Opinie o Probet Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Probet Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Probet Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Probet Sp. z o.o. w Chorzów

Kornel

Kornel pracowałam 14 lat w Probecie i nieco wiem.Firma ma swoje zalety i wady.Jest wyzysk pracownika,premie obiecują.My ludzie z Grupami pracujemy na tą Firmę i Prezesów o Dyrektorów a tych coraz wiecej.

ela
@Kornel

Witam super napisane i jak coś się upomni to pracuje się do umowy .......

Przemysław
@Kornel

14 lat pracy na rzecz firmy Probet to bardzo długi czas pracy. W dzisiejszych czasach trudno spotkać osoby, które tak długo pracują w jednym miejscu, dlatego, jeżeli pozwolisz chciałbym, abyś przedstawił, jak ocenisz poziom wynagrodzeń, które oferuje ta firma? W przeciągu tych 14 lat udało Ci się otrzymać podwyżkę wynagrodzenia oraz zostać docenionym za Twój wkład w rozwój tej firmy? Jeżeli możesz, to podziel się z nami swoimi doświadczeniami na ten temat.

Krzyś

To jak wygląda praca w Czeladzi? Czy tam rzeczywiście się dostaje 2500 netto jako operator wózka ?? Pozdrawiam

Aga Aga

Lubię atmosferę w Probet za: Jestem zadowolona z współpracy .Nie mam zastrzeżeń...pracuje już dłuższy czas i współpraca jest bardzo dobra.

Mateusz

Witam. Jak tam praca w Czeladzi ? Potrzebują magazynierów.Czy tam rzeczywiście dostają wypłatę 2500 netto?

Pracownik Ochrony

Szybko i sprawnie i do pracy

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Mała Mmu

Ja jestem zadowolona z pracy w Probecie .Wypłata jest zawsze na czas mamy super wyrozumiałego kierownika i brygadzistke.Praca jest trochę ciężka ale dajemy radę jak ma się taka zgrana ekipę.

@Mała Mmu

W firmie pracuje chyba 1500 osób. To coś jednak oznacza... Jakby było tak źle, to byłaby to na pewno inna liczba. Zwłaszcza teraz, gdy o pracę nie trudno.

Steven Segal
@:-)

A skad wyczaslas taka liczbe? Nie ma moze tragedi sa gorsze za pewne firmy ale bez przesady!!! premi brak, paczek brak, na gazetki hajs jest , na nagrody sa ale kity ludziom wciskac jakie to dodatki dawaja to juz bzdety. Poczytaj o Firmie PION, KOK. TAM MAJA SIE DOBRZE!!!!!

@Steven Segal

Robi 1500 ale wszystkich, bo w ochronie tylko część z nich

@:-)

Chyba w biurze pracujesz ze taka liczbe znasz. Wiadomo juz skad te nagrody w Probecie i za jakie pieniadze.

@Weronika

Nie trzeba w biurze pracować, by znać firmę w której się pracuje :)

@:-)

Nie badz smieszna . a wiesz ze na umowie stawki sa zanizone? 8.90brutto. A wiesz jak przebiega rekrutacja? bo ja wiem czytalam meile. A wiesz obiecuja dofinansowanie do przejazdow jak ktos dojezdza dalej niz swoje miasto a tego nie robia!!! i ostatnie pytanie. Czy Ty masz pojecie co za brednie piszesz!!!! firma nie chroni naszych danych osobowych!!!! pesele , nr tel, umowy, a nawet orzeczenia innych osob nie sa przechowywane tylko byle gdzie je dawaja!!!! wiem to bo firma taka wspaniala ze dwukrotnie bylam w posiadaniu w sumie dalej gdzies to mam wszystkich tych rzeczy. A gdyby wpadly w inne rece? widzialam umowy innych bylam w. Pipie maja zrobic kontrole pojde jeszcze raz tam. Byle by naciagac Pfron!!! Trzeba nawet urlopu pilnowac bo potrafia oszukac jak nie notujesz. Wiec nie pierd.. Glupot!!!!

Ela
@Weronika

Witam popieram panią super,Jena co się odwarzyła.

Niespełniona w EZT
@Mała Mmu

Jeszcze im wszystkim wytrzep gruche i wycałuj pośladki i będziesz spełniona.

ela
@Mała Mmu

CHYBA PREMNIE PANI DOSTAJE ...

Marian

Gdzie man zgłosić że Probet nie dał nam ustawowej podwyżki od stycznia !

Mściciel
@Marian

Spróbuj w Państwowej Inspekcji Pracy

Fredek
@Marian

Najlepiej od razu idź do sądu pracy zglos

Alicja

Śmiech na sali, cwaniaki.

muszkieter
@Alicja

No niestety ale źle się dzieje i najwyższa pora żeby zrobić porządek,bo tak dalej być nie może.

