Opinie o Communication Service w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Communication Service. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Communication Service o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Communication Service w Warszawa

Cezary Nowy wpis

Sąd Rejonowy w Warszawie, podaje do publicznej wiadomości, że postanowieniem z dnia 30 maja 2018 roku stwierdził zakończenie postępowania upadłościowego Communication Service

Karmen Nowy wpis

Niestety to firma upadła i nie wiem skad masz info,ze tam ludzie pracuja.....juz dawno jest tam syndyk. Firma oszukiwala pracownikwzi i panstwo polskie,to tez sie za niego wzieto....

alfa

Potwierdzam jednego oszusta z rynku pracy mniej a strona no to historia

karmen Nowy wpis
@alfa

Cześć -jestem b. żywo zainteresowana-szukam osób poszkodowanych przez te machloje, bo to szefostwo ma wiele za uszami nie tylko tam....napisz na karmenkarmen@gazeta.pl

trep

Obecnie firma w trakcie upadłości uwaga szukają ludzi żeby ich zrobić w konia . Do upadku przyczyniły się machlojki dyrekcji na umowach i ZUS nałożyło karę finansową . Ostrzegam kłopoty z wypłacalnością starzy pracownicy uciekają

Gob
@trep

Firma już upadła :)

karmen
@trep

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Communication Service? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy

Jelly

Hej. Pracuje w communication service jakis czas. Na poczatku masz 10 zł na reke, umowa zlecenie, podpisane co miesiac. Nie wiem jak bedzie z umowa o prace- brak zdania. Natomiast atmosfera w pracy bardzo super, panuje mila, rodzinna atmosfera. Nie jest to typowe call center gdzie masz wytyczne i musisz to realizowac a jak nie to out. Pracujesz 8 godzin codziennie, weekendy wolne. Nie ma problemu jesli chodzi o dzien wolny (nie pracujesz nie zarabiasz). Polecam prace, mozna sie wiele nauczyc i poznac fajne osoby.

Nel

Jeśli dostanie się umowę zlecenie to da się wyżyć. Natomiast, w umowie o dzieło ubezpieczenie kosztuje 300 zł. Stawka 11 zł/h

W zasadzie firma nic nie sprzedaje więc nie ma prowizji. Przeprowadza się badania opini itd. Szkolenia są....na zasadzie póki się szkolisz mniej zarabiasz więc szkolą cie z niższą stawką ale jak się starasz i ogarniasz to szybko to nie ma problemu.

W tej chwili stawki są średnie. Ale elastyczność pracy i relacje kierownictwo a pracownicy mało gdzie spotykane. Faktycznie nie ma umów o prace ale warunki przy umowach o dzieło i zlecenia są przykładem podręcznikowej współpracy. Nikt nikomu nie robi problemów z braniem wolnych i zmianami w grafiku. Bardzo elastyczna możliwość dorabiania w różnych działach firmy. Od kilku 3-4 lat firma ma bardzo wysokie standardy traktowania swoich pracowników. A to że rotacja w firmie jest bardzo mała, w zasadzie przez 3 lata w niektórcyh działach nie nasępowały zmiany wśród pracowników najlepiej pokazuje relacje i warunki pracy. Polecam pracę studentom ze względu na elastyczność i fakt że praca nie jest ciężka.

lalalala

Była to moja pierwsza praca, nie miałam żadnego porównania, ale żadnych możliwości rozwoju, słabe zarobki, ludzie jak to ludzie, z niektórymi się zaprzyjaźniłam, z innymi nie. Zero szkoleń, zero podwyżek, jedyne co dobrze wspominam to grafik, można było sobie luźno ustawiać, wymieniać się itd. Szans na umowę o pracę to chyba tam nie ma, zero warunków pracowniczych

Firma nie godna polecenia, zgadzam się z opinią o wszechobecnym budzie!!!! tez tam pracowałam:( Koordynatorzy niekompetentni, brak kontroli, nieprzestrzeganie praw pracowniczych,brak szkolen, nie odprowadzaja skladek...firma jest jedna wielka porazka.nikomu nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

taka jedna

Pracowałam tam, ludzie wporzadku, zwlaszcza supervisorka. Fajna praca, tylko niskie stawki.

Aga

Najbrudniejsz cc w jakim mialam okazje pracowac. Brak ladu i skladu. Nikt tym nie zarzadza. Kazdy ma w nosie klientow, itp.

Zostaw merytoryczną opinię o Communication Service - Warszawa

Communication Service
1.7/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Hrubieszowska 6 A
    01-209 Warszawa