Opinie o ZANTARA w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ZANTARA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ZANTARA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZANTARA w Rybnik

Parism Nowy wpis

Zgadzam się z wypowiedzią poprzedniczki w opinii dot. \"kierowniczki\" tejże \"firmy\". W \"firmie\" tej nie pracowałam długo, ponieważ jak się okazało, zostałam przyjęta tylko pod nieobecność innego pracownika. Umowa, którą mi zaproponowano, to oczywiście umowa-zlecenie, przedłużana co miesiąc i rozwiązanie jej nastąpiło z dnia na dzień, kiedy wrócił dawny pracownik. Nie poinformowano mnie, że jest to praca na zastępstwo. Stawka wynosiła 6 zł. za godzinę pracy. Zakompleksiona kierowniczka [usunięte przez moderatora] stale z czegoś niezadowolona, atmosfera przez to beznadziejna. Również nie jest to tylko moja opinia na temat tej pani, ale także innych pracowników z którymi rozmawiałam podczas szkoleń. Jeżeli chodzi o towar, który ta \"firma\" oferuje, to biżuteria, która rozpada się w drobny mak jeszcze przed jej założeniem. Świądczą o tym liczne reklamacje i opinie niezadowlonych klientów. Nie polecam współpracy.

WELURIANNA

A WIĘC PRACOWAŁAM NA STOISKU PONAD ROK p [usunięte przez moderatora] (WŁAŚCICIEL ) NA WSTĘPNEJ ROZMOWIE O PRACE OPRÓCZ SZEREGU WYMAGA KTÓRYCH WYMAGAŁ OD PRACOWNIKA PRZEDSTAWIŁ MI O TO TAKĄ OFERTĘ "BĘDĘ ZARABIAŁA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ PLUS DOSTANE PREMIE OD UTARGU UMOWĘ DOSTANE NA WSTĘPIE NA 3 MIESIĄCE A POZNIEJ NA STAŁE . WERYFIKACJA BYŁA TAK ---------PRACOWAŁAM PRZEZ CAŁY CZAS NA UMOWĘ ZLECENIE DO TEGO MIAŁAM ZANIŻONY DOCHÓD FAKTYCZNY, Z CZEGO PÓZNIEJ OKAZAŁO SIĘ ZE PRZY TYCH ZANIŻONYCH DOCHODACH KTÓRE MIAŁAM NA TEJ UMOWĘ NIE NALEŻAŁ MI SIĘ ŻADEN ZASIŁEK . KOLEJNĄ SPRAWĄ ŻADNEJ PREMII NIGDY NIE DOSTAŁAM .POMIMO UZGODNIONYCH WCZEŚNIEJ TARGETACH KTÓRE MIAŁAM WYROBIĆ W RAZ KOLEŻANKĄ. A JEŻELI CHODZI O ASPEKTY W SAMYM ŚRODKU FIRMY KIEROWNICZKA PRZEROST AMBICJI NAD TREŚCIĄ ...ZAKOMPLEKSIONA SZKARADA KTÓRA ZA WSZELKA CENĘ CHCIAŁA POKAZAĆ JAKA Z NIEJ WIELKA PANI ALE TAK TO JEST JEŚLI CZŁOWIEK NIE ZNA SWOJEJ WARTOŚCI TO ZAWSZE PRÓBUJE UJĄĆ DRUGIEJ OSOBIE I W TEN SPOSÓB DOWARTOŚCIOWAĆ SIEBIE ... OPINIA NIE TYLKO MOJA ALE I WSZYSTKICH KOLEŻANEK Z RÓŻNYCH STOISK KIEROWNICZKA JEDYNA W SWOIM RODZAJU :) WRACAM DO SEDNA SPRAWY DZIEWCZYNY ZASTANÓWCIE SIĘ NAD PODJĘCIEM U TYCH LUDZI PRACY PONIEWAŻ BĘDĄ WAM MYDLONE OCZY JAK TYLKO BĘDZIE TO MOŻLIWE !! A WYKORZYSTYWANE BĘDZIECIE NA KAŻDYM KROKU ! WIEM ZE W TEJ FIRMIE NIC DOTĄD SIE NIE ZMIENIŁO A JEŚLI JUZ CZUJECIE SIE PRACUJĄC W TEJ FIRMIE OSZUKANE WARTO ZGŁOSIĆ DO SĄDU PRACY BĄDZ PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY

Zostaw merytoryczną opinię o ZANTARA - Rybnik

ZANTARA