logo Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o.

Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o.

Opinie o Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o.

kar 2015-05-01 00:00
nie polecam, slaba placa, (usunięte przez administratora)
Antyhejter 2015-06-26 17:22
żal mi jak Was czytam. Pojęcia nie mam o tej firmie, pracuję u konkurencji. Nie zastanawia Was tylko jaki poziom prezentujecie? Co chciała napisać osoba, która rzuciła w eter: "i jakbym cofnal czas to nigdy bym do nich nie przyszedl nawet za darmo do pracy"????? A co kazali Ci dopłacać???? buha ha ha. Może to nie jest problem firmy tylko Wasz!!!!!
cez 2015-08-16 02:33
Nie dajcie sie zlapac szkoda czasu na te firme.nic nie ucza.zarobki jak w supermarkecie a sami jezdza dobrymi brykami
dero 2016-02-10 04:58
nie dajcie sie zlapac.wszyscy odchodza. po kilku miesiacach w tej firmie zdajesz sobie sprawe ze zmarnowales tylko czas bo ani nic nie zarobiles ani sie nie zdobyles doswiadczenia.
efw 2016-02-16 22:26
do aaa 100% racji, pracujesz tam teraz?
Olo 2016-02-16 22:35
Najgorsza jest Pani Ania święty Partner, zero szacunku do ludzi, mobbing, głupie komentarze jak sie pomylisz.
tjas 2016-03-02 21:41
widze ze nic sie u nich nie zmienilo.maja teraz o tyle kiepsko bo jest rynek pracownika.
O 2016-04-21 22:38
potwierdzam, działają zgodnie z zasadą jak Ci wmówią, że jesteś beznadziejna to nie będziesz szukać pracy nigdzie indziej. Najgorsza firma w jakiej pracowałam.
gdf 2016-05-17 14:40
Boże, ta firma to dramat DramaT przez Duże D i jeszcze wieksze T na końcu.
kinga 2016-06-29 15:51
Wspominacie o niskich zarobkiach, czyli wynagrodzenie w jakiej wysokości proponuja? najniższej krajowej?
U 2016-07-02 16:05
To jest najgorsza firma w jakiej pracowałam. Żenada.
Michalina 2016-08-09 21:42
Lepiej powiedzieć na rozmowie trochę mniej... lepiej wygląda. Ale też nie dużo mniej bo pomyślą ze jakieś fale pełne przyszlo(usunięte przez administratora)
Michalina 2016-08-10 00:31
Nic specjalnego tyle samo jest w Deloitte, KPMG, EY, natomiast dużo mniej niż w Bain czy McKinsey. Takie są teraz stawki. 3-4 LATA temu w wielkiej 4 BYŁO 5000 na start. TERAZ się podnieśli, rynek pracownika jest. Koniec z wyzysku. Mówimy o Warszawie bo w innych miastach Polski dalej poniżej 5000 brutto w audycje.
OLA 2016-08-18 18:55
Rzeczywiscie(usunięte przez administratora) zaraz po studiach to nie jest zle. Do odwaznych i ambitnych swiat nalezy.
Studenciak 2016-09-05 21:28
Potwierdzam dostałem ofertę asystenta (usunięte przez administratora) Jestem taki happiiieee!!!
RSIA 2016-09-09 11:57
RSIA 2016-09-09 11:59
Trole co chcą sie pozbyć konkurencji opowiadają złe o firmie. 3Kilo to po podstawówce na kasie w biedronce można dostać w Warszawie? 6000 brutto (4netto) to dla osoby z 20 letnim doświadczeniem duzo? Hahaha nie dajcie sie nabrać. Moore Stephens to super firma.
ASCH 2016-09-09 13:54
Struktura zatrudnienia w firmie w dziale audytu to obecnie 5 Partnerów (którzy nie biorą udziału w badaniu SF klientów) , 1 Supervisor i 1 Senior. Tak słabego składu nie widziałam tam od przeszło 7 lat. Z roku na rok odchodzili z tej firmy naprawdę super pracownicy, bo Partnerzy nie potrafią sprostać ich najbardziej prostym potrzebom, wynagrodzenie jest słabe, (usunięte przez administratora)
Asystent 2016-09-09 17:51
Wynagrodzenia sa dobre, (usunięte przez administratora) na początek to jest tyle co w BIG (usunięte przez administratora) wiec nie ma co narzekać
zdezorientowany 2016-09-09 18:40
To ile w końcu mogę dostać na początek zaraz po studiach 6.000; 5.800 czy 4.300? może to to samo tylko 4300 to netto a pozostałe kwoty brutto?
zdezorientowany 2016-09-10 11:22
4K netto rozumiemy sie, bo za 4K brutto to z dodatkami w Biedronce dają w Warszawie na Woli
Piotr 2016-09-11 21:40
3600 brutto to max - info od byłego pracownika
Zdezorientowany 2016-09-11 22:54
Piotr, czyli niej niz w biedrone? To kto tam prauje i po co?
Piotr 2016-09-12 23:00
Do dzisiaj zadaje sobie pytanie dlaczego tam rozpocząłem pracę, niestety żałuję tej decyzji. Dopiero jak zmieniasz tą firmę na rzetelnego pracodawcę dostrzegasz jakie panują tam stosunki, które z normalną pracą nie mają za wiele wspólnego.
Zdezorientowany 2016-09-15 23:03
Widzę, że pensja głodowa... Jak wygląda sprawa z godzinami nadliczbowymi? Są płatne czy do odbioru. Nie ukrywam, że przy takiej pensji to lepiej by było aby były płatne.
Jak wygląda pakiet benefitów?
Zdezorientowany 2016-09-16 00:47
Jak wygląda pakiet benefitów?
M 2016-09-24 20:58
Hej, w Lidlu w Wawie mozna z premiami 3,8K wyciagnac, w biedronce z premiami 3,3-3,6. W pozostaluch miastach to bedzie z 500-800 zlotych brutto mniej za 40 godzin w tygodniu. A ida podwyzki (usunięte przez administratora)
Niktszczególny 2016-09-30 22:07
Byłem tam i zarobki dla początkującego asystenta z dużą wiedzą to około 2,5k na rękę. Uważają, że szukają na dłużej, ale ciągle chcą umowy na czas określony podpisywać.
Niktszczególny 2016-09-30 22:07
majlo 2016-10-07 22:06
jak się komuś nie podoba taka fizyczna praca to poszukują tez na stanowisko Starszy Konsultant w Dziale Audytu albo do tego samego działu także na asystenta
pracownik 2016-11-09 11:44
2,5 netto
KSPWPL 2017-02-10 13:36
Fatalna atmosfera w pracy, niskie zarobki, mobbing.

