Deftrans

Opinie o Deftrans

Millya

Czy zrobi ktoś w końcu porządek z piciem w tym zakładzie. (usunięte przez administratora) chodzi dzień w dzień cuchnący wódka a ochrona i kierownik to tolerują a żona się musi przed nami na dziale wstydzić

Vanessa
@Millya

Wychodzi na to że miałaś rację co do pracownika. Od poniedziałku prawdopodobnie już tu nie pracuje z powodu wyżej podanej przyczyny

Irena
@Vanessa

Czyli kierownik zajął się sprawą? Czy ktoś inny? W ogóle to kontrolują was jakoś alkomatem co jakiś czas czy nie?

Niezgodna &

Pracuje już od wielu lat w firmie Deftrans Odolanów Nie potrafię pojąć i zrozumieć dlaczego od pewnego czasu gdy czytam komentarze jest tyle degatywnych opini. Dlaczego w tak krótkim czasie padło tyle negatywnych opinii na kierownika icka. Chyba ten ktoś nie trafił jeszcze na złego kierownika . Gdyby nie icek i jego rygor każdy robiłby co chciał jak dzieci w przedszkolu. To człowiek który ma zasady . Moim zdaniem jest na odpowiednim stanowisku . Ten kto ma inne zdanie to się myli i lubi mieszać w czymś życiu bo swoje ma nieciekawe . Może coś zmień w swoim życiu np.prace ?

Haha
@Niezgodna &

Icek chyba sam sobie ten komentarz napisałeś ????

Niezgodna &
@Haha

Śniegu nie ma , a bałwanów pełno !!!

Balli
@Niezgodna &

Kto ten Icek i jego rygor? Jakiś Odolanowski "bożek"? Najgorzej jak się komuś coś zdaje. I nikt nie potrafi go ustawić? Same mameje tam pracują? Czy co?

Halina
@Balli

@Halina

Aktualnie i niezmiennie?

Johny

Firma porażka ,nie polecam nikomu , jeden pracuje sumiennie ,inni w telefonie siedzą i większą kasę biorą i tak. Ogólnie chora atmosfera na zakładzie.

Young

O firmie jest już głośno w całej okolicy - nie polecam!

@Young

A co w tej okolicy o nich słyszysz, że tak głośno?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Deftrans? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Czy to prawda że firma upada ???????? Ludzie mają kredyty i chcą wiedzieć co dalej !!!

Maciek

Oj tam zaraz upada tylko zwalniają pracowników kolesiostwo zostaje na stołkach

Katarzyna

Wy nie mace tu możliwości konsultowania pewnych rzeczy z szefostwem?

@Maciek

Tutaj to akurat wszystkiego można się spodziewać a oni akurat będą się przejmować ludźmi czy oni mają kredyt czy nie jak będą chcieli to i tak wywala ludzi i zamkną

Jarek
@Maciek

Co nowego w firmie?

Czy firma zwalnia teraz pracowników?

Lary

A ja tam uważam, że jest to dobry czas. Może ktoś w końcu wezmie sie za naszych liderów, którzy od dawna hu…robią - wyrzucona kasa.

Ona
@Lary

Smutne to co piszesz ja jestem liderem i robię wszystko wszędzie nie tylko u siebie wykonuje sumiennie pracę możesz mnie zastąpić chętnie ci oddam stanowisko lidera to zrozumiesz

@Ona

I właśnie nie warto być liderem bo i tak cię zgnoją. Jest jedną Pani Lider co (usunięte przez administratora) na prawdę jak (usunięte przez administratora) jest wszędzie gdzie tylko potrzeba bardzo sumienną pracowita uczynna uczciwa. I na prawdę musi się nalatac żeby była praca zrobiona porządnie. Pisząc że liderzy (usunięte przez administratora)robią to Pan Lary chyba miał na myśli siebie chyba że nie jest liderem i też (usunięte przez administratora) Robi....jak nie wiesz gościu na czym polega praca lidera to się nie odzywaj.....może są osoby liderzy co nie wykazują się ale są też tacy co (usunięte przez administratora) więc nie wypowiadaj się ogólnikowo bo możesz kogoś urazic kogoś kto (usunięte przez administratora)

Hhh

Co tam słychać nowego w firmie deftrans

Kinia

Pracuje kilka lat i jestem zadowolona. Zgadzam się że atmosferę tworzą ludzie.

Nicka

A mnie sie pracuje bardzo dobrze. Co do atmosfery, to tworza ja ludzie, nie firmy i o tym tez powinniscie pomyslec narzekajac na nia. Mamy wpływ na to, jaka ona jest codziennie.

