Opinie o Probet Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Probet Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Probet Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Probet Sp. z o.o. w Chorzów

@Karol dzięki za informacje. A czym dokładniej zajmowałeś się w Probet i jak długi miałeś staż w firmie? @Jean Claude Ja Wam Dam na forum powinno znaleźć się miejsca dla pozytywnych i negatywnych komentarzy. Wzajemny szacunek to podstawa i na forum, i w pracy zawodowej. Zastanawia mnie, jak Ty ocenisz ten aspekt wśród pracowników tej firmy?

Miro

O czym Ty człowieku piszesz, jak czytam Twoje posty to żenada i dziw bierze że Cię e szkole pisać nauczyli.Chwała nauczycielom jak jesteś taki Kozak podpisz się prawdziwym Imieniem i Nazwiskiem a nie udawaj greka. Pijaczyno jeden co potrafisz tylko pisać, a przepraszam i popijać w pracy również:)

A czy możecie opowiedzieć, jak wyglądają początki nowego pracownika w firmie? Czy firma oferuje mu na start umowę o pracę, czy wraz ze stażem pracy jego warunki zatrudnienia ulegają poprawie. Ważna wydają się być również kwestia szkoleń wdrożeniowych w firmie. To one pomagają pracownikowi odnaleźć się w ciągu pierwszych dni zatrudnienia. Możecie napisać w tej kwestii coś więcej?

Jolero Casanova
@Marta

Marta jak jesteś grzechu warta to już cię w tej firmie odpowiednio przyjmiemy przetestujemy i wdrożymy. Nie bój żaby.

Kuba

Mam pytanie, jestem brygadzistą na jednym z obiektów kierownika Ireneusza czy macie problem z komunikacją z kierownikiem, zero kontaktu co się dzieje

Madzia
@Kuba

Kuba sorry ale czy kiedy kolwiek miałeś dobrą komunikację? Irek zawsze wpadał na obiekt na 5 minut i pierwsze jego słowa nie słucham o problemach ha ha ha a teraz jest prawie emeryt i olewa wszystko równo nie dodzwonisz się bo od piątku nie odbiera

Is
@Kuba

Czekam z przyjemnością na telefon.

@Madzia

Proszę o trochę odwagi i przedstaw się! Od piątku odebrałem kilkadziesiąt telefonów. Chętnie porozmawiam na twój temat.

ZOSIA
@Kuba

Może za często dzwonisz z byle pierdołami i chłop ma już ciebie dość

@Kuba

Czytam te bzdury i ręce mi opadają, po 30-stu latach pracy pierwszy raz trafiłam na kierownika, z którym 90% spraw załatwiam przez telefon, a wy piszecie o złej komunikacji ludzie zastanówcie się."Szanuj szefa swego możesz mieć gorszego" potraktujcie ten cytat poważnie radzę wam, bo to będzie już nie długo

HANIA
@Kuba

PROSZĘ NIE PRZEDSTAWIAĆ SIĘ TUTAJ JAKO BRYGADZISTKA PANA IRENEUSZA BO ŻADNA Z NAS NAPEWNO NIE NARZEKA NA KIEROWNIKA W KWESTIJ KOMUNIKACIJ JAK NIE ODBIERZE TELEFONU TO ZAWSZE ODDZWANIA PARĘ LAT JUŻ PRACUJĘ W PROBECIE I PARU KIEROWNIKÓW PRZEWINĘŁO SIĘ PRZEZ NASZ OBIEKT WIĘC PROSZĘ MI WIERZYĆ WIEM COŚ O TYM

ewa
@HANIA

Bardzo pani się myli haha

Steven Segal
@Kuba

Nie mamy. A może za słabo liżesz przytulasz i donosisz. Postaraj się bardziej:)

Jola
@Kuba

Wiecie może KTO bierze obiekty po IRKU BO Z TEGO CO mi wiadomo odchodzi NA emeryturę

@Ewa @Hania a możecie opowiedzieć coś na temat Waszych osobistych doświadczeń w wieloletniej już pracy w Probet? Czy podczas tego okresu zatrudnienia Wasze warunki zatrudnienia ulegały poprawie? Czy firma daje Wam poczucie stabilności i bezpieczeństwa? Pomimo obecnych trendów - na polskim rynku pracy nadal są osoby, które szukają pracodawcy na dłużej.

