Opinie o Haldu Groep w Groesbeek

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Haldu Groep. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Haldu Groep o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Haldu Groep w Groesbeek

Jak chcecie więcej danych zapraszam madmax68@interia.pl

W moim i kolegi przypadku po 800 e

Byly pracownik

Dodam że nie płacą za dojazdy ( tz płacą.pow 40 km w jedną strone) za ubezpieczenie płacisz sam więc z 600 e zostaję Ci 550.

Byly pracownik

Witam. Szczególnie nie polecam. Na początku wszystko fajnie. Spotkanie w firmie itp. Potem zaczynają się schody. Nie płacą. Szczególnie nie polecam branży budowlanej a jeszcze bardziej Pana Kondrada nr tel0613131209 oraz Pani Donny. Kto chce ryzykować to proszę. Moje i kolegi sprawy zostały zgłoszone do związków zawodowych i inspekcji pracy. Pozdrawiam

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Haldu Groep? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Spawacz

Witam. Widzę że wszystkie stare opinię o tej agencji zostały usunięte. Więc do administratora strony -ile wam zapłacili. Wstyd , myślałem że ta strona ma pomagać ludziom poznać pracodawców . Pozdrawiam spawacz

Wanda
@Spawacz

A nie pomyślałeś, że może łamała regulamin czy coś? Zresztą, może sam napiszesz coś nowego, o ile coś wiesz. Chyba że dopiero się interesujesz pracą?

Krzysztof

Pracuję w halu od 4 lat zawsze mają dla mnie piękne projekty nigdy nie muszę jechać na urlop z powodu braku pracy

Minęło kilka miesięcy a te (usunięte przez administratora) nadal nie wypłacili wszystkich pieniędzy za urlop i dodatki a nawet na kaucję za ich samochód służbowy mój kolega może to potwierdzić

Izabela

Ale to dużo kasy są Ci winni? I Ty nadal tam pracujesz pomimo tego, że jakichś należności Ci nie wypłacili? Może jest jakaś szansa że je odzyskasz?

@@@ dziubek

Nie mam nic zlego do powiedzenia. Wszystko gra .Napewno kiedys jesze pojade .

Pko

Przy rekrutacji obiecanki cacanki potem zonk od razu minus 80eu za kilometry nie płacą.. Nie polecam

Emilia
@Pko

Jakim prawem? A na umowie co masz wpisane? :P

????
@Pko

No nie wiem ....Pani przez telefon dokladnie mi powiedziala jak wygladaja kilometrowki i potwierdzila to mailem wiec albo nie sluchales albo nie czytales .

Irena
@????

A powiesz coś więcej o warunkach? Bo widzę, że chyba w miarę pozytywną opinię masz?

stary tigowiec

Pracowalem tam w zeszlym roku i jak czytam te niektore komentarze to jakbym w innej firmie robil bo o ile czasem sa jakies problemy to koordynatorki z biura od razu sie tym zajmowaly i zawsze znalalo sie jakies rozwiazanie . Tylko trzeba umiec rozmawiac .Ja chce znow wrocic po wakacjach i mam nadzieje ze bedzie tak jak ostatnio

Rafał

Witam. Nie wiem od czego zacząć ?Razem z kolegą zostaliśmy zrekrutowani na stanowisko spawacz tig, trwało to ok tygodnia w tym czasie odbyło się wiele rozmów telefonicznych i rozmowa na czacie przez komunikator. Wyglądało to niby profesjonalnie , ale cóż po przyjeżdzie do agencji na terenie Holandii zaczęły się problemy , brak noclegu oczywiście zawiódł pan z hotelu( spanie w samochodzie), VCA nam się w zeszłym roku, to nie był problem niby , że tylko podczas spotkania okazało się inaczej. Za kilometry nie płacą, mieszkania są , ale bardzo daleko od miejsca pracy albo we dwóch w pokoju tym bardziej kilometry powinny być płacone . Co do ubrań , VCA i podobnych rzeczy dostajesz za darmo , jest mały chaczyk musisz przerobić 26 tygodni. Więc proponuję to przemyśleć, my zrezygnowaliśmy . Pozdrawiam

Lukasz

U nich są same chaczyki

Claudia
@Rafał

W nawiazaniu do Panow reakcji bardzo chcielibysmy to z Panami omowic telefonicznie, takze zapraszamy do kontaktu.

