Opinie o DFK Doradztwo Finanse Księgowość Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DFK Doradztwo Finanse Księgowość Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w DFK Doradztwo Finanse Księgowość Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DFK Doradztwo Finanse Księgowość Sp. z o.o. w Warszawa

Księgowa więcej zarobi na umowie o pracę czy na B2B? Czym to się w ogóle różni u nich tak w praktyce teraz? O ile nadal dostępne są te dwie opcje, pytam ponieważ widziałam ogłoszenie, co jeszcze było parę dni temu, i tam tak podali. Tym się sugeruję.

Czy można liczyć w DFK Doradztwo Finanse Księgowość Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

księgowa

Tak, po okresie próbnym można dopisać się do pakietu medycznego bądź karty sportowej.

Agnieszka
@księgowa

To fajnie, a ten pakiet medyczny jest duży czy tylko jakaś podstawowa wersja? :)

Hshs Nowy wpis
@Agnieszka

Zalezy ile dopłacisz. Nie jest darmowy i nie kosztuje mało

Agnieszka Nowy wpis
@Hshs

To trochę słabo. Za tą karte sportową też trzeba dopłacać?

Aaa Nowy wpis
@Agnieszka

Tak

Persona non grata

Po przeczytaniu postów, muszę i ja napisać podsumowanie. Niech każdy czytający sam wyciągnie wnioski. Kilka osób odeszło z DFK i rozpoczęło swoje kariery gdzie indziej . Po pewnym czasie jednak wrócili :-) i to jest miarą tej firmy.

Parole

Zwolniłam sie bo też nie wytrzymałam. Robic wszystko za glówną a ona potem przypisuje sobie ta pracę. Troszkę nie w porzadku. Ale jak sie ma szefa za swoimi plecami to tej Pani mozna wszystko. Manipulatorka .....uzyła bym innych okresleń o tej Pani , szkoda słów. Strzeszcie sie , szkolenia i imprezy integracyjne to nie wszystko.

Lilka
@Parole

No jeżeli ktoś pisze strzeszcie się, to od razu mam wątpliwości co do intencji wpisu :-)

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie DFK Doradztwo Finanse Księgowość Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko oferta pracy: Księgowa.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Migotka

Pani która pisze ze w firmie jest rodzinna atmosfera, To pewnie jedna z tych które wykozystują młodych pracowników. Jezeli jyz zdecydujecie sie tam pracować to tylko nie w zespole pani A.

księgowa

FIRMA PORAŻKA!!! W rosnącej pandemi jedna z głównych wręcz zabrania pracy rotacyjnej czy zdalnej.(usunięte przez administratora). Jak wszyscy są w pracy nie ma zachowanych odległości a sam fakt noszenia maseczek w biurze albo w windzie jest wyśmiewany. Prezesa ulubiona główna i sam prezes mają to gdzieś. Każą pracę wykonywać nawet w czasie choroby. Szukam pracy i odchodzę Tu pracownik nie jest nic warty. Z dala od nich, nie polecam!

@księgowa

Biuro prawie puste, pracownicy na home office z pełnym sprzętem zapewnionym przez pracodawcę. Szkolenia i kursy robią online. Materiały do pracy, dokumenty, artykuły biurowe (tonery, ryzy papiery dostarczane pod drzwi, długopisy). Rzeczy na cito wysyłane skanem. Wszystkie środki ochrony (maseczki, rękawiczki, płyny do dezynfekcji) w ilościach hurtowych w biurze. Bardzo niesprawiedliwy anonimowy komentarz.

Jakie wartości są cenione w DFK Doradztwo Finanse Księgowość Sp. z o.o.?

Pracuję obecnie w DFK. Przede wszystkim firma jest podzielona na zespoły i pracuje tu kilku głównych księgowych. Ja osobiście jestem zadowolona, mam pracę w elastycznych dla siebie godzinach, dużo się nauczyłam i cały czas rozwijam. Podoba mi się, że firma stawia na młodych i daje im szansę. Dla chętnych praktycznie możliwa jest kariera od asystenta do głównego. Problemy są jak wszędzie, gdzie jest spora grupa ludzi. Szkoda tylko, że jest czas pandemii i nie możemy znowu się integrować na wspólnych wyjazdach czy spotkaniach. Mam nadzieję, że co się odwlecze to nie uciecze.

JOANNA

Pracowałam w DFK kilka miesięcy , nie wytrzymałam z szefową jest despotyczna i nadęta ( jak się ma romans z szefem to myśli że może wszystko). Nie polecam tej firmy , wszystko trzeba robić za panią nadętą. Atmosfera jest nie fajna , Ci co piszą że jest super po prostu robią co nadęta zleci, wtedy są super. Niestety przez moją asertywność w stosunku do Nadętej i zostałam usunięta.

Radek

Taki spokój na forum to efekt ogólnego zadowolenia z pracy w firmie i warto aplikować?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie DFK Doradztwo Finanse Księgowość Sp. z o.o.?

8/9 - 16/17

Grzesiek

Podpowie mi ktoś czy firma aktualnie rekrutuje i jakie są szanse na pracę .W dobrej firmie trudno się zaczepić.

Jan Nowak

Fajne miejsce do pracy, raczej dla ludzi ambitnych, którzy nie boją się wyzwań. Można tu się bardzo dużo nauczyć. Fajne imprezy oraz wyjazdy integracyjne. Po 17 biuro jest puste.