Pracownik Ochrony

Szybko i sprawnie i do pracy

@OK a na jakim stanowisku w Probet pracujesz? Widzę, że ogólnie firma poszukuje wielu pracowników jako agencja pracy tymczasowej. A jak można znaleźć prace bezpośrednio w firmie (nie za jej pomocą)? Jeśli może ktoś opowiedzieć, jak sam został zatrudniony przez tego pracodawcę, to będą pomocne wskazówki.

Furiaci przodem dla firmy .

zakład pracy chronionej jak wiele - ludzie żądzą a co najśmieszniejsze ludzie z grupami P1 - czyli epnieci w dekiel -- panie Łabadz kierowniku - tacy ludzie panem żądzą w Tychach Wilkowyje - Nosag-- ha ha ha - jak B--M-S zaśpiewa kierownik tańczy - a miałem takie dobre mniemanie o tej firmie - coś mnie epneło - praca od 7 do 19 -------------- od 19 do 7 - i tak jest wszędzie przetok ludzi - niewpadajmy z skrajności w skrajność debilizmu - z poważaniem pracownicy .

Pani
@Furiaci przodem dla firmy .

Kolejny leser który został przez Ptaka zwolniony żale wylewa.Szkoda że zapomniał jak mu kierownik tyłek ratował po przyjściu do pracy na bani. teraz będzie udawał niewinnego, nikt się na to nie da nabrać.Dobrze że Cię kolego już z nami nie ma , nie musimy Cię kryć i się za Ciebie wstydzić!

BURDA81
@Furiaci przodem dla firmy .

Zakład pracy chronionej chyba był bo status zawieszony. Zobaczycie jak wywiad zawodowy do Zusu trzeba będzie wypełnić przez BHPOWCA to się dowiecie.

Dalej pracuję

A Ciebie zwolnili bo Ci piwo w torbie znaleźli i otwarta ćwiartkę a że dmuchać w alkomat nie chciałeś sam napisałeś wypowiedzenie.Taki byłeś cwaniak że jak szef przyjechał na baczność stałeś a jak wyjeżdżał komara przy biurku waliłeś myślałeś że Cię nie złapią.A teraz udajesz niewinnego.Wstyd i żenada.

Do van dama

Człowieku ogarnij się nie jest Tobie wstyd pisać takie rzeczy...Myślisz że jesteś anonimowy , zapomniałeś jak groziłeś że mnie uderzysz więc lepiej siedź cicho bo zgłoszę sprawę na policję i już nigdzie pracy w ochronie nie dostaniesz.A ludzie nie donoszą tylko nie chcą stracić pracy przez takich nie odpowiedzialnych (usunięte przez administratora) jak Ty

Steven Sigal
@Dalej pracuję

Chłopie coś i z kimś mnie mylisz bo ja byłem tylko świadkiem tych kosmicznych spraw. A prawda boli. A o ściłość sam się zwolniłem i to z innego obiektu :)

Adaś

Ja pracuję dalej i jest ok , jak się komuś (usunięte przez administratora) nie chciało ruszyć na obchód albo spać w robocie to go nie ma .Byli już tacy co chcieli rządzić żale wylewać i już nie pracują, szanuje swoje miejsce pracy , a pracować trzeba wszędzie tak samo dobrze a nie na forum słowotoku używać. Widocznie byłeś z tych pieniaczy i niezbyt ogarniętych pracowników skoro Cię zwolnili. Pracuję tu 4 rok i już różnych cwaniaków widziałem.Teraz ekipa jest dobra i nikt kto dalej pracuję nie powinien źle mówić o kolegach.

