Opinie o Digres w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Digres. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Digres o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Digres w Katowice

Daniel Nowy wpis

dld i premia i wypłata na czas. Jako obecny pracownik mogę potwierdzić, że jaki miesiąc by nie był (a są leposze i gorsze) to kasa zawsze 10ego na koncie.

,dld Nowy wpis

Premia roczna jest w porządku, ale wypłata jest na czas?

aturo Nowy wpis

Pracowałem polecam! Jedynie co mi nie pasowało to, że czasami godziny pracy były szalone, ale wiadomo taka branza. Dlatego sie zwolnilem i zmieniłem w ogóle brnaże i otoczenie ;)

dawo Nowy wpis

Jak dla mnie wszystko w najlepszym porządku. Widać, że kładą nacisk na elastyczność i indywidualne podejście, czego brakowało mi szczególnie w innych firmach, gdzie drobny błąd czy niedopatrzenie z mojej strony potrafiło drogo kosztować.

Drukarz

Byłem na rozmowie i wszystko przebiegło pomyślnie. Nie było łatwo, ale udało mi się dostać pracę. Decyzja była natychmiast. Szef rozmawiał ze mną kompetentnie i rzeczowo pytając również o szczegóły techniczne pracy.

Co dotychczas robiłeś? Czy jesteś w stanie pracować od czasu do czasu również w godzinach nadliczbowych? Jakie jest Twoje podejście do pracy? Czy drukowałeś tylko na offsecie, czy też na cyfrze?

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Grześ

Edek nie wiem jakie masz umiejętności i doświadczenie. Wiem że stawka zaczyna się od 1800 na ręke. Ja mam wiecej ale już ponad 10 lat jestem w branży.

Grześ

Póki co pracuje od tygodnia i firma wygląda bardzo przyzwoicie. Stawka godzinowa też mi odpowiada. Atmosfera jest w porządku.

dragon

Jak dla mnie (usunięte przez administratora) D na montaze jeżdxę sam, czasem w dwie osoby. Bardzo dobrze mi sie pracuje.

19Damek20

pracuje, chwale, nie narzekam :P

Krzysiek

ciekawe jest to co piszecie. ja obecnie pracuje w digresie i nie szukam innej pracy. zadan do wykonania jest dużo ale na montażach mamy profesjonalny sprzęt o którym mogłem pomarzyć w innej firmie. szef konkret. czasem mu coś umknie ale miałem kiedyś swój biznes i wiem co to natłok spraw w głowie. na pewno gołosłownym bym go nie nazwał.

Amadeo

Pracowałem tam długo bo od 2011 i wszystko było ok. Niestety z mojej strony wyszły sprawy zdrowotne i musiałem zrezygnować. Dziwią mnie te opinie. Właściciel zawsze płaci w terminie i tyle ile się wcześniej dogadało. Spoko atmosfera. Oczywiście wymagania mają, ale to nikogo nie powinno dziwic. PS za moich czasów nie było ani żadnej walery ani adasia.

walera

Ich usługi pod względem jakościowym i merytorycznym pozostawiają niestety wiele do życzenia. Szybkość nie idzie w parze z jakością

adaś

Firma nieuczciwa, właściciel gołosłowny, nie warto podejmować zatrudnienie w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Digres - Katowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Digres?

Kandydaci do pracy w Digres napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Digres
4.4/5 Na podstawie 20 ocen.
  • ul. Częstochowska 11a lok. 2
    41-506 Katowice