Opinie o Probet Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Probet Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Probet Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Probet Sp. z o.o. w Chorzów

seba

witam chciałem sie dowiedziec o firmie probet w wolbromiu jak przebiega załatwianie pracy prosze o informacje !!

Boss

Ludzie !!!!!!!!!!!!!!!!! Zabierzcie sie do żetelnej pracy . Dośc ze nic nie robicie ,tylko smarujecie kalumnie na forum. Jesteście po zawodówce , a każdy ryczy jak by skończył co najmiej technikum wieczorowe. Także biercie tylki w garść i do pracy zero dąsań.

dobry
@Boss

Ty panie magistrze ty się weź do robot skąd wiesz durniu że pracownicy są tylko po zawodówce na pewno ty nie masz skończonej podstawówki to się ucz a nie pisz bania luków!!!!!!!!!!!!

Benek
@Boss

Do szkoły bo chyba nawet gimnazjum nie skończyłeś.

adam

Witam Wszystkich zakochanych w firmie PROBET. Mam pytanie. Od 01.11.2017r jest okres zimowy. Czyli pewnym pracownikom należy się posiłek jakiś tam regeneracyjny. Czy pan Prezes komuś zapewnił takowy posiłek i jaki? Bo mi jeszcze nie. Więc idę do Inspekcji Pracy i w owej inspekcji poproszę o odpowiedni posiłek. Jestem pewien w 100% że mi go podadzą i to z kompotem babuni.

L.Z
@adam

Do pracy sie zabierz , tobie tylko posiłki w głowie .Zarabiasz godne pieniądze , kup z własnego portfela

Ela
@L.Z

Ale ty mądry jesteś facet

barabarz
@L.Z

Ty (usunięte przez administratora) im nie liż bo ci język uschnie to prawda!!!!!!

koczkodan

To dziadowska firma i (usunięte przez administratora) i kłamcy wysłałem do nich list polecony z prośbą o druk i po 3 tygodniach jeszcze nie dostałem tak firma działa ,i tak płaci to lumpy - hanysi i niekompetencje w tej firmie

Pracownik Ochrony

Szybko i sprawnie i do pracy

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Pogan

ludzie co wy chcecie od firmy - według mojego rozeznania macie sie jak u pana Boga za piecem - ja pracuje 7 lat w jednej firmie - i ten co pije naprany przychodzi do pracy a zdarza sie to czesto i gensto ma fory ze chej - same plusy nawet umowe na stałe- a inym mobbing ponirzanie no wszystko co najgorsze -- zmieniam prace -- sort ubran 7 lat 3 koszule wyproszone - 1 polar - 1 bluza letnia - 30 procent za leki - 150 zł za 10 dni urlopu rechabilitacyjnego - i umowy na 2 lata albo obnirzenie etatu i co wy nato odpowie mi ktos - masz gorsze warunki -- czy isc do inspekcji pracy - czy jest tam jakies biuro co przyjmuje petentów czy wysłac pismo - czekam

@Pogan

Ten wpis już trzeci miesiąć jest.

najdu najdu---
@Pogan

Wpisz swoją odpowiedźEla co cie to kreci masz orgazm jak to czytasz

piotr
@Pogan

Pogan nie pisz bredni i kłamstw , bo pójdziesz siedzieć

Jacek

Pracowałem 3 lata 2012-2015.zawsze wypłata na czas, za leki i okulary płacili, paczki dla dzieci były. Straciłem grupę to mi podziękowali. Polecam.

@Jacek

Witam a jaką pan grupę miał że zwracali za okulary i leki bo tym mnie pan zaskoczył

kierownictwo ma wszystko gdzieś

@anonymous

To prawda na sto procent.

Do Piotra

Do roboty się spoźniałeś kupę zrobiłeś przed portiernia i Cię wezwali na rozmowę nie wspominając już ze Dyrektor i tak długo czekał i był cierpliwy do Ciebie bo już dawno powinien Cię wywalić na pysk. Portiernia jest nowa wiec nie pisz głupot ze tam tragiczne warunki bo jest woda szafki biurko a ze nie ma tv i klimy sorry taki mamy klimat

@Do Piotra

Spóźniłem się może 3 razy tak, że byłem w robocie po 18:30, a na generała dla przykładu nikt się nie pruł, że przyjeżdża o 6:05, ale do mnie już tak, więc z wami coś było nie tak, nie ze mną, sorry :)

@Piotr

Jeśli masz w domu takie warunki jak tam panowały, to ci nie przeszkadzały. Kupa przed portiernią? Hahaha fajne bajki ktoś wymyśla, ale mocnych, żeby powiedzieć prosto w oczy tam nie było.

witam czy pan prezes wie co dzieje na obiekcie SWADZIM

@anonymous

W tym zakładzie nawet nie wiedzą w biurze jaką ma się grupę i symbol kierownik tak samo to co się dziwic żeby prezes wiedział śmiechu warte .

