Opinie o Haldu Groep w Groesbeek

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Haldu Groep. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Haldu Groep o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Haldu Groep w Groesbeek

Były pracownik Nowy wpis

Omijajcie te agencje szerokim łukiem. Przeprowadzki kilka razy w miesiącu. W przypadku gdy ktoś kończy pracę naliczanie wysokich sum za zakwaterowanie mimo że podczas trwania umowy umówione zostało bezpłatne zakwaterowanie

Inga Nowy wpis

Cześć. O co właściwie chodzi z tymi przeprowadzkami? Bo ja to rozumiem tak, że jak firma zmienia miejsce pracy pracownika no to szuka dla niego lokum bliżej pracy. Czy to chodzi o to, że zatrudnienie się nie zmienia, tylko kwaterę trzeba zmienić? Jak wiecie to doprecyzujcie.

@Inga

W moim przypadku akurat tak było, miejsce pracy się nie zmienia zakwaterowanie tak

kuba

pracowalem tam 2 miesiace i wiekszosc co tu widze w kometarzach sie zgadza, z ostatniej wyplaty dostalem tylko polowe, a o kaucji za auto tez nigdy nie odzyskalem, nie odbieraja od cb telefonu i mozesz ich pocalowac w dzyndzel.. kondrad zwykla (usunięte przez administratora) mieszkania liche

@kuba

To prawda mnie spotkało to samo polecam zgłaszać do sncu formularzem, fairwork oraz do inspekcji, większa ilość skarg być może spowoduje zainteresuje się tą wątpliwą agencją wyzysku

Czy rotacja pracowników w Haldu Groep na Specjalista Ds. Rekrutacji jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 8 września na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Byly

Pracownicy po odchodza jeden po drugim. Wyzysk i toksyczna atmosfera w pracy a nawet po zakończeniu pracy tam dalej cie stalkuja. Bardzo nie polecam. Chora firma

Ilona

Mąż chce wysłać swoje papiery na stolarza w Nijmegen i w tym ogłoszeniu zapewniają długotrwałe projekty, tylko podajcie na jaki czas wtedy to będzie obowiązywać. Przedział pensji jest 530-620e, tylko od czego zależy jaką konkretnie dostanie się kwotę? Mąż chciałby jeszcze wiedzieć w jaki dzień tygodnia są wypłacane te pensje, bo widzi, że jest opcja tygodniówek.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Haldu Groep? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
@no

Mnie osobiście nawet wakacyjne ukradli

@no

Na odchodne wszystkich okradają,nawet kaucję za auto 200 euro,ukradli

Natalka

Mam pytania odnośnie posady rekrutera. Trafiłam na ogłoszenie internetowe, gdzie oferowali pracę na cały etat, połowę, a nawet jako pracę tymczasową. Fajnie, ale od czego zależy, kto, jaki wymiar pracy dostanie? Pracownik sam deklaruje, ile chce pracować? Czy szef przydziela wymiar i nie ma w tej kwestii negocjacji z pracownikiem?

Asia

To co, firma nie wypłaca wynagrodzenia, takiego jakie powinno być? O ile godzin nie zgadza się Twój przepracowany tydzień? Myślę nad aplikacją w to miejsce.

Kamil

Najgorsza agencja w Holandii domki tragedia panie z biura tragedia. Największe dno jakie widziałem odradzam

@Kamil

Mówisz o warunkach sanitarnych tych domków czy jak to wygląda? Po ile osób mieszka w jednym domku? Jest szansa w ogóle na mieszkanie samemu, bo jakoś nie lubię towarzystwa? Czemu tak źle oceniasz Panie z biura, miałeś jakieś nieprzyjemne sytuacje?

Interesuje mnie ta oferta pracy przy wymianie opon i mam pytanie co do wypłaty. Piszą, że płacą tygodniówki, w jaki konkretnie dzień? Jak długo trzeba czekać na odpowiedź jak wyślę cv jeszcze w weekend? Zależy mi na pracy od zaraz.