Koćham Cię Adaś
@Adaś

Adaś idź do psychiatry i lecz się na główkę bo pracowałem z tobą. Strasz pod siebie że strachu i razem z dowódcą bawiąc się w wojsko. A zrozum jedno nikt mnie nie zwolnił tylko najpierw przeszedłem na inny obiekt i sam się zwolniłem bo nie lubię pracować z kapusiami i dupolizami

Generał

Taki cwaniak byłeś a teraz wielce piszesz trzeba było powiedzieć co się nie podoba patrząc w oczy a nie na forum żale wylewać .BYL Z ciebie pracownik że pisał się Boże z Panela dobrych ludzi nie zabierają a wręcz przeciwnie trafiają tam najlepsi i tacy do których mają zaufanie . Byłeś nowy i chciałeś rządzić a że robiłeś to jak ostatni ........ To szkoda o Tobie pisać.A twoje wypowiedzi są chamskie i tak to podsuumuje

Antykapuś

Jean Claude Ja Wam Dam z nimi nie wygrasz, robią dobrze kierownikowi obiektów i otrzymują za to przywileje. Gruby Adam (największy (usunięte przez administratora) "Pana" brygadzisty) raz został zakapowany i po tym tak go tyłek bolał z żalu, że teraz kapuje na wszystkich.

Remik

Czy firma prowadzi rekrutacje? Sporo dobrego słyszałem.

@Remik

Cały czas trwa permanentna rekrutacja. Ja wyraziłem swoją subiektywną opinię bo w kilku sprawach firma mi dokuczyła. Nie zmienia to faktu, że praca jest prosta, nie wymagająca szczególnych umiejętności. Raz pracy jest więcej, raz mniej, firma sie rozwija, planowane są montaże Praso-Kontenerów w obydwóch magazynach Castoramy. Śmiało można aplikować. Jeśli w dodatku mimo niepełnosprawności będziesz mógł pracować w nocy to bądź pewien, że zostaniesz przyjęty z otwartymi rękoma. Pozdrawiam z Głowna i życzę udanej rekrutacji i zadowolenia z Pracy. Bo w gruncie rzeczy jest to możliwe. Piotrek

Lech

Pracowałem na obiekcie w żorach szczeże jeden z pracowników wydzwaniał do mnie sprawdzajac mnie jak mi w pracy idzie zwykły pracownik on czuł sie tam jak jakiś kierownik donosiciel kłamca i bardzo fałszywy człowiek niby z tobą rozmawia a potem ci (usunięte przez administratora) obrabia dzwoni po innych obiektach i donosi obgaduje drugi z pracownikow gosc cierpniący na schizofremie spi na nockach nie robi obchodow i wiecznie nie zadowolony panie kierowniku Bogdan zejdz na ziemie a nie słuchasz tylko pana Adama

