani dzień dobry nie odpowiedzieli to dziwna rozmowa bo praktycznie szkole nie ma trwać dwa tygodnie mogą wysłać nawet do 100 km od miejsca zamieszkania to kierownicy nie wiedzieli co to jest książeczka sanepidu pytanie o kwestie finansowa to odpowiedź a ile by pani chciała zarobić praca od pn do sob i jedna niedziela wolna a wynagrodzenie 1450 zł

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Koordynator serwisantów - praca biurowa
Automat Spec
logo firmy PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Kryspinów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Ruda

Ile zarabia kierownik sklepu?

Amelka
@Ruda

Pewnie mało skoro przychodzą i odchodzą ludzie mają dziadek mòwi że tam śmierdzi kapustą i mówi że to sraka centrum

@Ruda

Jak nie (usunięte przez administratora) z premi to około 2700 a kasjer 2230

Czy w DELIKATESY CENTRUM jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Xxx

Nie nikt cie nie wysłucha kierownik sklepu potrafi powiedzieć bierz się za robotę bo czas leci zero zainteresowania pracownikiem co jeden regionalny to gorszy (usunięte przez administratora) nawet potrafi powiedzieć ze nowy pracownik jest ważniejszy niż stary

??

Cześć, jakieś opinie o pracy merchesdiser specjalisty ds otwarc? Widzę dużo ofert się pojawiło i zamierzam aplikwac, jak to wygląda?

Pracuje już w tym miejscu 2 lata i ciagle zastanawiam się jak to wytrzymuje ?!Ludzie kierujący tym sklepem nie maja pojęcia o tym,jak prowadzić owy market.A mianowicie panuje ogromny nieład .Na każdej ze zmian bywa często,ze brakuje wystarczającej ilości pracowników do wykonywania zadań ,które nie powiem kto wymyśla.Człowiek musi zachrzaniac jak robot i rzucać wszystko ,aby wykonać pewna czynność,do tego zrobić jak najszybciej zdjęcie i wysłać je przełożonemu ,żeby nazajutrz ją zlikwidować bo jednak to nie ma tak wyglądać (np.wystawka z wodami) lub już przestała się podobać .Tak jest tez z innymi czynnościami.Odkąd eurocash wykupił Mile zarobki są marne .Człowiek dwoi się i troi ,kasjer pracuje na kasie ,jako magazynier ,sprzątaczka i jak trzeba to nawet jako zmianowa bez przyuczenia . Kobiety dźwigają więcej niz przepisowo jest to dopuszczalne ,a żeby liczyć na premie trzeba zostac przydupasem kierownika.Zabierane są dni wolne ,bo ludzi brakuje a ponoć tylu chętnych jest bo przecież każdego da się zastąpić kimś lepszym...

Nicola

Tragedia. Ja wytrzymałam tylko 2.5 miesiąca. Regionalne to kobiety, które nic nie wiedzą. Chyba nawet w domu nic nie robią, bo nie zdają sobie sprawy ile co schodzi.

Dlaczego więc nie zostaniesz Kierownikiem Sklepu by móc uporządkować ten nieład?

Lubicie wyzysk to zapraszam.

regina

Te sklepy to jakaś farsa. Dyrekcja , zarząd chyba chce bankructwa sieci. Przeceny w sklepach minimalne , zwiększające straty sieci , narzucane odgórnie. Kompetencje kierowników regionalnych pozostawiają dużo do życzenia. Totalny brak organizacji pracy. Awanse na regionalnych zależą chyba od ich wyglądu a nie od doświadczenia. Atmosfera w pracy nie do zniesienia. Wymagania bardzo duże a wynagrodzenie marne.Urlopy , dni wolne bez planu - jak się uda.Kierownicy sklepów pracują po 12- 16 godzin dziennie . Wymagają od personelu poświęcenia, pracy ponad normy ale premii za to dać nie mogą bo nie dostają na to zgody z góry , a jeżeli już to marne grosze , których nie można sensownie podzielić ( 500 zł. do podziału na 16 osób). Poobcinano etaty kasjerów aby zwiększyć zyski a dużo artykułów wyrzuca się do kosza zamiast sprzedawać po niższej cenie.( np. co to za przecena jogurtu z datą do jutra z 2.8 zł. na 2.6 zł. Kto to kupi? Nikt . Ale na drugi dzień się wyrzuci.)Pracuję długo , ale takich strat nigdy jeszcze nie było. Zarzucają kierownictwu sklepu że za duże straty , że normy nie wyrobione , ale kto narzuca taką politykę? W naszym sklepie zwolniły się już 3 dziewczyny. Od 01.07. dwie kolejne . W tym tygodniu wypowiedzenie złożyły 2 kasjerki oraz całe kierownictwo sklepu. Życzę powodzenia.

