Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.

Opinie o Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.

Były operator. Jeśli to czytasz weź sobie do serca to co napisze. Bez ściemniania czy mściwości. Na początek będziesz pracować z miotłą, bo zakład nie posiada dokumentacji technicznych co sprawia, ze nowy pracownik pomimo doświadczenia musi zapisywać sobie detal po detalu w zeszycie... porażka. Po drugie jesli się wykażesz dobrą pracą kierownik powie Ci zebyś pracował jako operator ale z umową przyjdzie do Ciebie po paru miesiącach. Po trzecie jeśli się komukolwiek coś stanie w zakładzie jest bardzo duzo problemów z odszkodowaniem, więc odwołuje się do wcześniejszej umowy, robisz cos czego nie masz w umowie. tryb pracy dniówka i nocka po 12h i dwa dni wolnego z czego pierwszy dzien wolnego po nocy odsypia człowiek. Reasumując, jeśli masz doświadczenie i cenisz swoje umiejętności nie wybieraj tego zakładu, bo cofniesz się w rozwoju. Pozdrawiam

ups
@Anonim

Czyli to wygląda tak idziesz do pracy np. 1 i 2 a 3 i 4 jest wolny tak i 5 idę na nockę tak? Niech ktoś potwierdzi proszę.

aaa
@ups

Np: 1 czerwiec - Dniówka 12h 2 czerwiec - Nocka 12h 3 czerwiec - Wolne 4 czerwiec - Wolne 5 czerwiec - Dniówka 12h 6 czerwiec - Nocka 12h 7 czerwiec - Wolne 8 czerwiec - Wolne... itd...

nick
@aaa

a na jakie godziny są te dwie zmiany?

aaa
@nick

D (dzień) 6-18 N (noc) 18-6

Krzysiek jarzyna
@Anonim

Najpierw oddaj płytki (usunięte przez administratora)

bolo

prawda

Aktualność
Wagony systemu Switcher dostarczyły bloki rozjazdów Rz60E1-1200-1:18,5 na budowę łącznicy Czarnca-Włoszczowa Północ (linia kolejowa nr 582). Trwalsze i mniej awaryjne prefabrykowane konstrukcje rozjazdowe umożliwią szybszą i bardziej komfortową podróż między Kielcami i Warszawą.
Zobacz więcej
Ramones

Dorośnijcie! Tak jak "nowy" negocjuje stawkę za którą chce przyjść, tak "stary" negocjować powinien tę za którą chce zostać. Jeśli piszesz na forum - efekt będzie zerowy. Jeśli zbierzesz się na odwagę i pójdziesz do przełożonego - masz spore szanse, zwłaszcza przy obecnym rynku. a poza tym jak pracowałem w KZN był układ zbiorowy wiec raczej na tym samym stanowisku kasa jest porownywalna...

Bolek
@Ramones

Tak jasne

mariop

MISTRZOWIE BOJĄ SIĘ STARYCH PRACOWNIKÓW DYREKTORZY I KIEROWNICY TE Ż STAEZY (usunięte przez administratora) ICH JAK DRAMAT JA JAKBYM BYŁ DYREKTOREM DLA PRZYKŁ;ADU ZWALNIAM JEDNEGO STAREGO NP G I ZA PÓŁ ROKU DRUGIEDGO TELEX I DO WIDZENIA FIRMA PRĘŻNA INNI STARZY SRAJĄ W PORY I ROBOTA DO PRZODU A NIE PTSKOWANIE DO DYREKTORA CZY KIEROWNIKA BO MY BOGAMI JAKIMI BOGAMI NIE MA LUDZI NIEZASTĄPIONYCH TYLKO TU SIĘ TAK UTARŁO POZDRO LESZCZE WYJADACZE UKRaina podaza hehe do domu dstarw capy