Adaś

Leber jesteś nierób oszust kombinator i brudas ciagle tylko kombinowałeś jak do roboty nie chodzić albo iść na L4 jak chcieli dać naganę L4 na stół walnąłeś który nogą rozwaliłeś moją szafkę na ubrania też dobrze że Dyrektor interweniował bo by nas z posterunku wyrzucili.Taki był właśnie z Ciebie Piotrusiu pracownik nigdzie dłużej niż 3miesiace nie zabawisz

@Adaś

Brudas to ty byłeś i nie kłam na forum, bo pewnie sam nakablowałeś na mnie. Z mojej winy ucierpiały tylko drzwi od szafy z lustrem w dodatku nie zrobiłem tego specjalnie, bo po co? Dobrze ci radzę też nie przekręcać mojego nazwiska bo tak robią dzieci z podstawówki.

Bogusia K z Łódż

Witam serdecznie ja pracowałam na obiekcie w Media Expert miałam kierowniczkę p.Anete Kisiel,brygadziste Piotra M bardzo zachwalam pracę z nimi zawszre szli mi na rękę ale czy ja byłam wobec ich ok teraz wiem że nie ,nie była depresja ,chaotycznie odeszłam z pracy problemy zdrowotne dzis jestem leczona wiem jedno dzis bym tak nie postąpiła i polecam firme probet na 100procent

@Bogusia K z Łódż

Nie ma pani co żałować zdrowie ważniejsze ja tak samo pracuję w tej firmie tam straciła zdrowie Pozdrawiam

tyry@ 152

Witam, mam pytanie. Chciałabym dowiedzieć się jak się pracuje na obiekcie Dovista w Wędkowach?

tyry@ 152
@tyry@ 152

nie dodałam, że chodzi mi o sprzątanie tego obiektu, jaka jest tam atmosfera w pracy.

Hej

Jaką opinie macie jeśli chodzi o pracę w firmie Probet w Olkuszu jako pracownik gospodarczy czy sprzątaczka?

kkoo
@Hej

Pracowałem tam i było w miarę okej , tyle że mam problem z chodzeniem i musiałem zrezygnować

Jacek

Jeśli ktoś wykonuje pracę fiizyczną to niestety musi się liczyć z tym, że zarobki nie będą kosmiczne.

Pogan

Panie kierowniku z oddziału firmy NOSAG prosze o kontakt - zdarzenie z Karolem wie pano zapisał pan moje nazwisko i imie - luzna rozmowa - tel zygmunt jurek ma domnie - dziekuje

Jola62

Slyszalam ze po nowym roku nie dadzo juz pieniedzy na leki... to prawda? jak tak to cza szukac nowej roboty. wyplaty co miesiac sie nezgadzaja a teraz jeszcze za leki nie chca dawac i trza sie prosic. i kierownik mowi ze dodatek na leki to jest czesc wyplaty i premia.. smiech na sali. omijac probet.

stachu
@Jola62

na lekarstwa nima piniondzów bo prezes corce samochod kupuje

zibi

powiedzialem kierownikowi ze sie zwalniam bo mam inna prace to kazal wpisac sie do dowodu rejestracyjnego syna i papier na dojazdy wypelnic. teraz co miesiac 300 zeta mam na konto chociaz autem nie jezdze, ba nawet nie mam . a do roboty mam dojazdy zapewnione firma kombinuje byle zusu nie placic

asekurant prezesa

O nowa strona. Firma pucuj dziada.Zaczyna się okres zimowy jestem ciekawa jakie nam zapewnią posiłki regeneracyjne. Bo co słyszałam to fasolka z biedronki za 4,5pln

hehe
@asekurant prezesa

Pewnie dadzą to co jesz w domu czyli homary i trufle

Kamil

Masz racje rr. Szkoda tego L. Bo byl zawsze do pomocy, mozna bylo na niego liczyc. I jak zaden inny z PROBETU potrafil powiedziec dziekuje i dobra robota.

Młody
@Kamil

Był tak pomocny że telefonów nie odbierał za to krzyczał jak nikt w firmie nosił słuchawkę w (usunięte przez administratora) dla lansu a decyzji nie mógł podjąć żadnej bez wiedzy Z

Inny

Slowo jak dal to dotrzymal. Podrawiam Panie L.

Stary
@Inny

Ha ha ha Jak obiecał to potem nie pamiętał i widać że piszę to jedna osoba a nie kilka żenada

Zostaw merytoryczną opinię o Probet Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Probet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Probet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Probet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 17 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Probet Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Probet Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Probet Sp. z o.o.