GENERAŁ

Ludzie co wy chcecie od tego probetu. Ja pracuję na Panetechu Chorzów na dwie zmiany 7/19 19/7 Na zmianie 7/19 z rana przyjeżdża catering ze śniadaniem ( 3 opcje do wyboru ), następnie jest spacerek lub relaksacja. Cały czas jest czynny drink barek ( piwko lub coś mocniejszego do wyboru ) . Potem jest obiad ( mięsny, wegetariański lub z grilla do wyboru ) Potem jest drzemka poobiednia podwieczrek piwko kolacja ( 3 opcje wybór ) i do domciu 19/7 kolacja do wyboru drink bar TV do dyspozycji zimna płyta, spanko, rano spacerek lub seksik w zależności od potrzeby ido domciu Wynagrodzenie 4500 pln + 100% dodatek nocny + 200% za soboty niedziele święta + 500 pln premii za przyjście do roboty Dowódca na Paneltechu jest tak wspaniałym człowiekiem że co piątek u niego przystępuję do spowiedzi i komunii świętej :) Żyć nie umierać

Driver

Tym co dzieje się w Probet oddział Grodzisk Mazowiecki kiedyś zajmie się prokurator. Kwestia czasu.

@Driver

Szanowny Panie J , Pani B -to już wszystko było ponad rok temu krzyczeliście straszyliście prokuratorem pracowników Dajcie nam spokojnie pracować , jeszcze wam się nie znudziło . Może już dosyć tych plotek i pomówień .

Steve Wonder
@Driver

Wieśniaku grodzisk mazowiecki to nawet nie ma go na mapie Polski i czego drzesz ryja:)

Załoga G

Driver napisz coś więcej bo my też mamy coś do powiedzenia , od podrabiania podpisów w liście obecności zbieranej wcześniej bo ponoć na czas rozliczyć nie mogą..........

Driver
@Załoga G

To co powyżej oraz uprzywilejowani ludzie na stanowiskach pracujący bez uprawnień, kupowanie urlopów od nieświadomych i biednych ludzi, zmuszanie do przejścia na urlopy w trakcie zwolnienia lekarskiego, zastraszania pracowników , czy nielimitowany czas pracy kierowców .Czasem nawet 20h ! Oszustwa przy wypłatach. To tylko kilka przykładów. Mega mobing.

Grodzisk
@Driver

Szanowna Pani B , cieszę się że wszystko u Pani dobrze ( tak mniemam gdyż znowu się Pani uaktywniła ) to co Pani wypisuje o Grodzisku to już wszystko było .I wszyscy wiedzą ,że to nie prawda .To taka Pani prywatna wendeta tak na prawdę nie wiadomo za co . Może ,że się nie udało w własnej firmie tam same kłopoty ludzie na czarno. Ale generalnie wszyscy w Grodzisku pomimo wszystko ( czyli ,że próbowała Pani wszystkich skłócić ) szerzyła Pani o wszystkich plotki i pomówienia . Muszę Pani powiedzieć ,że udało się wyprostować cały bałagan którego Pani narobiła . i pracujemy w zgodzie bez plotek i pomówień .

parobek

A napojów brak !

Xxx
@parobek

To norma. Ta firma zeruje na chorych ludziac byle by ciagnac kase z Pfronu ciekawe kiedy PIP'SIE'NIMI ZAJMNIE.. TE UMOWY STAWKI NA GODZ TO SCIEMA.

@Steven Sigal w swojej wypowiedzi użyłeś mocnych i obraźliwych określeń. Pamiętajmy, że w przypadkach, gdy obrażamy innych, administrator może usunąć wpis. Jeśli nie masz dobrych wspomnień związanych z tym pracodawcą, to opisz to w sposób kulturalny i merytoryczny.

Jan Zbędny

Interesujące, a tyle czasu spędzał w szatni "pan" brygadzista i jego tawarisze. Chyba spędzali czas na donoszeniu zamiast dbać o higienę.

Czy praca w firmie Probet to faktycznie tak złe doświadczenie? Większość opinii tutaj to zdecydowanie negatywne opisy głosy - może jednak znaleźliście jakieś plusy? Warto podzielić się każdą opinią, zarówno pozytywną, jak i negatywną- każdy szczery opis pomaga przyszłym pracownikom w poszukiwaniu odpowiedniego miejsca pracy.

@Marta

Firma jest w porządku. Praca jak każda inna. Jak oczekuje się wynagrodzenia za nic nie robienie, to takie żale wylewa się właśnie tu.

Wkurzony
@Marta

Nie bądź śmieszna kobieto. To niepoważny portal. Żadnej weryfikacji, logowania... Każdy może pisać co chce i co ma ochotę... A kto tu pisze? Ten co pracuje i jest zadowolony? Tylko zwolniony i wywalony za lenistwo, pijaństwo itd. Żenada, a nie forum. Kto dziś zezwala pisać do woli bez aktywacji konta weryfikacji IP i maila?

OK
@Marta

Pracuję w firmie. Polecam.

Jan Zbędny
@Wkurzony

Taa, może jeszcze imię, nazwisko i zdjęcie z ręcznym podpisem? Gdyby firma traktowała każdego pracownika równo, a nie tylko tych, którzy im się spodobają to pozytywnych opinii było by znacznie więcej, bo żale wylewali by tylko ci, którzy wylecieli za pijaństwo.

@Jan Zbędny

Brawo!!!!!

