DAGMA Bezpieczeństwo IT

Opinie o DAGMA Bezpieczeństwo IT

tenzrozmowy

Bardzo słaby hr. Sekretarka zaprasza na spotkanie, generalnie nie udzielajac szczegolow. Spotkania co 20 min. Tj: 9:00 9:20 9:40, na rozmowie rekrutacyjnej pytania rodem z wczesnej podstawowki, a nie dla handlowca, zostalem zapytany o oczekiwane zatonki, na odppwiedz 3000 netto pan prawie dostal zawalu, a to raczej marna kwota dla dobrego handlowca w duzym miescie. Zdecydowanie kpina jezeli chodzi o podejscie do pracownika, chyba ze podejscie jak do trzody komus odpowiada. Nie te czasy droga dagmo na takie traktowanie pracownikow, bo dzis dobrych brakuje, a miejsc pracy mie. Pozdrawiam.

Zainteresowana

Mam zamiar aplikować do firmy. Podpowiedzcie czy rekrutacja jest ciężka?

Maja

Nikt jeszcze nie odpowiedział na moje pytanie o możliwości rozwoju jakie zapewnia pracownikom Dagma. Takie informacje będą aktualnie tym bardziej cenne, gdyż jak można przeczytać w lokalnej prasie, firma,a konkretnie jej pion Dagma Bezpieczeństwo IT, prowadzi obecnie rekrutacje. Poszukuje specjalistów IT, pracowników działu obsługi klienta, marketingu oraz specjalistów ds. handlowych. Co warto wiedzieć o pracy w tych działach firmy? Czy ktoś z Was może podzielić się swoim doświadczeniem?

sobota wieczór
@Maja

firma szkoli i to mocno, jest świadoma że działa w unikalnym obszarze i mało jest ludzi posiadających niezbędną wiedze. Wiedza techniczna wymagana jest tylko do działu technicznego. W dziale technicznym praca to głównie świadczenie wsparcia dla użytkowników produktów dagmy i prezentacje techniczne i wdrożenia, w dziale handlowym - jak to w handlowym podstawowym zadaniem jest sprzedaż, a głównym narzędziem pracy jest telefon. Dział obsługi klienta zajmuje się głównie przetwarzaniem procesów sprzedażowych i kontaktem z klientem gdy to po stronie klienta następuje zainicjowanie kontaktu. Możliwości rozwoju są spore, a firmy z rynku IT chętnie zatrudniają ludzi z doświadczeniem w dagmie

BlackHardWorker

Nie podpisywałem zgody na piśmie i nie mam kopii takiej zgody na nagrywanie. Jaką mam gwarancję że Dagma wykasowała nagrania z mojej rekrutacji? Chyba żadnej?

Firma DAGMA Bezpieczeństwo IT prowadziła rekrutację na stanowisko Manager ds. rozwoju rynku klientów kluczowych. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Radek

Wydaje mi się, że nie zawsze jest tak jak my myślimy ponieważ nie znamy wszystkich aspektów o czym wiedzą szefowie.

DagmaEx

Szkoda czasu. Firma opiera sprzedaż w 90% na sprzedaży i odnowieniach licencji na eset antywirus. Sam antywirus już się nie obroni i wolumen sprzedaży będzie maleć. Poza tym jest duża konkurencja i żeby zarobić trzeba baaaardzo dużo samozaparcia a w 99% to sprzedaż telefoniczna... Stawki na podstawę niskie. Poza tym potwierdzam opinie niezadowolonych co do procesu rekrutacji.

Maja

@Mauritius wspominasz, że praca w Dagma dała Ci możliwości rozwoju. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat? Czy są to dodatkowe kursy, czy też szkolenia podnoszące kwalifikacje? A może pomoc doświadczonych kolegów specjalistów?

Mauritius

Super pracę mam w Dagmie, trafiłem przypadkowo i tak zostałem już. Można sie rozwijać zawodowo, dobrze zarabiać i pracować z fajnymi ludźmi. Polecam to miejsce

ezoteryczny

Na śląsku, a zwłaszcza w takich miastach jak Katowice czy Gliwice można bez większego problemu znaleźć prace. W Katowicach bezrobocie jest teraz bardzo niskie, chyba spadło poniżej 2%. O tym jakie branże najwięcej rekrutują możecie tutaj http://slask-praca.pl/ sobie poczytać.

Maja

Jak wygląda u Państwa system wynagrodzeń? Trzech przyjaciół pewnego dnia postanowiło założyć swój biznes i tak powstała Dagma? Na te i więcej pytań odpowiedziała nam Pani Dyrektor. Wywiad dostępny pod adresem: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,780770,wywiad-anna-piechocka Jaka informacja była dla Was najbardziej interesująca?

Zmiennik

Dagma ma dobrą opinię to musi dobrze rekrutować ludzi.

