Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.

Opinie o Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.

Marian

Praca na maksimum 3 miesięcy, potem siada zdrowie fizyczne i psychiczne. Białym kaskiem jesteś tylko 8 godzin,potem zwykłym szczu...

@Marian

Jak w wiekszosci takich firm produkcyjnych

marcianooo

chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość pracy na umowę zlecenie??

aaa
@marcianooo

Nie

adas

wszystkich nie rozumie:D

adas

chlop tyra na kebabie za trzech a podwyzki ni widu ni slychu...nie rozumie takich ludzi...

lopedevega
@adas

Takich co tyrają bez podwyżki, czy takich co się przechwalają, czy takich co tego nie lubią

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Analityk Finansowy – Dział Controllingu i Nadzoru Właścicielskiego. Jaki był jej rezultat?

miszcz

Polecam wszystkim chcącym zarabiać 2000zł. bez możliwości podwyżki,pracując po 12 godzin w okropnym hałasie i MEGA zapyleniu.

szelest

szelest2

Kebabek masz za mało miedzy uszami. Myślisz ze rządzisz? Szybko idź do odpowiedniego szpitala będziesz miał pokój obok Napoleona i Jezusa.

Szum
@szelest2

Co ty chcesz od kebaba? Chłop tyra jak umie najlepiej....

Zuzanna

@Rambo 2 a Ty jak długo pracujesz już w firmie? Rozumiem, że jesteś zadowolony z zarobków. Co jeszcze możesz powiedzieć na temat oferowanych przez firmę warunków zatrudnienia i benefitów?

Robocop
@Zuzanna

14-15 na godzinkę,przekroczony hałas,zapylenie-brak wentylacji.Progi nasączone jakimś rakotwórczym syfem..bhp to fikcja podobnie ja związki zawodowe. Robol to nikt w tej firmie, firma się rozwija ale nie mają biedaki na podwyżki....Ale są bony na święta!!!!!!

@Robocop

Śpieszmy się szanować pracowników, tak szybko odchodzą

aaa

Na szacunek trzeba sobie zapracować, a dla część załogi samo pojęcie "praca"jest nie do ogarnięcia

Rambo
@Zuzanna

Zuzanno, zawsze mogło być lepiej. "Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma". Niestety nie mam porównania do lepszych miejsc pracy, bo gdybym znał, to już bym w KZNie nie pracował :) . Jeżeli pracownik poważnie podchodzi do swoich obowiązków i nie pracuje tak jak by pracował za karę, to nie jest najgorzej (w końcu to nie (usunięte przez administratora) Zarobki są zróżnicowane. Na początek jest chyba 14 czy 15 zł i stawka rośnie w zależności od stażu i umiejętności. Co do BHP to zgadzam się, jest kiepściutko, wentylacji brak, jest zapylenie, podkłady drewniane śmierdzą na potęgę (subit?), hałas jest niesamowity, ale jest dostęp do stoperów czy też nauszników, także tu sprawa jest jasna. Związki zawodowe - fakt, są jak Yeti - ponoć ktoś widział. Bony na święta są, choć przydała by się nagroda roczna - a stać firmę.

xxx

ludzie ciezko pracuja a stawka od lat ta sama (usunięte przez administratora)

Tom87

Czy ktoś może coś wiecej powiedzieć na temat pracy magazyniera??

Pawel
@Tom87

Nędza, marna kasa...zabieranie premii przez Pana kier....Nie bez powodu odeszło z stamtąd chyba z 5-6 osób.Powodzenia..

as
@Pawel

5-6 osob?chyba w przeciagu ostatniego miesiaca...

Mateusz

@mig a możesz powiedzieć coś więcej? Co ma oznaczać twoja wypowiedź?

mateusz

oooo pojawiło się ogłoszenie na magazyniera , ktos może cos powiedzieć na ten temat ? warto czy nie? jaka kasa ? kiero?

mig
@mateusz

Strzał w kolano

Mateusz
@mig

Mig czy możesz coś więcej powiedzieć? Polecasz czy nie polecasz?

CNC

Jako programista będę mógł działać w EdgeCam? Fajny socjal dają więc pytam. Niemiecki B2.

Hotdog

niezbędnym do obsługi branżowego klienta z rynków niemieckojęzycznych

Hardy

Przemo zostanie kierownikiem i zrobi z wami porządek.

szczur

pracuja bo ich nie stac na troche samozaparcia i odwagi...w tym 'smogu' pyle dlugo nie pociagna n iestety

szczur

chlopaki chyba maja klapki na oczach i nie widza nic wiecej poza firma kzn:P

szczur

Panowie "operatorzy" co wy tam jeszcze robicie w tej firmie?wszyscy tacy madrocy a zaden nie odwazy sie zmienic pracy na lepsza...sam kiedys pracowalem w tym kołchozie, na szczescie podjalem madra decyzje o zmianie firmy i tego nie zaluje,o moich zarobkach wspominac juz nie bede:)

rambo
@szczur

Bo nie masz pojęcia ile naprawdę zarabiają starsi stażem operatorzy cnc.

@rambo

20-22 brutto wielkie mi hallo:D ja w moim przypadku od takiej stwaki pracuje na okresie probnym po zmianie firmy:D a co bedzie po tym okresie to mozesz sobie pomarzyc...

Rambo 2
@szczur

Ja 20 zł to zarabiam za 30 minut. I myślę że takie farmazony pier.....sz bo cię zwolniono i teraz za 12 zł/h pracujesz jako ochroniarz w supermarkecie. Gdybyś zarabiał więcej w innej firmie to byś nawet nie zaglądnął na tą stronę.

aaaaaa

Nadal szukają pomocnikaoperatora

Vladimir

Dobry dien. Jaki numer do was? Ilu placo na hali?

Donadoni

Tam co chwilę szukają CNC. Więc jak masz odpowiednie kompetencje to ślij cv - nie teraz to za następnym razem zaproszą na rozmowę

Pracownik KZN

Z tego co mi wiadomo to tak.

obserwator

Szukają cały czas jeleni,bo ludzie(operatorzy) odchodzą z firmy bo to super praca i kasa hihi...Jak w całej firmie za marne pieniazki.

cnc
@Donadoni

Czy nic nie daje do myślenia że szukają???Ludzie odchodzą bo tam nie płacą....

fight

Posiadanie odpowiedniego doświadczenia we współpracy z produkcją to nie jest normalny obowiązek jak na takie stanowisko. Ważne jest to, że dbają o niezłe zarobki w firmie, bo trzeba dbać o niezłe zatrudnienie.

Zostaw merytoryczną opinię o Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 5 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.