Bk
@Marta

Do (usunięte przez administratora) jest ta firma. A lizusom sprzyja.

A.G
@Marta

Ja pracuję w Probecie już 8 rok i jestem bardo zadowolony. Firma naprawdę jest OK, wypłata zawsze na czas, wiadomo - jak chce się coś zarobić to trzeba pracować, na jednym obiekcie więcej, na jednym mniej, ale generalnie firma na plus i godna polecenia.

ewa
@A.G

CHYBA PREMNIĘ CO MIESIĄC DOSTAJESZ BO TAK PIĘKNIE PISZESZ,

Anna polak

Pracowalam przez pol roku i przez brygadzistkie nie pra uje bo donosi plotu do dyrektora coze wychodze wczesniej co nie prawda teraz poparzylam sie chemia i mam skierowanie do sxpitala na oddzial dermalogiczny co mam dalej robic kazdy mnie chwalil a teraz (usunięte przez administratora) obrabiaja jak dyrektor szefowa brygadzistka nic e radze sie zatrud iac w tej firmie bo nie wytrzymacie

:)))
@Anna polak

Piłaś? Nie pisz :)

@hehehe Podziel się swoimi przemyśleniami na ten temat w sposób merytoryczny, nie łamiący regulaminu forum https://www.gowork.pl/regulamin . Twoja wypowiedź zawiera bluźnierstwa, administrator ma prawo ją skasować. Z chęcią się dowiem za to jak oceniasz bieżącą politykę firmy.

hehehe
@Marta

Sprawdź na wiki znaczenie słowa "bluźnierstwo", bo chyba nie znasz i poczytaj inne wpisy o niedorozwojach itd. to wam nie przeszkadza??? Wstyd

Widzę, że nikt nie odniósł się do mojego ostatniego pytania na temat możliwości zatrudnienia w Probetcie. Może znajdzie się tu pracownik firmy? Jak wyglądają kwestie rekrutacyjne? Czasami rekrutacja przebiega sprawnie, czasami jest ona rozciągnięta w czasie i wieloetapowa. Czasami związana jest z dodatkowymi testami z wiedzy i umiejętności. Wszystkie informacje na ten temat będą dużą pomocą dla osób poszukujących pracy.

Karol
@Marta

dzień dobry . ja akurak mam dobre doświadczenia w pracy w firmie Probet, wspaniali ludzie, miła atmosfera, wypłata zawsze na czas. MYsle, ze są w większosci negatywne wpisy, poniewaz gro ludzi pracowitych zadowolonych z pracy, tutaj się nie udziela . pozdrawiam

Karol

Człowieku czytałem Twoje wcześniejsze wypowiedzi, i mowę mi odbiera Twoim niskim poziomem inteligencji. Proszę zachowaj fason , bo okazywany poziom wypowiedzi jest tak niski ,że strach pomyśleć jak Ci ludzie mieli z Tobą wytrzymać.Wygląda na to że jesteś Roszczeniowym Prostakiem.

@Karol

Puknij sie w glowe. Ale fakt wyplata na czas byla zawsze!!! Mila atmosfera? Hmm jak masz wlasne zdanie , poglady i jestes asertywna to wylatujesz, jak wchodzisz w tylek kierownikowi , kablujesz itp to jestes wielka.????

@Anka rozumiem, że nie masz najlepszych odczuć co do pracy w Probet, ale postaraj się podzielić swoją opinią w nieco bardziej merytoryczny sposób, pamiętając o szacunku wobec innych. Każda wypowiedź ma sens, jeśli jest poparta argumentami i nie krzywdzi dóbr osobistych innych.

No to fajne mają zabawy :D

Do BARANA cLOUDA

Witaj nasz medialny Baranie Już nie możemy Cię słuchac jak nas obrażasz i wiemy że za gorzołkę wyleciałeś. Momy nadzieję że ktoś Cie w końcu zablokuje i przestaniesz ludzi obrażać. Jesteś tak żenujący że nam zaczyna słów brakować , jak to czytamy, i żalujemy że nie wezwaliśmy do Ciebie policji jak popiłeś bo może kolegium by Ci ryjek zatkało.

@Karol dzięki za informacje. A czym dokładniej zajmowałeś się w Probet i jak długi miałeś staż w firmie? @Jean Claude Ja Wam Dam na forum powinno znaleźć się miejsca dla pozytywnych i negatywnych komentarzy. Wzajemny szacunek to podstawa i na forum, i w pracy zawodowej. Zastanawia mnie, jak Ty ocenisz ten aspekt wśród pracowników tej firmy?

Miro

O czym Ty człowieku piszesz, jak czytam Twoje posty to żenada i dziw bierze że Cię e szkole pisać nauczyli.Chwała nauczycielom jak jesteś taki Kozak podpisz się prawdziwym Imieniem i Nazwiskiem a nie udawaj greka. Pijaczyno jeden co potrafisz tylko pisać, a przepraszam i popijać w pracy również:)

Zostaw merytoryczną opinię o Probet Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Probet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Probet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Probet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 17 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Probet Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Probet Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Probet Sp. z o.o.