Kamil

Totalne dno mieszkania największy (usunięte przez administratora) jaki widziałem. Panie z biura zwykłe patologi. Omijać szerokim łukiem

Poszkodowany

Nie warto się fatygować.(usunięte przez administratora)kradną pieniądze wakacyjne i urlopowe. Uważajcie szczególnie na Konrada.Kiedy zadzwoni ktoś z Randstad.pl i zaproponuje pracę w Haldu odkładajcie słuchawkę. Nikt u nich nie chcę robić.Ogólnie (usunięte przez administratora)

@Poszkodowany

Ale jak to, czemu uważasz że zabierają te dodatki? A podstawę wypłaty dostajecie normalnie? Bo czytałam tutaj że ktoś miał i z tym problemy.

Hindil

Dramat

Damian
@Hindil

Ja tam wolę komedie. A tak na serio, to żeby wypowiedź posłużyła czemuś więcej, niż jedynie wyrażeniu emocji, to może warto napisać, co tu może spotkać osoby szukające pracy? Dodać, czy warunki z ogłoszenia pokrywają się z warunkami na miejscu i jakie są podstawy, do takiej opinii, jak Twoja?

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora).Nie wypłacili mi pensji więc nie poszedł do pracy a oni wielce oburzeni i wydzwaniają dlaczego nie jestem w pracy.Za darmo to ci nawet żona nie da.Niech (usunięte przez administratora) nigdy więcej wyzysku w tym (usunięte przez administratora).

Remek
@Michał

Ile więc czasu czekasz na zarobione pieniądze i jaka to jest kwota? Ciekaw też jestem, jak przebiegała Wasza rozmowa, co mówili na temat Twoich pieniędzy, jak dzwonili, że nie pojawiłeś się w robocie?

Czy Haldu Groep zapewnia kartę multisportu?

Arni

Jak poprzednik dawał wpis, to napisał, że co tydzień nowe miejsce pracy. A jak to u Ciebie było? I jak z pieniędzmi, rzeczywiście potrącają jakieś kary za zakwaterowanie, nie tłumacząc dokładnie za co, nie wskazując postanowień umowy, albo regulaminu korzystania z lokum?

Szop

Nie polecam. Co tydzień nowe miejsce pracy .Nie płacą kilometrówki jak powinni. Ogólnie Polacy robią Rumuni odpoczywają. Jak zrezygnujesz agencja kradnie pieniądze. Nie polecam. Na domkach kary non stop niewiadomo za co . Typowa agencja dla Rumunów dosłownie. Polakom odradzam tą agencję

Dorota
@Szop

Jakie te kary? Dużo potrącają? Możesz dać znać ile miesięcznie można zarobić tak konkretnie? Będę wdzięczna za podanie kwoty

Były pokrzywdzony

Banda (usunięte przez administratora) takich podkminiaczy biurowych nie widziałem (usunięte przez administratora) płacą i jeszcze odejść nie można do lepszej firmy do kasę (usunięte przez administratora)

Dawid
@Były pokrzywdzony

Pierwsze słyszę, żeby z firmy odejść nie można było! Ale od podstaw. Ile płacą, że chciałeś robotę zmienić i jaki miałeś przy umowie o pracę okres wypowiedzenia? No i co takiego robili, że nazwałeś siebie pokrzywdzonym?

AB

Przy wyjeździe zapewniano mnie miałem mieć 580 euro na rękę swoim samochodem. Po przyjeździe okaUje się że oczywiście mam swoje 580 euro ALE. Minus ubezpieczenie, czyli 550. Po rozmowie czy chociaż będzie te 550 to tak będzie że wszystkimi dodatkami. To wymyślili że będę dojeżdżał do pracy 70 kilometrów w jedną stronę i tak z tymi kilometrowkami miałem 550 euro. Teraz po łaskawej,,podwyżce,, mam 550 na rękę. Po przepracowaniu już trochę czasu. Sami wyciągnijcie wnioski czy taka firma wam odpowiada

Wanda
@AB

To nie wiedziałeś, że trzeba ubezpieczenie zapłacić? To jak jak się umawiasz na kwotę brutto u nas chyba to musisz sobie to ogarnąć, nie? Lepiej napisz, czy wypłacają normalnie tę kasę.

