Iglotex S.A. Centrala

Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Harry Potter

To tak jak ja. Współczuję.

Romek

Okazuje się że od początku byłem error I to dawno zapomnianym.

Olsztyn1

Jakie plany pozamykane jakie asy żarty sobie stroicie

hik
@Olsztyn1

Lis zmienia barwy!!!

Viola

Szkoda że dopiero teraz rozwiązał wam się język moje koleżanki - ale jak to mówią lepiej późno niż wcale! Dzięki! !!

Przedstawiciel Handlowy

Po wysłaniu cv zadzwoniła pani z hr- zapytała dlaczego chce pracować akurat u nich i kilka ogólnych pytań na mój temat. Umówiłam mnie na spotkanie na trzeci dzień po telefonie. Na spotkaniu był kierownik sprzedaży i jedna osoba z biura, do dziś nie wiem kto to był. Ogólnie rozmowa w bardzo miłej atmosferze. Zacząłem pracę tydzień po rozmowie. W pierwszy dzień odbyło się przekazanie narzędzi pracy (samochód, telefon,tablet) oraz szkolenie bhp .

Opis poprzednich stanowisk pracy Znajomość produktów iglotex Swoje Wady/zalety Doświadczenie w prowadzeniu samochodu

olsztyn

W Olsztynie wszyscy robią plany i asy aż miło , kasiorka wpada . I nowiutkie fury.

bzyk
@olsztyn

Srały muchy będzie wiosna

neutralny1

W Ełku obsadzona jest po całości rodzina. Jeden drugiego kryje żeby nie wylecieć ze stołka.Kręcą, kradną jak tylko się da!!Brak przestrzegania zasad, kodeksu pracy, zasad bhp! Tam jest potrzebna zmiana. Tym ludziom nic się nie chce, oszukują innych niby tyle i tyle na umowie, a jak przychodzi wypłata to oni mają na to potężny wpływ. Nigdy nie dostałam pasków płacowych. Inni mówili,ze na pasku co innego a na koncie co innego. Samochody, telefony niesprawne - twoje życie się nie liczy. Szkoda czasu i nerwów ! nie pracujcie tam!

a co tam w Olsztynie.lody się zaczynają więc co niektóre będą zarobione,kasa będzie strumieniami się lała

rozi

A najbardziej zabawne było dzisiaj dzwonienie z 711 od rana pomimo tego co napisałem w piatek! Klient nagle zapomniał albo myślał że ja zapomniałem i dzięki kasie może wszystko - niestety nie ze mną te numery - po prostu pokazałem listek desmoxanu i powiedziałem kulturalnie że od dzisiaj nie palę .HA Ha Możecie pokazać muuuuuuu ten wpis!

rozi

Skończyć z T to pryszcz, ale nie darowałbym sobie gdybym skrzywdził króliczki-dziękujcie im że dzisiaj nie widzieliście dna, a miałem taką ochotę i prezentację w prezi!

izor

Z towarzyszem za to co zrobił pożegnałem się już w piątek a jutro wy poczujecie dno!!!

Eureka

Kilkanaście minut temu na Polsacie Darek Kordek próbował sparodiować Jamesa Browna-wyszło tragicznie- proszę was wszystkich o wejście na youtube a następnie na "pavarotti and friends" z Jamesem Brownem. Wiem że każdy z Was ma swoje problemy i troski, ale spróbujcie wysłuchać do końca ten duet. Coś wspaniałego. Ja każdego dnia słucham na moim smartfonie tego utworu. Proszę o Wasze komentarze i szczere wpisy czy się podobało?! Wszystkim wszystkiego najlepszego!

Gdynianie...

Pracowałem 9 lat w Gdyni. Kiedyś ta praca była moją pasją bo za to co robiłem i jak pracowałem byłem sowicie nagradzany. Od czasu kiedy radzik i wątroba się razem spikneli to wszystko runelo. Kasa z wypłat i programów lodowych w ich kieszeniach, pewność wątroby i jego potęga haha Cukiernik pieprzony :-) Naprawdę dobry to był kiedyś oddział. Najlepszy!!! Powodzenia tym co zostali. 3majcie się. Ps... teraz mam życie usłane różami i spokój hehe Myślę że w końcu po tej katordze mi się należało.

@Gdynianie...

Powodzenia.

ostatnia posługa
@Eureka

Wszyscy co odeszli z Gdyni są sadowoleni i teraz zarabiają dobrze i leczą sobie umysł od tej psychozy co panowała. Brawo dla wszystkich co odeszli,odwagi dla wahajacych się i kondolencje dla zostajacych. Nasz oddzial umiera. Możemy wspólnie zaśpiewać Salve Regina...

Eureka

A Maciek mówi żeby to było w "prezi" bo to trendy.

izor

Tym razem ja pociągnę na dno!

Eureka

Kupiłem jeszcze w piątek "power point 2003 PL" autorstwa Państwa Altman. Myslałem, że to trudne, a tu niespodzianka-tylko kopiój i wklej z archiwum.

xds

A raczej miałem na myśli pisanie prawdy o brygadzistce ze skórcza która poniża i wyzywa pracowników, a nie pracodawcy.

xds

Jakie dno?,!, to cała prawda o pracodawcach, to forum właśnie służy do tego by o nich pisać!!!

IZOR

ROZUMIEM ŻE MAMY ZAPISANE TE SAME MAILE I SMS W STYLU-"JESLI TO UJAWNISZ PÓJDZIEJSZ ZE MNĄ NA SAME DNO -BRALIŚMY W TYM UDZIAŁ OBOJE"

izor

skoro rozpetaliście burze to teraz zbierzecie jej owoce w poniedziałek-bedzie konfrontacja przed całym działem z pełna dokumentacja a goscininnie wystapi T!

Gajowy Marucha

NOTHING

Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala - Skórcz

• Jak się pracuje w Iglotex S.A. Centrala?

Zobacz opinie na temat firmy Iglotex S.A. Centrala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iglotex S.A. Centrala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 23 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iglotex S.A. Centrala?

Kandydaci do pracy w Iglotex S.A. Centrala napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iglotex S.A. Centrala