Opinie o P.H.U UNI-METAL JOANNA MICHALSKA w Koniecpol

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie P.H.U UNI-METAL JOANNA MICHALSKA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.H.U UNI-METAL JOANNA MICHALSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U UNI-METAL JOANNA MICHALSKA w Koniecpol

jelen

złodziejska firma szef patrzy tylko by z wypłaty odbić za byle co.do tfgo samochody nadające sie na złom a nie do ludzi wożenia. bydło w lepszych i bezpieczniejszych warunkach się wozi

pierwsz lizus

(usunięte przez administratora)z 7 02 imienia pisze sie z duzej litery,i nie pisz o czasach których nie znasz.

ckm

Panowie pracuję w tej firmie prawie dwa lata zawsze byli wobec mnie O.K.wszdzie dobrze gdzie nas niema.PS.już niebawem wybory do europarlamentu,tam mają opieke medyczną

Becia

Dziękuję za "bardzo miłą" rozmowę telefoniczną i "darcie" się do słuchawki. Widocznie przerwałam Właścicielom miłe popołudnie. Na pewno nie skorzystam z usług tej firmy! Jak widać jeszcze nie wsiadając do autobusu można wydać opinię.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie P.H.U UNI-METAL JOANNA MICHALSKA? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
paczek

ta firma w niczym nie jest ok

mmm

moja firma jest ok od kiedy jest pani ania

xyz

To oni też ciężarówki mają? Gdzie można znaleźć takie informacje?

GREGOR

Witam,chce sie zatrudnic w tej firmie na Ciezarówki,macie jakieś info odnośnie pracy,od tej firmy dostałem info że płaca to minimalna ,do tego diety,nie znam ich taboru w wiadomości od firmy było info że naczepy są to firanki.,prosze o info bo niechce zmieniac pracy żeby sobie pogorszyc finanse chodzi mi o bycie blizej domu.

bar bent

Na temat tej firmy to szkoda słów a chodzi a całokształt

xxx

Do posta z 2013.11.25 Jak chcesz bony na swieta to szukaj roboty na WIEJSKIEJ

cyrkowiec

hej Panie ,,niepierdolcie,,NIE JESTES KIEROWCA W TEJ FIRMIE,NIE,NIE

?

Jezdze dwa lata robie co domnie nalezy i nigdy nie mialem problemow z Szefem. wyplata o czasie,urlop w wakacje wiec niepierdolcie

zit

Pracowałeś kiedyś w Uni-Metalu? Mam parę pytań do Ciebie ;). Na jakich liniach jeździłeś? [usunięte przez administratora] :))

anty liroy

Nie wiem jak jest teraz..... tym bardziej że zależy to od tego o jakie linie Ci chodzi. Brak stawek godzinowych ....oni płacą kase od kursu. Z umową beda Cie zwodzić w nieskonczoność.....szkoda czasu i nerwów. Nie wiem skad jesteś ale jeśli z TG to zagadaj do kierowcow na dworcu i zapytaj na jakich umowach pracują, być moze 2 na 7 ma umowe o prace reszta to zlecenia ( na umowie wpisane wynagrodzenie 150 zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ) bo to emeryci. Żeby tam pracować trzeba być albo kompletnym debil em albo złodziejem i sprzedawać bilety na lewo. Jeśli zaczynasz i chcesz miec co wpisać do cv to tymbardziej omijaj tą firme bo przyszli pracodawcy Cie wyśmieją że osobówkami a nie autobusami jeździłeś.

anty liroy

Nie idź tam do pracy ...chyba ze chcesz tracić czas i dać się wydymać oszustom z koniecpola. Pracowałem nie polecam! Przypuszczam że znowu szukają na trase TG-Czestochowa. Atmosfera ??????? hahahahaha ....Jesteś pod kamerą, tajemniczych klientów tez nie brakuje bo [usunięte przez administratora] chce wiedzieć czy go kierowcy na kasie nie robią :) facet zwodzi ludzi że dostaną umowe a bedzie przeciagał w nieskończoność zlecenie..... oni tam potrzebują emerytów którzy sobie dorobić chcą. Unimetal to pod każdym względem stereotypowa firma typu "dziadtrans" p.s. jeśli nie masz karty kierowcy to będziesz musiał wyrobić ja na swoj koszt.... no i standardowo weksel do podpisania ! Jeśli jesteś z TG to idź lepiej do Nowaka - to te (usunięte przez administratora) ale swój :) i mimo wszystko więcej zarobisz a i atmosfera lepsza.....a jak masz sentyment do komuny i chcesz mieć pewne pieniądze za 160 godzin pracy to pozostaje jeszcze PKM.

pasazerka

Wczoraj jechałam do Częstochowy busem tej firmy. TRAGEDIA!!!!!!!!Jeśli komuś zależy na czasie i spieszy się na tamten świat to polecam. Kierowca nagminie przekraczał prędkość, wymijał rowerzystów jadąc bardzo szybko nie mówię już o wchodzeniu w zkręty...Facet zachowaywał się jakby wiózł ziemniaki a nie ludzi. Ktoś powienien przeprowadzić kontrolę w tej firmie. A tak szczrze to wczoraj oddałabym wszystko za 20 fotoradarów ministra [usunięte przez administratora]

pasazerka

Witam moze ktos to przeczyta i mnie poprze ze NASI kierowcy na trasie szczekociny czestochowa nie rozwoza ludzi tylko bydlo jezdza jak idioci ktorzy maja w (usunięte przez administratora) ie kogo wożą i jaka ilosc, bardzo im sie spieszy tylko nie wiem gdzie a potem objerzdzaja pol czestochowy zeby wykorzystac czas ktory im zostal, a malo tego to nie patrza na droge tylko w telefon albo romasuja z mlodymi dziewczynami przez co nie doszlo by do wypadku w lelowie na krzyzowce bo sama wtedy jechalam a malo tego to jestem w zaawansowanej ciazy i dobrze ze widzialam co sie dzieje na drodze i zdazylam sie zlapac barierki bo bym zabila siebie i dziecko, prosze zwrocic na to uwage nie wiem po co te kamery w busie skoro nikt na to nie reaguje a nastepnym razem nagram wszystko i puszcze do internetu albo zadzwonie po policje bo strach jezdzic z takimi idiotami.

Keneth White

Przestrzegam przed pracą w firmie uni-metal. Jeśli lubisz być zmuszany do łamania przepisów z czasu ( wałki na tacho to norma) pracy kierowców oraz jeździć przeładowanym busem z ludźmi to jest to praca dla Ciebie. Firma żyje dzięki emerytom którzy godzą się pracować na umowę zlecenie z zadeklarowanym wynagrodzeniem 150 zł ... reszta do ręki. Wypłata ogólnie kiepska - płacą nie za godzinę tylko od kursu. Dodatkowo jeździsz pod kamerami, jesteś odpowiedzialny finansowo za kasę, a na koniec dnia musisz szefowi wysyłać raporty dniowe. Samochody to generalnie trupy które niepowinny być dopuszczone do ru (usunięte przez administratora) ..... poza 4 sprinterami które są ok. Kierownik to bardzo prostolinijny i prymitywny cwaniaczek który myśli że będzie w nieskończoność łapać murzynów do tego syfu. Gdyby mimo wszystko ktoś był chętny na ich ofertę to przestrzegam przed podpisywaniem z nimi WEKSLA.

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U UNI-METAL JOANNA MICHALSKA - Koniecpol

• Jak się pracuje w P.H.U UNI-METAL JOANNA MICHALSKA?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U UNI-METAL JOANNA MICHALSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

P.H.U UNI-METAL JOANNA MICHALSKA