Pawel Rybczyk

Hej, pracowałem w tej firmie (DAGMA Bezpieczeństwo IT) przez ponad 5 lat. To była moja pierwsza praca, początek mojej kariery zawodowej.Dzięki pracy w DAGMIE nauczyłem się solidnych podstaw technicznych, nabyłem umiejętności prezentacji rozwiązań IT, prowadzenia szkoleń itd. Obecnie pracuję w międzynarodowej firmie, gdzie odpowiadam za rozwój produktów i usług w Europie Centralnej i Wschodniej i codziennie przekonuję się o tym, jak dobrym i trafnym wyborem był wybór DAGMY na pierwszego pracodawcę. Polecam wszystkim, świeżym absolwentom uczelni technicznych i nie tylko. To firma w której zdobędziesz solidne podstawy dla dalszego rozwoju. DAGMA to nie przedsiębiorstwo, w którym będziesz mógł liczyć na to, że nikt nie zauważy tego jak pracujesz, że będziesz anonimowy. Dużo wymagają, ale praca w tej firmie dostarcza dużo możliwości. Wszystko zależy od Ciebie. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji to proszę o kontakt (via linkedin, goldenline).

Ziko

Mam aplikować do marketingu. Czy ktoś może coś powiedzieć jak się pracuje?

Paoloban

Byłem na rozmowie na stanowisko specjalisty ds. handlowych. puki co doświadczenia pozytywne. Rozmowa przebiegła całkiem inaczej niż opisujecie Zaproszenie na rozmowę uprzejme. Telefon w czwartek z propozycją spotkania w poniedziałek Zostałem poinformowany o nagrywaniu rozmowy i zapytany czy mam coś przeciwko. Przy okazji kobieta wytłumaczyła po co to robią i jest to tez objaśnione na stronie internetowej -Mi to w niczym nie przeszkadza. Zaznajomiłem się z firmą i przeglądając ich stronę można odnieść bardzo pozytywne wrażenie. Zmartwiły mnie tylko wasze opinie co do rekrutacji. W poniedziałek pojechałem na spotkanie do siedziby w Katowicach - Elegancki budynek, ładne wnętrze. Zostałem uprzejmie przywitany na recepcji i po kilku minutach kierownik działu handlowego poprosił mnie do pokoju. Uprzejmie się przywitał zapytał czy byłem informowany o nagrywaniu i rozpoczęliśmy rozmowę. Był tylko on. pomieszczenie było normalne - nie jak niektórzy opisują przyciemnione. Kierownik nie patrzył w laptop tylko prowadził ze mną rozmowę. Pytał o: szkołę jaką skończyłem i jak oceniam tę szkołę, o moje doświadczenie zawodowe, największe sukcesy, hobby, o to co mnie motywuje do pracy. Jeśli chodzi o firmę pytał o: o to co wiem o ich firmie i o produktach, jak wyobrażam sobie grupę docelową i jak widzę ten rynek. Na koniec padło pytanie o wymagania finansowe podałem swoją minimalną kwotę. Później zapytał o to czy ja mam jakieś pytania - na wszystkie wyczerpująco odpowiedział. Podziękował za spotkanie i powiedział, że będą kontaktować się do 2 tygodni. TESTU NIE BYŁO Także standardowa rozmowa - powiedziałbym raczej, że przebiegła w kulturalnej pozytywnej atmosferze. Raczej liczę na kontakt - napiszę co dalej z tego wynikło

ania

jak widzę to ubiegły rok był i was rokiem masowych rekrutacji, możecie mi w takim razie jak najbardziej szczerze przyjaciele to powodowało rok temu takie masowe rekrutacje? wolałabym wiedzieć zanim zdecyduję się wysłać cv

qwertyna

Na teście pojawiają się pytania typu zaznacz na mapie kilka miast Polski i zaplanuj optymalną trasę przejazdu przez te miasta, zadania obliczeniowe, m.in. z procentami, zadania z angielskiego np. napisać krótkiego maila, pojawiają się też pytania handlowe typu jak przekonasz klienta do produktu. Test trwa 30 minut i nie możesz korzystać z telefonu czy kalkulatora.

pytający

Witam chciałbym odnowić pytanie. Można prosić o jakieś ciekawe informacje i szczegóły na temat opisywanego testu? Niby wszyscy mówią, że pytania z podstawówki, może napisać ktoś jakieś konkrety?

dzięki, ja już wiem, że dostałem się do drugiego etapu, ale niestety nie mam telefunku kiedy mam się pojawić na rozmowie.. Czekam już 3 tyg..;/

Czy ktoś bierze udział w rekrutacji na Specjalistę ds Obsługi Klienta? Macie informację o drugim etapie? Zarobkach?

karst

Wysłałem do firmy CV i zaproszono mnie na rozmowę, teraz jestem ciekawy czego mogę się spodziewać.. czy ktoś z was też dostał odpowiedź? czy ktoś miał już przyjemność rozwiązywać ten test? jakieś szczegóły?

Zostaw merytoryczną opinię o DAGMA Bezpieczeństwo IT - Katowice

• Jak się pracuje w DAGMA Bezpieczeństwo IT?

Zobacz opinie na temat firmy DAGMA Bezpieczeństwo IT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DAGMA Bezpieczeństwo IT?

DAGMA Bezpieczeństwo IT