Opinie o Kris Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kris Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kris Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kris Polska w Warszawa

Klient

Są pioruńsko drogie te ich detergenty, ale muszę przyznać, że, kupiłem tam ostatnio taki środek do odtłuszczania silników i słuchajcie próbowałem wielu specyfików. To autentycznie rozpuszcza nawet nagar i super odtłuszcza całe podzespoły. Dla mnie bomba. Nie wiem jak działają inne ich środki, ale do tego odtłuszczacza nie można się przyczepić. Jakby jeszcze ceny były trochę niższe to byłoby czadowo.

Nie

Nie, z china na pewno nie. Preparaty produkowane są w Polsce na bazie naturalnych biokomponentów, dzięki czemu są bardzo wydajne, ładnie pachną i są bezpieczne dla środowiska.

Cześć

Czy to są płyny sprowadzane z chin?

Gość2

wiesz co trudno jest ocenić te środki w kategoriach złe- dobre zależy kto czego potrzebuje ja mam swoich klientów, którzy robią ode mnie zamówienia po kilka razy klienci na początku bywają nieufni, ale jak już zamówią to są zadowoleni bynajmniej mi żaden niezadowolony się jeszcze nie trafił odpukać w niemalowane Sprawdzisz przekonasz się sama

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kris Polska odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

A te środki chemiczne, które się sprzedaje są dobre? Jak idzie sprzedaż? Klienci kupują? Proszę o odp.

Gość2

jak lubisz handel i masz dobrą gadkę to dasz radę ja pracuje w KP kilka miesięcy i wyciągam całkiem niezłą pensję ale nie powiem żeby bylo łatwo raz dostałam samą prowizję bo nie zrobiłam targetu szefowa spoko firma raczej wypłacalna jak do tej pory nie mogę narzekać

Zostaw merytoryczną opinię o Kris Polska - Warszawa

Kris Polska
2.8/5 Na podstawie 106 ocen.
  • Komorowicka 39-41
    43-300 Warszawa