MISZCZU
@mariop

Naucz się tłumoku poprawnie pisać może wtedy ty zostaniesz dyrektorem i będziesz zwalniał starych pracowników . Rzeczywistość jest trochę inna 90% młodych pracowników nawet się nie nadaje do tarcia chrzanu. Wypiłeś parę piwek i ci się odwaga włączyła ?

emert
@MISZCZU

O .biedactwo ,jakby wam starzy pupy nie ratowali,tobyście na transporcie robili hehe ,cza ich bronić.i pod dywan brudy zamiatać ,robią po dziesięć lat i umią spiepszyć tylko każdy to nie ja a wymagacie od leszczy młodych a kto ich ma nauczyć jask majster nic nie wie i pyta się starego haha polityka .grubo zryte berety,kręci się ok bedzie pozdro dajcie rade,znam ten ból bo gdzie byście poszli ,młodzi jeszcze uciekną dlatego taka rotacja,pozdro dla majstra co napisał

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Analityk Finansowy – Dział Controllingu i Nadzoru Właścicielskiego. Jaki był jej rezultat?
Www.

Warunki pracy w kzn są dużo lepsze niż w większości innych firm prywatnych a to co piszą ludzie to większości mija się z prawdą

Łał
@Www.

Toś zaszalał:) chyba na andrzejkach wtedy byles:)

Bob
@Www.

Tia, oczywiście..... warunki na stanowiskach masakra, wszędzie materiał...cud że jeszcze nikt się nie zabił.. ogólnie (usunięte przez administratora) zapylenie i już sięgnęliśmy po UKRAIŃCÓW!!To wszystko oczywiście też nie prawda....

Www.

Dlaczego każdy się trzyma pracy w kzn jak tak jest źle ???

BYLEM MAGAZYNIEREM!

MAGAZYNIERZY jesli szukacie pracy to nie polecam wam pracy w tym zakladzie. Pracowalem tam prawie dwa lata. Praca jest ciezka, a do panuje tam mobbing , i ludzie zwalniaja sie glownie przez pseldo brygadziste ktory paza praca niema zycia. Kilka razy rozmawialem o tym z Panem Dyrektorem i Kierownikiem ktorzy maje to gdzies. Nowi którzy przychodzą po tygodzniu sie zwalniaja, gdyż się dowiadują jak dużo muszą w ciagu 8 godzin zarobić. A jak sie postawisz to cie straszy ze cie zwolni, albo premie ci zabierze, porostu zenada, ukraincy na budowach maja lepiej niż magazynierzy w tej firmie

Bobas
@BYLEM MAGAZYNIEREM!

Bajzel, narzędzia pracy porozrzucane po całym terenie a jest tego terenu trochę. Korporacyjny system "pracy" tzn. pierwsze 2 tyg w miesiącu szukają ci roboty na siłę , 3 tydz. gęsto a 4 tydz w miesiącu nie do przerobienia i dzień w dzień robisz po 14 h. warunki pracy to: hałas i brud wszędzie. W logistyce wózkowi którzy zaczynają pracę od 6.00 szklanką wódki!! a wszystko waży, jak ktoś się pomyli to zostaniesz bez nogi lub ręki. Kontrola alkomatem to fikcja, jak kiedyś zapaliła się lampka na czerwono to szybki reset i nie było tematu nikt nic nie widział. Kierownicy i brygadziści z wiochy którzy mają pretensje żal że jesteś od nich mądrzejszy i wyglądasz jak człowiek a wystarczy się myć i golić twarz ale dla ludzi tam to nie takie oczywiste. Warunki jak na budowie za komuny i taki też typ współpracowników z którymi pracujesz typowe huciaki. Kasa to 15 netto za h + płatne nadgodziny, sam zdecyduj!

@BYLEM MAGAZYNIEREM!

Ukraińcy teże są na tym zakładzie i tylko udają że pracują bo na niczym się nie znają

CNC

Produkcja - niezła firma do rozwoju dla młodych z niewielkim doświadczeniem, na kilka lat maks, potem już równia pochyła.

Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.

