Deftrans

Opinie o Deftrans

Jeżeli chodzi o ludzi i atmosferę, to tak jak w każdej innej firmie, atmosferę tworzą ludzie :) Myślę, że należy podkreślić to, że pracownik jest widoczny, a przede wszystkim wysłuchiwany, a mając doświadczenie z poprzedniego miejsca pracy, to nie zawsze jest takie oczywiste.

@Anonim

Zgadzam się z takim stwierdzeniem

Karolek

Pracuje już jakiś czas i widać w ostatnim czasie zmiany, które chyba wyjdą nam na dobre. poznałem inne zakałdy pracy w okolicy i i szybko chciałem odejść a tutaj mam nadzieje doczekać kilku jubileuszy:)

Paula

Deftrans to miejsce skupiające ciekawych ludzi i większość pracuje bardzo długo oznacza to że dobrze się tu pracuje. Pracuje już ponad 10 lat i wciąż widzę te same twarze.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Deftrans? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Zbigniew

Dlaczego na kotłowni jest taka tolerancja w stosunku do pracującej tam pani z Ukrainy, która ewidentnie (usunięte przez administratora) zakład na godziny pracy. Pobiera wynagrodzenie za 12 godzin, pracując tak na prawdę 8. Proponuje przyjrzeć się temu precedensowi, gdyż jest to sytuacja bardzo demotywująca dla pozostałej kadry pracowniczej. Pozdrawiam

Zosia

Kobiety pracują ciężko bardzo dźwigają na Dsm i montażu a na maszynowni stoją faceci i prawie zasypiają przy maszynie. A mają najwięcej płacone a jak odbierają elementy to siedzą na stołkach. Tam trafić na ten dział to bajka.. praca na 3 zmiany.

@Zosia

jeśli o te zarobki chodzi to co z tymi kobietami, one na maszynach też robią czy nie bardzo? piszesz o dźwiganiu... ile kg? da radę określić?

Filip

A ze starym co się stało?

Niki

Witam, jaką pracę wykonują kobiety na produkcji, czy jest dużo dźwigania? Zakład pracuje na 2 czy na 3 zmiany?

@Niki

O zmianach faktycznie nie ma w ogłoszeniu mowy na stronie. Za to było info o możliwości zdobycia kwalifikacji oraz uprawnień. O jakich konkretnie mowa i w jakim konkretnie okresie jest to możliwe? To po godzinach się wyrabia pewnie?

roger

czy warto kupić wasze meble łazienkowe

@roger

no i dlaczego żaden handlowiec jeszcze na to nie odpowiedział? :) speca ds marketingu widzę, że szukają obecnie. Ma ktoś jakieś zdanie na temat pracy? Obowiązków z tego co widzę trochę jest, czyli wynagrodzenie za pracę raczej adekwatnie idzie z nimi w parze? Widełek jakiś konkretnych można się spodziewać?

Katarzyna

Tak naprawdę to nie. ale to oznacza że mieliście podmiankę na Górze? jak to wpłynęło na warunki pracy, coś konkretnego się zmieniło?

Aga S
@Katarzyna

Na warunki pracy nie wpłynęło ani trochę. Czy ona była czy jej nie ma nie widać żadnej różnicy

@Aga S

Aha. A spodziewaliście się jakiejś pozytywnej zmiany? jest na nią jakaś perspektywa w najbliższym czasie? Widzę, że się zatrudniasz, więc jak oceniasz swoje warunki pracy? Warto się zastanowić nad aplikacją?

