Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.

Opinie o Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.

kolo

Oczywiście firma ma się super ale nie pracownicy,wmawia się pracownikom w marcu że jest kryzys i proponuje się pracę w nadgodzinach do odebrania!!!!A teraz już praca w soboty, niedzielę na okrągło .... koniec kryzysu!!!Co roku robi (usunięte przez administratora) ze swoich pracowników i ogólnie mają ich w d....nie wspominając o tym że nie ma podwyżek w firmie bo ledwo wiążemy koniec z końcem...Pozdrawiam.

Andrij

Czy wymagan jezyk polski w stopniu zaawnsowan? My z Ukrainu

antybandera
@Andrij

To zależy czy jesteś banderowcem czy nie

Andrij
@antybandera

Czy mozno pracować cały tydz po 12h bo chcem zarobic?

Z

Żądzi chyba..

qwerty

Fb 200 rzondzi

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Analityk Finansowy – Dział Controllingu i Nadzoru Właścicielskiego. Jaki był jej rezultat?
biuro

Pisanie źle o kimś na forum świadczy o małej inteligencji i niskim poczuciu wartości. Jeśli ktoś o kimś pisze lub mówi świadczy, to o jego niskiej wartosci i chęci zawrócenia na siebie uwagi. Naprawdę nie do tego forum służy i opinie o drugim należy mówić prosto w oczy a nie za plecami. Każdy ma swoje życie i niech się nim zajmuje a nie cudzym!

Montaż

Wy nic nie robicie kółko wzajemnej adoracji jesteście

cygan

Pan Super Kierownik Magazynu, nie ma pojęcia o pracy..... Co ten człowiek wyprawia to jest masakra....

as

do:ebook. nie operatorow tylko pomocnika operatora, czyli przynies wynies pozamiataj

I tak gieciarze są najlepsi :)

Mistrzówka

Montaż vs spawalnia - Fight! MOooooRTAaaaaaaaaL KooooooooooOMBAaaaaaT!

s

Jak chcesz coś powiedzieć to przyjdź na spawalnie i to powiedz a nie ukrywaj się. Wypiłeś 2 piwa wieczorem i wielki kozak z Ciebie bo możesz coś anonimowo napisać.

Onion

Zlikwidować te stołki na spawalni.

h
@Onion

Dać im kanapę! I telewizor!

aaaa

Ludzie jeśli macie do kogoś coś to powiedzcie mu to prosto w oczy na zakładzie, a nie zachowujcie się jak dzieci smarując kogoś na forum, bo ono do tego nie służy. Na forum jest dobrze cwaniakować a na zakładzie najlepiej uszy skulić i zachowywać się normalnie. Trochę godności i odwagi a nie ukrywać się pod nick na forum.

olek

Drodzy koledzy może napiszecie czy warto w tym zakładzie pracować?

ziom

Przestańcie się dzieci podniecać na tym forum jednym chłopcem któremu się w główce coś po przestawialo po zrobieniu uprawnień.... i nagle jest ''najlepszy''. Może w ogóle zacznijcie się tutaj onanizowac z powodu gościa bez którego firma przestanie funkcjonować ,a nie trawi typa część załogi i chyba wszyscy mistrzowie za swoje fochy i kapowanie..Powodzenia życzę,jak się czyta te wpisy to widać jakie młotki się wypowiadają a w pracy ogon pod siebie i do roboty...

@ziom

Wiem kim jesteś i dlaczego tak piszesz bo zazdrościsz, że o tobie nikt tak nie napisał. I każdy wie, że to ty kablujesz a nie on. Chyba nie wiesz co piszesz. Prawda w oczy kole drogi ziom.

aaaauuuu

A jak tam zatoki??

???

Kawaler co sie dziwisz ze rozwalil ta krajalnie jak oni siedza na nadgodzinach od rana do wieczora wiec uwazaj jak beda jechac lokomotywa bo moga usnac za sterami i tragedia gotowa

zgrzew

To prawda że 'najlepszy' spawacz odchodzi? Podobno zrobił kurs na rury a podwyżki nie dostał? Jest jeszcze w firmie?

montażysta
@zgrzew

Tak odchodzi, jest na okresie wypowiedzenia. Za duże ma uprawnienia jak na taki zakład i za małą kasę. W stu procentach go popieram.

@zgrzew

Firma ucierpi, ale nauczka dla kierownika który nie szanuje pracownika i szczególnie spawacza

aaaaaaaaaaa
@zgrzew

Ale bronisz tek zakład... Coś to podejrzane

kawaler

No wlasnie i jak to jest np ż e w brygadzie tranportowej pracuje ojciec z synem a ten ojciec jest brygadzista wiec wiadomo ze syn sie nie musi przemeczac a inni zapieprzaja i np jak ten syn rozwalil szyby i caly dach na krajalni to jest ok .l?

mmmmm
@kawaler

Bo w tym zakładzie tak jest, tylko nikt nie widzi w tym problemu.

plemię

Są kierownicy, i zastraszani pracownicy Zwolnię was, wyrzucę, premię ukrócę Słowa kierownika, to żadna logika Praca w KZNie, to nie jest moje marzenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 5 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.