KZN szuka specjalisty IT. Ktoś wie jak wygląda tam praca informatyka???

Ktosiu
@Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.

Na pewno nie jest dobrze płatna :-)

kaster

W ogłoszeniu na stanowisko konstruktora taboru jest wzmianka o "nowo powstającym zakładzie". Czy zna ktoś więcej szczegółów? Gdzie ten zakład i czym ma się docelowo zajmować?

futomaki
@kaster

KRK

Witam! Czy operatorzy muszą dużo dźwigać?

@anonymous

Nie specjalnie. Wszystkie ciężkie elelemnty przewożone są suwnicą. Mocowanie takie jak łapy, śruby trochę ważą ale jest to do przeżycia.

Dzięki. A mógłbyś mi jeszcze odpowiedzieć albo ktoś inny na parę pytań. 1. Jaka jest wydajność? Ile szyn na godzinę należy obrobić? 2. Jaki system godzinowy pracy tam panuje? Pozdrawiam

@anonymous

1) Nie da się tak wprost na to odpowiedzieć. Szyn jest wiele typów a każda ma swoją normę. Wszystko zależy jak zostanie to zaplanowane przez majstra. 2) Równoważny 12hD 12hN i 2 dni pauzy

W KZN system płacy wygląda tak Prezes udaje że płaci a Pracownik udaje że coś robi. Pieniądze są na rozwój firmy ale żeby Pracownikowi dać podwyżkę to już nie ma

Też pracownik

Weź się do roboty to może zostaniesz doceniony.

@Też pracownik

W tej firmie nie docenia się pracowników produkcji jedynie biurowych.

rocky

Po krakosku - pitolisz

Bombardier

Tak traktuje się doświadczonego starego pracownika KZN-u : firma zatrudnia nowych pracowników niewyszkolonych na większą stawkę niż mają niektórzy pracownicy tym samym spadają morale i wydajność doświadczonych pracowników i wcale im się nie dziwie że nie szkolą nowych jak tak są traktowani

@Bombardier

Staż to nie wszystko.

Ktos

A w tym rejlu czy railu jak jest? Tez kicha? Wie ktos?

Raj
@Ktos

Tez kicha. I sami nieudacznicy na stołkach co się bawią kosztem pracownikow.

Właśnie tu jest problem, bo nowym pracownikom obiecuje się nie stworzone rzeczy tylko po to żeby się przyjęli. Nie sprawdza się to, bo prawie wszyscy nowi pracownicy porobią parę dni i się zwalniają gdy nagle jest zderzenie z rzeczywistością. Dowiadują się że zamiast zarobić ok. 3 tys nie zarobią nawet 2400. Ludzi na hali produkcyjnej jest coraz mniej, a roboty jest coraz więcej. Ludzie się zwalniają, bo znajdują pracę za 3-3,5 tys. na początek, a tu na takie zarobki mogą liczyć starzy pracownicy. Tylko w biurowcu przybywa ludzi ( i oczywiście samochodów , w końcu muszą czymś jeździć) Później na górze się dziwią że w ostatnim miesiącu nie było przerobu i pieniędzy jest coraz mniej.. Ludzie z biurowca raczej roboty na hali nie zrobią. Wszystko się opiera na starszych stażem pracownikach. Jak już przyjdzie jakiś nowy, to albo ma lewe ręce do roboty albo porobi chwilę i się zwolni. A są jeszcze tacy co mają wyjeban.... i tylko przychodzą do pracy żeby sobie odpocząć (lub pospać). KZN chwaliła się wszędzie dużymi zyskami i inwestycjami, ale na podwyżki dla pracowników nie ma. Wszystko idzie w złym kierunku i z każdym miesiącem może być coraz gorzej. Mam nadzieje że ktoś się w końcu obudzi i coś się zmieni. Bo jak nie to za niedługo, naprawdę nie będzie kim robić i wtedy będzie dopiero problem dla nas i dla KZN Każdy chce pracować , ale też chce dobrze zarobić. Szanujmy się. (taka wiadomość dla kierownictwa) Jak ktoś chcę przyjść to zapraszamy, ale żeby się później nie zdziwił i nie żalił że praca jest bardzo ciężka w hałasie,kurzu, itp. (na maszynach w chorym jak dla Mnie systemie po 12h) Pozdro

