Opinie o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie C-Trade Sp. zo.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie C-Trade Sp. zo.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

tvn

sie nie martwcie ja troche kontaktow posiadam, ale jest dlugi weekend i ruszam dopiero po majowce do tvn. posraja sie ze wstydu jakie brudy na nich mamy!i ich smieszne typowe teksty!moze kabaret to lyknie to bedzie nowy program, bo jest o czym mowic i pisac na plotkarskich blogach. niech sobie zamykaja tego bloga - zrobimy inne i damy przez fb wszystkim znac!niech wiedza co nam robia!dlaczego mamy odpuscic?a oni nam odpuszczali/???????????????????????????

xyz

Jutro już nie będzie nawet tego forum bo góra, zastraszyla adminów i maja je zamknąć!!! Dzwoncie i zbierajcie numery, bo nie będziemy już mogli się kontaktować!!!! Niech różne regiony mają ze sobą kontakt

zorro

słuchajcie, byliście już w tym TVN ? oglądam ich od rana i nic nie mówią o centro, nie było jeszcze żadnego wywiadu i ognia pytań do Pani dyrektor :(

pola

jutro podobno zamkniecie w kielcach.tak slyszalam od bylego regionalnego.

Taaa
@pola

Ściemniać i kłamać to wiemy że potrafisz ale to Ci nie wyszło. Ulallaaa

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Praca dla Malarzy w niemczech
IMS GmbH Hamburg
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
ika

Rozumiem bo też pracuje w tym sklepie Ale moje zdanie jest takie ze mam to wszystko w (usunięte przez administratora) tylko żeby dali wypłaty i zrobli dobra promocję;) a inne osoby mnie nie interesują Np

lol

Do Iki. Koleżanko, nikt nie ma pretensji do kogokolwiek o zamykanie sklepów i utratę miejsca pracy. To jest zrozumiałe że Centro padło, zdarza się. Ale wstrętne jest to że pięciuset pracowników nikt nie informuje!! Że osoby na kierowniczych stanowiskach poskracali sobie wypowiedzenia, naliczyli odprawy i nikogo nie informują o sytuacji! Więc się nie wypowiadaj jak nic nie rozumiesz.

qqw

To nie wchodź tu i nie czytaj !!!!!

ika

Jesteście wszyscy śmieszni wypisujecie takie bzdury zze aż się tego czytać nie chce widzę że niektórzy nie umieją się z tym pogodzić ze zamykają sklepy no tak tto nie pierwszy i nie ostatni raz ze sklep się zamyka dajciE na luz bo to jest bezsensu takie pisanie i sobie ddogryzanie!

elo

można zgłosić do tvn anonimowo sprawe, bo się dowiedziałam i przyjadą z kamera do niej do biura niby porozmawiać a stanie w ogniu pytań i to z podtekstami i Bartez to samo i jej mały chłopczyk Dżoana. Bidna Beata z logistyki - juz wiadomo czemu się nie chciała mieszać i trzymała z daleka!wszystkich wy....bali bez wyjątków!uśmiechy a za plecami - nóż zawieszony i wąż w kieszeni! na fb po nazwiskach pracowników sie znajdziemy! ja ruszam do tvn, bo potem ich nie dorwą jak się zawiną.a wy dalej sobie czekajcie niewiem na co!

lucka

o echu

Dajenn

Szanowni! Tu Dajenn! Wraz z Dżoaną bede jeżdżała po sklepach! Wizual ma być! I żebym nie znalazła przypadkiem żadnej padłej muchy w kuwecie!!! Tam gdzie nie dojade wyślę Barteza, cyknie mi foty z ukrycia! Uwaga! Adin, dwa, tri - następny będziesz TY!

haha
@Dajenn

gratulacje!dokłądnie kwintesencja ich zarządzania!od rana do nocy stylistki, fryzjerki, kawusie,obgadywanie wszystkich pracowników, każdy z każdym i wywalanie na podstawie -na kogo padnie na tego bęc! co za firma!albo inaczej...można nawet takie (usunięte przez administratora) sprzedawać, ale jak zarządzający normalni a tu jedno wielkie (usunięte przez administratora) oj pani dAJANNNO królowa jest tylko jedna - DODA!skoro chcesz byc celebrytką to będziesz miała juz okazję, bo poruszymy tv, bo oni uwielbiają takie akcje wręcz i będzie dobry temat do UWAGI a w Warszawce będziesz spalona...kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada..ludzie ci tego nie podarują...a ile jest tych którzy zostali wyrzuceni - chętnie dodadzą każdy po dwa słowa i zrobi sie historia. Jak to mówią - kapitan wychodzi ostatni z tonącego statku, więc utoniesz jak my tu na dole szaraczki.Sądy sa nie ubłagalne i nawet mężu z kasą nie pomoże!

antykuna

Kuna pisze jakies brednie. Niech poda ktore to konkretnie sklepy skro to prawda. Ja tez moge napisac co mi slina na jezyk przyniesie i ktos ma to lyknac? Nooo kunczita, pochwal sie skoro juz zamet siejesz ;-)

jeszcze pracownik

W jakich miastach zamknęli te sklepy?

kuna

dzis zamkneli dwa sklepy, u nas w regionie tak O! podobno zaraz po weekendzie rusza dalej zamykac dostaniecie wypowiedzenia zwykle. nie ma zadnych odpraw o ktorych ktos tu pisal. wypowiedzenie bez podania przyczyny ze strony pracodawcy. nalezy sie tylko ekwiwalent za urlop i za okres wypowiedzenia. katastrofa ! potraktowali nas jak g....no.

kaka

A skad takie informacje?

mimi

Weźcie się uspokójcie już. To że wszyscy żegnamy się z Centro to jest pewne. I nie ma takiej mocy, aby firma wyszła z rynku bezprawnie...bez wypowiedzeń dla ludzi,świadectw, odpraw itp,itd. Także bez spekulacji, paniki. Nie ta praca, to inna. Praca w handlu jest bezwzględna...prawa rynku. Czy to firma rosyjska, chińska czy peruwiańska to będzie coraz częstszy proces...likwidacje. Spójrzcie na galerie, spójrzcie na sklepy...jest dno...

tamala

sluchajcie dzwonmy do regionalnego z poludnia,jego ponoc nie zwolnili jak pozostalych,moze on cos wie? ma ktos numer do niego?

eloelo

Tak, jasne, czekają na sygnał z rosji. A ciekawe czy czekali na sygnał żeby sobie podpisać likwidację. Jeżeli cokolwiek nam wyślą to przez to forum.

to to

Ja tez czekam na świadectwo i zaczynam się niepokoić

anka

do nas dzis przyszla jakas duza koperta z warszawy,ale mam wolne i dziewczynom nie pozwolilam tego przyjac wogole.wiec chyba sie zaczelo.

Zostaw merytoryczną opinię o C-Trade Sp. zo.o - Jarocin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy C-Trade Sp. zo.o?

Kandydaci do pracy w C-Trade Sp. zo.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

C-Trade Sp. zo.o