Księgowa

Pracuję w DFK od kilku lat i największym plusem tej firmy jest fajna, rodzinna atmosfera. Szefowie nie narzucają niemożliwych do wykonania targetów, akceptują "luźniejszy czas", mają zaufanie do swoim podwładnych - po prostu dają nam w spokoju pracować. W każdej chwili można iść do szefa i zamienić słowo (drzwi są zawsze otwarte). Ostatnio trochę się zmienia na plus - jest jeszcze więcej szkoleń, owocowe dni, angielski 2 razy w tygodniu w godzinach pracy, czasami można pracować zdalnie. Możliwości rozwoju są ogromne. Młodsze stażem osoby dostają bardzo dużo wsparcia od tych bardziej doświadczonych. Wiele osób awansowało od stanowiska asystenta do samodzielnego księgowego, a nawet głównego księgowego. Przekrój klientów jest ogromny, są także anglojęzyczni klienci. Polecam! Atmosfera jest niepowtarzalna!

Majka

Ja również pracuję w DFK i zachęcam do przyłączenia się do zespołu. Jest to przyjazna firma młodym i niedoświadczonym osobom. Dająca szansę na poznanie tajników księgowości. Nie ma co się rozpisywać. Ja nie narzekam :) jest ok.

Baderas

Przeczytałem wszystkie poniższe opinie i uważam je w większości za mocno krzywdzące. Pracuję w DFK od ponad 2 lat, więc myżle, że mogę wypowiedzieć się już o firmie. Nigdy nie płaciłem na spotkaniach integracyjnych za nic, za kroplę alko, za kęs jedzenia. Niektóre z naszych spotkań obrosły wręcz legendami zajefajnej zabawy, z utęsknieniem czekam na następną. Nie ma żadnego wyścigu szczurów i o 17 firma jest praktycznie pusta. No zdarzają się nadgodziny w okresach podatkowych, ale ja nie mam z tym problemu. Taki to zawód. Szefowie są naprawdę wyrozumiali, a i na imprezach wręcz kumple, co mega rzadko się zdarza. Co do kasy, zawsze będzie mi jej za mało, tak już jest. Ale pisząc obiektywnie, nie są to stawki głodowe. Realne do tego co mamy od klientów. Zachęcam do pracy w DFK z czystym sumieniem.

lalaland

Firma w której najsłabszym punktem jest szeroko pojęte zarządzanie. Pracownicy obłożeni są projektami, natomiast stawki za obsługę księgową oraz kadrową klientów od lat stają w miejscu, są nieadekwatne do nakładu czasu, pracy , wiedzy i odpowiedzialności, którą księgowi muszą sie wykazać. Brak budżetu na podwyżki, premie, regularne szkolenia itd za mało pracowników w stosunku to ilości obsługiwanych klientów, przyjmują nowych za najniższe stawki bez doświadczenia, staże bezpłatne. Szkoda, bo firma z potencjałem, pracownicy są zaangażowani, pora aby Zarząd bardziej zaczął to doceniać.

Czarek

Myślę, że praca w bardzo dobrej firmie jest już powodem do zadowolenia!

nie można mówić o widełkach ponieważ każdy posiada inne umiejetności i każdy sam sobie negocjuje warunki.. jeżeli chodzi o pracodawce, wbrew temu co ktoś pisał niżej kontakt z zarządem wcale nie jest utrudniony, jak ktoś coś chce to po prostu idzie i pyta, albo pisze maila. Jak ma sie jakąś sprawe trzeba sie odwezwać. wyjazdy do Zakopca bardzo fajne, byłem tylko na jednym ale jeżeli wszystkie inne były jak ten... to zdecydowanie bardzo polecam. Integracja pomiędzy pracownikami jest bardzo duża. Oczywiście są jednostki które się alienują, ale takie osoby są wszedzie. Są imprezy wigilijne i te bez okazji.. naturalnie nie ma przymusu aby w nich uczestniczyć niestety socjal jest średni, ale mysle ze w przyszłości będzie sie to poprawiać, w miare rozwoju firmy. A rozwój firmy jest, mnóstwo nowych klientów, ze wszystkich branż więc można się bardzo dużo nauczyć. Jeżeli ktoś rozważa prace tam.. zdecydowanie polecam

Gościówa
@były pracownik

Dziękuje serdecznie za odpowiedź. ????. Myślę, że się zdecyduję. Zachęcające jest to, że można się wiele nowych rzeczy nauczyć. Chociażby ze względu na różnorodność branż, które korzystają z usług biura

Gościk

Przeczytałam kilka opinii. Mam pytanie co do wynagrodzeń: ile na początek dostaje w tej firmie asystent a ile księgowa? Chodzi mi o "widełki". ????

Zostaw merytoryczną opinię o DFK Doradztwo Finanse Księgowość Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w DFK Doradztwo Finanse Księgowość Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DFK Doradztwo Finanse Księgowość Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DFK Doradztwo Finanse Księgowość Sp. z o.o.?

DFK Doradztwo Finanse Księgowość Sp. z o.o.
  • Leszno 14
    01-192 Warszawa

DFK Doradztwo Finanse Księgowość Sp. z o.o.