Active It Dariusz Wtykło

Opinie o Active It Dariusz Wtykło

Lila 2015-01-28 21:39:42
ACTIVE IT jest solidną AGENCJĄ pracy.świeci przykładem dla innych agencji. Jadę już po 2 tygodniach ponownie do pracy jako opiekunka do Niemiec.
Panie obsługujące firmę miłe,ale i profesjonalne. Pomagają przy wyjeździe oraz powrocie do kraju.Interesują się pracownikiem w trakcie pracy i służą pomocą.

Pozdrawiam wszystkich którzy by chcieli pracować z nami.Zapraszam.WARTO.
Joanna 2015-03-02 13:57:48
Oprocz bardzo punktualnych wyplat ,co jest dla opiekunek bardzo wazne ,rzetelnej pomocy w Polsce przy wyjezdzie do pracy w Niemczech,opieka koordynatorki z Wertheim (p.M.S.prawdopodobnie corka wlascicieli)pozostawia delikatnie mowiac wiele do zyczenia.Ilekroc zwracalam sie do niej z jakakolwiek prosba o interwencje (brak darmowej linii telef.do Polski na stacjonarne,praktycznie brak swojego pokoju, brak pauzy,nie mowiac juz o internecie co dzisiaj jest wlasciwie standardem) zawzse slyszalam ,ze to JA musze sobie zalatwic!!! Wiec pytam po co ta pyni tam jest ? Wniosek nasuwa sie sam - do brania pieniedzy i tyle.Reasumujac ,pomoc w zalatwieniu formalnosci w Polsce dobra,natomiast koordynatorka z Wertheim -opryskliwa i kompletnie niepomocna.
opiekunka 2015-05-14 22:49:23
Wynagrodzenie zawsze wpływa na czas i w ustalonym terminie,pracownice Agencji zawsze pomocne,chętnie wyjaśniają wątpliwości,pomagają w zorganizowaniu wyjazdu,załatwieniu formalności ,doradzają.Do pracy do Niemiec jako opiekunka pojechałam już po dwóch tygodniach po złożeniu aplikcji.I tak moja współpraca z tą Agencją trwa do dziś, a mijają właśnie 2 lata.
Elżbieta 2015-08-28 09:46:14
Z firmą współpracuję już od 3 lat i jestem zadowolona. Wynagrodzenie zawsze wpływa na czas, miły kontakt z biurem zarówno telefoniczny jak i mailowy.
Polecam tą agencję moim znajomym.
wanda 2016-01-15 14:02:58
chcialam polecic ta firme wspolpracuje z ta firma juz od jakiegos czasu i jestem bardzo zadowolona wyplaty wplywaja na czas rzetelna pomoc ze strony pracownic w firmie.polecam ta firme jadac busem i wsrod znajomych godni polecenia.
Elżbieta 2016-04-11 22:39:30
Kolejny rok współpracuje z tą firmą, mówiąc ogólnie jestem zadowolona. Chętnie polecam firmę moim znajomym, rozdaję ulotki z numerem kontaktowym. Przyczyniłam się do nawiązania współpracy kolejnych dwóch osób z tą firmą.

4-ty rok pracuje w tej firmie i ogólnie mówiąc jestem zadowolona, miły kontakt z profesjonalnym personelem firmy zachęca do współpracy.
Chętnie polecam firmę znajomym oraz rozdaję ulotki kontaktowe.
Dzięki mnie kolejne dwie osoby podpisały umowę z firmą.
Polecam serdecznie.
Halina 2016-08-01 10:59:35
Jestem zadowolona z firmy,w której pracuje 2 lata jako opiekunka.Dobry kontakt z biurem,a zarobki
wpływają na czas.Jeśli,ktoś chce pracować i zarobić dobre pieniądze powinien skontaktować się z firmą
Active It Dariusz Wtykło.Firmę polecam moim znajomym.
hg 2016-10-17 21:17:30
@ Halina - co oznaczaja dla ciebie dobre pieniądze?
Zostaw swoją opinię o Active It Dariusz Wtykło - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Active It Dariusz Wtykło