Godzin nadliczbowych mnóstwo (oczywiście za nie nie płacą). Są niby do odbioru (ale nie ma kiedy ich odebrać). Problemy z wzięciem urlopu - zawsze jest na to zły moment.

Zawistni, złośliwi i niezrównoważeni psychicznie przełożeni. Uciekajcie jak najdalej od tej firmy.

Zdecydowanie nie polecam.
Były pracownik 2017-02-10 17:40
Warunki pracy są tam jak dla bydła. Szczególnie źle jest w dziale księgowości. Mnóstwo osób siedzi dosłownie "jeden na drugim". Nie da się normalnie przechodzić pomiędzy rzędami biurek (aby dało się przejść, siedzące osoby muszą maksymalnie dosunąć się do biurek). Normalnie jakiś hardcore. I to w XXI wieku. Ciekawe czy mają spełnione normy BHP odnośnie m2 na osobę na open space (na pewno nie).
Klimatyzacja działa fatalnie. Latem nie da się wysiedzieć w tym biurze (z gorąca i braku powietrza można zemdleć). Wyzysk i koszmarne traktowanie pracowników (gorzej niż zwierzęta).
Po pokazaniu fotek jednego z open space'ów osobom postronnym (niezwiązanym z biurem) jedna z nich stwierdziła, że to wygląda jak "schowek na szczotki" a druga, że jest gorzej niż na zawalonym śmieciami zapleczu.
Współczucia dla osób, które nadal tam pracują. Ja już od dawna nie muszę :)
Moor 2017-03-06 14:43
W Kauflandzie w Warszawie podstawa 3400zł + premie nawet 600zł miesiąc brutto bez wykształcenia, 8 godzin dziennie pracy (w tym 25 min płatnej przerwy), na miejscu. Ile w Moore Stephens można dostać teraz?
Moore 2017-03-06 14:49
Mnie to przeraża, że Moore płaci dużo gorzej za godzinę pracy niż na kasie w supermarkecie (jak wliczycie sobie niepłatne nadgodziny).
lol 2017-03-08 17:07
A ja zacytuję jednego z managerów:

"Nigdy nie widziałem, żeby na tak małej powierzchni siedziało tak dużo osób"
Zuzanna 2017-03-14 14:00
@lol a co więcej możesz powiedzieć o oferowanych warunkach zatrudnienia? Chętnie usłyszymy jakie benefity oferuje Moore. Jakie są plusy z pracy w firmie?
rew 2017-03-20 15:32
Nie płaca za nadgodziny? Zgłaszac do PIP.
JK 2017-03-20 17:44
Witam,

Proszę o opinię na temat pracy w dziale księgowości. Jak wygląda praca osób obsługujących pełną księgowość spółek? Opinie są niestety bardzo niepochlebne...
Jony 2017-03-23 20:26
Zarobki żenada.
Zuzanna 2017-03-27 11:22
@Jony rozumiem, że poziom obecnych zarobków w firmie Cię nie zadowala. Długo pracujesz już w firmie? Chętnie poznamy bliżej Twoją opinię o Moore Stephens Central Audit.
rew 2017-03-30 15:04
Po co narzekacie. Wy chyba nie wiecie jak dobra jest teraz sytuacja na rynku pracy. Iść do normalnego pracodawcy za normalne wynagrodzenie.
Pracownicy 2017-04-24 10:09
Partnerm w MSCA przypominamy
Art. 943. § 1. Pracodawca jest obowiązany przeciwdziałać mobbingowi.

§ 2. Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników.

Pracownicy
Zuzanna 2017-04-24 12:47
@Pracownicy co masz na myśli? Czy takie sytuacje występują w firmie? Zawsze warto je zgłaszać do przełożonego, bądź działu HR.
Zostaw swoją opinię o Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o.