Opinie o Don Uitzendgroep w Cuijk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Don Uitzendgroep. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Don Uitzendgroep o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Don Uitzendgroep w Cuijk

Pedro

Totalna porażka szkoda waszego czasu dostałem pokój w cygańskim hotelu na dodatek bez klamek na drugi dzień załatwili drugi pełen rumonow gdzie prysznic był w kuchni odsłonięty zasłoną po pierwszym dniu podziękowałem te biura pracy to totalna kpina

Jaka atmosfera jest między działami w Don Uitzendgroep?

anonymik

Atmosfera miedzy dialami w Don Uitezendgroep jest znakomita, polecam :-)

don

Witamy Tomasz, rozumiemy, ze jest Pan zdenerwowany. Oplacamy pokoje naszym pracownikom tak jak i Panu. Kazdy pracownik przy opuszczeniu pokoju ma obowiazek zostawic pokoj w czystym stanie. Pan nistety zostawil brudne naczynia po sobie, smiecie, puste butelki po piwie, uszkodzona i zabrudzona podloge, uszkodzona szuflade oraz czesciowo swoje ubrania i uzywana posciel. Prosilismy Pana o posprzatanie i usuniecie uszkodzen w tym pokoju. Nistety Pan zostawil pokuj w takim stanie, jak wyzej opisane i dlatego zmusil nas Pan do zatrzymania powstanych kosztow za usuniecie brudow i uszkodzen w tym pokoju. Wlasciciel tego pokoju wezwal specjalna firme, ktora usunela Panskie brudy i uszkodzenia a rachunek nam wystawil. Do tego dochodzi, ze przez naduzywanie napoji alkoholowych przez pare dni nie byl Pan wstanie stawic sie w pracy. Prosze sobie jeszcze raz dokladnie przeczytac Panska umowe, ktora Pan podpisal. Przez przed chwilka opisane Panskie czyny powstaly dalsze koszty za oplacanie pokoju ktore tez bylismy zmuszeni zatrzymac przez Panskie zachowanie. Jezeli chce Pan porozmawiac na ten temat i wyjasnic sprawe to prosimy o bezposredni kontakt z nami. Pozdrawiamy

Kostek

Miałem chęci starać się o pracę w firmie ale po lekturze opinii trzeba się wstrzymać.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Don Uitzendgroep na stanowisko Mechanik samochodów ciężarowych bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Ja pracowalem i kasa pasowala zawsze na czas praca tez wpozo byly male sprawy z jednym z pracownikow biura ale od 1 do 10 smialo firme ocenie na 9

Konrad

Rzadko tu piszecie, czy tak dobrze się pracuje i nie ma chętnych? Potrzebują pracowników?

Klaudia
@Konrad

Zalezy od rodzaju pracy. Najlepiej wyslac CV na jedna z ich stron.

Iza

@Tymon, w takim razie może podzielisz się z innymi użytkownikami zasłyszanymi opiniami? W sytuacji takiej jak opisujesz czasem spojrzenie kogoś z zewnątrz może być szczególnie cenne. @Laki, to dosyć poważne zarzuty. Czy możesz podać więcej szczegółów? Może to jakieś przeoczenie, kontaktowałeś się z firmą?

Laki

Pracowalem tam na budowie.Szczerze nie polecam,nie otrzymalem wszystkich pieniedzy za wykonana prace.

Iza

@Żona pracownika no niestety teraz pogoda jest coraz gorsza i nie da się jej przewidzieć w rolnictwie, dlatego też jak piszesz są takie przestoje. Skoro okazało się, że nie jest to wymówka firmy Don Uitzendgroep to możecie ją polecić?

@Iza

i jak nie ma pogody to ludzie są Ci co są na miejscu odsyłani do PL?

@Iza

Tak polecamy Pani zadzwoniła do męża ale po 4tygodniach w Polsce. W obecnej sytuacji u nas to za długo. Mąż znalazł pracę w Niemczech ale z Don-em byc może jeszcze sie spotkamy. Nie zamykamy drzwi bo solidna firma.

