DAGMA Bezpieczeństwo IT

Opinie o DAGMA Bezpieczeństwo IT

sebeq

A ja czekam na zaproszenie na Specjalistę ds. technicznych, jak na tym stanowisku wygląda praca ?

N.

Praca jak to w typowym sekretariacie, generalnie nie ma chwili wytchnienia. Płaca marna, nie liczyłabym na godziwe wynagrodzenie- adekwatne do wykonywanych obowiązków. Plusem jest tylko i wyłącznie wygodne stanowisko pracy.

mischa

Zostałam zaproszona na rozmowę na stanowisko "Sekretarka". Jest tu ktoś, kto mógłby mi przybliżyc pracę i określic jakie są zarobki?

sebeq

Lavia, dokładnie jak test ? I na jakie stanowisko ;)

Firma DAGMA Bezpieczeństwo IT prowadziła rekrutację na stanowisko Manager ds. rozwoju rynku klientów kluczowych. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
anna

Lavia, jak poszedł Ci test? możesz coś więcej na ten temat napisać. Ogólnie jakie wrażenia..

lavia

Dziś idę na test. Zaproszenie dostałam mailowo jakieś trzy dni temu.

sebeq

Jak wysyłaliście CV do DAGMA, to jaki okres oczekiwaliście, kiedy do z Wami się skontaktowano ? To jest naprawdę tak jak doszły do mnie słuchy, że jak zadzwonią to na test chcą się umówić w tym samym dniu ? Będę wdzięczny za odpowiedź

Paulina

Dagma (lub Storagecraft-bo to samo) prawie rok regularnie wypuszcza ogłoszenie o pracę na stanowisko handlowca. To chyba powinno wystarczyć za rekomendację. Pensja minimalna na poziomie jałmużny. Rekrutacja w Piotrowicach, później praca w siedzibie na Pszczyńskiej.

mirek

czemu służy nagrywanie rozmowy na video?Czy jest to zgodne z prawem? Jaką mam pewność czy firma nie wykorzystuje tych nagrań np. na swoich szkoleniach lub czy ktoś z pracowników nie wrzuci do sieci?

AANIA

a jaki ten list z tego angielskiego jest do napisania na 1 etapie rekrutacji w DAGMIE?

Axa

Jest tak rewelacyjnie, że co trzy miesiące puszczają nowe ogłoszenia do prasy :D

bart

a jak wyglada rekrutacja? jakis test jest ?\\\"

ewka

1300 zł netto - dział obsługi klienta - śmiech na sali!!

jak wygląda rekrutacja?

ciekawski

Pytanie do osób powyżej czy ktoś z was był na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie? Jak przebiegał proces rekrutacji słyszalem coś o testach..

xcv

ja też zostałam zaproszona na rozmowę i również nie znalazłam żadnej opinii o tej firmie..proszę o jakieś info.

Ola

Firma aktualnie prowadzi nabór,ale nie ma żadnej opinii o firmie.Nie chciałabym pracować wśród frustratów i złośliwców.Czy ktoś coś wie o tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o DAGMA Bezpieczeństwo IT - Katowice

• Jak się pracuje w DAGMA Bezpieczeństwo IT?

Zobacz opinie na temat firmy DAGMA Bezpieczeństwo IT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DAGMA Bezpieczeństwo IT?

DAGMA Bezpieczeństwo IT