Jan

Zastanawiam się nad złożeniem aplikacji na stanowisko pracownik gospodarczy/palacz, które widnieje na stronie olx. Mógłby ktoś życzliwie przybliżyć warunki pracy na tym stanowisku, jakie kwalifikacje trzeba spełnić i jakiej gratyfikacji za to się spodziewać? Z góry dziękuję za odpowiedź

Jacek
@Jan

Szukają bo jeden pijaczek się wykończył. Ogólnie praca lekka i przyjemna, siedzisz i przykładasz do pieca, polecam

Słodka

Coraz gorzej się tu robi. Jak tak dalej będzie to i ludzi do roboty nie będą mieli. W soboty trzeba dorabiać żeby na życie wystarczyło

Łukasz
@Słodka

Tak już trzeba robić od dobrych kilku miesięcy

Małgorzata

Czy skończą się kiedyś w naszym zakładzie wycieczki pracowników do Jedlanki? Kompletnie dezorganizuje to pracę wszystkich działów. Jadą sobie tam ludzie nie wiadomo po co, robiąc zazwyczaj pracę kompletnie różniącą się od tej wykonywanej w Odolanowie. Państwo z zarządu, czas chyba temu procederowi powiedzieć w końcu dość?!

Justyna
@Małgorzata

Popieram. Z magazynu okuć też sobie pojechał i teraz trzeba biegać żeby się wyrobić. A wypłaty nic więcej za to nie będzie. To nie sprawiedliwe

Bartosz
@Justyna

Takie oddelegowanie do pracy w innymi miejscu jest przymusowe? Na długo tam jeżdżą pracownicy?

Natka

Czy może mi ktoś napisać jak wygląda praca jako operator kompletacji lakierniczej ? Z góry dzięki ????

Filip
@Natka

Jak najdalej od lakierni!! Zdecydowanie nie polecam

info
@Filip

Można prosić trochę więcej informacji dlaczego ?

Na internecie jest ogłoszenie na operatora widlaka. Chciałbym się zgłosić ale nie wiem czy warto. Mógłby ktoś doradzić? Co trzeba robić, ile godzin, jakie warunki płacy i jak przełożony ze współpracownikami? Z góry dziękuję

Jacek
@Michał

Z wszystkich widlakowych którzy byli, a w najlepszym czasie było ich koło 6, został tylko jeden, cała reszta poszła, to najlepiej pokazuje o obecnym warunkach pracy na tym stanowisku

Arek
@Michał

Ja z kolei proponowałbym ci złożyć CV. Człowiek na widlaka potrzebny jest na gwałt, gdyż pracy tu jest ogrom, a ci operatorzy którzy zostali są bardzo roszczeniowi i nie kwapią się do solidnej pracy. W tej sytuacji możesz liczyć ze strony firmy na satysfakcjonujące cię warunki. Złóż proszę tylko stosowne dokumenty

@Michał

Nie wiem czy warto za najniższą krajową robić za kilku ludzi i jeszcze mało

@Tomek

Tak tam jest? Tyle pracy na tym stanowisku? Możesz powiedzieć coś więcej?

Ggg

Przecież na rozkładaniu to tylko zawsze jest że one się na pracuje a już gdzie indziej to nie

Rrr

Słyszałam że na rozkładaniu pracownik gnębi pracownika czy to prawda?

Natka@
@Rrr

Myślę że to zależy dużo od ciebie. Jeśli się postawisz i sobie nie dasz to tak nie będzie. A jeśli się nie odezwiesz no to już masz przerąbane. Wiem bo się postawiłam i mam spokój ????ciekawe jak długo ????

Ewel

Kasia 4 tyś na kontroli jakości nieosiągalne. Ale 3 jesteś w stanie wyciągnąć

@Ewel

można podpytać o szczegóły odnośnie pracy na jakości, że czwórki człowiek nie wyciągnie? jak praca jest zorganizowana i w praktyce wygląda? te warunki finansowe to z czego wynikają?

@Ewel

Dzięki za odp. To jednak nie zmieniam pracy :)

Eweli
@Katarzyna

Praca ogólnie nie jest zła, są dni że trzeba się nachodzić ale głównie to stoisz przy stoliku i sprawdzasz zgodność asortymentu, pytanie tylko czy 3 tysiące wypłaty ci odpowiadają, co jest w tej firmie standardem, jeśli tak to zapraszamy

Czy na kontroli jakości jest szansa na pewną czwórkę? Praca w jakich godzinach?