Onaele
@regina

Zgadzam się w 100 % pracuje w tej sieci od eko po delikatesy to to co się teraz dzieje to jedna wielka masakra

Bilbo
@regina

To jest prawda co piszesz to chyba jest początek końca tej sieci.

Bilbo

Dramat jest w tej sieci zero szacunku do pracownika , zarobki najniższe , wymagania duże i ciągłe pretensje o byle pierdoły. Nie zależy im na pracowniku co zniechęca do dalszej pracy, podejście ,, chcesz to pracuj a jak nie to odejdź"". Ceny też pozostawiają wiele do życzenia stąd zmalała liczba klientów , spadają obroty dlatego właściciele chcą zamykać sklepy. Nic się nie poprawia na leprze i to chyba początek końca tej sieci.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w DELIKATESY CENTRUM?

damian

W żaden, tam gdzie musisz tam idziesz...

Mysza

Nie polecam...jeśli chcecie marnować czas na robienie badań, po których do was zadzwonią że zmienili zdanie i nie będą nikogo zatrudniać to polecam..jak dla mnie szkoda czasu i nerwów...

...

Witam Jakie zarobki ma kasjerka 2021 rok?

Ela
@...

2850 zł

Ona
@Ela

Brutto czy netto?

Były

Szczerze nie polecam, (usunięte przez administratora) wieczne problemy o byle co, codziennie nowe zadania bez wytłumaczenia, biegania, zero wprowadzenia nowego pracownika, jeśli pytasz czy prosisz o pomoc to przeważnie jesteś zbywany, ignorowany albo z łaską ktoś pomoże, każdy martwi się o siebie i wroga atmosfera

Mariusz

Mam pytanie dotyczące pracy na magazynie w delikatesach centrum. Ma ktoś jakieś doświadczenie w tej materii? Warto się ubiegać?

@Mariusz

Jezeli lubisz dzwiganie i gonitwe z czasem to jak najbardziej polecam

Mam zamiar podjąć pracę w tej firmie proszę o komentarz pracowników odnośnie atmosfery, warunków zatrudnienia i płacy w Delikatesy Centrum

Amelka
@Anna

śmierdzi kapustą i podobno kobiety dźwigają skrzynki nie polecam Ci zatrudni się w audi tam jes lepiej tam nikt nie dźwiga bo mają specjalne wózki i nie śmierdzitam a nie w delikatesach

Zuzanna

Pracujesz w DELIKATESY CENTRUM? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojej pracy. Co w niej lubisz, a co warto w niej zmienić?

WIOLETTA
@Zuzanna

pracuję w tej sieci w małej miejscowości i klient jest dla nas bardzo ważny bo to dzięki nim mamy pracę są różni klienci ale zawsze jesteśmy miłe do klientów i tym samym klienci są zawsze mili dla nas przecież to dzięki nim mamy pracę mnie pracuję się dobrze w tej firmie a skoro opisujecie że są nie miłe ekspedientki to napiszcie do firmy niech poślą tak zwanego CICHEGO KLIENTA

