DAGMA Bezpieczeństwo IT

Opinie o DAGMA Bezpieczeństwo IT

Lucky

Wg mnie jest to bardzo dobry pracodawcą który oferuje atrakcyjny zarobek, dobra atmosferę, komfortowe biuro..Co ważne Słucha glosu pracowników i dba o ich rozwój. Jednak w zamian oczekuje Twojego zaangażowania i powaznego traktowania swoich obowiązków w trakcie wyznaczonych godzin pracy. Aż tyle i tylko tyle. Polecam !

@Lucky

No to spoko. Jak pracodawca dobry, to akurat jest dosyć ważne. Piszesz o atrakcyjnych zarobkach. To ile konkretnie oferuje?

Snusek
@Barbara

Też uważam, że dobry pracodawca, a ile to jak wszędzie - zależy - głównie od stanowiska i doświadczenia

@Snusek

A Tobie co dokładnie odpowiada w firmie, bo komentarz jest bardzo ogólnikowy. Powiesz na jakim stanowisku pracujesz i jak długo?

Konsultant da obsługi klienta

Kandyduje na stanowisko konsultanta da obsługi klienta Jakie są zarobki (podstawa) i przeciętna prowizja na tym stanowisku ? W jakim wieku pracują osoby w tym dziale ?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w DAGMA Sp. z o.o.?

Pracuś

To akurat bardzo mocną stroną tej firmy. Atmosfery w dagmie nie da się porównać z niczym. Przypomina studencką imprezę, skrzyżowana z rodzinnymi posiadowkami u ulubionego kuzyna czy kuzynki.

Karol
@Pracuś

W sensie - to plus? Nie wiem czy każdy chce się tak czuć w pracy...

@Pracuś

To zdecydowanie bardzo duży plus. Zgrany zespół z odpalonymi pomysłami. Ja czułem się tam jak na dobrej bibie, ale jednak w pracy.

@Pracuś

No to super, bo atmosfera jest mega ważna. A ogólnie to jak zarobki? Też tak dobre?

@Barbara

Z tego co pamiętam, powyżej średniej - raczej atrakcyjne. Zależy od działu, stażu i sukcesów :)

Karol
@Pracuś

Bez doświadczenia też powyżej średniej można dostać?

Pomidor

A co jeżeli kandydat nie zgodzi się na nagrywanie w czasie rozmowy kwalifikacyjnej?

@Pomidor

Nie nagrywamy już rozmów kwalifikacyjnych.

Firma DAGMA Bezpieczeństwo IT prowadziła rekrutację na stanowisko Manager ds. rozwoju rynku klientów kluczowych. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
10 tys brutto da rade czy nie

kilka pytan -czy w dziale support security da rade 10 brutto ? -czy podwyzki są regularne ? -czy robota bezstresowa -jak ze stabilnoscią w dziale technicznym security Jak mają sie płace w dagmie do standardów np podanych w tym artykule i wykresie businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/kopalnie-podniosly-gornikom-place-tylko-jedna-branza-dawala-wieksze-podwyzki/hqg2qje a konkretniej cytując Średnia płaca w sierpniu była w przedsiębiorstwach z minimum 10 pracownikami wyższa o 9,5 proc. rok do roku do 5,84 tys. zł brutto - podał GUS. Niektóre branże jednak zaskakiwały swoją hojnością dla zatrudnionych. dalej cytując artykuł Na trzecim miejscu podwyżkowego rankingu jest branża informacja i komunikacja, czyli upraszając: informatycy i dziennikarze. Tu podwyżka średniej płacy brutto wyniosła 906 zł (+10 proc.) rdr i 1,29 tys. zł w skali dwóch lat (+14,8 proc.). dalej cytując W ostatniej wspomnianej branży już tylko małego kroku brakuje, żeby średnia płac przekroczyła 10 tys. zł brutto. Średnie wynagrodzenie w sierpniu wyniosło tu 9 996 zł brutto.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku Młodszy specjalista ds. Logistyki ?

@Kandydat

Wysokość wynagrodzenia jest ustalana zawsze indywidualnie z kandydatem, m.in. na podstawie jego dotychczasowego doświadczenia i osiągnięć.

