logo Magbud SA

Magbud SA

Chrzanów

Opinie o Magbud SA

123 2011-12-22 12:58:23
przestrzegam wszystkich, ktorzy chca pracowac lub wspolpracowac z ta firma.
[usunięte przez moderatora] omojajcie ta firme z daleka

[usunięte przez moderatora]
pracownik 2012-01-18 19:59:18
gdybyś naprawdę tam pracował to wiedziałbyś że kontrole w tak dużych firmach to norma . a pracuję w dziale sprzedaży i jest git pierwszy raz słyszę takie brednie . nie sprzedawałabym powietrza .zresztą łatwo spojrzeć w markety czy RCMB
raben 2012-02-15 21:01:22
Potwierdzam, omijajcie firmę szerokim łukiem.( usunięte przez administratora )
styripianek 2012-11-20 08:41:23
firma nie płaci wypłat zalega po 2 a nawet chwilami po 3 miesiące z wypłatami płaci w ratach po 200,300zł Brak słów
Leoś 2012-12-11 12:46:16
NIGDY, NIGDY NIE ZACZYNAJCIE PRACY W TEJ FIRMIE.

Firma niewiarygodna na rynku, nie wypłaca pensji, oszukuje pracowników, ludzi traktują jak wyrobników.

Z DALEKA OD TEJ FIRMY!!!
byłypracownik 2013-04-05 08:03:30
Jeszcze produkujecie? Czy wszyscy na bruk.
kris 2013-04-17 14:56:29
hej, a czy komuś udało się odzyskać pieniądze od tego pseudo lidera rynku przez sąd lub w inny sposób??
kris 2013-05-27 14:02:13
jak chcesz pracować i słuchać obietnic typu zapłacimy ci w przyszłym tygodniu to będziesz pracował kilka miesięcy za darmo, bo jak już nerwowo nie wytrzymasz i to rzucisz to przez sąd tylko odzyskasz swoje pieniądze. [usunięte przez moderatora]
były pracownik 2013-05-31 19:12:36
udało sie udało sie trwało to około roku ale poszli na ugode
kris 2013-06-10 11:47:47
"były pracownik" a możesz powiedzieć jak tego dokonałeś???
że ci zapłacili, ja już negocjuję ponad pół roku, już mam pozew napisany tylko jeszcze nie złożony, bo ciągle obiecują.
Marcin 2013-10-03 20:07:57
Witam.
Pracowałem około 3 lat na zasadzie działalności - kierowca.
W momencie stagnacji - załamanaia rynku coś łupnęło - Pan [usunięte przez moderatora] . kupił nowy HELIKOPTER, a nam zaczęło brakować na wypłaty.
Ja robiłem tak, że potrącałem należność za moje usługi z pieniędzy przywożonych za towar !!!
Tak to zdrażniło dyrektora zakładu że mnie zwolnił.
Dziś za to co zrobił mogę mu powiedzieć:
DZIĘKUJĘ
władysław sztuczka wąs 2014-11-07 13:56:37
no wielka szkoda że sytuacja wygląda jak wygląda w Magbud. ale mimo wszystko forum to forum i niczego nie można być pewnym. moim zdaniem firma powinna wypowiedzieć się na forum i zająć oficjalnie stanowisko w tej sprawie ewentualnie sprostować pewne rzeczy i temat byłby wreszcie ostatecznie wyjaśniony
formella 2014-11-21 18:48:47
nie wiem szczerze mówiąc jaki byłby tego cel. Wiadomo , że firma będzie chciała się oczyścić z zarzutów. Jednak podane było już tutaj na forum tyle faktów na temat tego co dzieje się w Magbudzie , że na pewno nie będzie to dla nich łatwe. Oczywiście mogliby okazać zainteresowanie i spróbowac tego...
Goliat 2014-11-21 18:49:05
Jeżeli upadli to przeciez nie mają obowiązku informowac o tym takich portali. Jedynie pracownicy moga nas uświadomić. Zagląda tu ktos czasami? Podzielcie sie wiedza ! ;)
tomcio 2015-01-27 12:32:39
no dokładnie, masz racje @Goliat, jak firma upada to musi to zgłosić w odpowiednie miejsce, wydać na ten temat oświadczenie i wszystko tak naprwde, to nie jest tak, że jednego dnia firma dobrze działa, a drugiego nagle znika tak naprawde, nie wiem dlaczego nie ma u nich żadneych informacji na ten temat, może sprawa jest w toku.
Juro 2015-03-21 13:36:26
W kwestii działalności firmy się nie będę wypowiadał, bo jest to na pewno temat rzeka i każdy może mieć inne zdanie na ten temat. Najistotniejsze jest obecnie samo funkcjonowanie firmy, zatrudnianie pracowników i obrót, który oczywiście napędza gospodarkę. Szkoda tylko, że polskie prawo nie przewiduje żadnego praktycznie wsparcia dla firm..
jacuniek. 2016-05-04 17:29:36
Prezes i ta jego pozal sie boże prawa reka - wyzyskiwacze, kretacze, okradajacy pracowników. Ale, to sie im skończy. Pracownicy, nie dostają pensji a prezes lata helikopteraem, no i ta prezeska to poezja idiotyzmów, ciekawe czy jej mąż o tym wszystkim wie. Chłopie przejrzyj na oczy.
moja ty 2016-05-08 14:03:59
no jakieś musza dawać @wt przeciez jest normawlnie poodstawa pensji, którą pracodawca musi zapłacić bez względu na wyrobioną normę sprzedażową. ale na tym stanowisku tradycyjnie jak to dla przedstawiciela handlowego jest wynagrodzenie dwuskładnikowe.
Zostaw swoją opinię o Magbud SA - Chrzanów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magbud SA