Anetagrzes819
@WIOLETTA

choć bym się starała jak nie wiem to i tak znajdzie się taka'/taki klijet który doprowadzi do białej gorączki wyzywają przeklinaja i myślą że im wolno bo oni są klijetami czasami mam chęć zrobić tak samo

konfident
@WIOLETTA

Ja proponuję jeszcze wprowadzić wolontariat . Nie brać pieniędzy za pracę i obniżyć koszty dla klienta aby był bardziej zadowolony. Nie patrzeć mu w oczy , aby poczuł się lepszy. Mieć zawsze głupią minę , aby czuł się mądrzejszy.Na koniec dziękować za to że daje nam pracę . Zgodnie z taką logiką może wprowadzić niewolnictwo. Kasjer niewolnik , Zmiana w umowach.

była pracownica
@Zuzanna

Więc tak. Pracuję w tej sieci od ośmiu lat. Czego w Delikatesach 6 miesięcy, a wcześniej w eko ledi. Przed i po zmianie szyldu dla pracownika większych zmian nie widać. Kierownicy sklepu pomimo lat doświadczeń nie potrafią zarządzać personelem . Nie potrafi ułożyć planu pracy czy grafiku urlopów. Najlepiej żeby wszyscy pracowali w systemie 12 godz.,. System 8 godzin przekracza możliwości intelektualne. Prawo Pracy mówi że powinno się pracować 40 godz. w tygodniu czyli 5x 8 godz. , ale jak to zrobić ? Regionalni ( a kilku ich było) nie mają nić do powiedzenia poza wytykaniem palcami krzywo ułożonego towaru. Dyrektorki przyjeżdżają raz na jakiś czas ale za dużo do powiedzenia też nie mają. O wszystkim decyduje centrala a zwłaszcza legendarna ,, KADROWA,, , która jest jak Jeti każdy o niej słyszał , ale nikt jej nie widział. Po zmianie nazwy na Delikatesy jest chyba trochę gorzej . Brak możliwości sensownych przecen towaru któremu mija data. Gdy już minie to zmusza się kasjerki do jego wykupu , bo to ich wina że się przeterminował ( ale czy to one go zamawiają w takiej ilości i po takiej cenie to już nikogo nic nie obchodzi). Zarobki - najniższa krajowa plus dodatek motywacyjny 100 do 300 zł. . Od czego zależy to nikt nie wie? Premie raczej nie osiągalne bo normy które narzuciła centrala do wyrobienia absurdalne ( po zmianie nazwy podnieśli o 100%). jeżeli są już premie to nikt nie wie od czego zależy ich podział ( wydaje mi się że jeżeli ktoś potrafi się postawić to ma więcej). No i patologia z zatrudnianiem rodzinki - to na umowę zlecenie np. do wykładania towaru, małżonka do sprzątania itd. Kierownik sklepu też miodu nie ma . Pracuje minimum 12 godzin dziennie 6 dni w tygodniu. Zamawia towar , a i tak centrala decyduje ile czego dostaje. Często przychodzi towar którego na zamówieniu nie było lub ma krótką datę i sprzedać go się nie da . No i ochrona sklepów . (usunięte przez administratora) sobie kradną co się da i jak się da. Każe się ich łapać kasjerką ale w zakresie obowiązków tego nie ma ( bo w przypadku gdy (usunięte przez administratora) któreś palnie to jej nikt nie kazał i firma nie ponosi odpowiedzialności za utratę zdrowia ). Ogólnie jest jak jest . Ja mam tego dosyć . jestem na wypowiedzeniu do końca kwietnia. Chciałam skrócić okres wypowiedzenia ale regionalna powiedziała że to zależy od kierowniczki, kierowniczka że to zależy od regionalnej , a jak były razem że to zależy od legendarnej kadrowej, ale z nią już nie rozmawiałam.

@WIOLETTA

Przez takie osoby jak Pani kasjerki są traktowane jak śmiecie i służące. Jak jesteś niedouczona po zawodowce to boisz się mieć godność i traktujesz klientów właśnie w ten sposób "dzięki nim mam pracę". Ja ostatnio miałam nieprzyjemna sytuację z klientka która chciała się poczuć wazniejsza i wyjechała do mnie właśnie z tekstem o tym że dzięki niej mam pracę. Odpowiedziałam jej że ja wcale nie muszę tu pracować i nie jestem jej służąca - i jaki był efekt. Przyszła za parę dni, robiła zakupy i była bardzo miła i traktowała mnie z szacunkiem. Zobaczyła że mam swoją godność i nabrała szacunku.