Rafał
@Claudia

Pani " Claudio" , w nawiązaniu do Pani posta, przecież posiada nasze numery telefonów ,można zadzwonić . Ponieśliśmy koszta związane z podróżą, gdzie agencja nie potrafi nawet negocjować z pracownikiem tylko stawiać ultimatum. Pozdrawiam. Ps. Za koszt ubezpieczenia płaci się ze swojej pensji z uzgodnionej stawki.

Mad
@Rafał

Jestem dokładnie w tej samej sytuacji ale ja mam nagrania wszystkich rozmow zapraszam do współpracy, może wniosek zbiorowy .pozdrawiam

Janusz
@Mad

O jakich rozmowach mówisz? Wiesz ze nie można nikogo nagrywać bez jego zgody. Też miałeś obniżona wypłatę albo niezapłacone składki?

TIGowiec rurowiec :D
@Rafał

To dobrze że nie pojechałem. Też mnie w tamtym okresie chcieli ściągnąć. Obiecywali góry,lasy ale jak wiadomo gór w Holandii nie ma :D Na szczęście miałem tyle oleju w głowie że przeczytałem tą umowę którą mi wysłali ,i wtedy zapaliła mi się czerwona lampka.

Łukasz
@TIGowiec rurowiec :D

Co cię tam tak przestraszyło, co przyciągnęło uwagę?

Oles
@Rafał

Trzeba nauczyć się czytać umowę .poza tym w Holandii wszystkie są podobne kontrakty i kto tu pracuje dłużej to już to wie .Pracowałem dla Haldu kilka lat i nigdy nie miałem problemów.Jesli pojawiały się jakieś problem zawsze zostały rozwiązane bez łaski .Ale łatwiej naskrobac opinie w Internecie niż dogadać się bezpośrednio

mlody
@Rafał

no tak placi sie tak jak kazdy kto mieszka w holandii musi placic ze swojej pensji a nie z pensji sasiada

mlody
@TIGowiec rurowiec :D

jak juz to dostales zaproszenie a nie umowe ,bo umowe podpisujesz na miejscu.

Migmagik

Wyplata na czas ,organizackjja bez problemow .Od pol roku na tej samej robocie ,wiadomo do pracy trzeba dojechac ale to Holandia wiec mieszkan zero bo zeby wynajac mieszaknie samemu to graniczy z cudem a mam za friko wiec nie placze.Pracowalem w gorszych agencjach ,tu bez zarzutu

Gipser

Wszystko tak jak ustalone przed wyjazdem.Tez się trochę cykalem bo w drodze czytałem opinie ale nic z tego co tu niektórzy piszą się nie wydarzyło.Jestem tu już 5 tydzień i nie miałem problemów z niczym właściwie.Moze poza tym że nie mogłem zalogować się do wpisania godzin,ale to też zostało w ten sam dzień załatwione przez koordynatora czy jak to tam się nazywa.takze póki co polecam

Pko

Kłamcy

LoLo

Haldu-Groep to najgorsza agencja z jaką się spotkałem w nl a rozmowy i kontakt z byłymi i obecnymi jeszcze pracownikami tylko to potwierdzają nie dajcie się nabrać bo naprawdę będziecie tego żałować

Emilia
@LoLo

masz jak potwierdzić te słowa? bo to trochę bezpodstawne oskarżenia.

HalduGroep

Drogi Gosc, Jesteśmy zdziwieni twoją reakcją. Nie rozpoznajemy siebie i obrazie, który o nas piszesz. Chcielibyśmy się z Tobą skontaktować aby pomóc w rozwiązaniu tych nieporozumień. Z poważaniem, Haldu Groep

Topidrót pospolity

Czy można prosić o więcej info na temat tej agencji, właśnie jestem na etapie rekrutacji na stanowisko spawacz MIG-MAG i zastanawiam się czy jest sens współpracy.