Umiesz
@Wanda

Czytać ze zrozumieniem?? Zapewniano że na RĘKĘ będzie 580. Nigdy się nie spotkałem że ktoś mi oferował wypłatę 5000 złotych netto a gdy podpisywałem umowę to przychodzi ktoś i mówi że minus ubezpieczenie. W dodatku nawet tych 550 nie ma tylko 520 tyle zarobiłem tygodniowo. 550 z kilometrowkami.

AB
@Wanda

I jakie u was naucz się poprawnie pisać i później mów coś w imieniu firmy.

Lesny dziadek

W srode zaczelem prace i na razie nie moge narzekac .Wszysko zalatwione z zegarkiem w reku .Czlowiek nie zostaje sam przez caly czas zalatwiania formalnosci.Kawa dobra i nawet cos do jedzenie na sniadanie .Praca jak praca tzreba pracowac .Warunki mieszkaniowe ok .Bez rewelacji ale czysto i schludnie ,jest WiFi i Tv.Poki co pozytywnieale zobaczymy co dalej

Janusz
@Lesny dziadek

No dobra, warunki widzę ok. A jak z wypłatą? Powiesz ile ci zaproponowali? Do roboty masz transport czy sam sobie ogarniasz dojazd?

Lesny dziadek
@Janusz

Juz ci wysylam mojego salarisa .Pytanie typowego polaczkaa pozniej by cie w lyzce wody utopili za 5 jurkow wiecej.Placa odpowiednia dla doswiadczenia i umiejetnosci jakie mam .Nie narzekam. A jak ktos mysli ze zarobi na reke 700 euro to niech kumpli zmieni. Transport mam wlasny to chyba jasne

ewrteqe
@Lesny dziadek

Ile masz km do pracy bo nie mam zamiaru do pracy 100 km dojezdzac jak w innch agencjach

ktos
@Lesny dziadek

zobaczymy co powiesz po kilku miesiacach :)) bo na poczatku u wszyskich cuda wianki obiecuja

buc
@Lesny dziadek

No jak pojechales po kawe to faktycznie .:)

Berek@
@Lesny dziadek

o o o wlasnie jak czytam te komentarze zee kotos zarabia na reke 700 eur za 40 godzin to mi sie grzeje .

Koles
@Janusz

Każde uczciwe agencje praktycznie mają takie same stawki a jak ktos proponuje więcej i że wszystkimi udogodnieniami to jest bardziej pewne że gdzieś mają ukryte koszty i dopiero się o tym dowiesz jak dostaniesz wypłatę

2i@@ Janek
@Lesny dziadek

Zarabiaja ale w Skandynawi przez 3 miesiace a pozniej czekaja kolejne pol roku na kolejna robote .To w sumie na jedn wychodzi

Robol &&&

Bylem widzialem i potwierdzam

koko
@ewrteqe

Ja mialem 30 i jak na wiatrakownie to i tak dobry wynik bo pracuje z kolesiami teraz w innej firmie i dojezdzaja po 100 km

2i@@ Janek
@buc

Dobra kawa nie jest zla :)))

Danuta
@ktos

A zmienili ci stawkę po kilku miesiącach? Czemu?

Elektryk.
@Lesny dziadek

Oni usuwają stare komentarze. Prawda jest taka że trzeba uważać na tą agencja. To są czołowi (usunięte przez administratora) Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Haldu Groep - Groesbeek

• Jak się pracuje w Haldu Groep?

Zobacz opinie na temat firmy Haldu Groep tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Haldu Groep?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 6 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Haldu Groep