Opinie o NOMA 2 w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie NOMA 2. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w NOMA 2 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOMA 2 w Katowice

Krakowiak

Oferują: "pracę w stabilnej firmie", a sprawa ma się zupełnie inaczej. Noma VW na Rozdzieńskiego. Odebrana autoryzacja przez Voklswagena na samochody osobowe. Za"rogiem"inny dealer buduję nowy salon VW, który ma być otwarty do pół roku. Najprawdopodobniej wtedy Nomie zostanie odebrana autoryzacja na użytkowe i staną się po prostu zwykłym warsztatem. Noma2 Audi na Kościuszki. Autoryzacja Audi ma się zakończyć w listopadzie. Salon jest wystawiony na sprzedaż, a w prasie pojawiło się ogłoszenie Volkswagen Polska, o nawiązaniu współpracy z nowym dealerem Audi z Katowic. Ktoś będzie miał ochotę na popracowanie w Nomie niech zapyta o tych kilka szczegółów na rozmowie..

Pracownik Nowy wpis
@Krakowiak

Minęły ponad dwa lata a nowy salon obok dalej nie jest otwarty... z resztą poczytaj opinie o tamtym pracodawcy. "Najprawdopodobniej wtedy Nomie zostanie odebrana autoryzacja na użytkowe" - a skąd takie przekonanie? Noma 2 to nie duża sieć dealerska. W dobie konkurencji ze strony korpo - molochów otwierających salony w okolicy, sens sprzedawania samochodów osobowych był żaden, .bo pieniążki były z tego niezbyt duże a wymagania ogromne. Został serwis który zarabiał i dostawczaki jako nisza Tak, w tej chwili to mały dealer / ASO, z 27 letnim stażem, z wszystkimi tego wadami ale i zaletami. Na pewno nie będą działać kolejne 27 lat, ale mam nadzieję że jeszcze długo będą "solą w oku" konkurencji :) Jednym zdaniem, zależy w jakim dziale pracujesz, jedni mają lepiej, inni że gorzej, ale ogólnie Pracodawca ok, z ludzkim podejściem.

klientNomy2 Nowy wpis

NOMA 2 serwisu blacharsko-lakierniczy nie polecam !!!! Kierownik "wszechwiedzący" wszystko najlepiej. Przy zgłoszonej reklamacji blacharsko-lekierniczej źle dobranego kolor elementu co do koloru reszty pojazdy Kierownik zbeształ (swojego klienta) podniesionym tonem twierdząc, że kolor się zmieni w trakcie użytkowania i będzie taki sam jak cała karoseria .... eeeee że co..... Nie chciał ten Pan przyjąć reklamacji, dodatkowo wyszło na jaw, że nie mają blacharni i lakierni na miejscu tylko wywożą auta (bez wiedzy i zgody właściciela pojazdu) do serwisu Muchy w Mikołowie - żenada.

Maja Nowy wpis
@klientNomy2

Powinieneś wyjaśniać te kwestie bezpośrednio z właścicielem firmy. Negocjowanie odszkodowania to trudny temat i obie strony muszą wykazać się wzajemnym zrozumieniem. Jesteś świadomy swoich praw jako klient? Jeśli nie, to może warto udać się po poradę do rzecznika praw konsumenta? Pragnę również zaznaczyć, że gowork.pl to serwis pracy, dlatego też najbardziej zależy nam, by wypowiadali się pracownicy konkretnych firm. Oczywiście opinie klientów są dla nas równie ważne, dlatego uprzejmie dziękujemy za wyrażenie swojego zdania.

