Opinie o Pingwinek sp.j. PPUH J.Świercz A. Świercz w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Pingwinek sp.j. PPUH J.Świercz A. Świercz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pingwinek sp.j. PPUH J.Świercz A. Świercz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pingwinek sp.j. PPUH J.Świercz A. Świercz w Kielce

Bm Nowy wpis

Jakie są teraz godziny pracy na magazyniera?

Bm Nowy wpis

Jakie są teraz godziny pracy na magazyniera?

Jakie są teraz godziny pracy na magazyniera? Pytam, bo zwróciłem uwagę, że ktoś tu pisał o niestabilnych godzinach. Jak patrzyłem na taką starą ofertę gdzieś w sieci z 2019 były podane w sumie dwie zmiany, 7-15 albo 10-18. Coś się zmieniło? Nadgodziny się w ogóle zdarzają?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Pingwinek sp.j. PPUH J.Świercz A. Świercz?

Kaka

Co ty piszesz 2200 jak najniższa jest 2650. Albo cię nie zatrudnili albo z konkurencji jesteś . Hahah

Piotrek89

Ja powiem tak: Miałem rozmowę kwalifikacyjną z młodą kobietą, chyba właściciela córka (bardzo chamska i cwaniaka) czułem się jakbym był na rozmowie o pracę minimum kierownika lub kogoś wyżej. Płaca to jest śmiech na sali 2200zl i to nie jest praca od 7 do 17, tylko od 7 do ukończenia trasy czyli 17-19. Auta.tragedia, atmosfera masakra (rozmawiałem z pracownikiem magazynu) nie polecam ogólnie tej firmy Ja nie pracowałem tam ani jednego dnia, to jest opinia spędzenia w tej firmie ok godziny czasu i rozmowie z córką.wlasciciela.i magazyniera oraz sprawdzenia stan aut. (usunięte przez administratora)

@Piotrek89

Ja też byłem na rozmowie w tej firmie ale mnie zatrudnili :) Jak przez godzinę czasu zdarzyłeś porozmawiać z jakąś kobietą , magazynierem , zbadać stan techniczny ich samochodów i poznać atmosferę w pracy to ty szukaj roboty jako prezes albo wróżbita!!

Ab

Hahahaha

Zwolnili pracowników którzy okazali się złodziejami paliwa lub towaru i opinie się skończyły. :)

Justyna
@Hahahaha

Myślisz że to oni wypisywali? Dużo ludzi zwolnili? Są teraz przyjęcia na te wakaty czy jak to wygląda pod względem załogi ?

Barbara

Czy coś w warunkach zatrudnienia tutaj tak właściwie się zmieniło? Pytam, bo od jakiegoś czasu nikt niczego nie pisał i ciekawa jestem czy sytuacja jeśli o pracę chodzi jest stabilna. wiadomo jak świętowane są w firmie święta? zastanawiam się na co pod choinkę można tu obecnie liczyć

John

Prezes wychodząc na szluga pluje na schody po których chodzą i klienci i pracownicy. Czasem zdarza się splunąć za pracownikiem który właśnie idzie. Nie wiem czy to jakiś odruch bezwarunkowy czy pogarda dla pracowników. Samochody ledwo co zipią, wszystko się sypie, natomiast szefostwo jeździ najnowszymi furami. Bałagan w biurokracji, niestabline godziny pracy i pensja.

Czy pracownicy w Pingwinek sp.j. PPUH J.Świercz A. Świercz dogadują się między sobą?

Tam non stop kogoś zatrudniają, ostatnio 2 chłopaków odeszło 3 ze mną w samym grudniu, między pracownikami atmosfera super, po żartujesz SB po śmiejesz się, ale jeśli chodzi o samochody i podejście szefostwa do pracownika to już jakaś porażka, co tu dużo mówić wystarczy poczytać komentarze, które są zgodne prawda, wiem co mówię bo pracowałem tam jakiś czas i mi podziękowali bo się (usunięte przez administratora) i powiedziałem co sądzę i uważam.

Gościu kozak

Byłem świadkiem, jak pan J. dawał do jedzenia swojej wnuczce przeterminowane lody. Z pazerstwa. Potwierdziły to pewne osoby pracujące w firmie. Współczuję chłopakom, że muszą się męczyć z polityką firmy i z tymi ludźmi. Jeden z chłopaków, zjechał ostatnio z trasy o 23.30 a na drugi dzień znowu na 7. Człowiek się tam nie liczy. Tylko żeby się J. Hajs zgadzał na wahe do mercedesa. Nie pozdrawiam.

Kielczanin40
@Gościu kozak

Prowadziłem sklepik spożywczy. Towar ma zawsze datę przydatności podana na zapas. Też jadłem towar 1 kilka dni po terminie. Był dobry, nikt z rodziny nigdy się nie zatrul. I to nie z pazerstwa tylko szanowania pieniędzy. Owszem jak coś było długo po terminie to wyrzucanie było. A im ludzie biedniejsi tym mniej szanują kasę. I dlatego są biedni. Raz w roku smartfon za miesięczna pensje to kolejny przykład.

Jerzy

@Pingwinek A można liczyć na kursy doszkalające? Sponsorujecie coś takiego? Jaką umowę dajecie na początek?

Kacper

Super firma.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Pingwinek sp.j. PPUH J.Świercz A. Świercz?

Pingwinek

Tak są premie za dobrą pracę.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

sunday

Nie. Umowa zlecenie i 1800zl netto. Na rozmowie kwalifikacyjnej jesteś traktowany bardzo przedmiotowo. Zacznijmy się szanować ludzie.

Jzjs
@sunday

Najnizsza wynosi 1920

Stefan

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Yo
@Stefan

Non stop co robią. Polowa Zespołu wymienia się co jakiś czas. Dobrze się zastanów

Kuba

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

orzech

Niezły przemiał ludzi tam u was. Co chwile pojawiają się nowe oferty pracy jako kierowca

Zostaw merytoryczną opinię o Pingwinek sp.j. PPUH J.Świercz A. Świercz - Kielce

• Jak się pracuje w Pingwinek sp.j. PPUH J.Świercz A. Świercz?

Zobacz opinie na temat firmy Pingwinek sp.j. PPUH J.Świercz A. Świercz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pingwinek sp.j. PPUH J.Świercz A. Świercz?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pingwinek sp.j. PPUH J.Świercz A. Świercz?

Kandydaci do pracy w Pingwinek sp.j. PPUH J.Świercz A. Świercz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pingwinek sp.j. PPUH J.Świercz A. Świercz
1.4/5 Na podstawie 353 ocen.
  • Domaszowska 94
    25-320 Kielce