Dokladnie tak jest sama prawda zarobki nie adekwatne do wykonywanej pracy

Ale przynajmniej nam basen zrobili,tylko jeszcze wody nalać

Zigi

Czy firma poszukuje aktualnie operatorów cnc?

Patryk
@Zigi

Poszukują cały czas.

@Zigi

Oczywiście że poszukują bo kto się przyjmie to zaraz się zwalnia jak dostanie wypłatę po miesiącu rzędu 2400 w systemie 12h i utrzymaj tu rodzinę tak że kolego nie poleca no chyba że chcesz dociągnąć do emerytury

Firma z tradycjami czyli (usunięte przez administratora) pracy kołchoz za marne pieniądze nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora) skaczą tą firmę już dziś nie ma kto pracować a kto tam został to tylko tacy kto chce odciągnąć do emerytury. Wymagają cudów za marne pieniądze praca ciężka ponad siły za gorsze. Dobrze ze obwodnica jest tak można omijać tą firmę szerokim łukiem

@Marcin

Co masz na myśli pisząc marne pieniądze? Ile można zarobić? Mam kolegę, który tam pracuje i tez bym chciał?

@Michał

Na początek dostaniesz 16 zł brutto to w skali miesiąca zarobisz jakieś 2500 netto (na rękę) ale praca jest ciężka w hałasie i pyle

Grzesiek
@Michał

To zapraszam jeżeli cię rajcuje praca w pyle i hałasie za 2400 to ta praca jest idealna dla Ciebie

Młotkowy

Praca ciezka ale wiedzialy gały co brały. dzieciaki wylewajace zale na forum zmieńcie w końcu pieluchy na spodnie

Bylem na rozmowie powiedzialem 2.5 i mnie nie przyjeli a mam 10 lat doswiadczenia w projektowaniu masakra.

oberHR
@Tomek

Hej ale jesteś pewien że chodzi o kasę. Może inne cechy niepodeszły, może doświadczenie i kompetencje niekoniecznie takie jak potrzebne pracodawcy.

@Tomek

Musisz mieć znajomości bo tak to lipa i spodobać się (usunięte przez administratora) a to nie takie łatwe

Pracownik KZN
@oberHR

Dziwna sprawa.... raczej prowokacja. Kto z 10 letnim doświadczeniem w projektowaniu oczekuje 2.5k

rapatatatuj
@Pracownik KZN

może chodziło mu o euro

obecny_
@Tomek

Powiem ci że straszna d..a z ciebie. Jakbyś powiedział 4,5k na rękę to pewno by ci zaproponowali 4k i przyjęli do pracy. Kto z takim doświadczeniem na takim stanowisku chce 2,5k ?? - nie szanujesz siebie to i pracodawca zrobił to samo. PS: Na słynnym magazynie KZN pracownicy zarabiają więcej niż ty powiedziałeś ;)

tomek
@obecny_

kiedy indziej powiedzialem 4k i tez mnie nie przyjeli takze tylko znajomosci

@tomek

Hehe myśle, ze to chodziło o Twoje nie zdecydowanie ;)

Szczurek jest tu panem majstro

400ludzi w biurze 100pracujacych na nich a dotego 1pajac cukiernik nie wiadomo od czego ludzie uciekaja bo brsk podwyzek praca w (usunięte przez administratora)

Benio
@Szczurek jest tu panem majstro

(usunięte przez administratora) tu rządzi tylko wnet nie będzie miał ludzi do roboty. .. zobaczymy jak wtedy będzie rządził.

Zostaw merytoryczną opinię o Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 5 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!