Oszukany

Przestrzegam przed tą firma otrzymałem telefon z ponowną propozycją czy nie chcę spróbować jeszcze raz podobno nie umiem spawac A chcą mnie zatrudnić ciekawe uwagą tam są same castingi strata pieniędzy I czasu no i bezczelność do granic możliwości uwaga

blablacar
@Oszukany

Witam. Sam fakt, ze chcielismy Panu dac druga szanse sie okazac jako spawacz swiadczy tylko o nas, ze nie skreslamy potecjalnych pracownikow mimo tego, ze Pan czuje sie obrazony i pisze Pan zle o naszej firmie. Mysle w tym momencie, ze faktycznie blad byl dzwoniac do Pana i dac Panu druga szanse jezeli nadal Pan pisze o nas zle, poniewaz Pan sie czuje obrazony z tego wzgledu, ze Panu sie nie udalo. To swiadczy tylko zle o Panu a nie o nas!!! Pozdrawiam

@blablacar

Nie ściemniaj człowieku wasza firma to zero profesjonalizmu odradzam wszystkim

@blablacar

Drugą szansę człowieku kto tu z kogo żyje takich agencji jak wasza są tysiące to wy się bijecie o ludzi a co za tym idzie o pieniądze bo żyjecie dzięki pracownikom więc niemów o drugiej szansie , oszukujecie kusicie ludzi dobrymi zarobkami warunkami mieszkaniowymi a na miejscu okazuje się co innego druga szansa ale się uśmiałem

kikor

witaj oszukany Mechanik mowisz ze zapozyczyles sie na wyjazd a zarazem zakladasz sprawe cywilno prawna skad kasa natomiast co do firmy don to nigdy nie porownoj zarobkow firmy wynajmujacej pracownikow do firmy ktora bezposrednio zatrudnia natomiast jezeli Firma byla z ciebie zadowolona to dlaczego nie polozyli ci kontraktu na stol ........

@kikor

A co cię to obchodzi skąd ma kasę może z ubezpieczenia a poza tym ludzie z niskimi dochodami nie ponoszą opłat a adwokat jest opłacany przez skarb państwa

Nie polecam zero profesjonalizmu panienka wydzwaniała do mnie zapewniała że praca jest jak najbardziej aktualna jako malarz odmówiłem innej firmie w Austrii w piątek miałem dostać zaproszenie do podpisania umowy i panienka zamilkła i do chwili obecnej a minęło już dwa tygodnie i nic nawet przepraszam nie polecam firma nic niewarta

Iza

@Żona pracownika a jak myślisz? Czemu trzeba rak długo czekać na kontakt od Don Uitzendgroep? Nie ma teraz zapotrzebowania na pracowników? Bo sam opis pracy zachęca do aplikacji, tylko pewnie zainteresowani chcieliby wiedzieć czy to standardowy czas oczekiwania.

@Iza

Iza wynika to z pogody niestety. Wiem bo w innych firmach holenderskich też jest przestój. Mąż sie orientowal z ciekawości czy to nie "wymówka" firmy. Pierwszy wyjazd mial w kwietniu tamtego roku i wyjazd mial bardzo szybko no i nie bylo przestoi do teraz niestety:/ czekamy jeszcze max do tygodnia bo niestety ale jak prawie każdy mamy zobowiązania do spłaty.

Żona pracownika

Mąż pracował/pracuje rok i jest zadowolony z tym że teraz juz 3 tygodnie czeka na wyjazd spowrotem a nie możemy dłużej czekać,więc jak w ciągu paru dni nie dostanie tel. Z biura to niestety przejdzie do innej firmy. Co najważniejsze: Wypłacane są tygodniówki zawsze na czas! Panie w biurze miłe i nie ma problemu z dodzwonieniem sie. Zazwyczaj ciąg zleceń Stawka zależy od tego jakim sie jest fachowcem. Mąż od zawsze pracuje jako cieśla szalunkowy i jest bardzo pracowity. Nigdy w żadnej firmie nie bylo z nim problemów. Minus taki że mąż dojeżdża do pracy autem a za paliwo zwrot powyżej bodajże 20km więc sam opłaca z kolegą. Zjazdy do Polski na wlasny koszt. Podsumowując polecam !