Izabela

Ale to co się dzieje jak pracownik chce się zwolnić??

@Izabela

To zalezy od fazy umowy: Faza A: kontrakty 4 tygodniowe, ktore automatycznie sie przedluzaja. W momoncie rezygnacji nalezy wziac pod uwage ostatni dzien kontraktu. W sytuacjach losowych istnieje mozliwosc uzgodnienia innych warunkow. Faza B i C: 28 dni kalendarzowych wypowiedzenia. Jezeli pracownik nie dotrzymuje okresu wypowiedzenia to prowadzi do konsekwencji finansowych.

Haldu Groep

Drogi Gościu, Jak możemy rozwiązać Twój problem? Prosimy o kontakt z Twoim jobcoachem lub bezpośrednio z biurem 0031243977535.

Zdecydowanie odradzam. warunki mieszkaniowe katastrofalne. pokoje zazwyczaj dwuosobowe. miesiacami upominaliśmy się o pokoje jednoosobowe ( były obiecane w procesie rekrutacji). dopiero po przepracowanych wielu tygodniach łaskawie ulokowali nas w jedynkach. Po odejsciu z firmy ostatnia tygodniówka 50 eur:) brak kontaktu w sprawie wypłaty ostatniego wynagrodzenia. brak kontaktu w sprawie wypracowanych uprzednio dni płatnego urlopu. kilometrówke wypłacają dopiero od 37ego kilometra. Sprawa trafi do komisji etyki pracy i sądu. omijać szerokim łukiem jesli nie chcecie kłopotów.

Łukasz
@Marcin

Potwierdzam.... Naciągacze....

HalduGroep
@Marcin

Drogi Marcinie, Z przykrością czytamy, że czas spędzony w Haldu Groep był negatywnym doświadczeniem. Zawsze jesteśmy otwarci na osobiste rozmowy z naszymi pracownikami, także z Tobą. Prosimy o kontakt w celu dalszej dyskusji. Z poważaniem, Haldu Groep

TIGowiec rurowiec

Jeśli ktokolwiek nie dostał wynagrodzenia jakie mu się należało, to polecam zgłosić to do holenderskiej inspekcji pracy. Formularz można wypełnić w języku polskim. Gwarantuję wam że odzyskacie w końcu swoje ciężko zarobione pieniądze. Dla takich biur będzie to przestrogą żeby nie (usunięte przez administratora) Polaków,i nie tylko.

Alicja
@TIGowiec rurowiec

myślisz że holenderski PIP będzie w stanie rozwiązać problemy polaków?

Poszkodowany
@TIGowiec rurowiec

Czy udało się panu odzyskać pieniądze? W moim wypadku z kolegą walczymy o odzyskanie pieniędzy od złodziei czy można prosić o kontakt?

Irena
@Poszkodowany

A w jaki sposób Panowie walczą? Zgłaszaliście się już do jakiejś instytucji w związku z tym?

Gips

Dobrze ze sa te opinie bo bysmy sie podejrzewam ladnie wkopali tam jadac, zeby biuro nie placilo kilometrowki to juz przesada jest, i problemy za parkingi i ten (usunięte przez administratora) na lokacji. Nie dla nas, podejrzewam ze nawet bysmy pracy tam nie zaczeli i tego samego dnia sie zawineli gdzies indziej.

Iza
@Gips

Wiesz, to, że ktoś miał jakieś negatywne doświadczenie, nie oznacza, że firma sama w sobie jest zła, nie zawsze wszystko jest uzależnione od pracodawcy. Zawsze warto zaaplikować i samemu zweryfikować informacje, niestety opinie często są mocno subiektywne.

Wnerwiony
@Iza

Tak szczerze to upadle rzeczywiscie sle na (usunięte przez administratora) nie na glowe

Zostaw merytoryczną opinię o Haldu Groep - Groesbeek

• Jak się pracuje w Haldu Groep?

Zobacz opinie na temat firmy Haldu Groep tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Haldu Groep?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 6 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!