Super firma, dbają o pracownika

Mały dżo
@Adam

Tak, dbają by szybko znalazł się za bramą bez pracy.

@Mały dżo

Tak dbają o pracownika hah.....była tam jedna osoba pracowała była na chorobowym RAz od x lat jak pracowała.....na prawdę się rozchorowała wróciła po kilku miesiącach mimo że do końca z tego co wiem się nie wychorowala ale wróciła bo bała się o pracę.... i co.....dostała wypowiedzenie....mimo że znała się na pracy elementy na pamięć znała..a potraktowali ją jak teraz większość pracowników....wywalili za bramę bez żadnego podziękowania w ten sam dzień kpina.....szkoda bo bardzo miłą osoba....

Mały dżo
@Obserwator

I to jest właśnie deftrans tak postępują z ludźmi którzy coś umieli i oddali sporo lat tej firmie.

@Mały dżo

Szkoda gadać i szkoda tej osoby bo pracowała dobrze.......najpierw ponoć stwierdzili że jest dobrym pracownikiem poprzenosili na inny dział bo kompetencje miała super......jednak osoba ta poszla na chorobowe no kurde choroba nie wybiera....po kilku miesiącach wróciła i już kompetencje były do dupy bo tą osobę wyrzucili to co....na chorobowym kompetencje się zmniejszają...... Z wieloma osobami tak zrobili .....brak słów na tych ludzi którzy tam rządzą....tak dalej pójdzie to nikt pracował tam nie będzie bo z tego co widzę każdy na powoli to gdzieś.....

xyx

ktoś wie co dalej?

Mała

Szkoda,że odchodzi od nas P.Dorota z kontroli.wielka strata dla zakładu.Mila,uśmiechnięta,bardzo pomocna.

Katarzyna

Co to za maraton odchodzących pracowników tu u was? Bo widzę, że ostatnio coś głośno o tym w komentarzach, przeważnie na kobiety pada?

@Katarzyna

Zwolnień w UJ i jeszcze będą....sami pracownicy też odchodzą bo kto chce w tym cyrku siedzieć......a swoją drogą firma nie zasługuje na pracowników którzy tam jeszcze zostali bo i tak nie będą szanowani. Pokazują to właśnie teraz jaki mają szacunek do pracownika zwalniając albo przenoszą do Mahle i albo się pracownik zgodzi albo wypad...manipulacja MOBBING i szantaż emocjonalny co nadaje się niestety pod paragraf....zero poszanowania góra patrzy aby na swój czubek nosa.....nic aby (usunięte przez administratora) i szukać nowej pracy.....zostawić ten (usunięte przez administratora)

@Obserwator

A to zwolnili ludzi z jedlanki czy dalsze żniwa nad odolanowem i pracownikami

@Yyyy

Jedlanka i Odolanów żniwa.....pracownicy sami odchodzą a ostatnio zwolnili w Odolanowie z samej maszynowni 25 osób w jeden dzień.....nockę zrobili bo tańszy prąd w nocy jest. I jeszcze pewnie ani grosza nie dołożą za godziny nocne.....

@Obserwator

No to może wkoncu się uspokoi i tak wróci wszytko do normy a po za tym kto potem tam przyjdzie do pracy jak wszystkich zwolnia

Obserwator

Tam powinno być parę osób oskarżonych o mobbing i nie tylko.......

Smieszka
@Mała

Tak Pani Dorotka była naprawdę super dziewczyną i znająca się na tym co robiła trzymaj się Dorcia

Ggg

Dzieje sie cos jeszcze ciekawe w firmie deftrans czy już się sytuacja uspokoiła czy dopiero burza przed deszczem

?

Rrr

Szacun dla Pani O K odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku oby więcej takich normalnych osób było w firmie..

Bbb
@Rrr

Już jej nie ma.

.a.a.

Lll

Koordynatorkę w Jedlance.

Ewela

Brawa dla P Karoliny za wsparcie koleżanki która dostala wypowiedzenie...

SETKA

Brawa dla P Karoliny za tak duże wsparcie koleżanki która dostala wypowiedzenie... Po niektórych wszystko spływa i cieszą się z czyjeś porażki...

Pracownicy

Podziękowania dla kierowniczki zmiany P.Karoliny.Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.Rzetelna i kompetentna .z uśmiechem zawsze niosąca pomoc .Oby więcej ludzi w takiej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Deftrans - Odolanów

• Jak się pracuje w Deftrans?

Zobacz opinie na temat firmy Deftrans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deftrans?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 21 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Deftrans