Opinie o Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o. w Warszawa

Zuzanna

@PLAL, ale czy w takim razie nie ma problemu z uzyskaniem wynagrodzenia za nadgodziny lub odebranie za nie dnia wolnego? Jakie są Twoim zdaniem inne plusy i minusy pracy w Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o.? @anonymous, wątek dotyczy Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o. a nie sklepów Kaufland. Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w tym miejscu, zachęcam do odwiedzenia strony internetowej firmy: https://www.msca.pl/pl-pl/kariera

PLAL
@Zuzanna

@Zuzanna zapomnij. Nie ma odbioru nadgodzin i nie sa platne. Pracujesz za darmo!

Qwe
@Zuzanna

Brawo Ty za starania. Ewidentnie pracujesz dla MSCA i "mediujesz" negatywne opinie swoimi pytaniami. Skucha: miasto jest małe i liczy się marketing szeptany

Moor

W Kauflandzie w Warszawie podstawa 3400zł + premie nawet 600zł miesiąc brutto bez wykształcenia, 8 godzin dziennie pracy (w tym 25 min płatnej przerwy), na miejscu. Ile w Moore Stephens można dostać teraz? (usunięte przez administratora)

@Moor

podniesli sie w Kauflandzie 3800zl brutto na poczatek podstawy

Zuzanna

80h na tydzień to przekroczenie o połowę czasu pracy @Gol, na jakiej umowie w takim razie zatrudniani są pracownicy? W aktualnych ofertach pracy Moore Stephens Central Audit oficjalnie pisze o umowie o pracę, więc jak ma się to do podanych informacji? Jeśli możesz to wyjaśnić inni zainteresowani pracą na pewno będą wdzięczni.

PLAL
@Zuzanna

Wmawiaa ci, ze masz siedziec bo masz zadaniowy czas poracy. Jest tez presja ze strony przelozonych, jak chcesz wyjsc o 17.00 to patrza na ciebie z niedowierzaniem, jak bys kogos okradal.

fds

Ja też nie rozumiem tych negatywnych komentarzy. Asystent zarabia bardzo przyzwoicie (usunięte przez administratora). Podoba mi się opieka medyczna, bezpłatna karta multisport,(usunięte przez administratora) system premiowy. (usunięte przez administratora). Godziny pracy też przyzwoite 8 godzin w tym 30 min przerwy obiadowej.(usunięte przez administratora) Nigdy nie było problemów z braniem urlopów, kiedy chesz wtedy możesz wziąć. Chcesz wyjść wcześniej też nie ma problemu.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Praca ciekawa dla osób które ciągle chcą się rozwijać. Zawsze można liczyć na wsparcie od managerów lub współpracowników. Panuje bardzo fajna atmosfera.

Guśka

Nie rozumiem tylu negatywnych opinii na temat tej firmy. Moore Stephens to bardzo dobre miejsce dla zainteresowanych rozwojem i uczeniem się !! Dodatkowo pracownicy otrzymują podstawowe benefity, wygodne godziny pracy, doskonałą atmosferę oraz atrakcyjne zarobki.

Zuzanna

@Praca tu i tam, jednak liczy się tutaj wyjaśnienie takich kwestii. Wiadomo, że można narzekać na wiele rzeczy i czasem jest to bezpodstawne, a czasem nie. Wiele osób nadal wchodzi na forum Moore Stephens Central Audit po rzetelne informacje i takie zamiast spekulacji powinny się tutaj pojawiać.

Praca tu i tam

Pocieszę Was u konkurencji wcale nie jest lepiej, a może nawet gorzej w tych korpo. Jesli ktoś lubi narzekać to będzie narzekał na wszystko

Gol

To jest parodia - nie idźcie tam. Zarobki (usunięte przez administratora) . Bedziecie pracowac (usunięte przez administratora) a pensje sa jak w (usunięte przez administratora) . Więc na godzinę wychodzi o połowę mniej.

Zuzanna

Pojawiły się aktualne oferty pracy w Moore Stephens Central Audit @były pracownik, w których gwarantują możliwość awansu i rozwoju zawodowego. Może teraz coś uległo zmianie w kwestii podwyżek i jest o nie i o awans łatwiej? Ktoś może to potwierdzić?

Do asystentów nie bójcie się! DOMAGAJCIE SIĘ WYŻSZYCH WYNAGRODZEŃ. Umawiajcie się na rozmowy rekrutacyjne w innych firmach. Bierzcie urlopy na żądanie nawet jak jesteście na wyjeździe.

cezary

To jest typ biznesu prowadzony przez msca:zatrudniaja co roku mase asystentow (usunięte przez administratora) , samych partnerow jest kilku.Po pewnym czasie Ci najbardziej pracowici i zdolni domagaja sie wyzszych pensji a partnerzy (usunięte przez administratora) musieliby pozbyc sie czescu wlasnego wynagrodzenia-poprostu firma malo konkurencyjna.Ci Co sie domagaja wyzszych wynagrodzen to rezygnuja (usunięte przez administratora) , reszte zreszta tez by nowi nie sluchali jak jest od starszych.Nie polecam tej firmy.Pracowalem tam 1,5 roku i ciagle mam kontakt z roznymi osobami wiec nadal panuje ten sam schemat.

Zuzanna

@Pracownicyco masz na myśli? Czy takie sytuacje występują w firmie? Zawsze warto je zgłaszać do przełożonego, bądź działu HR.

rew

Po co narzekacie. Wy chyba nie wiecie jak dobra jest teraz sytuacja na rynku pracy. Iść do normalnego pracodawcy za normalne wynagrodzenie.

Zuzanna

@Jonyrozumiem, że poziom obecnych zarobków w firmie Cię nie zadowala. Długo pracujesz już w firmie? Chętnie poznamy bliżej Twoją opinię o Moore Stephens Central Audit.

Jony

Zarobki żenada.

JK

Witam, Proszę o opinię na temat pracy w dziale księgowości. Jak wygląda praca osób obsługujących pełną księgowość spółek? Opinie są niestety bardzo niepochlebne...

rew

Nie płaca za nadgodziny? Zgłaszac do PIP.

Zuzanna

@lol a co więcej możesz powiedzieć o oferowanych warunkach zatrudnienia? Chętnie usłyszymy jakie benefity oferuje Moore. Jakie są plusy z pracy w firmie?

Moore

Mnie to przeraża, że Moore płaci dużo gorzej za godzinę pracy niż na kasie w supermarkecie (jak wliczycie sobie niepłatne nadgodziny).

Bezrobotny
@Moore

Skąd to wiesz, z czytania postów wnioskujesz? Poza tym w której firmie na początek dostaniesz 3-4 tys brutto?

Zostaw merytoryczną opinię o Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 51 ocen.

Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o.