Grzegorz

Firma godna zaufania

Dominika
@Grzegorz

Ale ten komentarz to z pozycji pracownika? Ja właśnie szukam info o pracy jako Export Manager. Co wiecie o kursach i szkoleniach wstępnych? Wiecie czego dotyczą, ile trwają? I jeszcze w ogłoszeniu jest wymienionych wiele benefitów. One wszystkie są dostępne od pierwszych dni pracy?

To tam na porządku dziennym

Katarzyna

widziałam jakiś komentarz sugerujący stosowanie alkomatu w firmie. faktycznie był wykorzystywany i ludzie bez problemu dają się badać? jest w ogóle to uzasadnione czy problemów z alkohoem praktycznie na chwilę obecną tu nie ma? a co z zastosowaniem BHP, kto obecnie tego pilnuje?

Snajper
@Katarzyna

No na kotłowni palacze piją mocno

@Snajper

jeśli to byłaby prawda to czemu nikt nie reaguje? chyba, że to już temat zakończony, bo jak wtedy ich praca tutaj miałaby wyglądać?

Palacze i wspólnicy
@Katarzyna

Jeżeli masz ochotę Kasia to zapraszamy w przerwę na kotłownie. Jim Beam się leje z kranu, kiełbasa wisi przy piecu na kiju. Zabierz ogórki, smalczyk i pajdę chleba. Czekamy na Ciebie. Pokaż w końcu swoją twarz. W imieniu wszystkich palaczy, jeśli jesteś pewna tego co piszesz, przedstaw dowody. W przeciwnym razie zgłaszamy pozew zbiorowy. Nie życzę sobie jako uczciwy pracownik tej firmy, byś bezpodstawnie oskarżała niewinne osoby. W tej chwili swoimi pomówieniami pozbawiłaś nas pracy etatowej w tej firmie, zrobiłaś pośmiewisko przed wszystkimi pracownikami z produkcji i biur. Jesteś świadoma o czym tu piszesz ? Sprawy związane z oczernianiem drugiej osoby, swoje uregulowanie posiadają w głównej mierze w Kodeksie Cywilnym. Obrażanie i oczernianie drugiej osoby narusza przede wszystkim art. 23 Kodeksu cywilnego. Jeśli ktoś naruszył twoje dobre imię możesz zdecydować się nie tylko na sprawę cywilną, ale także karną. Internetowy hejt często wyczerpuje znamiona przestępstw opisanych w artykułach 212 oraz 216 Kodeksu Karnego. Zniesławienie i zniewaga, bo o nich tutaj mowa, są najczęściej przytaczanymi artykułami w przypadku spraw związanych z oczernianiem drugiej osoby w internecie. Poszkodowany, który zdecyduje się na założenie sprawy karnej, może domagać się od sądu, skazania sprawcy na karę grzywny oraz ograniczenia bądź pozbawienia wolności do roku czasu. Dodatkowo sąd po skazaniu sprawcy może orzec nawiązkę finansową na rzecz osoby poszkodowanej, wybrany przez nią cel społeczny lub PCK. Pozdrawiam.

Palacze
@Snajper

Panie Snajper widzę że jesteś pewny i świadomy tego co Pan napisałeś ? Masz Pan nieodzowne dowody. Gwarantuje że do końca tygodnia poszukamy dobrego Mecenasa który zajmie stanowisko w Pańskie sprawie. Artykułach 212 oraz 216 Kodeksu Karnego. Zniesławienie i zniewaga z oczernianiem drugiej osoby w internecie. Złożymy pozew zbiorowy. Ewentualnie poprosimy Dyrekcję o pomoc w załatwieniu prawnika, który współpracuje z naszą Firmą. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Deftrans - Odolanów

• Jak się pracuje w Deftrans?

Zobacz opinie na temat firmy Deftrans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deftrans?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 21 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Deftrans