Opinia na temat rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Doradca ds. sprzedaży rozwiązań IT: Nigdy do tej pory nie byłem na rozmowie prowadzonej w tak nieprzyjemnej atmosferze. Rozmowa prowadzona "na odczep" przez człowieka nie okazującego praktycznie żadnych emocji. Chłód i automatyzm. Czas rozmowy góra 10 minut, parę trywialnych pytań. Poczułem się jak intruz, lub student, który na 5 terminie dalej nic nie wie. Próbowałem zażartować - niestety przede mną siedział smutny pan z kamienną twarzą. Straciłem czas i paliwo.

Też kandydat
@Kandydat

A może to był element rekrutacji i podstawowego zadania sprzedawcy czyli jak przebić barierę "na nie" i trafić do rozmówcy? Widzisz - 10 minut i od razu sam zrezygnowałeś. Nie wróży to dobrze na takim stanowisku jak bezpośrednia sprzedaż.

ona_i_on

Na drugim etapie (jeżeli kogoś to zaciekawiło) czyli prezentacji pojawia się Pani dyrektor sprzedaży. Mała sugestia z mojej strony, skoro my jako przyszli pracownicy potrafimy ubrać się odpowiednio do sytuacji, Pani wygląd świadczy o braku szacunku, jak można przyjść w starych przetartych spodniach, szarym rozciągniętym t-shircie i prowadzić rekrutacje? :) Jak chcecie możecie podać do siebie jakiś mail, ponieważ posiadam pytania do testu :)

Agat
@ona_i_on

Można prosić o pytania z testu? Z góry bardzo dziękuję. Pozdrawiam

Jaki jest okres rozliczeniowy w DAGMA Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Wynagrodzenia w naszej firmie wypłacane są ostatniego dnia miesiąca.

podwyżka płacy

Czy podwyżka płacy jest okresowa np co rok czy też trzeba za każdym razem negocjować ? Pytam bo jeśli jednak trzeba negocjować to muszę mieć zaklepaną rozmowę w innych firmach jako alternatywę.

@podwyżka płacy

Zasady przyznawania podwyżek są różne w różnych działach. Jeśli pytasz w kontekście rekrutacji, w której bierzesz udział, sprawdź tę kwestię z rekruterem, który udzieli Ci niezbędnych informacji.

widełki płacy

według artykulu (usunięte przez administratora) W tej kategorii specjaliści Security, Big Data i DevOps nadal mogą liczyć na najwyższe zarobki - powyżej 16 tys. zł brutto w górnych widełkach - ale w pozostałych specjalizacjach pensje są bardziej wyrównane. Specjalistom Business Intelligence, Backend, Frontend i Fullstack pracodawcy oferują pensje średnio między 10 tys. zł a 15 tys. zł brutto. Najniższe są średnie pensje oferowane specjalistom Support - od 6,5 tys. zł do 9 tys. zł brutto. Drugą najniżej wycenianą specjalizacją jest Testing - od 8 tys. zł do 12 tys. zł brutto. moje pytanie jest proste jak wyglądają widełki płacowe w firmie dagma w dziale security sprzedaż i security support ?

dagarama

Zainteresowana jedną z ofert pracy w tej firmie zrobiłam mały research i mam mieszane uczucia. fakt 1: 1a. wg profilu na goworku historia zatrzymała się na 2018r (wcześniej informacje są nawet o błahych wydarzeniach) - słabo 1b. 'nasze marki' z profilu na goworku zupełnie nie zgadzają się z tym co na przywołanej pod nimi stronie: https://www.dagma.com.pl/Produkty mój wniosek1: Wygląda to bylejak - marketing firmy Dagma zagląda tu, żeby odpowiadać na negatywne opinie i pisać pozytywne, ale nie chce widzieć bałaganu bo musiałby coś z tym zrobić. Wg mnie firma próbuje robić dobre wrażenie maskując bałagan, który pojawia się już jedną zakładkę dalej. fakt 2: wg strony internetowej https://www.dagma.pl firma zajmuje się informatyką, szkoleniami, łazienkami i obrazami. Używając googli znalazłam jeszcze dagmaphoto.com (wygląda na kolejny odłam Dagmy do którego nikt się nie przyznaje na dagma.pl) moje podejrzenie: firma łapie się wszystkiego, pracownik jak cytrynka a szef jeździ Lexusem tylko dlatego, że nie stać go na Maybacha. Oferta pracy dla JPM wygląda cukierkowo ale instynkt mówi mi, żeby zachować duży dystans.

