Communication Service

Opinie o Communication Service

Aga 2009-02-09 01:06:58
Najbrudniejsz cc w jakim mialam okazje pracowac. Brak ladu i skladu. Nikt tym nie zarzadza. Kazdy ma w nosie klientow, itp.
taka jedna 2009-10-07 20:08:08
Pracowałam tam, ludzie wporzadku, zwlaszcza supervisorka. Fajna praca, tylko niskie stawki.
anonim 2010-03-12 21:27:03
Firma nie godna polecenia, zgadzam się z opinią o wszechobecnym budzie!!!! tez tam pracowałam:(
Koordynatorzy niekompetentni, brak kontroli, nieprzestrzeganie praw pracowniczych,brak szkolen, nie odprowadzaja skladek...firma jest jedna wielka porazka.nikomu nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lalalala 2011-04-30 19:13:12
Była to moja pierwsza praca, nie miałam żadnego porównania, ale żadnych możliwości rozwoju, słabe zarobki, ludzie jak to ludzie, z niektórymi się zaprzyjaźniłam, z innymi nie.
Zero szkoleń, zero podwyżek, jedyne co dobrze wspominam to grafik, można było sobie luźno ustawiać, wymieniać się itd.
Szans na umowę o pracę to chyba tam nie ma, zero warunków pracowniczych
Pracownik 2015-01-27 13:08:12
W tej chwili stawki są średnie. Ale elastyczność pracy i relacje kierownictwo a pracownicy mało gdzie spotykane. Faktycznie nie ma umów o prace ale warunki przy umowach o dzieło i zlecenia są przykładem podręcznikowej współpracy. Nikt nikomu nie robi problemów z braniem wolnych i zmianami w grafiku. Bardzo elastyczna możliwość dorabiania w różnych działach firmy. Od kilku 3-4 lat firma ma bardzo wysokie standardy traktowania swoich pracowników. A to że rotacja w firmie jest bardzo mała, w zasadzie przez 3 lata w niektórcyh działach nie nasępowały zmiany wśród pracowników najlepiej pokazuje relacje i warunki pracy. Polecam pracę studentom ze względu na elastyczność i fakt że praca nie jest ciężka.
anonim 2015-01-27 13:14:18
W zasadzie firma nic nie sprzedaje więc nie ma prowizji. Przeprowadza się badania opini itd. Szkolenia są....na zasadzie póki się szkolisz mniej zarabiasz więc szkolą cie z niższą stawką ale jak się starasz i ogarniasz to szybko to nie ma problemu.
Nel 2015-01-29 13:07:44
Jeśli dostanie się umowę zlecenie to da się wyżyć. Natomiast, w umowie o dzieło ubezpieczenie kosztuje 300 zł. Stawka 11 zł/h
Jelly 2015-08-03 15:43:25
Hej. Pracuje w communication service jakis czas. Na poczatku masz 10 zł na reke, umowa zlecenie, podpisane co miesiac. Nie wiem jak bedzie z umowa o prace- brak zdania. Natomiast atmosfera w pracy bardzo super, panuje mila, rodzinna atmosfera. Nie jest to typowe call center gdzie masz wytyczne i musisz to realizowac a jak nie to out. Pracujesz 8 godzin codziennie, weekendy wolne. Nie ma problemu jesli chodzi o dzien wolny (nie pracujesz nie zarabiasz). Polecam prace, mozna sie wiele nauczyc i poznac fajne osoby.
trep 2016-03-02 11:22:15
Obecnie firma w trakcie upadłości uwaga szukają ludzi żeby ich zrobić w konia .
Do upadku przyczyniły się machlojki dyrekcji na umowach i ZUS nałożyło karę finansową . Ostrzegam kłopoty z wypłacalnością starzy pracownicy uciekają
Gob 2016-04-08 14:23:32
Firma już upadła :)
alfa 2016-05-04 15:47:14
Potwierdzam jednego oszusta z rynku pracy mniej a strona no to historia
karmen 2016-09-25 18:43:40
Cześć -jestem b. żywo zainteresowana-szukam osób poszkodowanych przez te machloje, bo to szefostwo ma wiele za uszami nie tylko tam....napisz na karmenkarmen@gazeta.pl
karmen 2016-09-25 18:46:25
Karmen 2016-10-02 11:46:12
Niestety to firma upadła i nie wiem skad masz info,ze tam ludzie pracuja.....juz dawno jest tam syndyk. Firma oszukiwala pracownikwzi i panstwo polskie,to tez sie za niego wzieto....
Zostaw swoją opinię o Communication Service - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Communication Service