@konfident

Dla wielu klientów kasjer i tak jest ich niewolnikiem. Jesteśmy mięsem armatnim. Gdy coś jest nie tak zawsze klient wyzywa się na kasjerzem

Kamila
@Anna

Rzeczywiście są takie problemy z grafikiem, tak jak napisała osoba o nicku "była pracownica"? Podkreślę też, że wątek ten dotyczy lokalizacji w Kryspinów i też opinie pracowników z tej miejscowości mnie interesują. Jeśli pracujecie w DELIKATESACH CENTRUM w innych miastach to na GoWork jest wiele wątków z innych lokalizacji.

Kamila
@WIOLETTA

Czy firma przyjmuje tylko osoby z aktualna książeczka sanepidu? Czy pomaga wyrobić na początku pracy?

Pracownica
@Anetagrzes819

Zgadzam się z wypowiedzią. Tylko nie ma się co dziwić, że tak nas traktują skoro zdarzają się pracownicy piszący "klijent"... Denerwuje mnie, że klienci traktują osoby pracujące w sklepie jak służących czy kompletnych idiotow ale przez osoby piszace "klijent" to się jeszcze długo nie zmieni.

Ela
@Anna

Ja traktuje klientow tak jak mnie traktuja , jestem ich odbiciem lustrzanym, to ze pracuje na kasie nie oznacza ze jestem gorsza , a takich bucow trzeba tepic pokazac gdzie ich miejsce

kasjerka
@Zuzanna

Praca w stresie, najniższa krajowa, brak przestrzegania BHP, kierowniczki które wyładowują swoje emocje.

Janusz79

Delikatesy Centrum w Byczynie to ogólnie fajny sklep,miła obsługa i dobre zaopatrzenie.Problem w tym że Panie tam pracujące wszystko same muszą dźwigać.Niejednokrotnie wiedziałem jak szarpia skrzynki z piwem ,o ile wiem kobieta nie powinna dźwigać takiej wagi sama,gdzie przepisy i inspekcja pracy.Najlepszym chyba rozwiazaniem byloby tam kogos podeslac niech cos z tym robią.Szkoda ludzi....

Pracownica
@Janusz79

Jak miło przeczytać taki komentarz. Jestem przed 30-stka a przez dźwiganie w sklepie nabawilam się problemów z kręgosłupem - to albo wypadniecie dysku albo przepuklina na kregoslupie. Szefostwo chce zatrudniać praktycznie same kobiety tłumacząc, że kobiety są pracowite a faceci leniwi. Łaskawie zatrudnia 1 faceta na 10 kobiet, który jest tylko na 1 zmianie i to w dodatku z orzeczeniem o niepełnosprawności, żeby mieć z tego korzyści.

Stokrotka
@Janusz79

Witam u nas też lipa, wymagania ,robią z ludzi (usunięte przez administratora) .ta firmą to (usunięte przez administratora).nie umieją się określić o co im chodzi, ci z góry niech sami (usunięte przez administratora) na sklepie po 4 osoby i wszystko wyrobią co narzucaja. Zdała od tej firmy. Nie mają zielonego pojęcia o tym co robią.

Ciekawy

Witam pracowników Delikatesy Centrum. Słuchajcie, mam do Was kilka pytań, odnośnie pracy. W ogłoszeniu o pracę podają, bogaty pakiet socjalny: - opieka medyczna - karta sportowa - karta przedpłacowa - paczki na Święta dla, dzieci - ubezpieczenie Oraz wynagrodzenie podstawowe + premia. Jak to się przedstawia realnie? Aplikowałam do tej pracy w swoim mieście. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o DELIKATESY CENTRUM - Kryspinów

• Jak się pracuje w DELIKATESY CENTRUM?

Zobacz opinie na temat firmy DELIKATESY CENTRUM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DELIKATESY CENTRUM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DELIKATESY CENTRUM?

Kandydaci do pracy w DELIKATESY CENTRUM napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DELIKATESY CENTRUM