research firmy
@dagarama

Jest jedna prosta zasada jak szukać pracy: Jak firma daje widełki płacy w ofertach to od razu można rozpoznać czy to Janusz biznesu czy nie. Jak nie daje widełek to wiadomo chodzi o to żeby ukryć ten fakt Przecież Idąc do pracy idzie się po zarobek ,a nie po pracę w młodym i dynamicznym zespole i plakietką z tytułem stanowiska. Po prostu lepiej być przysłowiowym robolem ale docenianym finansowo. Czy ktoś oprócz widełek płacowych ma jeszcze jakieś inne zasady jak szukać dobrej pracy i firmy?

Jaka jest kultura pracy w DAGMA Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Na co dzień ubieramy się dość swobodnie. Koszule i garnitury wkładamy zawsze na spotkania z klientami czy partnerami biznesowymi.

Wojtek

Czyli odzywają się do wybranych osób po prostu, tak?

@Wojtek

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami, których wiedza, doświadczenie i profil zawodowy są najbliższe naszym wymaganiom. Taki kontakt następuje zwykle do tygodnia/dwóch od otrzymania przez nas aplikacji.

Szukającypracy

Po ilu dniach od wysłania CV można spodziewać się odpowiedzi?

@Szukającypracy

ByłyTechniczny

Hej! W Dagmie pracowałem dość dawno, ale z tego co czytam zmienili się tylko trochę. W kwestii nagrywania - żeby to mieć z głowy. Zgodnie z prawem mogą nagrywać nawet bez pytania. Tylko nie wolno tego publikować. Serio. Nie ma przepisów zabraniających - czyli wolno. A techniczny, który nie jest "piwniczakiem" musi mieć pewną odporność psychiczną. Co do mojej rekrutacji - była częściowo po polsku, częściowo po angielsku. W "kolejce" do rekrutacji słyszałem kandydatów mówiących "angielski - napisałem, że znam - ale mam nadzieję, że nie będą sprawdzać, bo jestem na poziomie >>good morning

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy DAGMA Sp. z o.o.?

Aktualnie rozmowy rekrutacyjne realizujemy wyłącznie zdalnie.

Biuro

W dniu 17-03-2020 ok. godz. 11 wykonałam kolejny telefon do pomocy technicznej i po wcześniej profesjonalnie otrzymanej pomocy, trafiłam na konsultanta(usunięte przez administratora)który nie dosyć, że nie chciał mi pomóc to pouczał, kazał się uczyć wielopunktowej instrukcji (jestem lekarzem, a nie informatykiem) i prowokował do zdenerwowania, a kiedy osiągnął swój cel, rozłączył się.

Wieloletni klient
@Biuro

Zostałem jeszcze gorzej potraktowany niż Pani po wieloletniej współpracy z tą firmą.

@Wieloletni klient

Szanowny Panie, bardzo prosimy o kontakt z naszym działem marketingu (marketing(at)dagma.pl) - chcemy sprawdzić co poszło nie tak. Zawsze zależy nam na zadowoleniu naszych klientów.

Biuro

Dotyczy wpisu Biuro z dnia 17.03.2020 12:15, Pragnę poinformować, że kierownik działu pomocy technicznej po złożonej skardze, szybko, profesjonalnie pomógł przy rozwiązaniu problemu. Brawo!

MotoMike

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i muszę powiedzieć, że firma wypadła bardzo pozytywnie. W trakcie rozmowy dowiedziałem się wszystkiego, co mnie interesowało. Odezwali się ponownie szybko - po tygodniu. Mimo, że się nie zdecydowałem, to na pewno będę tu zaglądał jeśli w przyszłości będę szukał pracy.

Jacek
@MotoMike

Nie ma to jak autoreklama ;)

Zostaw merytoryczną opinię o DAGMA Bezpieczeństwo IT - Katowice

• Jak się pracuje w DAGMA Bezpieczeństwo IT?

Zobacz opinie na temat firmy DAGMA Bezpieczeństwo IT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DAGMA Bezpieczeństwo IT?

DAGMA Bezpieczeństwo IT