były pracownik Nowy wpis

pracowałam w nomie prawie 5 lat...w porównaniu z innymi pracodawcami z Audi wypada bardzo słabo! nie polecam tego pracodawcy! kary i potrącenia z premii za prawie wszystko! że samochody stoją już 2 miesiące, że tajemniczy klient wyszedł kiepsko, że to i tamto i zamiast dodatkowej permii dostać 3 tyś...to siedziało sie na bombie bo nie wiadomo ile tak faktycznie na konto wpłynie. oczywiście najniższa krajowa plus premie, które non stop było o coś uszczuplane....masakra. Już nie wspominając o kadrze kierowniczej, to jakieś nie pozrumienie. nic dziwnego, że NOMA2 upada Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: poważnie traktować swoich pracowników i wypłacać im to, co obiecał a nie ciągle potrącać z pensji. wiecej systemów motywacyjnych, tak jak to robią inni pracodawcy z AUDI

Kuba

Czy takie zmiany są już pewne? Czasami piszemy informacje nie sprawdzone?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie NOMA 2? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Maja

@Waldi na jakiej podstawie tak uważasz? Możesz rozwinąć swoją opinię o merytoryczne fakty na temat pracodawcy jakim jest NOMA 2? Opisz jak kształtuje się atmosfera w miejscu pracy, na co może liczyć nowy pracownik podpisujący obecnie umowę? Czy firma proponuje jakieś benefity, szkolenia, dopłaty do wypoczynku?

Patrycja

Chciałam sprostować i przeprosić za wystawiony poprzedni komentarz, który był impulsem. Jeśli chodzi o paliwo, sprawa się wyjaśniła w tym samym dniu w czym panowie z NOMY pomogli..okazało się, że po zapakowaniu samochodu na lawetę wskaźnik paliwa sfiksował i pokazywał brak paliwa.. Prosiłam serwis o usunięcie poprzedniego wpisu, ale jak widać nie zrobili tego, więc chciałam przeprosić jeszcze raz, ale proszę o zrozumienie..człowiek dłuższy czas bez samochodu, przed wyjazdem liczy każdy grosz, a to takie informacje.

Waldi

Słyszałem, że NOMA 2 ma opinię dobrego pracodawcy.

Patrycja

Mieliśmy samochód w serwisie..do malowania dwóch elementów. Samochód odstawiliśmy z pełnym bakiem - świeżo zatankowany (zrobiliśmy zdjęcie przebiegu w dniu oddania)...elementy do malowania "wysyłają" do Mikołowa. Po odbiorze samochodu, gdzie wszystko miało być pokryte z kosztów ubezpieczenia, mieliśmy dopłaty 90 zł - ponoć koszty amortyzacji..do tego najgorsze..zostało 3/4 baku paliwa. Przynajmniej za 100 zł spuszczono! Przejechane były 2 km. (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) TAM PRACUJĄ !!! OCZYWIŚCIE, ŻE NIE POLECAM. Sprawę zgłaszamy też do ubezpieczyciela.

Gorral

w kazdym serwise jednakowo

WT

AUDI NOMA Katowice. Jako pracodawca - nie godny polecenia. Warunki ustalane ustnie - nie potwierdzone w umowie pisemnej z wyraźną informacją "będzie jak się umawialiśmy". Brak wprowadzenia pracownika. Szczebel managmentu - godny pożałowania, współpracownicy - bardzo fajna ekipa.

@WT

to co maja klijenci powiedziec

Maja

Co po dwóch latach od zamieszczenia przez Was ostatniej opinii o NOMA 2 jako pracodawcy, zmieniło się w tej firmie? Jakim aktualnie jest miejscem pracy? Moglibyście zaktualizować swoje opinie dotyczące tej firmy?

.....

VW NOMA KATOWICE ogólnie straszny serwis z obsługą nie da się dojść do porozumienia, ja i mój kolega serwisowaliśmy tam golfy i po półtora roku kapneliśmy się że nie robią kompletnych przeglądów, nie wszystkie filtry wymieniają a ostatnio nawet mi nie wymienili oleju, reklamować usługi nie ma komu bo zarząd pierdołami nie jest zainteresowany a pracownicy kręcą lody

Zostaw merytoryczną opinię o NOMA 2 - Katowice

NOMA 2
2.7/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Plebiscytowa 36
    40-041 Katowice