Piotrek z Głowna

Praca w porządku. Proste czynności porządkowe na terenie hali magazynowej w Dobrej pod Strykowem w XPO Castorama. Wymóg konieczny - Orzeczenie o niepełnosprawności. Ludzie "normalni" jak na ludzi z grupą inwalidzką. Polscy i ukraińscy pracownicy, a nawet ochrona ( co się rzadko zdarza ) bezproblemowi z poczuciem humoru, ciężko pracują, wszystko super. Jednak obsługa administracyjna PROBET praktycznie na każdym szczeblu to porażka i permanentny brak szacunku do ludzi częstokroć ciężko chorych. Przy podpisywaniu umowy lojalka o najniższej płacy, konieczna zgoda na nadgodziny i odpowiedzialność finansowa za ciuchy i buty robocze warte kilkadziesiąt złotych i przysługujące na dwa lata w wysokości około 300 zł. HR-owski marketing super, czyli minimalna płaca 1800 zł netto, darmowe dowozy do pracy, system motywacyjny, premie i PFRON-owskie przywileje to mity. "Subtelne" Naciski na pracowników chorych na schizofrenię, padaczkę i inne poważne choroby do pracy w systemie trzyzmianowym to norma. Ludzie chorzy na wspomniane choroby pracują jednak w tym systemie pracują tworząc poważne zagrożenie dla siebie i wspópracowników. Podanie o urlop zapytanie o premie, zwykły przelew wynagrodzenia to są sprawy trudne dla administracji PROBET. No i jeszcze biuletyn/ kwartalnik wydawany przez PROBET. Drwina i pogarda z biednych chorych ludzi, którzy chcą pracować i czuć się potrzebnymi. Probet wydaje pieniądze na kolorowe pismo firmowe, a nie może nauczyć swoich kadrowych naliczania należnego urlopu, a księgowych nie robienia przelewów dwóch pracowników na konto jednego z nich. W dodatku swoimi błędami próbują obciążać poszkodowanych pracowników. Przepracowałem 5 tygodni z sześciu okresu próbnego i uciekam na urlop. Bo PROBET nie wypłaca ekwiwalentów za urlop, a za nadgodziny proponuje jedynie odbiór i to w okresie wskazanym przez firmę. Szkoda. Myślałem , że dobre miejsce, żeby dopracować do emerytury, bo praca mało skomplikowana, wymaga jedynie pracowitości i sumienności, ale w tych warunkach i w takiej atmosferze nie wiem czy dałbym radę do emerytury dożyć. Przy okazji pozdrowienia dla wszystkich pracowników XPO Castorama 1 z Dobrej. To był ciekawy epizod. Było przyjemnie Was spotkać. Może kiedyś pokręcimy się razem między regałami, ale w Probet musiałby się kilka rzeczy diametralnie zmienić.

Ela
@Piotrek z Głowna

Witam pana do odpowiedzi na pana opis dodam że jeszcze premni żadnej nie ma potrafiol jeszcze urlop zabrac. Tylko wykorzystywac.

Psycho

Zapomniałeś Psychodens tabsika łyknąć i trześć Cię zaczęło a może to brak wódeczki? Zwolnili kaska nie wpłynęła i odlot ale ze na sucho aż dziw może pora porzucić F16 i zabrać się do roboty ale nie łatwiej na portalu skrobnąć niż popracować przecież na trzeźwo byś musiał przyjść do pracy a to już odwagi wymaga

Do Jan sram

Chłopie wstyd i żenada poziom zero Kultury brak Kapus konfident pijak i śpioch A ze do sądu nie poszłaś bo tak złe było aż dziw bierze Ale szacun za to ze nas odrzucasz kałem na forum Tak wiele masz do powiedzenia z ukrycia Może się podpisz z imienia będziemy wiedzieć kto ma tak wiele do powiedzenia

Do psychodens

Masz problem przyjedź do biura powiedz Ptakowi anie żale z ukrycia wylewasz Grześ przynajmniej trzeźwy do pracy chodzi ........ i sam (usunięte przez administratora) w własne gniazdo o ile jeszcze pracujesz

psychodens

ludziska firma bro bet jest kul - w Tychach w NOSAGU jest donosiciel co nawet zabardzo śię niekryje z grupą P-1 donosi na wszystkich - Grzegorz B - panie kierowniku wiesz otym i pochwalasz donosicielstwo-- niesra śię do swego gniazda - praca i firma zeszła na psy . Ale to dopiero początek gwarantuje to umile mu życie jak w naszym sejmie . już z wielu firm go wyj--li komornicy śię o niego biją - ha ha ha

monia

Dziadowa firma i tyle. Na wszystkim oszczedzajom. mopy i sciery do dom mialam zabierac i za sfoje prac, kierownik powiedzial ze z skarpetkami se moge wyprac. niech se guwniarz sam pieze. plyny to jakies dziadziostwo z targu chyba. wyplaty sie nie zgadzaja. kierownik na dyrektora zgania a ten na prezesa. banda oszustow i dorobkiewicow

ela
@monia

Witam choć jedna pani prawdę napisała

Edek
@monia

Racja 1 szczota na miesiąc na hektary do zamiatania Szczegół ze szczota szoruje a nie zamiata co to kogo obchodzi grunt ze ma być zamiecione za to mają kasę a Mt pracownicy co to ich obchodzi ale kij ma dwa końce i wykońcu ktoś z tym zrobi pozadek z hamstwem i cwaniastwem jakie tam panuje

Marian

DZIADY ! Zima się skończyła ,a ubranie zimowe gdzie ? A latem napoje gdzie ?