pracowalem tu i nie widze powodu dlaczego mial bym nie zawitac znow w tym biurze jak sie pracuje przynajmniej ktos odbiera telefon ... do oszukanych i wyjezdzajacych,czaami na kontrakcie pisze ze pracownik musi sie sprawdzic na stanowisku pracy bo inaczej nikt mu nie zaplaci

szalunkowy

pracowalem w holandii przez to biuro i powiedziec moge ze jest to jedno z bardziej uczciwych biur a pracowalem nie tylko tu mozliwe ze tu zagladne, najwiecej pieniecze wypisuja jak to zle, a tu na tych budowach mieszkaniowka totalny spokoj bez wystraszonych grup polakow

szalunkowy

Iza

Każdą opinię jestem w stanie zrozumieć, ale pisząc opinie o swojej współpracy z firmą Don Uitzendgroep nie opisujcie pracowników tej firmy. W kilku wpisach pojawiło się imię jednej z pań, które według regulaminu nie ma prawa się tu pojawiać. Odsyłam Was do zapoznania się z regulaminem forum: https://www.gowork.pl/regulamin

don bv

Witam, nasza procedura wyglada tak, ze podajemy informacje pracy nie podajac dane firmy naszego klienta z powodow bezpieczenstwa. Chcemy zapobiec podjecia pracy kandydata nie podpisujac z nami wczesniej umowy z nasza agencja, poniewaz wtedy kandydat nie jest ubezpieczony (w dzisiejszych czasach jest to zecz nie mozliwa nie zaleznie od branzy). Dopiero po podpisywaniu umowy z nasza agencja mozemy ubezpieczyc kandydata oraz podajemy oczywiscie wszystkie dane firmy naszego klienta aby kandydat mogl podjac prace przez nasza agencje. Nasza procedure tlumaczyla juz Panu wlasnie Pani Paula. Wbrew naszej procedury podalismy Panu dane firmy naszego klienta w Holandi i pozwolilismy Panu na rozmowe z naszym klientem aby moc Pana bardziej upewnic. Mamy tez druga firme naszego klienta w Niemczech ktora sie interesuje Panem. Tez tutaj Pan nalegal na podanie danych firmy naszego klienta zanim Pan podpisze z nami umowe. Zdecydowalismy sie nie podawac tym razem Panu dane firmy naszego klienta, poniewaz wspominal Pan, ze otrzymal Pan inna, lepsza oferte z innej agencji. Prosze o zrozumialosc, ze w tym wypadku tym bardziej nie podajemy Panu dane firmy naszego drugiego klienta. Jezeli bedzie mial Pan jakiekolwiek pytania to prosimy sie skontaktowac z nami. Pozdrawiamy W tym wypadku

don bv

Witam, nasza procedura wyglada tak, ze udzielamy kandydatowi informacje na temat pracy nie podajac dane firmy naszego klienta z powodow bezpieczenstwa. Podajac dane firmy klienta gdzie kandydat podejmuje prace przez nasza agencje ryzykujemy podjecia pracy ze strony kandydata nie bedac ubezpieczonym (w dzisiejszych czasach jest to rzecz nie mozliwa niezaleznie od branzy). Z tego wzgledu podajemy dane firmy naszego klienta dopiero po podpisywaniu umowy z naszym klientem. Wtedy mozemy ubezpieczyc kandydata. Nasza procedure Panu juz tlumaczylismy. Wbrew naszej procedury podalismy Panu dane firmy naszego klienta oraz dopuscilismy do rozmowy miedzy Panem a naszym klientem, zeby Panu moc podac wiecej pewnosci. Mamy/mielismy tez druga firme klienta w Niemczech ktora jest zainteresowana Panem. Tez tutaj chcial Pan otrzymac wszystkie dane firmy klienta zanim podejmie Pan jakakolwiek decycje. Zadecydowalismy nie wysylac Panu dane firmy tego klienta, poniewaz wspomnial Pan, ze otzrymal Pan inna, lepsza oferte z nastepnej agencji. Prosze o zrozumienie, ze w tym wypadku tym bardziej nie podajemy dane firmy naszego klienta. Jezeli bedzie mial Pan dlasze pytania to prosze o skontaktowanie sie z nami. Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Don Uitzendgroep - Cuijk

• Jak się pracuje w Don Uitzendgroep?

Zobacz opinie na temat firmy Don Uitzendgroep tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Don Uitzendgroep?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Don Uitzendgroep