Opinie o Emjottrans Transport Krajowy I Międzynarodowy Magdalena Gawrońska w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Emjottrans Transport Krajowy I Międzynarodowy Magdalena Gawrońska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Emjottrans Transport Krajowy I Międzynarodowy Magdalena Gawrońska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emjottrans Transport Krajowy I Międzynarodowy Magdalena Gawrońska w Bielsko-Biała

Grzegorz Nowy wpis

Witam.Ciekaw jestem kto pisał tą wcześniejszą opinię.Pewnie właściciel...Nie polecam tej firmy ,praca za darmo.

kendcze Nowy wpis

No warunki finansowe są uwzględnione w umowie o pracę jak najbardziej @bikas. W dodatku opinia @wera ma już trochę czasu. Teraz w firmie się zmieniło, atmosfera lepsza, szkolenia są dla pracowników i brak problemu z wypłatami.

seba Nowy wpis

witam jestem bylym pracownikiem tej firmy na pieniadze nie ma co liczyc sam sie przekonalem a firme polecam kazdemu kto lubi za darmo pracowac

andrew Nowy wpis

Praca w tej firmie to strata czasu i zawsze kończy się tak samo czyli nieudaną próbą odzyskania zarobionych pieniędzy.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Emjottrans Transport Krajowy I Międzynarodowy Magdalena Gawrońska? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
seweryn

Problem w tym, że nie tylko na tym forum trochę strasza, a temat zawsze jest jeden - wynagrodzenia, a raczej ich brak... Sam nie wiem co już o nich myśleć. Może jest tutaj ktoś, kto aktualnie pracuje tutaj jako kierowca? Możecie napisac jak teraz jest z warunkami i jak bardzo dalekie sa trasy? Pozdrawiam.

boniek

weryfikując powyższe opinie nie wiem czy dobrze zrobiłem wysyłając swoje zgłoszenie do pracy do tej firmy ... Może napisze ktoś jaśniej jak teraz ma się cała ta sytuacja oraz jak jest z zarobkami od tego roku? Opiszcie też rozmowę kwalifikacyjna jak się przygotować, pod jakim katem najbardziej kładą nacisk dziekuje

parol

No macie w 100% racje, jak ktoś się szybko poddaje i szybko ucieka z roboty,to nie ma na co liczyć, bo jak z każdej będzie tak uciekał to całe życie spędzi na bezrobociu a to już według mnie jest tragedia. No ale nie poto piszę, piszę zeby się dowiedzieć ile można zarobić tak na czysto miesiacznie w EwJottransie?

czil

zgadzam się z poprzednikami. Jeżeli uciekasz z firmy bo ktoś Cię nią nastraszył... to się nie zdziwie jak jeszcze długo będziesz bezrobotny. Prawda jest taka, że żadna praca nie jest idealna, a w EmJottrans nie wygląda to najgorzej. Pracowałem w kilku naprawdę sporo gorszych miejscach, dlatego wiem co mówię

JarekBB

Kolego mnie od zeszłego września jeszcze szef nie wypłacił kasy za jedną dniówkę! Tylko jedną bo jak tylko podjechałem pod załadunek to wózkowy mi kazał z tej firmy uciekać i zaraz podesłał mi innych kierowców, którzy tam pracowali. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam Panie Jacku i życzę wiele słonecznych i miłych dni ;)

nie polecam

dariusz

Proszę nawet o krótkie polecam, czy wersje przeciwną, bo trochę zalezy mi na czasie, a wole najpierw sie upewnić, że w nic nie wdepnę.

dariusz

Może tak jednym słowem, polecacie rpace w EmJottrans, czy raczej poszukac innej firmy, jesli chodzi o poczatek kariery zawodowej?

go

heniek, ale co tam piszą? Mam nadzieje, że dowiem sie czegos o EmJottrans, bo chce tam pojsc na rozmowe.

suchy

no dobra a jeśli chodzi o oferty pracy dla kierowców w Emjottrans to gdzie takich mogę właściwie szukać?

gregory

Ja bym się proponował skupić na opiniach z gowork, przynajmniej jest pewność rzetelności, jakiej nie ma na innych forach (nie wszystkich, ale niektórych).

heniek

Na innym forum o tematyce transportowej odradzają prace w EmJottrans, widzę, że tu jest trochę inaczej, ale nie do końca, dzięki za opinię.

to prywatnie jaka jest szansa zeby sobie wykupic ubezpieczenie i byc spokojnym jako pracownik ze jakiejs wielkiej kasy nie bedzie potrzeba na ratowanie zdrowia

rom

anonim - 2013-08-05 22:18:54 tak się bałem a wypłatę już dostałem czyli płacą i to dobrze. myślę że właściciele mają rację wina waszych narzekań jest po dwóch stronach ale nie wnikam ja jestem zadowolony z pracy i z kasy zobaczę czy za miesiąc tez tak będzie napisze wam. trzeba ryzykować na razie jest ok i praca oka mnie ciekawi kto tak bardzo chce wybielić emjottransowców czyżby już nikt pracować nie chciał ?.

obecnie kierowca

płacą terminowo praca ok tez pytała innych ważne 10 i płacą atmosfera normalna bez nacisku i spedycje tez ok pozdrawiam taka jest moja opina

Zostaw merytoryczną opinię o Emjottrans Transport Krajowy I Międzynarodowy Magdalena Gawrońska - Bielsko-Biała

Emjottrans Transport Krajowy I Międzynarodowy Magdalena Gawrońska
1.7/5 Na podstawie 78 ocen.
  • Lipnicka 144c
    43-300 Bielsko-Biała