Burda
@Marian

To se pobierz z magazynu.Lub niech kierownik ci przywiezie.Woda dopiero jak będzie temperatura taka jak w przepisach.

Albert
@Burda

Ale jaja ! Jakie przepisy ?

Buda
@Albert

w warunkach gorącego mikroklimatu, charakteryzującego się wartością wskaźnika obciążenia termicznego powyżej 25oC.To odezwij się walcz o swoje.

Magda

A jak jest w myslowicach? jak temat oszukiwania na listach pracownikow. ktos bekol za to juz? oddadza nam kase? to do pip powino isc. czytam ze na innych obiektach, tez oszukuja, @Ewa jak rozwiazala sie sytuacja na media expert. p. aneta dalej kreci? co na to PIP? u nas wywalili dyrektora L. zostal teraz pieknis...A. i jeszcze pan Z ktury mysli ze z nas (usunięte przez administratora) robi, a na z najbardziej chorych sie wysmiewa i dre jak na L4 ktos idzie.

Tesia
@Magda

Sprawa fałszowania list zamieciona pod dywan brygadzistka chodzi z głową do góry, a ci co sprawę nagłośnili wylecieli Probet firma sprzątajaca zrobiła porządek szkoda że nie do końca.

Klara
@Tesia

Brygadzistka dobra cwaniara nic nie robi falszuje listy szuka frajerów którzy za nią robić bd 2 godz pobedzie w pracy glupa popali brygadzistowskie pobiera za nic mowie tu o Brygadzistka z Gdyni Chyloni Danuta Jeżewskia więcej na lewych zwolnieniach typu alkohol i taka trzymają po co bo dobry kapusty jest do tego wykorzystuje ludzi

Xsena

Witam wszystkich nie jestem pracownikiem Probet, ale współpracuje z waszymi pracownikami na XPO Mysłowice jeśli wszędzie jest tak samo to naprawdę nie macie na co narzekać. Na palcach jednej ręki można policzyć tych co pracują reszta ściemnia żeby, tylko dniówka przeleciała,no ale cóż przykład idzie z góry jaki brygadzista taka załoga. Dziwię się, że dyrekcja tego nie widzi.

@Xsena

Zgadza się ci co robią mają dokładne coraz to więcej pomimo zero skarg na pracownika tak go zwalnia bez podstawy jak nie jest wolem do tyrania typowy (usunięte przez administratora) a premia u nich to myślenie ludziom oczy zawsze jakaś wymowie znajdą nikomu nie polecam u nich pracy typowa firma krzao k

Zaloga rr

Ten Dyrektor L.Z. byl jeszcze z nich wszystkich najbardziej ludzki moze i stanowczy , wymagajscy ale chlop znal sie na robocie i zawsze pomogl. A teraz kto sie tam zna na robocie ???

Limpo
@Zaloga rr

Zejdzie na ziemię chłopie już zapomniałeś jak kazał myć w zimnej wodzie bo się woda pieni i mniej środka idzie a jak się pralka popsuła to na nową czekaliśmy i czekaliśmy bo nie było komu podjąć decyzji o nowej Do kompletu na pytania o kasę odp nie mam czasu i tak w nieskończoność Nikt za nim nie tęskni i go nie żałuje

Xxx
@Limpo

Dokładnie najgorszy z nich wszystkich cwaniak

Igor

Czy firma potrzebuje pracowników? Może podpowiecie coś jeszcze nowemu chętnemu do pracy?

Ferdynand Kiepski
@Igor

Chopie przyjmij się na Paneltech. Tam potrzebują przede wszystkim gupich i silnych. Dla takich miejsca są

Zostaw merytoryczną opinię o Probet Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Probet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Probet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Probet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 17 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Probet Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Probet Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Probet Sp. z o.o.